Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Pecka007

Pecka007

Pecka007Práva: ověřený přispěvatel

O mně: Jsem především Harry Potter ff autorka... ale nestabilní maniaci s červenýma očima jsou moje velká slabost, v jakémkoliv fandomu.

Kontakt:

Web: peckaff.blogspot.cz/

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Titulek článku Text
31.03.2013 (18:43)SoutěžeNej povídka měsíce března/marca 2013 - výsledky Díky moc a gratulace Emoticon Emoticon
17.03.2013 (10:52)Shrnutí povídekPovídky od Pecka007 Ahoja Emoticon
Nemůžu samozřejmě prozradit nic z následujícího děje, natož konec, takže bych doporučovala se připravit na cokoliv Emoticon Ve shrnutí u připravovaných povídek jsou dodány jen útržkovité informace - protože jsem líná, a protože miluju překvapovat své čtenáře. Takže tak Emoticon Emoticon Stay tuned, a pěkneý den Emoticon
05.03.2013 (20:21)Shrnutí povídekPovídky od Pecka007 Soustředím se teď převážně na SvS, ale obě jednorázovky jsou rozepsané. Jen se ne a ne dostat k dopsání, bohužel. Měly být obě už koncem února, ale jsem na tom teď špatně s volným časem, za což se omlouvám. :)
24.02.2013 (21:34)Shrnutí povídekPovídky od Pecka007 Ahoja, jsem moc ráda, že se vám příběh líbí. Pokráčko samozřejmě bude, Světlo ve stínech je rozepsaná a probíhá editace první kapitoly... Emoticon
31.01.2013 (18:44)Drabble povídkyRenesmé se vdáva Kdopak je asi na té fotce? Hm, hm... Emoticon Emoticon Emoticon
23.01.2013 (19:07)FanFiction na pokračováníSoumračný úsvit - 3. kapitola Jsem ráda, že se vám příběh líbí a můj Aro zaujal. It makes me sooo happy! :D Admini jsou taky jen lidi, nemluvě o tom, že málokdo z nás nemá koncem ledna fofry se školou... Emoticon Takže to chce jen trochu trpělivosti Emoticon Aro nám ostatně nikam neuteče, a pokud chcete vědět malé tajemství... *spiklenecky se rozhlédne kolem* Budeme ho brzy vídat v další povídce *zašeptá* Emoticon Emoticon
14.01.2013 (13:56)FanFiction jednodílnéV časech dobrých i zlých Díky moc, Myfate :) dám větší pozor ;)
07.01.2013 (10:03)FanFiction na pokračováníSoumračný úsvit - Prolog + 1. kapitola Emoticon Děkuji, děkuji! Člověk se snaží, seč může. HP povídky jsou na stránkách U Pecky na adrese: peckaff.webgarden.cz Emoticon
05.01.2013 (21:03)O webuChcete se stát Ověřenými přispěvateli? Díky za OP, velice si toho vážím :))
03.01.2013 (19:06)O webuMáte zájem? Poprosila bych o práva přispěvatele, díky moc! :)

Datum registrace: 3. 1. 2013

Poslední přihlášení: 17. 1. 2014, 17:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pecka007

Povídky od Pecka007

Přesun tvorby na adresu: http://peckaff.blogspot.cz/ + nová kapitola Světla k dispozici tamtéž ;)

Povídky:

- Pod jiným sluncem, V časech dobrých i zlých, Odevzdávám se Tobě

- Iluze

- Soumračný úsvit - dokončené

- Světlo ve stínech - rozepsané

Články:

 

Světlo ve stínech - 8. kapitola

Světlo ve stínech - 8. kapitola„Miluju Volterru,“ odvětila jsem jemně. Nikdy bych nikam neodešla. Ne když Aro je tady. Bože, to probuzení bylo nečekané a dopad na zem tak tvrdý. Jak jsem mohla někdy ignorovat, nevědět, neuvědomovat si…?

 

Světlo ve stínech - 7. kapitola

Světlo ve stínech - 7. kapitolaPodívala jsem se do Arových ustaraných očí a krátce se podivila nad tím vroucím pohledem. Nemusel se ani vyslovit, nemusel cokoliv říkat. Vždyť už jen poloha, ve které jsme se nacházeli, mluvila za vše: Aro by mě chránil svým životem, bez sebemenšího ohledu na svoje zdraví.

 

Světlo ve stínech - 6. kapitola

Světlo ve stínech - 6. kapitolaUsmála jsem se na Ara a na vteřinu se ztratila v jeho pohledu – ne poprvé a určitě ne naposledy. Byly to jen krátké momenty, které mě nechávaly zmatenou a nejistou a Ara nezvykle vážného.

 

Světlo ve stínech - 5. kapitola

Světlo ve stínech - 5. kapitolaSe svými ostrými smysly jsem ho slyšela se blížit dlouho předtím, než jsem ucítila jeho přítomnost. Kdybych bývala člověk, znervózněla bych, začaly by se mi potit ruce a patrně bych zčervenala. Nemluvě o zvýšeném srdečním rytmu.

 

Světlo ve stínech - 4. kapitola

Světlo ve stínech - 4. kapitola„Naznačuješ mi snad, že mistr Aro o mě má zvláštní zájem… v romantickém slova smyslu?“ zeptala jsem se skepticky. Když jsem to vyslovila nahlas, znělo to ještě hůř. Tak nepravděpodobně, tak nemožně.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!