Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Paes

Paes

PaesPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Petra

Bydliště: Uherské Hradiště

Věk: 24

O mně: Docela trvalo než jsem se podívala na film stmívání. Nejprve jsem myslela, že by mě to nebavilo, ale kámošky mě překecaly. Film byl dobrý, ale knížka byla a je úžasná. Tyto stránky mám ráda, protože se tu dozvím hodně věcí a ráda tu čtu povídky. Sama taky zkouším psát, ale jestli se to dá číst, to můžete sami posoudit. Jinak jsem docela veselá osoba, která ráda s vámi pokecá.

Kontakt:

ICQ: 417148764ICQ status

Statistiky:

Moje články: 76

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 10. 2009

Poslední přihlášení: 7. 2. 2020, 16:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Paes

Povídky od PaesNa pokračování:
Můj sen ♥ Ztracená rodina ♥ Ledová princezna ♥ Amnesia

Jednorázové:
Únik • Odpusť • Carlisle • Pain • Victoria • Přeměna • Volttera
• Rosalie a Bellino těhotenství • Smrt Belly • Mé tajemství • Já, šedá strážkyně • Jacobovo peklo • Omluva od Leah • Lauren • Edwardovo rozhodnutí • Upíří svatba • Kdo jsem byla? • Ztracená • Přijdu o vše? • Vrať se zpátky • Bezdětná


Spoluautorské:
Proti proudu (s Verony1)• Rumor ( s TorencCullen)


Drabble:
Maturita

Články:

 

Minulosti neunikneš - 2. kapitola

Minulosti neunikneš - 2. kapitolaBella se vydává na pohřeb. Potká tam osobu, která ji podrží v nejhorší chvíli. Přeji příjemné čtení, vaše Paes

 

Minulosti neunikneš - Prolog + 1. kapitola

Minulosti neunikneš - Prolog + 1. kapitolaKaždý z nás už v minulosti udělal určitě spoustu chyb. Jenomže Bellu ta jedna pořád pronásleduje. Proto odešla z Forks, aby se o ní nikdo nedozvěděl. Po smrti otce se musí vrátit zpět a začne pro ni pravé peklo. Někdo ji nechává výhružné zprávy a tvrdí, že ví, co se stalo a prý zato zaplatí životem. Opravdu už pro Bellu není žádná naděje? Přeji příjemné čtení, vaše Paes

 

Bezdětná

BezdětnáJak asi reagovala Rosalie, když zjistila, kým se stala a jakou cenu za to musí zaplatit...

 

Rumor

RumorDívka, která chodí na vysokou školu. Jeden kluk, který láme srdce na počkání. Šílená kamarádka, která vymyslí plán, jak Bellu zabavit. Fáma, která zničila pověst nejlepšího kluka, kterého si ona vysnila... Láska, pohrdání a nefalšovaná romantika. Spolu s TorencCullen vám přejeme příjemnou četbu.

 

Vrať se zpátky

Vrať se zpátkyTahle povídka je po odchodu Edwarda z Nového měsíce, ale s malou změnou. Alice neodjela. Chtěla zůstat u Belly, aby se jí něco nestalo. Po delším čase se rozhodne najít Edwarda. Podaří se jí je dát zpátky dohromady, nebo už není naděje na lásku? Přeji vám příjemné čtení, za všechny komentáře vám budu vděčná, vaše Paes.

 

Přijdu o vše?

Přijdu o vše?Znáte ten pocit, kdy se vám ze dne na den zhroutí váš svět? Bella Swanová bohužel ano. Dostane se do finančních potíží a vypadá to, že přijde úplně o vše, na čem jí záleží. Opravdu se to stane? Jakou roli v této povídce bude mít Edward Cullen? To si musíte přečíst, vaše Paes

 

Ztracená

ZtracenáBella cestuje do Paříže, jenomže se něco stane při letu. Všichni budou ohroženi na životě. Podaří se Belle přežít nebo ji někdo zachrání?

 

Kdo jsem byla?

Kdo jsem byla?Tato povídka vypráví o bolesti, ale i lásce, která dokáže překonat i smrt.

 

Upíří svatba

Upíří svatbaNemohla jsem tomu uvěřit, moje malá sestřička Alice se dneska vdává. Přeji jí to, ale taky hrozně závidím. Nezávidím jí Jaspera, ale to, že má někoho, o koho se může opřít, kdo ji miluje. Já nikoho takového nemám, a tak moc bych si přála poznat svoji spřízněnou duši.

 

Edwardovo rozhodnutí

Edwardovo rozhodnutíDěj zasahuje do nového měsíce, po Jasperově útoku na Bellu. Edward se rozhoduje zda ji má opustit, ale co kdyby mu někdo řekl svůj příběh? Rozhodl by se Edward i přesto odejít? To se dozvíte v této jednorázovce. Přeji příjemné čtení, vaše Paes.

 

Lauren

LaurenTahle povídka je můj malý pokus o songfic. Vybrala jsem si svoji oblíbenou písničku od Kelly Clarkson - Because of you. V této povídce jsem psala o dětství Lauren, možná není tak hrozná jak se zdá. Doufám, že se vám tato povídka bude líbit, vaše Paes.

 

Amnesia 6. kapitola

Amnesia 6. kapitolaKonečně jsem dokázala napsat další díl a musím vám oznámit, že je i poslední. Takže, co se dozvíte? Jak bude probíhat setkání Belly a Edwarda? Dozví se celou pravdu? To se dozvíte po přečtení této kapitoly. Doufám, že vás tato povídka bavila a opravdu mě zajímají vaše názory, vaše Paes.

 

Amnesia 5. kapitola

Amnesia 5. kapitolaPo menší pauze jsem tu s další dílem. V tomto díle si Bella vzpomene na něco ze svého života. A na co? To se dozvíte po přečtení, vaše Paes.

 

Amnesia 4. kapitola

Amnesia 4. kapitolaPo delší době jsem tu s dalším dílem. Je z pohledu Carlislea a Edwarda, ale samozřejmě i z Bellina. Doufám, že se vám bude dílek líbit a předem děkuji za jakékoliv vaše komentáře, vaše Paes.

 

Amnesia 3. kapitola

Amnesia 3. kapitolaJak bude probíhat návštěva u psychologa? Předem se omlouvám, že je kapitola krátká a že ji dávám po tak dlouhé době. Doufám, že se vám bude kapitola líbit. Příjemné čtení, vaše Paes.

 

Amnesia 2. kapitola

Amnesia 2. kapitolaŘekl Charlie Belle vše o nehodě? To se dozvíte v této kapitole. Snad se vám to bude líbit. Budu ráda za jakékoli vaše komentáře. Příjemné čtení, vaše Paes.

Dokončeno

Amnesia Prolog a 1. kapitola

Amnesia Prolog a 1. kapitolaPo delší době jsem tu s novou povídkou. Bella žije ve Forks u Charlieho a je po autonehodě, když se probudí, zjistí, že si nic nepamatuje. Co zjistí o svém životě? A byla to jen obyčejná autonehoda? A jak do tohoto příběhu zapadnou Cullenovi?
Budu moc ráda za vaše komentáře. Doufám, že se vám bude líbit, vaše Paes.

 

Omluva od Leah

Omluva od LeahTohle je krátká jednorázovka o Leah a její omluvě. Komu se bude omlouvat a za co? To se dozvíte v mojí jednorázovce.
Budu moc ráda za jakékoli vaše komentáře, klidně i kritiku, abych se mohla zlepšovat, vaše Paes

 

Maturita

MaturitaTohle je můj první drabble (100 slov). Jak se asi Bella cítila před maturitou? V knížce mi přišlo, že tohle nebylo moc rozvedeno. Snad se vám bude líbit, vaše Paes.

 

Jacobovo peklo

Jacobovo pekloCo by se stalo, kdyby Jacob opravdu chtěl Bellu zabít, aby se nemohla stát upírkou? To se dozvíte v této povídce. Předem upozorňuju - začátek je z knížky. Snad se to někomu bude líbit. Budu ráda za vaše komentáře, vaše Paes.

 

Já, šedá strážkyně - 3. část

Já, šedá strážkyně - 3. částBella chce zjistit více o Duncanovi. Podaří se jí to? A přežijí bitvu v Ostagartu, nebo zahynou a nákaza pohltí celou zem? To se dozvíte v tomto díle. Vaše Paes

 

Já, šedá strážkyně - 2. část

Já, šedá strážkyně - 2. částJsem tu s druhou částí. Stane se Bella šedou strážkyní? A co se dozví o tom, co ji čeká? To se dočtete v tomto díle. Předem se omlouvám, že je krátký. Přeji vám příjemné čtení, vaše Paes.

 

Já, šedá strážkyně - 1. část

Já, šedá strážkyně - 1. částMožná trochu neobvyklý příběh, ke kterému mě inspirovala jedna hra. Bella je elfka, ale není moc šťastná. Co jí ale změní život? Doufám, že se vám povídka líbí, vaše Paes.

 

Ledová princezna 18. kapitola

Ledová princezna 18. kapitolaPoslední díl Ledové princezny. O čem je? Bella se rozhodne stát se upírkou, ale jak to jen dopadne? To se dozvíte v tomto díle. Bylo mi potěšení vám psát a doufám, že po přečtění mě nezavrhnete :), vaše Paes.

 

Mé tajemství II

Mé tajemství IITakže tohle je druhý díl. Popravdě jsem neměla v plánu ho napsat, ale jen díky vám, jsem ho napsala. A o čem že je? Dozvíte se, co se stalo s dítětem. A co Aro udělá, až zjistí pravdu o Jane? To se dozvíte v tomto díle. Doufám, že se vám bude líbit a za vaše komentáře budu nesmírně ráda, vaše Paes.

 

Mé tajemství

Mé tajemstvíTakže vám přináším svou novou jednorázovku. Kdo má ve Volteře tajemství? A koho se týká? To zjistíte v této povídce. Příjemné čtení vaše Paes

 

Ledová princezna 17. Kapitola

Ledová princezna 17. KapitolaŘekne Edward pravdu o Tanye? A jak na to naše Bella zareaguje? To se dozvíte v této kapitole. Přeji vám příjemné čtení, vaše Paes

 

Ledová princezna 16. kapitola

Ledová princezna 16. kapitolaJak dopadne vysvětlení Edwarda? Uvěří mu Bella? A co zjistí Edward o Tanye? To vše se dozvíte v této kapitole. Přeji vám příjemné čtení, vaše Paes.

 

Ledová princezna 15. kapitola

Ledová princezna 15. kapitolaCo Bellu čeká doma za překvapení? Nic dalšího vám nepovím, nechte se překvapit. Doufám, že se vám bude líbit. Vaše Paes.

 

Ledová princezna 14. kapitola

Ledová princezna 14. kapitolaDočká se Bella pravdivé odpovědi? A bude ji matka chtít cvičit? To vše se dozvíte v tomto díle. Přeji vám příjemné čtení, vaše Paes.

 

Ledová princezna 13. kapitola

Ledová princezna 13. kapitolaJak bude probíhat setkání s Edwardem? A na co Bella přijde ohledně své matky? To se dozvíte v tomto díle. Příjemné čtení, vaše Paes.

 

Ledová princezna 12. kapitola

Ledová princezna 12. kapitolaK jakému rozhodnutí dospěje Bella? Tenhle díl je takový odpočinkový, ale i tak doufám, že se vám bude líbit. Vaše Paes

 

Proti proudu 14. kapitola

Proti proudu 14. kapitolaCo čeká Nessie? Jaký životní krok podnikne? To se dozvíte v této povídce. Doufáme, že se vám povídka líbí a za vaše komentáře jsme vděčné. Vaše Paes a Verony1.

 

Ledová princezna 11. Kapitola

Ledová princezna 11. KapitolaPřináším vám pohled Edwarda. Jaká bude jeho reakce? Co jeho rodina zažije? To se dozvíte v této kapitole. Doufám, že se vám bude, aspoň trošku líbit. Vaše Paes.

 

Rosalie a Bellino těhotenství

Rosalie a Bellino těhotenstvíTady jsem popsala Rosiíny pocity, když zjistila, že je Bella těhotná. Doufám, že to tu nebylo. A není to podle knížky, ale podle mně. Je to krátké, ale doufám, že se vám to bude líbit vaše Paes

 

Ledová princezna 10. Kapitola

Ledová princezna 10. KapitolaCo se Bella dozví u Cullenů? Stane se něco, co by mohlo narušit vztah Belly a Edwarda? To se dozvíte v této kapitole. Doufám, že se vám bude líbit, vaše Paes.

 

Volterra

VolterraJasper není spokojený ze svým životem. Cítí se neužitečný a bezmocný, ale vše změní, když se dozví o Italském městě s názvem Volterra. Chce se přidat do gardy, ale vezme ho Aro? A co když tam potká někoho, kdo mu změní život? Snad se vám to bude líbit, vaše Paes.

 

Ledová princezna 9. kapitola

Ledová princezna 9. kapitolaTakže už tu máme další díl a o čem je? No Bella bude mít s Edwardem rozhovor ve kterém zjistí hodně věcí. Ale nechte se překvapit. Předem se omlouvám, že je tento díl krátký. Příjemné čtení vám přeje vaše Paes.

 

Proti proudu 12. kapitola

Proti proudu 12. kapitolaDokáže Jacob najít Nessie nebo to vzdá a radši si půjde užívat do Vegas? To se dozvíte v této kapitole. Vaše Paes a Verony1.

 

Ledová princezna 8. kapitola

Ledová princezna 8. kapitolaBella se v sobě nevyzná. Neví co cítí k Edwardovi a mohl by i on k ní taky něco cítit? To se dozvíte v této kapitole vaše Paes.

 

Proti proudu 10. kapitola

Proti proudu 10. kapitolaPohled Jacoba. Hne se v něm svědomí kvůli Nessii? Nebo si bude užívat? To se dozvíte v tomto díle. Děkujeme všem, co nás čtou a nechávají nám komentáře. Doufáme, že budete v komentářích pokračovat vaše Paes a Verony1.

 

Ledová princezna 7. kapitola

Ledová princezna 7. kapitolaJe to z pohledu Edwarda i Belly. Bella musí čelit Mikovi. Podaří se jí zbavit se ho? To se dozvíte v tomto díle vaše Paes.

 

Proti proudu - 8. kapitola

Proti proudu - 8. kapitolaJe tu další díl. Je o Jacobovi, dokázal se vyrovnat, že už není vlkodlak? To se dozvíte v tomto díle. Za vaše komentáře budeme moc rády. Vaše Paes a Verony1.

 

Ledová princezna 6. kapitola

Ledová princezna 6. kapitolaMám tu pro vás další dl. Nechci moc prozrazovat jen, že tento díl je spíše oddechový. Snad i tak se vám bude líbit, vaše Paes.

 

Přeměna

PřeměnaAlice je v blázinci. Dostane ji z tama někdo? Snad se vám bude líbit, vaše Paes. Za vaše komentáře budu ráda.

 

Ledová princezna 5. kapitola

Ledová princezna 5. kapitolaKdo je ten neznámý na louce? Myslím, že to všichni víte, ale přečtěte si, jak Bella bude reagovat. Přeji vám příjemné čtení vaše Paes.

 

Proti proudu - 6. kapitola

Proti proudu - 6. kapitolaCo se dále děje s Jacobem? Co se dozví Billy na radě a jak to vysvětlí Jakovi? A bude se moct dále měnit ve vlka? To vše se dozvíte v tomto dílu.
Vaše Paes a Verony1.

 

Ledová princezna 4. kapitola

Ledová princezna 4. kapitolaCo si Alice myslí o Belle? Jak na to budou reagovat ostatní? A jak si Charlie povede? To se dozvíte v této povídce.

 

Proti proudu - 4. Kapitola

Proti proudu - 4. KapitolaMáme pro vás další kapitolku. Co se vlastně děje s Jacobem? Probudí se nebo zůstane v bezvědomí? Přejeme vám příjemné čtení vaše Paes a Verony1.

 

Ledová princezna 3. kapitola

Ledová princezna 3. kapitolaChci se nejprve omluvit, že dávám kapitolu až teď. Bohužel pořád nemám net, tak nevím, kdy vám sem dám další, ale snad brzy. A dílek je o tom, že Bella zjistí, že se s ní něco děje a koho potká v lese? Doufám, že se vám díl bude líbit a budu vděčná za komentáře. Vaše Paes

 

Ledová princezna 2. kapitola

Ledová princezna 2. kapitolaTakže v tomhle díle se dozvíte něco zvláštního o Belle. A jak na to bude reagovat jeden spolužák, když to uvidí? Opravdu doufám, že se vám bude tato kapitola líbit a za případné komentáře se nebudu zlobit vaše Paes.

 

Proti proudu - 2. kapitola

Proti proudu - 2. kapitolaTak vám s verony1 přinášíme další kapitolu. Je to pohled Jacoba, jak se vyrovnává s rozhodnutím Nessie. Doufáme, že se vám bude líbit.

Dokončeno

Ledová princezna Prolog a 1. kapitola

Ledová princezna Prolog a 1. kapitolaTak jsem tu s další povídkou. Bella se cítí opuštěně. Přestěhovala se za otcem a její matka se už neozvala. Zbudovala si vlastní rodinu a dcera ji už nezajímá. Charlie se snaží dělat, co nejvíc, aby jí matku vynahradil, ale bohužel se mu to nedaří. Bella chodí na střední školu a nemá skoro žádné kamarády. Dokáže si najít a udržet přátele? A najde i ve městečku lásku? A co o sobě zjistí Bella? Budu ráda za jakékoliv komentáře vaše Paes

 

Victoria

VictoriaVictoria žije s Laurentem, ale nepamatuje si své lidské vzpomínky. Je to potvora, co si s muži jenom pohrává. Co se stane, když si vzpomene? A potká muže svých snů, který by ji změnil? To vše se dozvíte v této povídce.

 

Ztracená rodina 9. kapitola - Pomsta

Ztracená rodina 9. kapitola - PomstaLucy otevře dveře. Co se uvnitř stane? Dokážou se jí pomstít? To se dozvíte v tomhle díle. Je to konečná kapitola, tak doufám, že jsem vás nezklamala a budete mé povídky číst dále. Moc vám chci poděkovat za to, že stále Ztracenou rodinu čtete.

 

Pain

PainDěj zasahuje do pasáže, kdy se Edward rozejde S Bellou. Ale co když vše dopadne jinak než v knížce? To se dozvíte v této povídce. Inspirovalo mě video od Simple Plan - Untitled

 

Ztracená rodina 8. kapitola - Návštěva

Ztracená rodina 8. kapitola - NávštěvaBella musí seznámit Esme s Charliem. Pozná ji? A pojedou se pomstít Lucy? To vše se dozvíte v tomhle díle.

 

Ztracená rodina 7. kapitola - Zjištění

Ztracená rodina 7. kapitola - ZjištěníJak Bella bude reagovat? Dozví se pravdu celá rodina a jak se oni s tím dokážou vypořádat? To se dozvíte v této kapitole.

 

Ztracená rodina 6. kapitola - Šok

Ztracená rodina 6. kapitola - ŠokBella se víc poznává s Edwardem. Ten ji pozve zase k nim domů. Co se tam Bella dozví? Děj možná nic moc, ale konec je zajímavý. Doufám, že se bude líbit.

 

Carlisle

CarlisleCarlisle je proměněn a vzpomíná na svůj život. Je tam i kousek popsaný z jeho věčnosti, než se smíří s tím, že je upír. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Ztracená rodina 5. kapitola - Pravda

Ztracená rodina 5. kapitola - PravdaBella se setkává se svými rodiči. Poznají ji? A jak ona zareaguje? A co se o svém narození dozví? To vše zjistíte v téhle kapitole. Jsem moc ráda, že se vám tato povídka líbí.

 

Ztracená rodina 4. kapitola - Pozvání

Ztracená rodina 4. kapitola - PozváníBella nakonec přijme pozvání od Edwarda, ale kdo tam všechno bude? Bude se jim líbit? A zjistí Edward, co je Bella zač? To vše se dozvíte v této kapitole.

 

Ztracená rodina 3. kapitola - Edwardova změna

Ztracená rodina 3. kapitola - Edwardova změnaBella je zmatená Edwardovým chováním. Vysvětlí ji, proč se tak choval? A najde si Bella nějaké kamarády? A čím Bellu zaskočí Edward? To se dozvíte v tomhle díle.

 

Ztracená rodina 2. kapitola - Školní den

Ztracená rodina 2. kapitola - Školní denEdward se s Bellou nechce bavit a ona nechápe co mu udělala. Bella poznává nové lidi ve škole a cítí se spokojená. Dokáže jí někdo zkazit den?

 

Odpusť

OdpusťDalší moje povídka. Napsala jsem ji už dávno a vím, že není moc dobrá, ale chci se o ni s vámi podělit. Bella je upírka a ztratí Edwarda. Co bude s jejím životem dál?

 

Ztracená rodina 1. kapitola - Seznámení

Ztracená rodina 1. kapitola - SeznámeníBella si zvyká na svůj nový život ve Forks. Musí si s Charliem vymyslet historku, proč nežije s rodiči. Začne chodit na střední. Koho tam potká? Doufám, že se vám povídka bude líbit a chci vám poděkovat za komentáře, potěšily mě.

Dokončeno

Ztracená rodina - Prolog

Ztracená rodina - PrologMoje nová povídka. Doufám, že se vám bude líbit. Bella není jen tak obyčejná dívka. Není totiž člověk. Hledá svoji ztracenou rodinu a doufá, že jí to všechno vysvětlí. Najde odpovědi na své otázky? A jaké nečekané věci zjistí o svém životě?

 

Únik 2. část

Únik 2. částBella se dostala na druhou stranu. Uvidí tam své blízké? A co ji tam čeká? Nechtěla jsem, aby to skončilo smutně. Snad s tím budete spokojení.

 

Únik

ÚnikProč pro Bellu už život nemá cenu? Co se se všema vlastně stalo? Zachrání ji někdo od neodvratného konce? Vše se dozvíte v této povídce. Doufám, že se bude líbit.

 

Můj sen 5. kapitola

Můj sen 5. kapitolaBella se rozhodne. Zůstane s Edwardem na věčnost nebo bude s Erikem žít lidský život? Zřejmě je to poslední díl. Možná ještě napíšu Epilog, pokud budete chtít. :-) Jinak bych chtěla poděkovat všem, kteří mi psali komentáře a že se jim moje povídka líbila.

 

Můj sen 4. kapitola

Můj sen 4. kapitolaStanou se Belliny sny skutečností? A vrátí se Edwart zpět pro Bellu? Doufám, že se vám moje povídka líbí. Prosím nechte mi nějaký komentář předem děkuji :-)

 

Můj sen 3. kapitola

Můj sen 3. kapitolaBella se zmítá ve svých citech. Miluje Edwarda, ale nechce ublížit Erikovi. Dočká se milostný trojůhelník rozuzlení? Moc doufám, že se vám povídka líbí a zanechte mi nějaký komentář děkuji :)

 

Můj sen 2. kapitola

Můj sen 2. kapitolaTak už je tu 2. kapitola. Belle vstoupí do života další muž.Bude s ním chtít žít? A co bude s Edwardem?

Dokončeno

Můj sen 1. kapitola

Můj sen 1. kapitolaMoje první povídka. Bella žije v 19. století. Neví co je to láska a nikdy se o ní moc nezajímala, až do doby kdy potká svého osudového muže...
Je to jen začátek, ale doufám, že se bude líbit. Prosím o komentáře. Děkuju :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!