Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NissiBell

NissiBell

NissiBellPráva: přispěvatel

Bydliště: ČR

Věk: 15

O mně: Začala jsem psát asi před dvěma lety. Moje první tvorby byly HODNĚ dětinské. S psaním jsem chtěla přestat. Opravdu moc mě bavilo psát, ale i já sama jsem věděla, že to není nic moc. V tu dobu jsem, už kolem sebe pořád viděla nápisy: NOVINKA! 4. díl twilight sagy ROZBŘESK. Vůbec jsem nevěděla, co to je a přišlo mi to, až komické, jak kolem toho všichni šílí. Pak mi kamarádka půjčila první díl (knihu) a já si okamžitě příběh naprosto zamilovala. Četla jsem ty knihy stále dokola a nikdy mě to neomrzelo. Nakonec jsem náhodou našla tuhle stránku, když jsem jen tak blbla na netu. Začala jsem si číst povídky ostatních a komentovala jak divá. Obdivovala jsem ty holky, které dokázaly stvořit tak krásné příběhy. Zkusila jsem štěstí a sepsala jeden díl. Byla jsem naprosto nadšená, když jsem uviděla 14 komentářů a všechny byly pozitivní. Nadšeně jsem se pouštěla do psaní dalších a dalších kapitol a stále mám ten nádherný pocit, když u svých článků vidím, že se vám to líbí. To právě vy jste mi dali zase chuť psát a zase cítím to štěstí, když něco píšu. Děkuji vám za to...

Kontakt:

E-mail: evik.konec (zavináč) gmail.com

Web: nissibell.webnode.cz/

Statistiky:

Moje články: 69

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 11. 2010

Poslední přihlášení: 6. 12. 2014, 09:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od NissiBell

Povídky od NissiBellPovídky na pokračování: Neštvi mě, Nessie! (dokončeno) // - Lovkyně lovců (pozastaveno) // - Hledači pokladu (pozastaveno) // - Zmatení upíři aneb Hra na lidi (rozepsaná) // - Božská Bella (dokončená) // - Skrze zpěv (rozepsaná) -//- Jednodílné: - Ten, který prosil hvězdy - // - 10 důvodů proč tě nenávidím - // - Mrcha Tanya, nebo snad ne? Drabble: - Odkaz Renesmé - // - Smrtonosné vidiny Poezie: - Šedá myška

Články:

 

Mrcha Tanya, nebo snad ne?

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Mrcha Tanya, nebo snad ne?Ve většině povídek je Tanya ta zlá a škodolibá, ale co vlastně víme o jejím životě? O její celoživotní lásce a o spoustě bolesti, kterou jí způsobil Edward? A je Edward opravdu takový andílek? Nahlédneme tedy na chvíli do mysli Tanyi a její verze zamilovaného, ale bolestného příběhu.

 

Smrtonosné vidiny

Smrtonosné vidinyPo odchodu Edwarda. (100 slov)

 

10 důvodů, proč tě nenávidím

10 důvodů, proč tě nenávidímPříběh je vyprávěn z pohledu Belly. Vypráví o vztazích s Cullenovými a především o školním děvkaři Edwardovi. Jak jejich nenávist dopadne?

 

Šedá myška

Šedá myškaPřicházím se svou první poezií. Celá básnička z neutrálního pohledu. Je o Belle a o jejích pocitech, ještě před dobou kdy se nastěhovala do Forks. No doslova, když byla šedá myška. (Báseň není celkově můj výtvor, tvořily jsme ji s mou kamarádkou, která však není na tomto blogu.)

 

Odkaz Renesmé

Odkaz RenesméMůj první drabble (100 slov). Drabble je o porodu Renesmé tak, jak ho neznáme.

 

Ten, který prosil hvězdy

Ten, který prosil hvězdyJednoduchý začátek. Bellu ve Volteře zabili. Vše se zdá být ztraceno, ale co když se do osudu vloží nevinné hvězdy? (Je to krátké, mělo to být původně drabble, ale nakonec je z toho malinkatá jednorázovka. Snad se bude líbit.):)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!