Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Niki311

Niki311

Niki311Práva: ověřený přispěvatel

O mně:

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 203

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 4. 2009

Poslední přihlášení: 9. 1. 2014, 02:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Niki311

Povídky od Niki311

Jednorázovky:

 • Hrozba cyklonu B
 • Violence of the Beauty
 • Violence of the Beauty II- Pain and Forever

Kapitolovky:

 • Hurt - dokončena
 • Rebelka - dokončena
 • Vyvolená zlem - dokončena
 • Můj vrah - dokončena
 • Lásku našel v blázinci- rozpracována + Nef
 • Edward and his Nightmare - rozpracována + TorencCullen
 • I need you - připravuje se + LoveCullenka
 • Oheň a voda - rozpracována na sesterských stránkách ourstories

Články:

 

Cena života

Cena životaSem tam se objeví takové ty nálady, kdy mám chuť se vrátit ke psaní tady na Stmívání.eu. A tohle je jen malá ochutnávka něčeho, na co mi jednou mysl zabloudila pozdě v noci... Postavit se osudu a napravit situaci po Edwardovsku.

 

Milovaný vypravěč

Milovaný vypravěčPo velice dlouhé době mám menší osvícení múzou. Vraťme se zpět do dob, kdy Edward byl člověkem v nemocnici, vážně nemocný. A co kdyby se tu zjevila i malá dívenka s čokoládovýma zornicema? Přijmu jakoukoliv kritiku, jakékoliv nadávky a jakékoliv komenty vyjadřující Vaše upřímné názory.

 

Blok číslo 11

Blok číslo 11Heidy. Její příběh nebyl nikdy vyřčen, proto se ho pokusím sepsat co nejreálněji. Je rok 1944 Osvětim. Zástupy lidí se z vagónů hrnou ven a jsou vedeni na smrt. Ona, jakožto svědek se k nim připojuje, protože se SS snaží zabránit vzpouře. Varuji, že tento příběh není pro jemné duše. Neručím za žádné psychické újmy a v žádném případě nestrpím, pokud někdo sepíše cokoliv plynových komorách - tu osobu si totiž osobně podám. Jinak prosím o komentáře, ostrou kritiku na toto téma, kterou očekávám jako na jehlách a vaše názory ohledně mé zrůdnosti, že jste to museli přečíst(já vás ale do toho nenutila!).

 

Violence of the Beauty II - Pain and Forever

Violence of the Beauty II - Pain and ForeverNa přání některých jsem byla písničkou inspirována k pokračování Rosaliina příběhu. Snad se bude líbit... Snad nepostrádá svou krásu, stejně jako naše upírka... Prosím všechny o komentáře, kritiku a názory.

 

Violence of the Beauty

Violence of the BeautyMěla jsem jistý důvod, proč napsat tuto jednorázovku. Rosalie je nepochopený článek v Cullenovic rodince. Tady je jen maličká část její minulosti, ještě než přišla Bella. O návštěvě u Very a o Roycovi, jeho kumpánech a pomstě... Prosím všechny o komentáře a kritiku... Budu moc vděčná.

 

Dohnala jsem tě

Dohnala jsem těTuhle NÁÁÁDHERNOU jednorázovku od NEYIMISS... Jednorázovka pojednává o milovaném tématu Belly po odchodu Edwarda v NM. Za Neyimiss prosíme na kolenou o KOMENTÁŘE srry Jimí, ale tohle ti k Vánocům a zároveň všem, co tu jsou stm.eu posíláme SiReeN, Nef a já xD Tohle jsme si odpustit nemohly.

 

Hrozba cyklonu B

Hrozba cyklonu BJednorázovka. Co více dodat jen, že je to o Belle a Edwardovi v druhé světové válce... oba jsou zamilovaní, ale co když prostě jeden z nich je určený jít do tzv. 'koupelen'? Doufám v pár komentářů, kterým budu šíleně vděčná...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!