Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Nicoll15

Nicoll15

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikola

Bydliště: Frýdek Místek

Věk: 20

Kontakt:

E-mail: NRuszova (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 10. 2009

Poslední přihlášení: 15. 7. 2014, 11:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Nicoll15

Povídky od Nicoll15Vypadá to, že se mi znovu vrátila inspirace a po dlouhé době jsem se rozhodla se vrátit. Povídky na pokračování: *Láska nenávist ne jen zlomené srdce *Hra osudu nebo je osud hrou *Sorry, I can´t be perfect *Život není pohádka *City jsou všude! Opatrně.

Články:

 

City jsou všude! Opatrně - 4. kapitola

Tak, po dlouhé době je tady nová kapitola - pohled Belly. Za korekci děkuji NatyCullen.

 

City jsou všude! Opatrně - 3. kapitola

Jsem zpět na tomto webu. Doufám, že se vám bude líbit 3. kapitola této povídky. Budu ráda za jakékoliv komentáře. Co se dělo ve Volteře, proč tam je Alice a Jasper? To vše se Bella dozví.

 

City jsou všude! Opatrně - 2. kapitola

Tak, konečně je tady druhý dílek. Tentokrát pohled Alice. Co se stane, když se pro něco Alice rozhodne? Jakou souvislost to má s Bellou? Kde se Bella objevila? Objeví se zde i další postavy, kdo to bude se nechte překvapit.

 

City jsou všude! Opatrně - Prolog a 1. kapitola

City jsou všude! Opatrně - Prolog a 1. kapitolaDěj povídky se odehrává v Novém Měsíci. Edward Bellu opustil, ale ta před ním a celou jeho rodinou skrývala tajemství. Jaké, to se dozvíte v 1. kapitole, která je z pohledu Belly, takže doufám, že se vám bude líbit.

 

Láska nenávist né jen zlomené srdce 2. kapitola

Nějakým nedopatřením se tato kapitola smazala a proto jí vracím zpátky. Je to takový kratší náhled do budoucna, kdy se můžete těšit na pokračování.

 

Sorry, I can´t be perfect 7. kapitola

Sorry, I can´t be perfect 7. kapitolaTak po hodně dlouhém čekání je tu další díl. Všem se omlouvám, že mi to tak trvá, ale díky škole nemám moc času. Tentokrát je tady návštěva Belly a odhalení její minulosti z pohledu Emmetta a Rose takže se máte na co těšit. Všem se omlouvám, ale dílek je kratší.

 

Hra osudu nebo osud hrou 3. kapitola

Hra osudu nebo osud hrou 3. kapitolaPo dlouhé době další kapitolka, tak si jí užíjte. Přeju vám všem krásný, úžasný, láskou nabitý rok 2010.

 

Láska, nenávist ne jen zlomené srdce prolog + 1.kapitola

Láska, nenávist ne jen zlomené srdce prolog + 1.kapitolaTak a je tady moje další povídka. Doufám, že se bude líbit. Isabell vzpomíná na to jak se přestěhovala do Forks a snaží se přijít na to proč jí Edward před 26 lety opustil.

 

Hra osudu nebo osud hrou 2. kapitola

Hra osudu nebo osud hrou 2. kapitolaTak a je tu další díl. Omlouvám se, že jsem to nestihla dříve, ale ve škole si usmysleli, že když se blíží pololetí tak je nejlepší nepsat všechny písemky před vánoci a nečekat na leden takží ještě jednou se omlouvám. V tomhle díle se Bella setkává se všemi Culleny a ještě s osobou, kterou vyloženě nesnáší. Kdo to je a co jí udělala nebo udělá?

 

Sorry, I can´t be perfect 6.kapitola

Tak a je tu další díl. Moc se omlouvám za spoždění, ale mám toho teď hodně ve škole takže nestíhám a nejbližší pokračování u včech povídek budou 19.12.2009 Tady se nám do příběhu připletou Denalijští, proč a co se stane, když se Cullenovi dovědí tajemství Belly, které je možná ještě horší než to, že je Arova dcery?

 

Sorry, I can´t be perfect 5.kapitola

Tak po delší době je tady další díl. Bella se na chvíli zastaví u Cullenů. Co se tam semele a proč bude Edward vypadat jak blbec?

 

Hra osudu nebo osud hrou 1.kapitola

Hra osudu nebo osud hrou 1.kapitolaTak je tu další povídka, předem vás upozorňuji, že ty ostatní budu psát také, ale dostala jsem nový nápad tak vám ho sem dávám. Isabella je s Jane a Alecem už nějakou dobu ve Forks a do školy mají dorazit noví studenti. Kdo to bude? Co budou znamenat pro Isabell?

 

Sorry, I can´t be perfect 4.kapitola

Tak a je tu další dílek. Doufám, že se bude líbit. Jane se setkává s Carlislem co se od něho dozví a co se všechno semele? Prosím o komentáře a čím více jich bude tím dříve bude další díl.

 

Sorry, I can´t be perfect 3. kapitola

Hele lidi je tu další díl, ale předem varuju beru antibiotika takže mi to trochu leze na mozek tak to bude možná krapánek vtipný díl, kdyby se nelíbil pište komenty, ale i stížnosti a pak bych ho mohla skusit nějak předělat. Tady se konečně dozvíme co řekla Jane Belle a jak na to Bella a Cullenovi reagovali? A co si myslel Aro když posílal Jane pro Bellu.

 

Sorry, I can´t be perfect 2.kapitola

Tak a je tu další kapitola, která jistě zamíchá kartami. Cullenovi se ve škole setkají s Bellou, ale kdo přijede na nevítanou návštěvu?

 

Sorry, I can't be perfect 1.kapitola

Tak a je tu první kapitola. Bella náhodou narazí na Cullenovi co se stane? Ja se Bella zachová? A co udělají Cullenovi?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!