Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Nessienka

Nessienka

NessienkaPráva: admin

Bydliště: Nová Bystrica

Věk: 22

O mně: Som tak trochu šialenec, rada čítam fantasy a historické romance, milujem písanie a počúvam hudbu, ktorá niektorým ľuďom pripadá depresívna - naozaj netuším prečo. Medzi mojich obľúbencov patria vlci a vlkolaci, draci, padlí anjeli, víly a elfovia. A neskutočne milujem svoju mačku a dvojčátko MINE!

"Odvaha neznamená ničoho sa nebáť. Odvaha znamená ísť stále vpred aj napriek strachu."

Kontakt:

E-mail: martina.lili.urbanova (zavináč) gmail.com

Skype: lili.darknight

Web: www.aeonalili.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 165

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 11. 2009

Poslední přihlášení: 6. 1. 2019, 11:23

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Nessienky

Poviedky od NessienkyViacdielné:
Icy heart (pozastavená)
Spoluautorské:
Rose noire = spolupráca s Voldy
It's not your mistake = spolupráca kiQaCULLEN (pripravujeme)
Jednodielne:
Depka na 80 rokov || Ako upiecť Dr. Cullena, alebo koniec upírov vo Forks...? || Songfic - Bring me to life || It is true, really! || At that time... || Back from darkness? || Smrť je moja nevesta || Rozhodnutie || Dlhé vedenie (tripple drabble) ||
Dokončené:
Dvojča || Last Cat || Dážď je predsa super! || Detestabilis || Hvězda (s Blotik) || Happy end for Leah? || Noc je predsa super! || Race of Life || Luck future for Bree? (s NoemiVolturiCullen)

Články:

 

Príliš málo času

Príliš málo času Súťažný drabble
Téma: Upírsky plač


Bella cíti, že nemala dostatok času. (200 slov)

 

Naliehavá požiadavka

Naliehavá požiadavka Súťažný drabble
Téma: Túžba


Bella a jej požiadavka, ktorú sa Edward snaží svedomito splniť. (100 slov)

 

Icy heart - Kapitola osemnásta

Icy heart - Kapitola osemnásta Sedem dní a je tu pokračovanie. Ako vieme, Bell je preč. Ale kde zmizla? A ako to súvisí s Rumunmi? Vieme len to, že ľudské osudy sa dajú meniť. A upíri to robia veľmi radi. Príjemné čítanie. Nessie

 

Icy heart - Kapitola sedemnásta

Icy heart - Kapitola sedemnásta Po dvoch dlhých týždňoch je tu opäť raz pokračovanie. V deji som sa posunula trochu vpred. Edward s Jasperom sa vybrali za tajomným upírom do Rumunska, kde ho aj po dlhšom hľadaní našli. Ale teraz sa už vracajú domov. Čaká ich v živote ešte nejaké prekvapenie? Príjemné čítanie! Nessie

 

Icy heart - Kapitola šestnásta

Icy heart - Kapitola šestnásta Po týždni je tu opäť kapitola. A o čom bude? Akú má Miranda spojitosť s Bell a akú s Jasperom? To sa dozviete trošku nižšie. Príjemné čítanie, vaša Nessie. :)

 

Icy heart - Kapitola pätnásta

Icy heart - Kapitola pätnásta A opäť raz je tu pokračovanie. A čo prinesie? Čo znamená narodenie dcéry? A čo Alice? Naradil sa jej syn, alebo tiež dcéra? To sa už dozviete trochu nižšie. Príjemné čítanie, vaša Nessie. :)

 

Icy heart - Kapitola štrnásta

Icy heart - Kapitola štrnásta Opäť sa hlásim s pokračovaním. A čo nás čaká? Myslím, že nič nepokazím, ak poviem, že som sa v príbehu trochu posunula a čaká nás veľký deň pre Bell a Edwarda. Ale ostatné si už budete musieť prečítať trochu nižšie. Príjemné čítanie, vaša Nessie!

 

Icy heart - Kapitola trinásta

Icy heart - Kapitola trinásta Po týždni je tu pokračovanie. A čo nám prinesie? Dozvieme sa, čo sa stalo s rodičmi Bell a ešte mnoho iného. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Dlhé vedenie

Dlhé vedenie Bella sa celá nedočkavá vráti domov, aby svojmu snúbencovi niečo povedala. Pochopí to Edward?

Tripple drabble, alebo môj pokus vtesnať sa do 300 slov. Dúfam, že sa bude páčiť. Vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola dvanásta

Icy heart - Kapitola dvanásta Po pár dňoch sa vraciam s pokračovaním. A čo nám kapitola prinesie? Dnes na nás čakajú malé, ale aj väčšie, odhalenia. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola jedenásta

Icy heart - Kapitola jedenásta Po pár dňoch je tu opäť pokračovanie. A čo nám kapitola prinesie? Dozvieme sa, čo sa stalo s Bell a čo má s Jasperom? A čo Alice? Nuž, to si už budete musieť prečítať. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Luck future for Bree? - 11. kapitola

Luck future for Bree? - 11. kapitolaPo veľmi, veľmi, veľmi dlhej dobe sa vraciame s pokračovaním. Musím sa však priznať, že zdržanie bolo na mojej strane, lebo som sa akosi nevedela sústrediť na pokračovanie. Dúfam, že mi to raz odpustíte. A čo nás čaká v kapitole? Dozvieme sa, čo sa ďalej stalo s Bree a Leom. Príjemné čítanie prajú Noe a Ness. :)

 

Icy heart - Kapitola desiata

Icy heart - Kapitola desiata Po dlhom týždni je tu pokračovanie. A čo nám prinesie? Edward už vie, že Bell stratu pamäti len predstierala. Získajú už svoje "žili šťastne až na veky"? Čo im prinesie príchod Alice a Jaspera? To už si budete musieť prečítať. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola deviata

Icy heart - Kapitola deviata Po pár dňoch je tu opäť pokračovanie. A čo nám prinesie? Dosiahne Edward svoje a prinúti Bell priznať sa? To sa už dozviete v kapitole. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola ôsma

Icy heart - Kapitola ôsma Po pár dňoch je tu opäť pokračovanie. A čo nás čaká v kapitole? Ako dopadla Bell a čo jej rodičia? Urobia niečo pre svoju dcéru? A čo sa dozvie Edward? To si už budete musieť prečítať. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Race of Life - 20. kapitola + Epilóg

Race of Life - 20. kapitola + Epilóg  Nie, neklame vás zrak. Toto je skutočne posledná kapitola. Musím povedať, že sa mi nechcelo lúčiť, ale čo už. Lepšie to ukončiť, ako písať ešte ďalších 20 kapitol o ničom. Určite ste si domysleli, že v tejto kapitole sa všetko konečne vysvetlí. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola siedma

Icy heart - Kapitola siedma  Po niekoľkých dňoch vám prinášam pokračovanie. Ako ste si asi domysleli, Bell stratila pamäť. Alebo je len zmätená? Čo sa podarilo zistiť Emmettovi? To si už budete musieť prečítať. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola šiesta

Icy heart - Kapitola šiesta Snaha sa mi asi vyplatila, lebo už v celkom krátkej dobe prinášam pokračovanie. Dúfam, že vás poteší... A o čom bude kapitola? Dozvieme sa, čo sa stalo s Bell? Ako vážne je zranená? Prežije to vôbec? Nuž, to si už budete musieť prečítať sami. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Race of Life - 19. kapitola

Race of Life - 19. kapitola Po trošku dlhšej odmlke sa hlásim s pokračovaním ROLničiek. Dlho som nepridala pokračovanie, keďže som toho mala veľa učenia. A o čom bude kapitola? Keďže sa pomaly blížime do finále, tak sa bude už len všetko urovnávať. Viac si budete musieť prečítať. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola piata

Icy heart - Kapitola piataHlásim návrat aj s piatou kapitolou IH. Ospravedlňujem sa za dlhé čakanie, ale nemala som čas. A čo nás čaká v kapitole? Žeby už Bell a Edward boli šťastní a mali pokoj? Nuž, to si budete musieť prečítať trochu nižšie. Príjemné čítanie, vaša Nessie. :)

 

Race of Life - 18. kapitola

Race of Life - 18. kapitola Nedeľa a s ňou sú tu aj ROLničky. A čo sa dozviete v kapitole? Nič podstatné, však už všetko viete. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola štvrtá

Icy heart - Kapitola štvrtá Kto sa pokúsil otráviť Bell? Dozvieme sa to? Ako to celé vyrieši Edward? Niektorí z vás v tejto kapitole možno nájdu nejaké odpovede, niektorí možno nie. Ale aj tak dúfam, že sa vám bude aspoň trošku páčiť. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola tretia

Icy heart - Kapitola tretia Tak čo myslíte, ako to dopadne? Kto príde s prosíkom za kým? Edward za Bell, alebo Bell za Edwardom? Dočkajú sa tí dvaja konečne svadobnej noci? To sa dočítate v tejto kapitole. Dúfam, že sa vám bude páčiť, lebo som pri jej písaní takmer "zomrela". Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Race of Life - 17. kapitola

Race of Life - 17. kapitola V trochu neobvyklom čase, ale predsa! Prichádzam s pokračovaním ROLničiek. A čo sa dozvieme v tejto kapitole? Čakajú nás nejaké maličké odhalenia. Ostatné sa už dozviete v kapitole. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola druhá

Icy heart - Kapitola druhá Opäť prichádzam s pokračovaním. V predchádzajúcej kapitole sa Edward a Isabell zasnúbili. Dnes nás čaká svadba a svadobná noc. Čo myslíte - podarí sa Edwardovi uskutočniť jeho plán? Tak to si budete musieť prečítať v kapitole. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Race of Life - 16. kapitola

Race of Life - 16. kapitola Po týždni je tu pokračovanie ROLničiek. A o čom kapitola bude? Dnes niekto zomrie, ale kto, to si musíte už prečítať. Príjemné čítanie praje vaša Nessie.

 

Icy heart - Kapitola prvá

Icy heart - Kapitola prvá  Prinášam vám svoju novú poviedku, ktorá nás zavedie do trochu dávnejších dôb. Zavedie nás do doby, keď žili šarmantní gentlemani a vychované mladé dámy. Príbeh je o mladom grófovi Edwardovi z Masenu (poloupír), ktorý si aj napriek svojmu pôvodu rozhodol nájsť manželku. Do oka mu padne mladá dievčina, budúca grófka z Rawenwoodu, Isabell. O tejto dievčine sa však povráva, že má chladné srdce, že nič necíti. Edward sa rozhodne, že si ju zoberie za ženu, čo sa mu aj podarí. Ale podarí sa mu vzbudiť v nej nejaký cit? A čo samotná Isabell? Čo sa deje v jej rodine?

Dúfam, že moja nová poviedka zaujme aspoň pár ľudí. Poprosila by som vás o komentáre a hlavne o kritiku. Príjemné čítanie, vaša Nessie.

 

Rozhodnutie

Rozhodnutie Opäť prichádzam s jednorázovkou. Nuda sa prejavila a mňa prepadla teta kreativita. Vzniklo z toho toto "dielo".
A o čom bude? Ako už názov prezdrádza, bude o rozhodnutí. A kto sa rozhoduje? Samozrejme, Bella. V Zatmení sa nerozhodla pre Edwarda, ale pre Jacoba. Ale čo nakoniec zistí? To si už budete musieť prečítať.
Prajem príjemné čítanie a prosím o komenty. Nessie

 

Noc je predsa super! - 19. kapitola

Noc je predsa super! - 19. kapitola Po viac ako troch mesiacoch sa konečne hlásim s pokračovaním. Viem, je neodpustiteľné, že som poviedku tak dlho zanedbávala a asi neexistuje dostatočné ospravedlnenie. Nemala som čas, potom chuť a nakoniec sa mi vôbec nechcelo. Teraz som sa však k tomu dokopala a ja konečne prinášam poslednú kapitolu. Ešte raz sa ospravedlňujem a prajem vám príjemné čítanie. Hádam si ešte niekto spomenie. Vaša Nessie.

 

Race of Life - 15. kapitola

Race of Life - 15. kapitola Dni sa vyparili, akoby neboli a opäť je tu nedeľa a s ňou aj pokračovanie ROLničiek. A čo sa v ňom dozvieme? Dozvieme sa, čo sa stalo potom... a možno aj niečo viac, záleží na uhle pohľadu. Príjemné čítanie praje vaša Ness :)

 

Race of Life - 14. kapitola

Race of Life - 14. kapitola Týždeň prebehol ešte rýchlejšie ako voda, a ja sa opäť hlásim s ROLničkami. Musím sa však priznať, že kvôli pečeniu a učeniu bola táto kapitola vážne ohrozená, takže dúfam, že ste šťastní, že sa mi vôbec podarilo niečo napísať... A o čom bude kapitola? V tejto kapitole si užijeme trochu akcie a zoznámime sa s postavou, ktorá bola "stratená". Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Smrť je moja nevesta

Smrť je moja nevesta Moja nová jednorázovka, ktorá ma doslova prepadla. Určite poznáte ten pocit, keď vám niečo šumí v hlave a musíte to napísať. To sa stalo aj mne a vznikla z toho táto jednodielna poviedka.
A o kom bude? Bude, ako inak, o Belle a Edwardovi. Ale Bella nie je človek, je to bytosť, ktorú každý z nás veľmi dobre pozná. Niektorí sa jej boja, iní ju vítajú.
Dúfam, že sa vám poviedka bude aspoň trošku páčiť a zanecháte mi komentár. Príjemné čítanie! Nessie

 

Race of Life - 13. kapitola

Race of Life - 13. kapitola Dni sú v nedohľadne a ani som sa nenazdala, už je tu nedeľa s ňou aj pokračovanie ROLničiek. A čo sa dozviete v tejto kapitole? Povedzeme, že sa tu vysvetľujú ešte niektoré fakty. Dúfam, že vás kapitola poteší. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 12. kapitola

Race of Life - 12. kapitola Týždeň opäť ubehol ako voda a ja sa hlásim s ROLničkami. A o čom bude kapitola? Žeby sme sa konečne dozvedeli niečo o Mii? Čakajú na nás aj iné prekvapenia? To si prečítate v kapitole. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Rose noire - 21. kapitola

Rose noire - 21. kapitola Po veľmi, veľmi, veľmi dlhej dobe sme opäť raz napísali pokračovanie RN. Dúfame, že si na našu poviedku ešte aspoň pár ľudí spomenie. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessie ;)

 

Race of Life - 11. kapitola

Race of Life - 11. kapitola Je nedeľa a to znamená jediné: je čas na ROLničky! A čo sa dozviete v tejto kapitole? Dozviete sa, aké následky môže mať chvíľka nepozornosti. Príjemné čítanie praje tetuška ness ;)

 

Back from darkness?

Back from darkness?Bella po odchode Edwarda, známa téma. No keď sa s ňou v lese “lúči“, stane sa niečo nepredvídateľné. Bella sa za ním rozbehne, ale neodhadne to a spadne na skalu. Keď ju nájdu v bezvedomí, a ona sa neskôr prebúdza v nemocnici s ukrutnou bolesťou, zisťuje dve veľmi podstatné veci. Ako ovplyvnia jej život?
Ďalšia jednodielna poviedka z mojej dielničky. Dúfam, že sa vám bude aspoň trochu páčíť. Nessie

 

Luck future for Bree? - 9. kapitola

Luck future for Bree? - 9. kapitolaOpäť prichádzame s pokračovaním. Predošlá kapitola sa končila tým, že Bree utiekla. Ako sa to skončí? Nájde toho, koho nevidí? Aj to sa dozviete v tejto kapitole. Dúfame, že sa kapitola bude páčiť a nezabúdajte, že za komentáre vás nespapáme. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka Noe a Nessie ;)

 

Race of Life - 10. kapitola

Race of Life - 10. kapitola Týždeň ubehol ako voda a ja prinášam pokračovanie. A čo sa v ňom deje? Dozviete sa, kto všetko vie o existencii ďalšieho druhu "upírov". Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 9. kapitola

Race of Life - 9. kapitola Po týždni je tu pokračovanie a ja dúfam, že sa vám bude páčiť. A čo sa v kapitole dozviete? V podstate nič, ale dozviete sa, čo sa dialo v izbe potom. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 8. kapitola

Race of Life - 8. kapitola Po týždni je tu opäť pokračovanie. A o čom bude? Dozviete sa, čo sa stalo potom ako Jane odišla. Dúfam, že sa vám kapitola bude páčiť, písala som ju totiž s dosť vysokou horúčkou. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 7. kapitola

Race of Life - 7. kapitola Týždeň prešiel ako voda a ja opäť prichádzam s pokračovaním mojej poviedky. A čo sa deje v tejto kapitole? Ani nie tak veľa, je to v podstate dosť nudné, ale dozviete sa, kto všetko je v tom ešte zapletený. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 6. kapitola

Race of Life - 6. kapitola Po týždni je tu opäť pokračovanie mojej poviedky. Dúfam, že sa vám kapitola bude páčiť. A o čom bude? Vlastne o ničom, ale dozviete sa, ako môže vyzerať nudný deň v škole. Príjemné čítanie praje tetuška nessie ;)

 

Race of Life - 5. kapitola

Race of Life - 5. kapitola Po týždni prichádzam s pokračovaním. A čo sa deje v tejto kapitole? Edward je na pretekoch, ale prá 'ľudí' ho prekvapí. Kto to bude a prečo prišiel? To sa dozviete v kapitole. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Luck future for Bree? - 7. kapitola

Luck future for Bree? - 7. kapitolaKonečne je tu pokračovanie. Veľmi sa zaň ospravdelňujeme, ale spôsobila som ho len a len ja, opäť som nemala čas. Dúfam, že som vás príliš nenahnevala. Príjemné čítanie želajú Noe a Ness :)

 

Race of Life - 4. kapitola

Race of Life - 4. kapitola Po týždni je tu pokračovanie. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 3. kapitola

Race of Life - 3. kapitola Po týždni je tu pokračovanie. Dúfam, že sa bude páčiť, aj keď je to pravdepodobne nepravdepodobné. A o čom je kapitola? O tom, čo sa dozvedel Edward a Wyatt v škole a ja potom. Kto im volal a aké mal informácie? A čo ich prvé preteky? Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Noc je predsa super! - 18. kapitola

Noc je predsa super! - 18. kapitola Opäť je tu pokračovanie. A čo sa v ňom dozviete? Myslím, že nič podsatné, ale dostanete odpoveď na otázku: prečo Kaen nič neurobil. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Race of Life - 2. kapitola

Race of Life - 2. kapitola Konečne som napísala pokračovanie. Viem, že som ho sľúbila cez týždeň, ale nepodarilo sa mi nájsť dostatok času. Dúfam, že sa vám táto kapitola bude páčiť. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Happy end for Leah? - 11. časť

Happy end for Leah? - 11. časť A je tu koniec. Áno čítate dobre, toto je naozaj posledná kapitola mojej poviedky. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Noc je predsa super! - 17. kapitola

Noc je predsa super! - 17. kapitola Konečne som sa dokopala do pokračovania. Dúfam, že si aspoň dvaja ľudia spomínajú na moju poviedku. Úprimne povedaná, táto poviedka mala mať pôvodne už iba epilóg, ale akosi sa mi to pri písaní zvrtlo. Tak dúfam, že sa vám to bude aspoň trochu páčiť. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

Dokončeno

Race of Life - Prológ + 1. kapitola

Race of Life - Prológ + 1. kapitola Opäť prinášam novú poviedku. A o čom je?
Bella žije vo Forks s Charliem, ale nie je ani zďaleka taká obyčajná, ako ju poznáme. Na školu príde nový študent Edward (poloupír), ktorý je agent FBI s tajnou úlohou preniknúť do sveta ilegálnych, pouličných pretekov áut. Tu má nájsť isté dievča s kriminálnou minulosťou menom Mia, ktoré sa týchto pretekov aktívne zúčastňuje a pravidelne ich vyhráva. Ako to však býva, nie vždy je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá a aj plachá a nevýrazná Bella má s výstrednou a odvážnou Miou spoločné viac ako sa na prvý pohľad zdá. Sú v tom však len ilegálne preteky, alebo ide o niečo oveľa viac? Ako sa zachová Edward, keď ho Mia bude varovať? Prečo ho varuje? Pred čím, alebo pred kým?
Dúfam, že sa aspoň malej hŕstke ľudí táto poviedka zapáči. Budem vďačná za akýkoľvek komentár. Príjemné čítanie praje Nessie. :)

 

Happy end for Leah? - 10. časť

Happy end for Leah? - 10. časť A je tu ďalšie pokračovanie tejto poviedky. Kapitola je opäť z Jacobovho pohľadu. Dúfam, že sa vám bude páčiť, aj keď sa v nej takmer nič nedeje. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Rose noire - 20. kapitola

Rose noire - 20. kapitola Konečne sa mi vrátila spoluautorka, tak sme spolu spísali pokračovanie. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čitanie prajú vaše zlatíčka voldy a ness :)

 

Happy end for Leah? - 9. časť

Happy end for Leah? - 9. časť Ako to dopadlo na pláži? To sa dozviete v tejto kapitole. Dúfam, že sa bude páčiť. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Luck future for Bree? - 5. kapitola

Luck future for Bree? - 5. kapitola Konečne je tu pokračovnie. Ospavedlňujem sa za zdržanie, ktoré som opäť spôsobila ja. Dúfam, že vás táto kaptila obmäkčí a vy na mňa nebudete príliš nahnevaní. Príjemné čitanie prajú Noe a ness :)

 

Happy end for Leah? - 8. časť

Happy end for Leah? - 8. časť Po dlhej - a hlavne neplánovanej - odmlke vám opäť prinášam pokračovanie svojej poviedky. Tento diel bude dosť zlomový, aj keď sa vám to tak na prvý pohľad zdať nebude. Ospravedlňujem sa za moju 'práce neschopnosť', ale posledné týždne bol u nás doslova blázinec a k tomu všetkému som naháňala aj chuť do písania. Našťastie sa všetko vyriešilo, chuť som dohnala, tak dúfam, že sa vrátim do starých kolají. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Happy end for Leah? - 7. časť

Happy end for Leah? - 7. časť Po pár dňoch sa opäť hlásim s pokračovaním. Dúfam, že sa vám bude páčiť vývoj príbehu. A čo sa dozvieme v tejto kapitole? Dohromady nič, ale niektorí z vás možno na niečo prídu. Príjemné čítanie praje vaša tetuška ness :)

 

Rose noire - 19. kapitola

Rose noire - 19. kapitola Konečne je tu 19. kapitola! Ste radi? Ja aj voldy sme rozhodne radi, že sa nám podarilo napísať toto pokračovanie. Dúfam, že sa bude páčiť. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a ness ;)

 

Happy end for Leah? - 6. časť

Happy end for Leah? - 6. časť Konečne som dokončila pokračovanie. Ospravedlňujem sa za zdržanie, ale baliť sa, cestovať a bojovať s rodičmi sa mi akosi nepodarilo spojiť s písaním kapitoly. V tejto kapitole sa pozrieme na 'pokojný' rozhovor medzi Samom a Jacobom. Kapitola je trošku kratšia, ale nabudúce sa to zmení. Príjemné čítanie praje vaša tetuška ness :)

 

Detestabilis - 14. kapitola + Epilóg

Detestabilis - 14. kapitola + Epilóg A je to tu, vážení! Koniec ďalšej poviedky. Sentimentalitu si nechám až na koniec, ale takto na začiatok, vám chcem poďakovať za vašu podporu, bez nej by sa táto poviedka nedočkala konca, alebo happy endu. Príjemné čítanie praje vaša dojatá tetuška ness ;)

 

Happy end for Leah? - 5. časť

Happy end for Leah? - 5. časť V rekordnom čase sa mi podarilo napísať pokračoavnie, tak dúfam, že sa vám bude aspoň trochu páčiť. A čo sa tu bude diať? Neprezradím. Poviem vám len toľko, že krutosť našim 'milých' vĺčať asi nepozná hraníc. Príjemné čítanie praje tetuška ness :)

 

Happy end for Leah? - 4. časť

Happy end for Leah? - 4. časť Po veľmi dlhej dobe sa hlásim s pokračovaním. Dúfam, že si aspoň pár z vás ešte spomenie na túto poviedku. A o čom je tento diel? Leah sa vyberie do La Push, ale čo ju tam čaká? Príjmu ostatný to, čo sa stalo? Ako bude znieť ich rozhodnutie? Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

At that time...

At that time... Moja nová jednorázovka. A o kom je? Je o Jamesovi a o jeho živote potom, ako uniesol Bellu. V mojej poviedke jej však nič neurobil a utiekol skôr, ako ho stihli Cullenovci nájsť. Ako bude vyzerať jeho život? Dokáže sa aj on zmeniť? A čo láska?
Dúfam, že si to aspoň niekto z vás prečíta a budem veľmi rada, keď mi zanecháte nejaký komentár. Príjemné čítanie praje vaša Nessie. ;)

 

Luck future for Bree? - 3. kapitola

Luck future for Bree? - 3. kapitola Po trochu dlhšej dobe vám s Noe prinášame tretie pokračovanie. Dúfam, že ste na našu poviedku ešte nezabudli a prečítate si toto pokračovanie. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíška Noe a ness :)

 

Noc je predsa super! - 16. kapitola

Noc je predsa super! - 16. kapitola Po veľmi dlhej dobe sa hlásim s pokračovaním! Trvalo to dlho aj kvôli tomu, že som veľa premýšľala aké pokračovanie dám tejto poviedke. To, ktoré si možno aj prečítate, je len posledná myšlienka, ono to malo pokračovať úplne inak, ale rozhodla som sa to nekomplikovať a proste to ukončiť. Presne tak. O pár kapitol nás čaká koniec. Príjemné čitanie praje tetuška nessienka :)

 

Detestabilis - 13. kapitola

Detestabilis - 13. kapitola Na svoju obranu len musím povedať, že za ten koniec ma nemôžete zabiť, lebo sa pokračovania nedočkáte. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka ;)

 

Detestabilis - 12. kapitola

Detestabilis - 12. kapitola Konečne som sa do toho dokopala a napísala pokračovanie. Dúfam, že sa vám bude páčiť a neklame vaše očakávania. Dúfali ste v HE? Tak som sa snažila k nemu nejako dopracovať. A čo sa stane v tejto kapitole? Však to si prečítate aj sami... Príjemné čítanie praje tetuška nessienka ;)

 

Detestabilis - 11. kapitola

Detestabilis - 11. kapitola Po dlhšej dobe je tu jedenáste pokračovanie. Čo sa v ňou udeje? Dostanú sa všetci domov? A čo sa stane potom? Majú naozaj všetko potrebné na záchranu Nessie, alebo nie? Majú ešte vôbec nejaký čas? To všetko sa dozviete v tejto kapitole. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

Happy end for Leah? - 3. časť

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Happy end for Leah? - 3. časť A konečne je tu aj tretia časť. Veľmi vám ďakujem za vaše komentáre, veľmi ma potešili a milo prekvapili. Dúfam, že vás tento diel nesklame a vy zanecháte aspoň smailíka. A ako to dopadne? Leah sa síce vrátila, ale ako to bude? Dokáže nakoniec ostať s Nahuelom? Myslím, že upozornenie, ktoré vám vyskočí po kliknutí na túto kapitolu, vás informuje o tom, ako sa Leah rozhodla. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 15. kapitola

Noc je predsa super! - 15. kapitola A ďalšie pokračovanie je konečne tu! Čo urobí Layla? Bude hrať poslušnú obeť a bude poctivo čakať na záchranu, alebo zoberie veci do vlastných rúk? A čo Kaen? Pomôže mu jeho rodina, alebo bude odkázaný len na vlastnú odvahu? To všetko sa dozviete v tejto kapitole. Dúfam, že sa vám bude páčiť a zanecháte apsoň smajlíka. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka ;)

 

Rose noire - 16. kapitola

Rose noire - 16. kapitola Po dlhšej odmlke je tu ďalší dielik. Nebudem vám nič prezrádzať, proste si ho budete musieť prečítať. Príjemné čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Detestabilis - 10. kapitola

Detestabilis - 10. kapitola Konečne je tu desiata, jubilejná kapitola. A čo nám prinesie? Čo s odkazom, ktorý našli v podzemí? Privedie ich niekam, alebo narazili na slepú uličku? Dokážu vôbec pokračovať? Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka ;)

Dokončeno

Luck future for Bree? - Prológ + 1. kapitola

Luck future for Bree? - Prológ + 1. kapitola S Noemi sme sa rozhodli napísať spoločnú poviedku. A o čom bude? Čo keby Cullenovci Bree ukryli a Volturiovci sa o nej nedozvedeli? Ostala by s Cullenovcami, alebo by sa vybrala vlastnou cestou? Vegetarián alebo obyčajný nomád? Našla by si svoje miesto na svete? Ako by pokračoval jej príbeh?
Dúfame, že sa vám táto kapitola zapáči a prečítate si ju. Komentáre sú vítané, budeme za ne rady.
Príjemné čítanie prajú vaši miláčikovia Noemi a Nessie. ;)

 

Happy end for Leah? - 2. časť

Happy end for Leah? - 2. časť Druhý diel uzrel svetlo sveta. Úprimne ma potešil váš záujem o tento môj 'výtvor'. Dúfam, že vás táto časť nesklame. A čo sa bude diať? Leah utiekla, ale vráti sa ešte vôbec niekedy? Čoho sa vlastne bojí? Alebo má len vo všetkom zmätok? Pomôže jej nakoniec niekto? To všetko sa dozviete v tejto časti. Rada by som vám ešte poďakovala za vaše milé komentáre k predchádzajúcemu dieliku, veľmi ma potešili a povzbudili v písaní. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 14. kapitola

Noc je predsa super! - 14. kapitola Po dlhšej odmlke vám konečne prinášam 14. pokračovanie mojej poviedky. Čo sa naozaj stalo? Čo Layla? Skutočne ju niekto uniesol? A čo urobí Kaen? Na všetky tieto otázky nájdete odpovede v kapitole. Príjemné čítania praje tetuška nessienka :)

Dokončeno

Happy end for Leah? - 1. časť

Happy end for Leah? - 1. časť Moja nová poviedka. Tento nápad ma dnes doslova kopol, tak dúfam, že sa vám to bude páčiť.
Podľa názvu je zrejmé, že poviedka bude o Leah. Dočká sa aj ona svojho šťastného konca? Pripúta sa k niekomu? Ak áno, ku komu to bude? Dej sa odohráva v BD na lúke, keď prídu Volturiovci.
Ak sa vám táto kapitola zapáči, tak veľmi rada napíšem aj pokračovanie. Prajem príjemné čítanie, Nessienka. ;)

 

Detestabilis - 9. kapitola

Detestabilis - 9. kapitola A pokračovanie je tu. Musím podotknúť, že jedna dosť vytrvalá osoba ma rada otravuje vetou typu: kedy bude to na D...? No povedzte, odolali by ste jej? Verte, že je to poriadne ťažké. A čo sa v kapitole dozviete? Všeličo... Ako dopadne cesta? Dostanú sa konečne do ciela? A ak hej, nájdu tam vytúžené odpovede, alebo len ďalšie otázky? Príjemné čitanie vám želá vaša tetuška nessienka ;)

 

Detestabilis - 8. kapitola

Detestabilis - 8. kapitola Je tu pokračovanie. Ako bude náš príbeh pokračovať? Vydajú sa na cestu? A čo Nessie? Dokáže ešte odolávať? To všetko sa dozviete v tejto kapitole. Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka ;)

 

Rose noire - 15. kapitola

Rose noire - 15. kapitola Prinášame vám pokračovanie. Čo sa stane potom? Preberia sa ešte Bell? A ako sa to skomplikuje? To všetko si prečítate v 15. pokračovaní tejto poviedky. Príjemné čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 13. kapitola

Noc je predsa super! - 13. kapitola A je tu pokračovanie. Dúfam, že sa vám bude páčiť viac ako predošlá kapitola a vy zanecháte trošku viac komentov. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka ;)

 

Detestabilis - 7. kapitola

Detestabilis - 7. kapitola Prinášam vám siedme pokračovanie. Čo prinesie? To si veru budete musieť prečítať. Príjemné čítanie želá tetuška nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 12. kapitola

Noc je predsa super! - 12. kapitola Poslušne hlásim: kapitola konečne dokončená. Ako dopadne stretnutie so "starou mamou" Afroditou? A čo Layla? Spomenie si konečne? To všetko sa dozviete v tejto kapitole. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

Detestabilis - 6. kapitola

Detestabilis - 6. kapitola Po dlhšom čakaní je tu opäť pokračovanie. Dúfam, že sa vám bude páčiť a vy mi zanecháte aspoň smajla. Príjemné čítanie praje tetuška nessie :)

 

Last Cat - Epilóg

Last Cat - EpilógA je to tu. Posledná časť mojej poviedky. Sentimentalite prepadnem až na konci, takže vám teraz zaželám len príjemné čítanie. Vaša ness :)

 

Noc je predsa super! - 11. kapitola

Noc je predsa super! - 11. kapitola Po dlhšej dobre vám opäť prinášam pokračovanie. Chcela by soms a vám poďakovať za vaše predchádzajúce komentáre, ktorá ma veľmi potešili. Príjemné čítanie vám praje tetuška nessienka ;)

 

Rose noire - 13. kapitola

Rose noire - 13. kapitola Po dlhej, predlhej dobe vám s voldy prinášame trináste pokračovanie. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ale poznáte to... Keď mám čas ja, voldy tu nie je a naopak. Tak dúfam, že si na túto poviedku ešte spomínate. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka ;)

 

Detestabilis - 5. kapitola

Detestabilis - 5. kapitola Po dlhšej dobe je tu pokračovanie. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Dozviete sa tu niečo z minulosti, ale viac neprezradím. To si budete musieť prečítať. Príjemné čítanie vám preto praje vaša tetuška ness :)

 

Noc je predsa super! - 10. kapitola

Noc je predsa super! - 10. kapitola A je tu jubilejná desiata kapitolka. Dúfam, že sa vám bude páčiť, a tiež dúfam, že mi prepáčite to dlhšie čakanie, ale tá škola mi teraz fakt dáva zabrať. Ale nebojte sa, už to dlho nepotrvá. Takže túto kapitolu opäť venujem verným čítateľom, ich mená budú opäť na konci kapitoly. Takže príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka :) BTW: vopred vďaka za prípadné komenty a vďaka za vaše predošlé komentáriky.

 

Detestabilis - 4. kapitola

Detestabilis - 4. kapitola Aj napriek mojim pesimistickým odhadom sa mi nakoniec podarilo pokračovanie napísať. Písala som ho síce na trikrát, ale hlavný je výsledok. Veľká vďaka za vaše milé komentáre, ktoré ma veľmi potešili. Dúfam, že sa vám táto kapitola bude páčiť. Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka :)

 

Last Cat - 12. kapitola

Last Cat - 12. kapitola Po dlhej dobe sa opäť hlásim s pokračovaním. Toto je však posledná kapitola. Nechcela som to zbytočne komplikovať a tak som si povedala, že bude lepšie, keď to už ukončím. Ale nebojte sa, ešte mám pre vás aj epilóg. Takže vám prajem príjemné čítanie. Vaša tetuška nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 9. kapitola

Noc je predsa super! - 9. kapitola Po trošku dlhšej dobe vám prinášam ďalšiu kapitolu. Trvalo to dlhšie, pretože v škole teraz máme fakt rušno. Ďalšiu kapitolu sa pokúsim pridať, čo najskôr, ale nič nesľubujem. Bude asi až cez víkend. Dúfam, že sa vám táto dlhšia kapitola bude páčiť a vy zanecháte komenty. Vopred za ne ďakujem. Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka :)

 

Detestabilis - 3. kapitola

Detestabilis - 3. kapitola Tretia kapitola je tu. Dúfam, že sa vám bude páčiť a vy zanecháte nejaký ten komentík. Ďakujem za predošlé komenty, veľmi ma potešili. Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka :)

 

Rose noire - 12. kapitola

Rose noire - 12. kapitola Konečne sa nám podarilo napísať dvanástu kapitolu. Dúfame, že sa vám bude kapitola páčiť. Príjemné čítanie prajú vaše lásky voldy a nessienka :)

 

Hvězda - 12. kapitola

Hvězda - 12. kapitola A je tu dvanásta kapitola. Vážne sa ospravedlňujeme tým pár čitateľom, ale vážne sme nemali čas. Keď som ho mala ja, nemala ho blotik a naopak. Dúfame však, že sa vám bude táto kapitola páčiť a vy zanecháte aspoň smajlíka. Príjemne čítanie prajú vaše večne zaneprázdnené dvojčatá blotik a nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 8. kapitola

Noc je predsa super! - 8. kapitola Takže je tu ôsme pokračovanie vo fakt rekordnom čase. Dúfam, že sa vám bude páčiť a budeme s vývojom udalostí spokojní. Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 7. kapitola

Noc je predsa super! - 7. kapitola A je tu pokračovanie. Myslím, že táto kapitola nestojí za nič, pretože som ju písala, keď som mala depku, takže tak aj vyzerá. Tak ale hádam sa vám bude aspoň trošičku páčiť. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

Detestabilis - 2. kapitola

Detestabilis - 2. kapitolaA je tu druhé pokračovanie. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie praje vaša nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 6. kapitola

Noc je predsa super! - 6. kapitola V tejto kapitole sa dozviete, čo Kaen myslel svojimi slovami a takisto sa aj dozviete, kto to v skutočnosti je. Rada by som sa vám poďakovala za vaše komentáre. Pustite si pesničku. Povedala by som, že táto pesnička veľmi dobre vystihuje túto kapitolu. Príjemné čítanie praje vaša tetuška nessienka :)

 

Last Cat - 11. kapitola

Last Cat - 11. kapitola Jedenástka je tu! Dúfam, že sa vám bude páčiť. Dozviete sa tu, ako dopadla situácia s Rose. Príjemné čítanie, vaša nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 5. kapitola

Noc je predsa super! - 5. kapitola Tak a je tu pokračovanie. Konečne ste sa dočkali. Dúfam, že sa vám kapitola bude páčiť. Veľmi pekne vám ďakujem za vaše predchádzajúce komentáre, veľmi ma potešili. Venovanie nájdete na konci. Príjemné čítanie, vaša nessienka. :)

Dokončeno

Detestabilis - Prológ + 1. kapitola

Detestabilis - Prológ + 1. kapitola Prinášam vám moju novú poviedku. Rheilenessiara – priateľmi prezývaná Nessie - je najmocnejšou čarodejnicou ešte zo staroveku. Avšak v trinástom storočí sa niečo stalo a ona bola prekliata. Mala podobu kameňa a oslobodiť ju mohol hocikto, kto by prečítal nápis na jej podobizni. Nečakane sa tak stane. Rheilenessiara povstane a túži po pomste tomu, ktorý jej spôsobil bolesť a zobral lásku. V súčasnom svete má pár dávnych známych – Cullenovcov. Keď hľadá toho, komu sa má pomstiť, sú jej jediným záchytným bodom. Koho vlastne hľadá? Nájde ho? Dokáže niekto zahnať temnotu v srdci? Kto roztopí ten ľad?
Dúfam, že sa vám bude poviedka aspoň trochu páčiť. Prajem vám príjemné čítanie. Vaša Nessienka. :)

 

Rose noire - 11. kapitola

Rose noire - 11. kapitola Po dlhšej odmlke vám prinášame 11. pokračovanie. Dúfame, že sa vám bude páčiť tak, ako predošlé kapitolky. Ďakujeme aj za vaše komentáre, veľmi nás potešily. Príjemné čítanie, vaše lásky voldy a nessienka :)

 

Last Cat - 10. kapitola

Last Cat - 10. kapitola A je tu jubilejná desiata kapitolka. Je trošku kratšia, ale dúfam, že vás poteší. Venovanie je na konci. Príjemné číanie, nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 4. kapitola

Noc je predsa super! - 4. kapitola Konečne som napísala pokračovanie. Rovno vám poviem, že z tejto kapitoly mám veľmi divný pocit. Dúfam však, že sa vám bude aspoň trošičku páčiť. Venovania nájdete pod článkom. Príjemné čítanie, vaša teta nessienka :)

 

Last Cat - 9. kapitola

Last Cat - 9. kapitola V prvom rade by som sa vám chcela ospravedlniť za to čakanie. Dúfam, že si ešte na túto poviedku aj spomínate. Chcela by som sa vám poďakovať za komenty k predchádzajúcej kapitole. Venovania nájdete na konci. S pozdravom, nessienka :)

 

It is true, really!

It is true, really! Moja nová jednorázovka. Takto podľa mňa mohol vyzerať Edwardov návrat.
Dúfam, že sa vám to bude páčiť. S pozdravom Nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 3. kapitola

Noc je predsa super! - 3. kapitola Prinášam vám pokračovanie. V prvom rade by som rada poďakovala za vaše milé komentáre. Všetky ma veľmi potešili. Na konci nájdete aj venovania. Príjemné čítanie, vaša nessienka :)

 

Noc je predsa super! - 2. kapitola

Noc je predsa super! - 2. kapitola Je tu druhé pokračovanie. V kapitole sa dozviete, kto to bol na lúke, aj keď to väčšina z vás tuší. Kapitolu by som rada venovala týmto ľuďom: blotik, MIROSeLAVA, lulukar, Wolf1701, Janeline, Nettie, alicecullenhale2 a dreamer. Vďaka za komenty, veľmi ma potešili. Príjemné čítanie, nessienka :)

Dokončeno

Noc je predsa super! - 1. kapitola

Noc je predsa super! - 1. kapitola Je to niečo ako voľné pokračovanie DJPS! Len s tým rozdielom, že táto poviedka je o Layle - Rosaliinej dcére.
Príbeh sa začína, keď sa Layla ako päťročná stratí. Rodina ju nikde nemohla nájsť. Laylu v lese našli manželia Jonesovci a adoptovali ju. O dvanásť rokov neskôr sa presťahujú do malého mestečka. Tu však Layla stretne niekoho, koho by nečakala... Bude to niekto z jej rodiny?
Užite si toto pokračovanie a zanechajte komentár, Nessie. ;)

 

Rose noire - 8. kapitola

Rose noire - 8. kapitola Konečne tu máme pokračovanie. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré som zavinila ja. Mala som toho veľa. Ale dúfame, že vás to neodradí a prečítate si túto kapitolku. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - Epilóg

Dážď je predsa super! - EpilógTak a je tu už skutočne posledné pokračovanie tejto poviedky. Epilóg. Mnohí ste ma oň prosili a tak som ho napísala. Napísala som ho však hlavne kvôli sebe. Mala som pocit, že som sebe a vám zostala niečo dlžná. Tak dúfam, že sa vám tento krátky epilóg bude páčiť. Príjemné čítanie praje nessienka :)

 

Last Cat - 8. kapitola

Last Cat - 8. kapitola Kapitola je na svete. Dúfam, že sa vám bude páčiť, aj keď je pomerne krátka. Kapitola je pre týchto ľudí: Letti, blotik, Wolf1701 a anissska. Ďakujem za vaše komentáre. Príjemné čítanie praje tetuška nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 23. kapitola

Dážď je predsa super! - 23. kapitolaA je to tu. Koniec. Musím povedať, že sa mi s touto poviedkou ťažko lúči, ale sentiment si nechám až na koniec, kde vás čaká aj menšie prekvapenie. Kapitolu by som rada venovala hlavne blotik a Filipovi, ktorí mi mnohokrát pomohli pri písaní. Vďaka vám. Rada by som ju venovala aj všetkým, ktorí moju poviedku čítali, a ktorí ju komentovali. Pomáhali mi vyše povzbudivé slová, aj vaši smajlíci. Dúfam, že sa vám poviedka páči a ešte si niekedy odo mňa niečo prečítate. S láskou, vaša dojatá nessienka :)

 

Rose noire - 7. kapitola

Rose noire - 7. kapitola Konečne ste sa dočkali pokračovanie. Ospravedlňujeme sa, že to trvalo tak dlho, ale akosi sme nemali čas. Dúfame, že nám to odpustíte. Kapitola je pre všetkých, ktorí predchádzajúce komentovali. Príjemné čítanie vám prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka :)

 

Last Cat - 7. kapitola

Last Cat - 7. kapitola A je tu pokračovanie. Čo dodať? Snáď len, že dúfam, že sa vám kapitola bude páčiť a za ten koniec ma nezabijete. Kapitola je venovaná pre týchto ľudí: blotik, Letti, anissska, Wolf1701 a helca. Vďaka za podporu. Dúfam, že sa vám táto krátka kapitola bude páčiť. Príjemné čítanie, vaša nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 22. kapitola

Dážď je predsa super! - 22. kapitolaTakže ste sa konečne dočkali! Je tu kapitola s oslavou. Poviem vám ale, že som sa pekne zapotila kým som ju napísala. Túto kapitolu som písala straaaaaaaaaašne dlho, ale hádam som to nejako dopackala do tej konečnej podoby. Takže kapitolka je pre týchto ľudkov: Filip, blotik, Semmi, MIROSeLAVA, BlackStar, Scherry, Simoneccka, Cullenkaty a alicecullenhale2. Vďaka za podporu ľudkovia, strašne ste ma potešili. Pac a pusu, vaša nessienka :)

 

Last Cat - 6. kapitola

Last Cat - 6. kapitola A je tu šiesta kapitola. A o čom bude? Dozviete sa ako prebiehal zvšok dňa v škole. Neskôr sa v La Push niečo stane. Čo to bude? To sa dočítane v kapitole, ale môžem vám prezradiť, že je to dôležité pre neskoršie udalosti. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 21. kapitola

Dážď je predsa super! - 21. kapitolaKonečne ste sa dočkali. Ospravedlňujem sa, že je tu kapitola až takto neskoro, ale vôbec sa mi nechcelo túto kapitolu písať. Ale nie preto, že by som bola lenivá, ale preto, že som mala pocit, že vás to už nebaví. No to som si namýšľala. Filip ma vyviedol z omylu, tak mu môžete tiež poďakovať. A teraz. Kapitola je hlavne pre týchto ľudí: Filip, blotik, semmi, Letti, jaja386, Abbie, Wolf1701 a Simonecccka. Takže vďaka za podporu a dúfam, že sa vám táto kapitola bude páčiť. Príjemné čítanie, vaša nessienka :) BTW: pusťte si aj pesničku. Síce nemá s kapitolou nič spoločné, ale túto kapitolu som pri nej písala. :)

 

Rose noire - 4. kapitola

Rose noire - 4. kapitola Prinášame vám 4. kapitolu. Sme veľmi milo prekvapené, že sa vám naša poviedka tak zapáčila a samozrejme ďakujeme za vaše komenty, ktoré nás veľmi potešili. Takže táto kapitola je pre vás. Príjemná čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Last Cat - 5. kapitola

Last Cat - 5. kapitola Ospravedlňujem sa za čakanie, ale nemala som veľa voľného času. V škole sme mali toho veľa, tak som to nestihla skôr. Ale nakoniec sa mi to podarilo a dúfam, že vás kapitola poteší. Je hlavne pre týchto ľudí: anissska, 123Alice123, Letti a blotik. Vďaka za podporu. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Rose noire - 3. kapitola

Rose noire - 3. kapitola Prinášame vám tretiu kapitolu. Dúfame, že vás poteší. Kapitola je pre všetkých, ktorí túto poviedku čítajú. A čo sa v kapitole dozviete? No, povedala by som, že ani nič. Nejaké tie nezhody medzi Edíkom a Bell, to je klasika. A pre info: Edward je v tejto poviedke poloupír. Príjemné čítanie praje voldy a nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 20. kapitola

Dážď je predsa super! - 20. kapitolaNebudem vám nič nahovárať. Táto kapitola sa mi vôbec nepáči. Je strašná. Asi najhoršia, čo som kedy napísala. Hádam mi k nej napíšete aspoň niečo. Rada by som ju venovala týmto ľuďom: Filip, blotik, mina, Simoneccka, Letti, klea, MIROSeLAVA, Puccy, semmi, viktoria a Wolf1701. Ľudkovia vďaka za podporu. Dúfam, že som vás až tak nesklamala. Pac a pusu, nessienka :)

 

Last Cat - 4. kapitola

Last Cat - 4. kapitola Koho záhadného stretla Alice? Upíra? Myslím, že niektorí z vás to určite vedia a tipli si správne, tí čo nie, nevadí. Kapitolu by som rada venovala tým, ktorí tu predchádzajúcu komentovali. Teda: blotik, Letti, kiki a Madla.111. Takže veľká vďaka za podporu a toto je hlavne pre vás. Pac a pusu, vaša nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 19. kapitola

Dážď je predsa super! - 19. kapitolaTááááááááááááááákže je tu 19. pokračovanie. Neviem prečo, ale mám z neho také zmiešané pocity. No uvidíte sami. Berte prosím s nadhľadom. Takéto veci som opäť písala po prvýkrát, takže nulové skúsenosti. Len to čo som pochytila v telke alebo v škole. Kapitolu by som rada venovala týmto ľuďom: Filipovi, MI_ROSe_LAVA, blotik, Simoneccka, lucik113, davdveeg, mina, viktoria, semmi a lenkaaa. Ľudkovia ďakujem za podporu a dúfam, že vás táto kapitola poteší. Pac a pusu, vaša nessienka :)

 

Hvězda - 10. kapitola

Hvězda - 10. kapitola Aj napriek našim predpokladom sme sa tejto poviedky s blotik nevedeli vzdať. Tak dúfam, že vás to aspoň trochu poteší a pridáte aspoň smajlíka. Príjemné čítanie. Vaša nessienka a blotik :)

 

Dážď je predsa super! - 18. kapitola

Dážď je predsa super! - 18. kapitolaTakže ste sa dočkali. Neviem či vás táto správa poteší, alebo naopak, ale asi bude viac ako len jedna kapitola. Všetko to do jednej akosi nenapchám. Upozorňujem vás však, že táto kapitola je strašne dlhá. Je to asi jedna z najdlhších, ktoré som napísala. To čo je na začiatku, som písala úplne po prvýkrát, takže to berte s nadhľadom. Kapitola je venovaná všetkým, ktorý tú predošlú okomnetovali. Pac a pusu, vaša nessienka :)

 

Last Cat - 3. kapitola

Last Cat - 3. kapitola Kto čakal, ten sa dočkal. Ja viem, že to trvalo strašne dlho, ale hádam si na túto poviedku ešte spomínate. Kapitolu by som rada venovala všetkým, ktorí si ju prečítajú. Budem sa snažiť pridávať kapitoly pravidelne, ale nič nesľubujem. Tak príjemné čítanie. S láskou vaša nessienka. :)

 

Dvojča - 8. kapitola

Dvojča - 8. kapitolaA konečne to prišlo. Je tu posledná kapitola mojej najemenej úspešnej poviedky. Rada by som ju venovala blotik. Chcela by som sa jej tiež poďakovať za podporu. Ona jediná má zásluhu na tom, že som túto poviedku aj dopísala. Tak vďaka. S láskou vaša nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 17. kapitola

Dážď je predsa super! - 17. kapitolaTak kto čakal, ten sa dočkal. Za túto kapitolu poďakujte hlavne blotik a Filipovi, ktorí ma vydierali, aby som napísala pokračovanie. Ale len tak mierne. Túto kapitolu by som rada venovala: Filipovi, blotik, MI_ROSe_LAVA a mina. Ľudkovia, vďaka za podporu. Táto kapitola je hlavne pre vás. Musím vás však sklamať. Pomaly ale isto sa blížime ku koncu poviedky. Ešte bude jedna alebo dve kapitoly a potom koniec. Tak príjemné čítanie. S láskou vaša nessienka :)

 

Dvojča - 7. kapitola

Dvojča - 7. kapitola  A je tu 7. pokračovanie. Užijete si aj trošku romantiky, aj trošku napätia. Teda dúfam. Kapitolu opäť venujem blotik. Táto je pre teba krokodílček môj. Pac a pusu, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 16. kapitola

Dážď je predsa super! - 16. kapitola Konečne je tu pokračovanie, tak príjemné čítanie. Vaša nessienka :)

 

Dvojča - 6. kapitola

Dvojča - 6. kapitola  Je tu 6. pokračovanie mojej nie príliš úspešnej poviedky. Túto kapitolu by som rada venovala blotik, ktorá ma dokopala do pokračovania. Za toto som je nesmierne vďačná. Tak vďaka a príjemné čítanie, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 15. kapitola

Dážď je predsa super! - 15. kapitola Tak a je tu 15. pokračovanie. Na môj vkus je príliš dlhé a príliš nudné, ale možno len na môj vkus. V kapitole sa dozviete, čo sa Rain snívalo a ako dopadol je prvý deň v škole. Nazabudnite komentovať. S láskou vaša nessienka :)

 

Hvězda - 8. kapitola

Hvězda - 8. kapitola S blotik vám prinášame ďalšiu kapitolku našej spoločnej poviedky. V kapitole sa nám to trochu zamotá, kto komu pomôže? A čo Is na Edov príbeh? Hádam nám to potom aj okomentujete. Snáď tu bude aspoň zo 10 komentov. S láskou nessienka a blotik :)

 

Dvojča - 5. kapitola

Dvojča - 5. kapitola  Tu sa dozvieme čo je Nataly zač. Ak niekto z vás čakal nejakú novú bytosť, ako mám vo zvyku vymýšľať tak vás sklamem. Je to známa bytosť, ale hádam vás to neodradí. Tak príjemné čítanie a potom nezabudnite komentovať, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 14. kapitola

Dážď je predsa super! - 14. kapitola Kapitolu by som rada venovala všetkým tým, ktorí predchádzajúcu okomentovali, ale aj všetkým ostatným, ktorí ju čítajú a nekomentujú. V tejto kapitole sa nedeje nič zaujímavé, ale je predsa len dôležitá na neskorší vývoj. Zostáva však otázka, čo videla Rain? Bude to dôležité, alebo naopak? To všetko sa dozviete v kapitole, tak príjemné čítanie a zanechajte koment, nessienka :)

 

Dvojča - 4. kapitola

Dvojča - 4. kapitola  Ďalšie pokračovanie. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Last Cat - 2. kapitola

Last Cat - 2. kapitola Pokračovanie je tu. Neviem čo sem písať, tak snáď len príjemné čítanie, a potom nezabudnite pridať nejaký koment. Vďaka, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 13. kapitola

Dážď je predsa super! - 13. kapitola A je tu kapitola. Trvalo to trošku dlhšie, ale mala som toho veľa, tak sa ospravedlňujem. V kapitole som sa snažila ešte vysvetliť niektoré javy. A kto stál za dverami? Snáď sa vám kapitola bude páčiť a pridáte koment. Príjemné čítanie, nessienka :)

Dokončeno

Last Cat - Prológ + 1. kapitola

Last Cat - Prológ + 1. kapitola Prinášam vám prvú kapitolu k mojej novej poviedke. V poviedke som sa zamerala na trošku menej frekventovaný pár, a to Alice a Jaspera. Jasper s rodinou žijú spolu vo Forks, kde sa sťahuje Alice. Sťahuje sa do La Push. Alice však ani zďaleka nie je obyčajné dievča. Takisto ani rodinka Cullenovcov nie je taká, ako obyčajne. Ostatné sa však dozviete v poviedke.
Tak príjemné čítanie a zanechajte komentík, Nessienka. :)

 

Hvězda - 6. kapitola

Hvězda - 6. kapitola S blotik vám prinášame pokračovanie našej poviedky. Dej sa nám začína komplikovať... No ale to pššt, ostatné je v kapitole. Príjemné čítanie praje blotik a nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 12. kapitola

Dážď je predsa super! - 12. kapitola Nemám tušenia, čo tu mám písať :)V kapitole sa dozviete, čo za bytosť je Rain a ako to súvisí s Rose. A ešte jedno by som chcela napísať: túto kapitolu venujem všetkým, ktorý čítajú túto poviedku. Ale hlavne tým, ktorí ju aj komentujú. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Dvojča - 3. kapitola

Dvojča - 3. kapitola  Tak z koho nám Bells dostane infarkt? Čo sa stane? Odpovede nájdete v kapitole. Túto kapitolu by som chcela špeciálne venovať blotik a všetkým ostatným, ktorý komentovali predošlé dve kapitoly. A že ich bolo málo. Tak šup a napraviť to, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 11. kapitola

Dážď je predsa super! - 11. kapitola Nová kapitola je tu. Čo sa stalo v lese? Stane sa ešte niečo iné? To všetko sa dozviete v tejto kapitole. Samozrejme aj niečo iné. Tak píjemné čítanie, nessienka :)

 

Dvojča - 2. kapitola

Dvojča - 2. kapitola  Pokračovanie je tu. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 10. kapitola

Dážď je predsa super! - 10. kapitola Je tu 10. kapitola tak si ju užite, nessienka :)

 

Hvězda - 4. kapitola

Hvězda - 4. kapitola S blotik sme sa akosi nudili a tak sme písali. V tejto kapitole sa bude trošku niečo diať. Snáď vás kapitola poteší. S láskou nessienka a blotik :)

 

Hvězda - 2. kapitola

Hvězda - 2. kapitola Takže tu je pokračovanie našej poviedky. S blotik sme boli veľmi milo prekvapené vašim záujmom, tak sme si na ICQ spolu sadli a písali. Nakoniec sa nám spoločnými silami podarilo stvoriť niečo takéto. Dúfame, že sa vám bude páčiť, aj keď je podľa môjho názoru dosť krátka. S láskou nessienka a blotik :)

 

Dážď je predsa super! - 9. kapitola

Dážď je predsa super! - 9. kapitola Keďže som mala čas a chuť písať, vytvorila som toto. Kapitola je trošku kratšia ale dúfam, že vás to neodradí. Príjemné čítanie, nessienka :)

Dokončeno

Dvojča - Prológ + 1. kapitola

Dvojča - Prológ + 1. kapitola Prichádzam s novou poviedkou. Zápletka je úplne jasná: odchod Edwarda. Avšak celý jeho odchod bol kvôli niečomu inému a sú tú povedané aj iné veci. Za dosť krátku dobu sa Edward vracia do Forks za svojou láskou, ale ona tu už nie je. Odsťahovala sa. Stretnú sa ešte vôbec niekedy? A čo dôvod, kvôli ktorému vlastne Bell odišla?
Na všetko nájdete odpoveď v poviedke a len vy môžete ovplyvniť rýchlosť jej produkcie. Tak čítajte, a potom aj komentujte. S láskou, Nessie. :D

 

Dážď je predsa super! - 8. kapitola

Dážď je predsa super! - 8. kapitola No tak som skrátila svoju dovolenku. Hlavne kvôli trom osobám, ktoré nechcem menovať, ale určite vedia, že sú to ony. Takmer ma povraždili a vydierali ma. Tak som radšej pridala pokračovanie. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 7. kapitola

Dážď je predsa super! - 7. kapitola Prosili ste a dočkali ste sa. Hádam sa vám kapitolka zapáči a vy ma odmeníte. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Songfic - Bring me to life

Songfic - Bring me to lifeTakže, toto je taký maličký pokus o songfic. Ale neviem, či sa mi aj vydaril.
Poviedka popisuje Bellu po odchode Edward. Ako sa asi cítila? To sa dozviete trochu nižšie.
Budem rada za každý komentárik. Nessie

 

Dážď je predsa super! - 6. kapitola

Dážď je predsa super! - 6. kapitola Šiesta kapitolka je na svete a ak vám neukradli klávesnice a neutiekli vám písmenká, tak mi prosím pridajte nejaký koment. Príjemné čítanie, nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 5. kapitola

Dážď je predsa super! - 5. kapitola Tak a je tu ďalšia kapitolka. Dúfam, že sa vám bude páčiť a prejavíte mi to v podobe komentíku. Príjemné čítanie. Nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 4. kapitola

Dážď je predsa super! - 4. kapitola Tak a je tu ďalšia kapitola. Príjemné čítanie a zanechajte komentík. Nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 3. kapitola

Dážď je predsa super! - 3. kapitola A je tu ďalšia kapitola. Budem sa fakt snažiť pridávať kapitoly pravidlne, ale nič nesľubujem. Ďalšia kapitola bude pravdepodobne v utorok alebo v stredu. To sa ešte uvidí. Nessienka :)

 

Dážď je predsa super! - 2. kapitola

Dážď je predsa super! - 2. kapitola Takže. Nikdy som netušila že sa vám táto poviedka tak zapáči. Keďže ste ma tak milo prekvapili, prekvapím aj ja vás. Prekvapenie je druhá kapitola. Hádam sa bude páčiť a vy ma odmeníte nejakým tým komentíkom. Nessienka :)

Dokončeno

Dážď je predsa super! - 1. kapitola

Dážď je predsa super! - 1. kapitola Toto ma napadlo v jedno smutné a usnežené popoludnie. Vzišiel z toho tento nápad na novú kapitolovú poviedku. Rozhodla som sa ju pridať a požiadať vás tak aj o kritiku. Či vôbec pokračovať atď... samozrejme ma nešetrite.
Poviedka je o Isabelle, ktorú ale všetci volajú Rain. Miluje dážď a stále sa sťahuje z miesta na miesto po celej Amerike. Teraz si za domov vybrala mestečko Forks... Viac neprezradím. Príjemné čítanie, vaša Nessienka. :)

 

Ako upiecť Dr. Cullena, alebo koniec upírov vo Forks...?

Ako upiecť Dr. Cullena, alebo koniec upírov vo Forks...? Aj keď názov je takýto, nejde o žiadnu paródiu. Poviedka dokonca nie je ani smiešna. Toto vzniklo pravdepodobne ako následok z prejedenia koláčmi.
Príbeh popisuje osud Belly a Edwarda. Je trošku netradičnejší, ale v čom, to si už budete musieť prečítať.
Dúfam, že sa to zapáči aspoň pár ľuďom. Nessie

 

Depka na 80 rokov

Depka na 80 rokov Takže toto je moja prvá jednorázovka. Hádam sa bude páčiť. Asi je aj dosť depresívna. Mala som vtedy zase raz to svoje obdobie (kt. mávam tak trikrát do týždňa), počúvala som depresívnu muziku a v hlave sa mi zrodilo toto. Spísala som to a pridala. Teraz vás žiadam o kritiku. :D
P. S.: Neviem, či je to až také podivné, ale aby zbytočne nevznikali otázky: poviedka je o Jasperovi a jeho živote predtým, ako stretol Alice.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!