Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Nessienka

Nessienka

NessienkaPráva: admin

Bydliště: Nová Bystrica

Věk: 22

O mně: Som tak trochu šialenec, rada čítam fantasy a historické romance, milujem písanie a počúvam hudbu, ktorá niektorým ľuďom pripadá depresívna - naozaj netuším prečo. Medzi mojich obľúbencov patria vlci a vlkolaci, draci, padlí anjeli, víly a elfovia. A neskutočne milujem svoju mačku a dvojčátko MINE!

"Odvaha neznamená ničoho sa nebáť. Odvaha znamená ísť stále vpred aj napriek strachu."

Kontakt:

E-mail: martina.lili.urbanova (zavináč) gmail.com

Skype: lili.darknight

Web: www.aeonalili.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 165

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 11. 2009

Poslední přihlášení: 6. 1. 2019, 11:23

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Nessienky

Poviedky od NessienkyViacdielné:
Icy heart (pozastavená)
Spoluautorské:
Rose noire = spolupráca s Voldy
It's not your mistake = spolupráca kiQaCULLEN (pripravujeme)
Jednodielne:
Depka na 80 rokov || Ako upiecť Dr. Cullena, alebo koniec upírov vo Forks...? || Songfic - Bring me to life || It is true, really! || At that time... || Back from darkness? || Smrť je moja nevesta || Rozhodnutie || Dlhé vedenie (tripple drabble) ||
Dokončené:
Dvojča || Last Cat || Dážď je predsa super! || Detestabilis || Hvězda (s Blotik) || Happy end for Leah? || Noc je predsa super! || Race of Life || Luck future for Bree? (s NoemiVolturiCullen)

Články:

 

Luck future for Bree? 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Luck future for Bree? 15. kapitolaTak a je tu posledná kapitola našej poviedky. Sme rady, že ste ju čítali a že vás zaujala. Názov tejto poviedky je tak isto otvorený ako aj koniec. :)

 

Luck future for Bree? 14. kapitola

Luck future for Bree? 14. kapitolaPo pár mesiacoch je to znova tu. Bree očakáva návštevu vlkov a ako je to s Leom?
Vašs srdiečka Noe a Ness. :)

 

Luck future for Bree? - 11. kapitola

Luck future for Bree? - 11. kapitolaPo veľmi, veľmi, veľmi dlhej dobe sa vraciame s pokračovaním. Musím sa však priznať, že zdržanie bolo na mojej strane, lebo som sa akosi nevedela sústrediť na pokračovanie. Dúfam, že mi to raz odpustíte. A čo nás čaká v kapitole? Dozvieme sa, čo sa ďalej stalo s Bree a Leom. Príjemné čítanie prajú Noe a Ness. :)

 

Rose noire - 21. kapitola

Rose noire - 21. kapitola Po veľmi, veľmi, veľmi dlhej dobe sme opäť raz napísali pokračovanie RN. Dúfame, že si na našu poviedku ešte aspoň pár ľudí spomenie. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessie ;)

 

Luck future for Bree? - 9. kapitola

Luck future for Bree? - 9. kapitolaOpäť prichádzame s pokračovaním. Predošlá kapitola sa končila tým, že Bree utiekla. Ako sa to skončí? Nájde toho, koho nevidí? Aj to sa dozviete v tejto kapitole. Dúfame, že sa kapitola bude páčiť a nezabúdajte, že za komentáre vás nespapáme. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka Noe a Nessie ;)

 

Luck future for Bree? - 7. kapitola

Luck future for Bree? - 7. kapitolaKonečne je tu pokračovanie. Veľmi sa zaň ospravdelňujeme, ale spôsobila som ho len a len ja, opäť som nemala čas. Dúfam, že som vás príliš nenahnevala. Príjemné čítanie želajú Noe a Ness :)

 

Rose noire - 20. kapitola

Rose noire - 20. kapitola Konečne sa mi vrátila spoluautorka, tak sme spolu spísali pokračovanie. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čitanie prajú vaše zlatíčka voldy a ness :)

 

Luck future for Bree? - 5. kapitola

Luck future for Bree? - 5. kapitola Konečne je tu pokračovnie. Ospavedlňujem sa za zdržanie, ktoré som opäť spôsobila ja. Dúfam, že vás táto kaptila obmäkčí a vy na mňa nebudete príliš nahnevaní. Príjemné čitanie prajú Noe a ness :)

 

Rose noire - 19. kapitola

Rose noire - 19. kapitola Konečne je tu 19. kapitola! Ste radi? Ja aj voldy sme rozhodne radi, že sa nám podarilo napísať toto pokračovanie. Dúfam, že sa bude páčiť. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a ness ;)

 

Luck future for Bree? - 3. kapitola

Luck future for Bree? - 3. kapitola Po trochu dlhšej dobe vám s Noe prinášame tretie pokračovanie. Dúfam, že ste na našu poviedku ešte nezabudli a prečítate si toto pokračovanie. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíška Noe a ness :)

 

Rose noire - 18. kapitola

Rose noire - 18. kapitola Je tu 18. kapitola, takže si ju užite. Na scénu príde niekto nový a hádam si aj on získa vaše srdcia. Prepáčte, ale s pridávaním to vyzerá zle, keďže sú prázdniny a ja som stále niekde preč. Takže prepáčte. Príjemné čítanie praje nessienka a voldy.

 

Rose noire - 17. kapitola

Rose noire - 17. kapitola A je tu 17. kapitola. Myslím, že to má dosť neočakávaný priebeh. Asi by som ho ani ja neočakávala. Aj keď by som chcela napísať vaša voldy a nessienka. Ale musím priznať, že za túto kapitolu ďakujte len nessienke, pretože ona má na tom zásluhy. Takže prajeme pekné čítanie. Nezabudnite na komentáriky. Vaša nessienka a voldy.

 

Rose noire - 16. kapitola

Rose noire - 16. kapitola Po dlhšej odmlke je tu ďalší dielik. Nebudem vám nič prezrádzať, proste si ho budete musieť prečítať. Príjemné čítanie prajú voldy a nessienka :)

Dokončeno

Luck future for Bree? - Prológ + 1. kapitola

Luck future for Bree? - Prológ + 1. kapitola S Noemi sme sa rozhodli napísať spoločnú poviedku. A o čom bude? Čo keby Cullenovci Bree ukryli a Volturiovci sa o nej nedozvedeli? Ostala by s Cullenovcami, alebo by sa vybrala vlastnou cestou? Vegetarián alebo obyčajný nomád? Našla by si svoje miesto na svete? Ako by pokračoval jej príbeh?
Dúfame, že sa vám táto kapitola zapáči a prečítate si ju. Komentáre sú vítané, budeme za ne rady.
Príjemné čítanie prajú vaši miláčikovia Noemi a Nessie. ;)

 

Rose noire - 15. kapitola

Rose noire - 15. kapitola Prinášame vám pokračovanie. Čo sa stane potom? Preberia sa ešte Bell? A ako sa to skomplikuje? To všetko si prečítate v 15. pokračovaní tejto poviedky. Príjemné čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 14. kapitola

Rose noire - 14. kapitola Pridávame vám sem 14. kapitolu. Sľúbili sme vám, že to nebude trvať dlho a hádam to ani netrvalo =D. Táto kapitola je ako vždy pre vás =D. Už to ani písať nemusím. Takže želáme príjemné čítanie a krásny deň. Vaša nessienka a voldy... CmuQ.

 

Rose noire - 13. kapitola

Rose noire - 13. kapitola Po dlhej, predlhej dobe vám s voldy prinášame trináste pokračovanie. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ale poznáte to... Keď mám čas ja, voldy tu nie je a naopak. Tak dúfam, že si na túto poviedku ešte spomínate. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka ;)

 

Rose noire - 12. kapitola

Rose noire - 12. kapitola Konečne sa nám podarilo napísať dvanástu kapitolu. Dúfame, že sa vám bude kapitola páčiť. Príjemné čítanie prajú vaše lásky voldy a nessienka :)

 

Hvězda - 12. kapitola

Hvězda - 12. kapitola A je tu dvanásta kapitola. Vážne sa ospravedlňujeme tým pár čitateľom, ale vážne sme nemali čas. Keď som ho mala ja, nemala ho blotik a naopak. Dúfame však, že sa vám bude táto kapitola páčiť a vy zanecháte aspoň smajlíka. Príjemne čítanie prajú vaše večne zaneprázdnené dvojčatá blotik a nessienka :)

 

Rose noire - 10. kapitola

Rose noire - 10. kapitola Je tu ďalšia kapitola, v poradí 10. Je venovaná Vám všetkým, dúfam, že nám tu necháte nejaký komentár. Hádam sa Vám to bude páčiť. Je trošku kratšia, ale nabudúce sa pokúsime o dlhšiu... Takže príjemné čítanie praje voldy a nessienka.

 

Rose noire - 9. kapitola

Rose noire - 9. kapitola Je tu ďalšia, v poradí 9. kapitola. Ja a nessienka dúfame, že sa vám bude páčiť a obdaríte nás komentárom. Je venovaná: sissi, biba, Lily13, Puccy, Mili1, Alis1, Twilightlady, Meliss, Jane, Ajka, jaana, ClairdeLune, karmen, blotik, eva, EleanorBrandst, lilien, piromaan23, Banna, dasa... A všetkým ostatným, ktorí ju čítajú.

 

Rose noire - 8. kapitola

Rose noire - 8. kapitola Konečne tu máme pokračovanie. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré som zavinila ja. Mala som toho veľa. Ale dúfame, že vás to neodradí a prečítate si túto kapitolku. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 7. kapitola

Rose noire - 7. kapitola Konečne ste sa dočkali pokračovanie. Ospravedlňujeme sa, že to trvalo tak dlho, ale akosi sme nemali čas. Dúfame, že nám to odpustíte. Kapitola je pre všetkých, ktorí predchádzajúce komentovali. Príjemné čítanie vám prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 6. kapitola

Rose noire - 6. kapitola Máme tu ďalšiu kapitolu, na ktorú ste si trochu počkali, aj tak dúfame, že na nás nezanevriete a prečítate si to. A poprípade, necháte aj nejaký komentárik, ktorý by potešil, pravdaže prijímame aj kritiku. =D A táto kapitola je venovaná: jaana, Violet, AngieCullen, blotik, ClairedeLune, EleanorBrandst, hellokitty, sisi, jiji, dany, karmen, hopík, jennys, biba, Tara, Jana, aj keď som si istá, že som na niekoho zabudla. =D Príjemné čítanie vaša voldy a nessienka. =D

 

Rose noire - 5. kapitola

Rose noire - 5. kapitola Máme tu 5.kapitolu... Hádam sa bude páčiť a necháte aj nejaký ten komentár... sme uchvátené tým, ako sa vám naša poviedka zapáčila a tak sme si dovolili pokračovanie pridať dosť rýchlo... A ak sa nám podarí budeme vás rozmaznávať aj naďalej, tak teda pekné čítanie praje voldy a nessienka

 

Rose noire - 4. kapitola

Rose noire - 4. kapitola Prinášame vám 4. kapitolu. Sme veľmi milo prekvapené, že sa vám naša poviedka tak zapáčila a samozrejme ďakujeme za vaše komenty, ktoré nás veľmi potešili. Takže táto kapitola je pre vás. Príjemná čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 3. kapitola

Rose noire - 3. kapitola Prinášame vám tretiu kapitolu. Dúfame, že vás poteší. Kapitola je pre všetkých, ktorí túto poviedku čítajú. A čo sa v kapitole dozviete? No, povedala by som, že ani nič. Nejaké tie nezhody medzi Edíkom a Bell, to je klasika. A pre info: Edward je v tejto poviedke poloupír. Príjemné čítanie praje voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 2. kapitola

Rose noire - 2. kapitola Máme tu 2.kapitolu. Ja a nessienka prajeme pekné čítanie... Kapitola sa odohráva na Edovej lodi... viac si prečítajte v poviedke. Kapitola je venovaná všetkým, ktorý si na ňu nájdete čas a čítate ju... Prajeme príjemný deň =D

 

Rose noire - 1. kapitola

Rose noire - 1. kapitolaMáme tu spoluautorskú poviedku, ja a nessienka... Dej: Bella je dcéra obchodníka a raz ich loď napadnú piráti, ktorých kapitánom je Edward... Aj napriek jej námietkam ju otec v snahe ochrániť ju zavrie do podpalubnej izby... Tam ju však nájdu a vyvedú ju na palubu. Edward po nej neuveriteľne zatúži, Bella ním však opovrhuje a nenávidí ho, pretože jej otca a zopár ďalších mužov z posádky zviazal na lodi a okradol ich... Edward sa však nemieni vzdať a Bell nemieni zmeniť svoje stanovisko... A teraz tri krát hádajte, ako to dopadne...

 

Hvězda - 10. kapitola

Hvězda - 10. kapitola Aj napriek našim predpokladom sme sa tejto poviedky s blotik nevedeli vzdať. Tak dúfam, že vás to aspoň trochu poteší a pridáte aspoň smajlíka. Príjemné čítanie. Vaša nessienka a blotik :)

 

Hvězda - 8. kapitola

Hvězda - 8. kapitola S blotik vám prinášame ďalšiu kapitolku našej spoločnej poviedky. V kapitole sa nám to trochu zamotá, kto komu pomôže? A čo Is na Edov príbeh? Hádam nám to potom aj okomentujete. Snáď tu bude aspoň zo 10 komentov. S láskou nessienka a blotik :)

 

Hvězda - 6. kapitola

Hvězda - 6. kapitola S blotik vám prinášame pokračovanie našej poviedky. Dej sa nám začína komplikovať... No ale to pššt, ostatné je v kapitole. Príjemné čítanie praje blotik a nessienka :)

 

Hvězda - 4. kapitola

Hvězda - 4. kapitola S blotik sme sa akosi nudili a tak sme písali. V tejto kapitole sa bude trošku niečo diať. Snáď vás kapitola poteší. S láskou nessienka a blotik :)

 

Hvězda - 2. kapitola

Hvězda - 2. kapitola Takže tu je pokračovanie našej poviedky. S blotik sme boli veľmi milo prekvapené vašim záujmom, tak sme si na ICQ spolu sadli a písali. Nakoniec sa nám spoločnými silami podarilo stvoriť niečo takéto. Dúfame, že sa vám bude páčiť, aj keď je podľa môjho názoru dosť krátka. S láskou nessienka a blotik :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!