Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NatyCullen

esmecarlisle


NatyCullen

NatyCullenPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Naty

Bydliště: ČR

O mně: Postupem času zjišťuji, že není vůbec jednoduché shrnout svou osobnost do několika řádků. Dokážu být uzavřená, na druhou stranu dokážu být umluvená až až. Mám ráda smích a společnost, ale nepohrdnu časem stráveným o samotě.
Jednoho dne bych chtěla procestovat svět. Chci svůj život procestovat a usadit se v zemi, která mi bude nejbližší, Česko to není.
Psaní mě baví, baví mě si vytvářet vlastní příběhy a postavy.
Moc ráda potkávám nové lidi a nové kultury.
"Neodháněj nikdy lásku od sebe. Je jí tak málo na světě."

Kontakt:

E-mail: natalia.svachova (zavináč) gmail.com

ICQ: 615156370ICQ status

Statistiky:

Moje články: 79

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 8. 2010

Poslední přihlášení: 21. 7. 2015, 13:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od NatyCullen

Povídky od NatyCullenKapitolové:
Esmé Volturi - dokončená
Nech si zajít chuť, doktore! - rozepsaná
Osudová výprava - rozepsaná
Nerozhodná bohyně - připravuje se
Přirozený strach - připravuje se

Jednodílné
Malování ve Volteře
Jenom já!
Ukrajinka, první láska Edwardova
Zrádci
Za to zaplatíš, Jacobe!
Skyscraper

Soutěžní povídky:
Doplatila na lásku - jednodílná
Konečně, můj rytíři - jednodílná
Láska v období smrti - drabble
Zrna od plev - drabble

Drabble: Jdeme na to! ¦ Carmen, díky... ¦ To si vypiješ! ¦ Jen počkej, Edwarde ¦ Schovej ty buchty, manekýne! ¦ Zář ¦ Život je nádherný ¦ Zvědavá kráva ¦ Snad v letadle? ¦ Chci to zpět... ¦ Pozvánka ¦ Už nikdy, Edwarde! ¦ Nestojím o dokonalost ¦ Obrnila jsem se trny... ¦ Kotouč štěstí... ¦ Nejlepší pocit... ¦ Svoboda končí... ¦ Odsouzená... ¦ Polovina mé duše... ¦ Smysly šelmy ¦ Život na vysokých podpatcích ¦ Podzimní draci ¦ Halloween je tady, Nessie! ¦ Energético de Rio ¦ Jediné oči ¦ Ďábel jménem Jessica

Aktualizace: 8. 1. 2013

Články:

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 23. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 23. kapitolaEsmé a Carlisle zakončují jejich společný večer. Po procházce Seattlem zamíří do kavárny Introduction, kde se nám objeví další postava, která hodlá zamíchat kartami... Příjemné čtení. :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 22. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 22. kapitolaEsmé a Carlisle jsou spolu stále v restauraci a konečně přijde důležitá scéna o rozlousknutí celého tohoto "případu". Příjemné čtení přeje NatyC. :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 21. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 21. kapitolaMáme tady konečně večeři, při které se můžete těšit z hlavních hrdinů, nepříjemné servírky, Esméiných zmatených pocitů a dokonalosti Carlislea. Příjemné čtení přeje Naty. :)

 

Osudová výprava - 3. kapitola

Osudová výprava - 3. kapitolaMáme tady zlom v povídce. Carmen a Eleazar se poprvé setkávají, jak bude Carmen reagovat na Volturiho na jejím ostrově? Správně, nijak dobře... Příjemné počtení přeje Naty... :)

 

Osudová výprava - 2. kapitola

Osudová výprava - 2. kapitolaDalší kapitola Osudové výpravy je z pohledu Eleazara, který cestuje Amerikou a hledá nadějné existence. Setká se s Carmen, jak to proběhne?

 

Osudová výprava - 1. kapitola

Osudová výprava - 1. kapitolaCarmen je už unavená ze své rodiny. Nemůže už vidět projevy lásky jejích sester, když sama svoji osudovou láskou zatím nenašla. Proto se na léto stěhuje na jejich rezidenci do Karibiku. Chce si zkrátka odpočinout od lásky, dalo by se říct. Eleazar dostal od Volturiových za úkol projet celou Ameriku od Aljašky až po ten nejjižnější cíp. Co se stane, až na jednom skoro opuštěném ostrově potká Carmen? Příběh skvělý na léto. Příběh jedné lásky...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 20. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 20. kapitolaMáme tady výročí povídky... Ano, vím, s výročím by měla přijít i dlouho očekávaná večeře, ale já ráda napínám, takže...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 19. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 19. kapitolaPro dnešek jsem si pro vás připravila pohled Carlislea, který nám popíše, jak probíhala schůzka s Lucy. Příjemné čtení, Naty... :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 18. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 18. kapitolaEsmé se nevyrovnává se vzniklou situací příliš dobře, přímo zuří. Rozhodne se nakonec na schůzku jít nebo ne? Přesvědčí ji Lucy? Příjemné čtení přeji. :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 17. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 17. kapitolaDnes se posuneme v čase do jarního období - do bytu Esmé, kde se právě odehrává jarní úklid. A nepříjemné překvapení nakonec - kamarádka Lucy vytasí na Esmé pořádnou novinu... Příjemné čtení, NatyCullen. :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 16. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 16. kapitolaPo delší době kapitola Doktora... Esmé je zmatená na schůzi, kde neví ani ťuk o tom, co se tam probírá. Ale naprosto přesně ví, co v danou chvíli dělá Carlisle. Ale potom se začne všechno bortit... A na obzoru je sokyně...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 15. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 15. kapitolaKonečně tady máte další kapitolu. Esmé a Mikea čeká cesta do práce a hrozivé zjištění, že tento den není jenom takový obyčejný... Přijdou pozdě na hodně důležitou schůzi... NatyCullen.

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 14. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 14. kapitolaMáme tady další kapitolu Doktora. Esmé a Mike se probírají po noci v klubu, navštívila je tetička kocovina, takže to bude více než vzrušující ráno.

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 13. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 13. kapitolaEsmé se rozjíždí v klubu, jako kdyby jí bylo patnáct. Má bolavé srdce, proto vypouští emoce do éteru, a to pořádně. Vydejte se společně s Esmé na její jízdu plnou alkoholu, kocoviny, srandy a nových známých...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 12. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 12. kapitolaDalší kapitola je tady... Esmé po náročném dni konečně prchá z práce, ovšem to by se jí do cesty nemohl připlést náš milý Mike. Mike ji přesvědčí, že by mohli někam zajít. Zapařit. Popít... Jak tento noční výlet skončí?

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 11. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 11. kapitolaMáme tady konečně další díl Doktora, tentokrát z pohledu Carlislea. Budete přítomni u prvního pacienta a u nepříliš dobrého zakončení dne... :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 10. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 10. kapitolaDalší kapitola je tady... Jak na Carlislea zareaguje Esmé? Budou lítat hlavy, dveře, židle? Rozhodně víme jedno... Emoce se prodřou na povrch. :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 9. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 9. kapitolaEsmé se nerada smiřuje s porážkou, nikdo neprohrává rád. Ale Carlisle Esmé zradil - alespoň tohle si ona myslí. A zrada se taky nenese lehce...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 8. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 8. kapitolaMáme tady další kapitolu, která nám objasní, jak bude Esmé reagovat na ztrátu primářského křesla... A budou padat hlavy...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 7. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 7. kapitolaMáme tady další kapitolu, která je zlomová. Je z pohledu Carlislea, kterému Barny King oznámí jedno nepěkné rozhodnutí...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 6. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 6. kapitolaMáme tady pokračování našeho výletu po městě, obchody, park a kouzelné ukončení dne. Všechno dobré ale jednou končí...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 5. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 5. kapitolaDalší várka Doktora je tady. Máme tady začátek našeho výletu po Seattlu, který zahájíme snídaní v Introduction. :) Příjemné čtení, Naty. :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 4. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 4. kapitola V minulé kapitole pozval Carlisle Esmé na schůzku. Jaké překvapení pro Esmé bude, když u ní v devět ráno na Nový rok zazvoní blonďatý bůh? Příjemné čtení, NatyCullen.

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 3. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 3. kapitolaDalší kapitolka je tady, je tady oslava Nového roku a většina z Vás uvažovala o novoročním polibku... Stane se tak? :)

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 2. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 2. kapitolaDalší kapitola Doktora je tady. Zde se nám objeví náš pan Dokonalý - Carlisle Cullen. A Esmé z něj bude úplně na větvi...

 

Nech si zajít chuť, doktore! - 1. kapitola

Nech si zajít chuť, doktore! - 1. kapitolaEsmé Brownová je primářkou v nemocnici v Seattlu, žije poklidným životem, má plno přátel a užívá si života. Zvrat ovšem přijde s příchodem nového doktora Carlislea Cullena - upíra. Oba je to k sobě táhne, začnou se scházet a Esmé je do něj až po uši zamilovaná. Nic netrvá věčně, nadějný vztah zničí informace o tom, že Carlisle dostane místo Esmé, místo primáře. Zrada bolí, to víme všichni. Esmé bude naštvaná a dá to Carlisleovi pořádně sežrat! Oddechová povídka plná nástrah, naschválů, lásky, osudu... :)

 

Ďábel jménem Jessica

Ďábel jménem Jessica Jessica měla zálusk na Edwarda od počátku, ale Bella jí ho vzala. Jessica byla pokořena, ponížena... A dívčí nenávist je věčná... 100 slov o zpřetrhaném přátelství, příjemné čtení přeje Naty. :)

 

Jediné oči

Jediné očiEdward musel za svou existenci pohlédnout do stovek párů lidských očí. Žádné z nich pro něj nebyly nijak cenné. Až jednou se objevila dívka, která měla oči tak nezapomenutelné, že i upír nad nimi zaplesal... Isabella Swanová. 100 slov. Příjemné čtení přeje Naty. :)

 

Energético de Rio

Energético de RioV BD mě uchvátila část z Ria de Janeira, a tak Vám přináším drabble (100 slov) z pohledu Belly. Jak se v Riu cítí? Příjemné čtení přeje Naty. :)

 

Halloween je tady, Nessie!

Halloween je tady, Nessie! Drabble (100 slov) o prvním Halloweenu Nessie. Ovšem ani Emmett si nemůže nechat tak velkou slávu ujít. A jak víme, Emmett je Emmett. Snad se bude líbit, Naty. :)

 

Podzimní draci

Podzimní draciDrabble (100 slov) o jednom odpoledni Edwarda a Belly, které strávili na louce. Z názvu i obrázku je snad jasné, co dělali...

 

Život na vysokých podpatcích

Život na vysokých podpatcíchDrabble (100 slov) o úvaze Belly, jak se asi žije u Cullenových. U nich se totiž žije na vysokých podpatcích, na což Bella samozřejmě není zvyklá. Jak se cítí? Příjemné čtení, NatyCullen. :)

 

Smysly šelmy

Smysly šelmyDrabble (100 slov) o úvaze Belly nad upírstvím. Jak si Bella myslí, že se bude cítit? K čemu upírství přirovnává? Jak už jste mohli zjistit z názvu, přirovnává ho ke smyslům šelmy... Příjemné čtení, NatyCullen.

 

Polovina mé duše...

Polovina mé duše... Tento drabble (100 slov) není ani dobrý, ani výjimečný, je to pouhý pokus dát zprávu o lásce tak silné, pevné a spletité, že je těžké definovat ji slovy. Příjemné čtení, NatyCullen.

 

Odsouzená...

Odsouzená...Drabble (100 slov) o Belle, která je odsouzená... Odsouzená k něčemu tak pevnému a věčnému, jako je láska.

 

Svoboda končí...

Svoboda končí... Drabble (100 slov) o poslední noci Belly před svatbou. Jak se cítí? Příjemné čtení, NatyCullen.

 

Nejlepší pocit...

Nejlepší pocit...Drabble (100 slov) o společné chvilce Nessie a Belly...

 

Kotouč štěstí...

Kotouč štěstí...Bella je u mámy na návštěvě a užívá si sluníčka plnými doušky. Uvažuje, jak bude sluneční svit cítit, když bude upírka. Zkrátka přemýšlí... (100 slov)

 

Obrnila jsem se trny...

Obrnila jsem se trny...Po dlouhé době má drabble povídka (100 slov). Bella po deseti letech od odchodu Edwarda. Jak se teď cítí? Co jí Edwardův odchod dal a naopak vzal? Krátká úvaha o životě, lidskosti, o něm...

 

Za to zaplatíš, Jacobe! - 3. část

Za to zaplatíš, Jacobe! - 3. částTřetí část mé jednodílné povídky. Jake a Ness si jedou promluvit na jednu magickou louku. Jak to všechno dopadne? Skončí spolu? Příjemné čtení, Naty

 

Za to zaplatíš, Jacobe! - 2. část

Za to zaplatíš, Jacobe! - 2. částMáme tady druhou část mé jednodílné povídky. Prožijeme den s Ness, zažijeme setkání s Jacobem a s jeho rozkošnou přítelkyní Karlou.

 

Za to zaplatíš, Jacobe! - 1. část

Za to zaplatíš, Jacobe! - 1. částPrvní část jednorázovky o Jacobovi a Nessie, ovšem trochu jinak... Jacob je sukničkář, který prohání holky po celé rezervaci i mimo ni, Ness je pouhý snílek, který tkví v představách o jejich společném vztahu. Jacob snad ani neví, že Ness existuje a ona zase chce na sebe upozornit, každý večer si přeje, aby si jí alespoň všiml, aby na ni alespoň pohlédl... Jak tohle dopadne? Ness ovšem najde způsob, jak by mohla odhalit Jacobovy city. A to je žárlivost... Budou nakonec spolu? Co všechno za naschvály uvidíme z obou stran? Užijte si povídku plnou žárlivosti, laškování, pošťuchování a... Příjemné počtení, NatyCullen.

 

Skyscraper

SkyscraperMůj pokus o songfic, posuďte sami, jestli úspěšný. Písničku Skyscraper od Demi Lovato jsem si moc oblíbila, a tak jsem se rozhodla napsat povídku inspirovanou právě touto skladbou. Povídka je zasazena do období New Moon, pár měsíců po odchodu Edwarda. V čem se Bella změnila?

 

Nestojím o dokonalost

Nestojím o dokonalostDrabble (100 slov) o úvaze Belly nad Edwardovou dokonalostí. Ale opravdu o ni stojí? Copak nebyla vychovávána s heslem: Nikdo není dokonalý? Doufám, že se bude líbit...

 

Už nikdy, Edwarde!

Už nikdy, Edwarde! Drabble (100 slov) z trochu vtipnějšího soudku. Bella Edwardovi rozzlobeně říká, že už s ním nikdy nebude dělat to. Ano, můj oblíbený dvojsmysl...

 

Pozvánka

PozvánkaDrabble (100 slov) o Gianně, která právě dostala do své účtárny pozvánku na svatbu Belly a Edwarda. Jak se při tom cítí? Příjemné čtení, NatyCullen

 

Chci to zpět...

Chci to zpět...Drabble (100 slov) o Belle, která je po porodu Nessie v hluboké depresi. To se může stát, ale její deprese má kořeny v době dávno minulé a není jisté, jestli se jí vůbec zbaví. A chce se jí vlastně zbavit? Má vůbec smysl života? NatyCullen

 

Snad v letadle?

Snad v letadle?Bella uvidí na obloze letadlo a její myšlenky se zase stočí zpátky k Edwardovi, který ji před pár měsíci opustil. Co kdyby byl Edward v letadle? Na co Bella myslí? Drabble (100 slov), který pojednává o myšlenkových pochodech Belly. Příjemné čtení, NatyCullen.

 

Esmé Volturi - 14. kapitola - Konec

Esmé Volturi - 14. kapitola - KonecJe tady závěrečná kapitola Esmé Volturi. Jak to všechno dopadne? Lépe než nenávidět a mstít se je zapomenout a milovat znovu - I. A. Bunin

 

Zrádci

ZrádciVšichni určitě znáte konečný střet Cullenů a Volturiů v Rozbřesku. V této povídce se budeme hlavně zaměřovat na klidnou, nenápadnou dvojici Carmen a Eleazar.
Oba pracují pod nátlakem Chelsea pro Ara a jejich úkolem je chovat se nenápadně a zradit Cullenovi i svou rodinu pro prospěch Volturiových. Dokáže to Carmen? Copak její sestry pro ni nic neznamenají? Už jsou opravdu natolik zvyklí na zradu, že s nimi tohle, zrada vlastní rodiny, nezahýbe? Jaký je vlastně potom stihne osud?
Trpět pro milovaného člověka je v lidském řádu určitou formou štěstí - Francois Coppée

 

Esmé Volturi - 13. kapitola

Esmé Volturi - 13. kapitolaA máme tady další. Dojde k dlouho očekávané svatbě, ale romantickou idylku vyruší nečekaný host. NC.

 

Esmé Volturi - 12. kapitola

Esmé Volturi - 12. kapitola12. kapitola je tady. Tahle povídka mě teď zase začala bavit psát a tak dílky přibývají rychleji a pravidelněji. Přeji příjemné čtení, NatyCullen.

 

Esmé Volturi - 11. kapitola

Esmé Volturi - 11. kapitolaA máme tady další kapitolku! Bude o tom, jak se Esmé seznámí s Rumuny a... NC

 

Edward na kolotoči

Edward na kolotočiDrabble (100 slov) o tom, jak to dopadlo, když Edward šel na kolotoč, přesněji na kladivo... Zanechte, prosím, komentíček!

 

Esmé Volturi - 10. kapitola

Esmé Volturi - 10. kapitolaA máme tady další dílek! Byla jsem tak ráda za vaše komentáře, kterých bylo docela hodně, že jsem hned napsala další kapitolku. Konec jste nechtěli a tak jsem Vám uchystala menší, podle mě velký, šok. Esmé se po dlouhé době vidí s Felixem. Jak dopadne jejich setkání?

 

Esmé Volturi - 9. kapitola

Esmé Volturi - 9. kapitolaA máme tady další kapitolku. Esmé řeší problém s Eleazarem, ale zapomíná na to nejdůležitější... Příjemné čtení.

 

Zvědavá kráva

Zvědavá krávaDrabble (100 slov) o tom, jak jedna zvědavá kráva dokáže překazit polibek Edwarda a Belly.

 

Ukrajinka, první láska Edwardova

Ukrajinka, první láska Edwardova26. dubna 1986 se stala jaderná havárie v Černobylu, jedna z největších na světě. Mnoho lidí bylo smrtící radiací zabito a mezi nimi byla i ukrajinská dívka Oksana, první láska Edwardova... Tuhle povídku jsem napsala k výročí 25 let od této tragické události.

 

Zář

ZářStoslovný drabble, který se tak trochu vymkl z rukou. Bella obdivuje Edwardovu krásu v sluneční záři. Na otázku proč Edward odpoví takovou odpověď, která uchvátí nejen Bellu, ale, jak doufám, i Vás...

 

Život je nádherný...

Život je nádherný...Drabble (100 slov). Bella si uvědomí jednu velmi důležitou věc, a to...

 

Jenom já!

Jenom já!Povídka o Esmé, která je velmi slavná a vyhledávaná architektka. Je upírka, musí se skrývat, ale chce si dopřát alespoň pár let slávy a úspěchu. Jednoho dne se uchází o velmi prestižní a pro ni důležitou zakázku. Je si jistá, že ji dostane, ale bude to jinak. Místo jí nechtěně vyfoukne méně známá architektka Alex. Esmé se přes to nemůže přenést a jedná... Nedokáže si připustit, že ji někdo předběhl, že jí někdo vyfouknul její vytouženou zakázku, že ji někdo zastínil. Ovlivněna negativními pocity se rozhodne... Jak? Čtěte a zanechte prosím komentíček. Předem díky!

 

Schovej ty buchty, manekýne!

Schovej ty buchty, manekýne!Ohrané téma, Edward ve Volteře s chtíčem zabít se. Ale v mém, trochu jiném, podání. Rozepnutá košile odhalí jeho božské tělo a pán na náměstí, s neskrývaným odporem k manekýnům, své myšlenky vyjádří dost nahlas... Drabble - 100 slov.

 

Jen počkej, Edwarde!

Jen počkej, Edwarde!Edward a vtípky? Nemožné, ale pro tento drabble (100 slov) je to holá realita. Terčem jeho nejapného žertíku není nikdo jiný než Jake.

 

To si vypiješ!

To si vypiješ!Emmett je známý vtipálek a ani Alice neunikne jeho drsným vtípkům. Drabble (200 slov) o tom, jak Emmett přihlásil Alice do...

 

Bizetova Carmen? - 2. část

Bizetova Carmen? - 2. částPřináším Vám finální část z pohledu Carmen. Myslím, že není víc co dodat...
Příjemné čtení a poprosila bych o komentáře...

 

Esmé Volturi - 8. kapitola

Esmé Volturi - 8. kapitola Ke Cullenovým přijíždí smečka z Denali. Esmé zjišťuje, že její obavy z nich byly naprosto zbytečné. Všichni jsou milí, spokojení... Až na jednoho... Příjemné čtení.

 

Carmen, díky...

Carmen, díky...Drabble o Eleazarovi a Carmen. Myslím, že se o této dvojici příliš nepíše, tak tady přináším aspoň malou citovku z pohledu Eleazara. Drabble - 100 slov

 

Bizetova Carmen?

Bizetova Carmen?Carmen je opera, jež pojednává o temperamentní Španělce Carmen, která je velmi pohledná a má si vybrat mezi dvěma muži. Mezi Josém a Escamillem.
Tuhle operu napsal Georges Bizet. Ale co když to tak není? Co když je autorem Eleazar, jehož životní láska je právě Carmen, která ovšem nemá vůbec ponětí, kdo Eleazar je?
V této povídce se dozvíte, jak se Eleazar cítil a jak Carmen vnímal.
Více prozrazovat nebudu, to si přečtěte.
NatyCullen

 

Jdeme na to!

Jdeme na to!Jak název napovídá, bude to povídka o Belle a Edwardovi, kteří chtějí jít konečně na to! Každému asi naskočí určitá věc. Ale bude to opravdu ono? Přečtěte si a zanechte, prosím, komentář. Drabble - 100 slov

 

Esmé Volturi - 7. kapitola - Deník

Esmé Volturi - 7. kapitola - DeníkJe tady další kapitolka.
Esmé se probírá svými vzpomínkami za poslední dva týdny.
Více prozrazovat nebudu, to si musíte přečíst.
Doufám, že se bude aspoň trochu líbit.
NC

 

Malování ve Volteře

Malování ve VolteřeJane dostane nápad, aby se celý volterrský hrad vymaloval a zrekonstruoval. Aro na to ochotně přistoupí a všichni se dávají do práce. Nasadí si večerníčkovské čepičky, vezmou kbelíčky a malují!

 

Esmé Volturi - 6. kapitola - Plány

Esmé Volturi - 6. kapitola - PlányJe tady další kapitolka! Esmé a Carlisle oznámí rodině tu šťastnou novinu a Alice hned začne plánovat...

 

Esmé Volturi - 5. kapitola - Ano

Esmé Volturi - 5. kapitola - AnoPříběh Esmé a Carlislea pokračuje! V této kapitolce se můžete těšit na první lov Esmé, na nákupy s Alice a na zvrat, který zatočí s životem Esmé a Carlisle. Příjemné čtení. NatyCullen.

 

Esmé Volturi - 4. kapitola - Rodinný kruh

Esmé Volturi - 4. kapitola - Rodinný kruhDalší kapitolka! V téhle kapitolce budou pohledy členů rodiny a jejich názory na Esmé. Na co se nejvíc těší Emmett a co ostatní? To si přečtěte v této kapitolce. NatyCullen

 

Esme Volturi - 3. kapitola - Mír

Esme Volturi - 3. kapitola - MírA máme tady další kapitolku! Dojde k boji mezi Culleny a Volturiovými? Co si o tom všem budou myslet Aro a Rosalie, která není moc nadšená z nového přírustku jejich rodiny??
Dozvíte se zde.
NatyCullen.

 

Esme Volturi - 2. kapitola - Střet

Esme Volturi - 2. kapitola - StřetA máme tady další kapitolku. Volturiovi se střetnou s Culleny. Jak to bude probíhat? Zamiluje se Esme do Carlislea? Dojde k boji? Jestli se Vám kapitolka a celá povídka líbí, zanechte prosím alespoň malý komentík, ale samozřejmě čekám i kritiku! Příjemné čtení. NatyCullen

 

Esme Volturi - 1. kapitola - Rozhodnutí

Esme Volturi - 1. kapitola - RozhodnutíPo prologu je zde první kapitolka!!! Jaké jsou vztahy mezi Esme a Jane? A proč Aro nemá Jane v oblibě? A co se rozhodne Aro podniknout proti Cullenovým? Jaké bude rozhodnutí?
To se dočtete v této kapitolce.
Příjemné čtení přeje NatyCullen.

Dokončeno

Esme Volturi - Prolog

Esme Volturi - PrologTohle je má první povídka a budu velmi vděčná za jakýkoliv komentář.
Esme je mocná upírka a členka volterrské gardy. V tomto prologu se dozvíte o jejím lidském životě, upírském životě, darech, názorech a plánech.
Esme se ještě nikdy s Culleny nesetkala. Při jaké příležitosti se setkají, se dozvíte až v dalších kapitolkách.
Přeji příjemné čtení. NatyCullen.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!