Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Moon

Ty se netřpytíš?!

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (2) Predsavzatia (1) Krv na snehu (2) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 5


Moon

MoonPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 17

O mně: Něco o mně?
Jsem holka, která má ráda hudbu, koně, lyžování a hlavně čtení, filmy a psaní. Ve všech... oblastech mám široké spektrum toho, co se mi líbí a nedělám uzavřené závěry.
Abych pravdu řekla... je to dlouhá doba, co jsem tu nebyla. Mám spoustu nových rozepsaných projektů a na stmívání vůbec nezbyl čas ani nálada. Jsem však ráda, že tahle stránka pořád funguje a mám tu uložené začátky mého psaní a období, kdy jsem měla stmívání hodně ráda.

Svůj e-mail, ale často sleduju a vracím se i sem, abych se podívala, co je nového. A vždycky s přáním, že mi někdo napsal, takže... budu ráda. Kdyby mě někdo chtěl kontaktovat ohledně objektivní kritiky, budu taky ráda a zůstanu s vámi v kontaktu.
Na závěr bych ještě přidala pár mých oblíbených citátů.

"Následujte své dokonalé štěstí a vesmír vám otevře dveře, tam, kde dopusud byly jen zdi." -Joseph Campbell
"Radost, láska, svoboda, štěstí, smích. O tom to je. Pokud prožíváte radost, když sedíte a hodinu meditujete,tak to děletjte dál!" -Neale Donald Walsch
"Ať už si myslíte, že to dokážete nebo ne, v obou případech máte pravdu." -Henry Ford
"Cokoliv si mysl... umí představit, toho lze i dosáhnout." - W. Clement Stone
"Nejdůležitější je představivost. Jsou to ukázky z nadcházejících půvabů života." -Albert Einstein
"Vše, co jsme, je výsledkem toho, na co jsme mysleli." -Buddha

Kontakt:

E-mail: moonbeezus (zavináč) gmail.com

Skype: beatka1197

Facebook: www.facebook.com/#!/Beuinka

Statistiky:

Moje články: 20

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 11. 2011

Poslední přihlášení: 7. 7. 2019, 17:39

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Moon

Povídky od Moon

Kapitolovky:

Bolest ve jménu lásky- rozepsaná

Drabble:

Zlý sen - dokončený·Důkaz lásky - dokončený·I never stopped loving you-dokončený·Because my destiny - dokončený·Renesmé, ne!-dokončený

Jednodílné:

We have to go - dokončená

Články:

 

Dvě šance na vysvobození

Dvě šance na vysvobozeníEdward má jenom dvě šance na to, aby utišil svou bolest. Doubble drabble (200 slov) o vyrovnávání ze ztrátou.

 

Renesmé, ne!

Renesmé, ne!Tenhle drabble (200 slov) vznikl z posledních odstavců mé povídky We have to go, které se v ní nakonec neobjevily. Napadlo mě je trochu zkrátit a zveřejnit. Takže je to něco jako bonus! Pro ty, co We have to go nečetli: Renesmé skočila z útesu, protože už nemohla žít bez Jacoba. Edwardovi řekla, že jde do rezervace, ale nemyslela na to, co bude dělat... Jak se potom všem cítí Bella?

 

We have to go - 3. část

We have to go - 3. částZávěrečná část je tady! Bella, Jacob a Renesmé jsou pořád na ostrově Esmé, zatímco do Forks přichází Volturiovi. Ale Bella se zase rozhodne jinak. Bude „žili šťastně až navěky“?

 

We have to go - 2. část

We have to go - 2. částDruhá část je tu! Jak Edward bude reagovat na Bellin odchod? Napadne ho něco? Trochu jsem fantazírovala, co se týče mercedesu, tak mi to snad nebudete mít za zlé. No a potom je tu Bella. Jak vnímá návrat na ostrov Esmé? Musím vás předem upozornit, že v této části se nic "akčního" nestane, žádné honičky ani bitvy. Chtěla jsem se soustředit hlavně na Belliny pocity a její vztah s Jacobem po proměně na upírku. A protože vzpomínám na léto, našla jsem na jejich situaci jedno pozitivum.

 

Because my destiny...

Because my destiny...Drabble (100 slov) o tom, jak Bella vnímá Edwardův svět. Moon

 

We have to go

We have to goKdyž jsem četla Rozbřesk, zajímalo mě, co by se stalo, kdyby Bella Alicinu radu s falešnými doklady pochopila jinak a vytvořila si úplně jiný plán. Nevím, co bych vám ještě měla prozrazovat. Bella prostě udělá jedno rozhodnutí, které ovlivní úplně všechno a všechny.

 

I never stopped loving you

I never stopped loving you

„Slíbils, že to bude, jako kdybys nikdy neexistoval, ale znovu ses objevil. Řekls, že mě nemiluješ, ale teď mě přesvědčuješ o opaku. Řekls, že mě neopustíš, ale udělal si to. Bála jsem se, že mi to slíbíš znovu a bojím se, že mi znovu zašeptáš: Miluji tě.“ Double drabble (200 slov).

 

Důkaz lásky

Důkaz láskyTripple drabble o Edwardově bolesti z období Bellina těhotenství. Co si uvědomí, když Nessie zlomí Belle žebro? Snad se bude líbit.

 

Zlý sen

Zlý senOddechový drabble na 300 slov. Je z období Zatmění a z pohledu Edwarda. Co se Belle bude zdát tu noc, kterou i tak - kvůli své volbě - proplakala? Hezké čtení!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!