Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Mispulka

Mispulka

MispulkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Míša

Bydliště: Plasy( plzeň-sever)

Věk: 15

O mně: Tak, co o mně. Je toho dost, ale nebudu vás nudit detaily.

Chodím do tercie (takže tu máte další gymplačku :D)
Zamilovala jsem si Twilight a nehodlám se toho vzdávat. Škoda, že TS končí Rozbřeskem a pak je už MS, já chci ještě nějaký dílek. Teď jsem si přečetla Vampírskou Akademii. Je to dokonalý. MOje nová závislost. Všem vám to doporučuju.

Koníčky: Basket, volejbal, kreslení, jízda na koni, čtení, povídky, lyže, kolo, plavání, bruslení a spaní xD
Zbožňuju: zvířátka, mého kocourka Mourka, sladkosti, své koníčky xD, kámoše, Plasy, Podolínec, prázdniny, a mnoho dalších věcí.

Moje povídky taky najdete na: www.fiction-lilly-lucy.blog.cz (píšu pod přezdívkou Elli)


http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-mispulka

Jinak, kdyby byly jakékoliv dotazy, připomínky, prosby, nápady, klidně mi napište na mail, icq nebo skype.

Kontakt:

E-mail: m.helusova (zavináč) seznam.cz

Skype: miska.helusova

Web: www.fiction-lilly-lucy.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 74

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 8. 2009

Poslední přihlášení: 7. 8. 2011, 13:55

Shrnutí povídek:

 

Povídky od mispulka

Povídky od mispulka

Rozepsané


První čtvrť
Tanec ve tmě
Protéza( s Misppule)
Náhodný život(s Misppule)
Probudila jsem se mrtvá(s Upírek)
Three words, two sorrows s Myls

Parodie

Emmet a želvička 1+2
Koupání Emmeta

Dokončené

Svěrací kazajka

Jednorázovky

Jen na tváři měla spokojený úsměv...

Připravované

Láska z bordelu
Super náhradník( s AliceHaleCullen)
Zrcadlo(s Blackrose-xq)

Nápady

Kloni
Bisexuálka

Články:

 

První čtvrť - 38. kapitola

První čtvrť - 38. kapitolaAhoj, doufám, že vám Ježíšek přinesl něco pěkného, protože mě nadělil múzu. Začala mi fungovat až teď, ale aspoň něco. :) Bella chce utéct, ale někdo ji zastavil. Povede se jí utéct i po druhé? Nechte se překvapit! :)

 

První čtvrt - 37. kapitola

První čtvrt - 37. kapitolaDalší kapitolka je na světě. Tady máte scénu na louce z pohledu Edwarda, ale konec se mi zdá takový oddechovější, takže doufám, že se vám bude líbit. Omluvu vám mi sem nedovolili dát, takže ji máte na začátku kapitolky. :)

 

Probudila jsem se mrtvá - 3.kapitola

Takže, po hodně dlouhé době tu máte další dílek mrtvé. Upírek byla velmi plodná a napsala vám úplně bombovou kapitolku. Takže hurá na ní a komentujte. :)

 

Probudila jsem se mrtvá - 2. kapitola

Probudila jsem se mrtvá - 2. kapitolaAhoj, takže po dlouhé době tu máte další dílek mrtvý. Psala jsem ho já. Takže nic moc nečekejte. Musila jsem se do toho hodně nutit a popravdě se mi to vůbec psát nechtělo. Ještě že má se mnou Upírek takovou trpělivost.
Přejeme pěkné počtení a komentujte. Nejméně 5 komentů a to sakra snižuji hranici.

 

První čtvt - 36. kapitola

První čtvt - 36. kapitolaAhojky, máte tu další dílek čtvrti. Já mám teď psací krizi, takže to tu bude přibývat pomalu.
A o čempak je dnešní další dílek? Je tu kousek z pohledu Edwarda, ale jinak je to spíš takový oddechový dílek.

 

První čtvrť - 35. kapitola

První čtvrť - 35. kapitolaTramtadadá. Vyvěste vlajky, máte tu další díl. Jak už někdo četl na shrnutí, mamka mi omylem vyprala flashku a ona se rozbila. Takže jsem musela tento dílek psát 2x, protože všechno se mi smazalo. Ale teď mám jinou.
Takže tady bude pokračování v dovednosti Bellina štítu. Co ještě umí nebo neumí?
Za konec prosím nezabíjet. :)

 

Tanec ve tmě - 4. kapitola

Tanec ve tmě - 4. kapitolaAhoj, po dlouhém čekání tu máte další dílek. Snažila jsem se a doufám, že se vám bude líbit a necháte mi tu nějaký koment. :)
A o čem že bude tuta kapitolka? Bella se probudí v nemocnici a... Nechte se překvapit.

 

Náhodný život - 4. kapitola

Náhodný život - 4. kapitolaRáno jsme se náhodně potkaly na icq. A vznikla další kapitolka. Takže hezké počteníčko a nechte nám tu nějaký komentík. Vaše Misppulé a mispulka. :)

 

Náhodný život - 3. kapitola

Náhodný život - 3. kapitolaAhojky, máme tu pro vás další dílek. Mispulka se konečně probrala a doplazila se k počítači a potkala na icq misppuli a už to jelo. :D
Takže přejem hezké počteníčko a komentujte. Vaše Misppule a mispulka. :)

 

První čtvrť - 34. kapitola

První čtvrť - 34. kapitolaAhoj, další dílek je tu. Pro někoho je tu dobrá zpráva. SArah odchází, ale brzy o ní zase uslyšíte. Bella dnes objeví, co její štít ještě dokáže. Co to bude?

 

Probudila jsem se mrtvá - prolog + 1. kapitola

Probudila jsem se mrtvá - prolog + 1. kapitolaBella a Edward. Nejšťastnější pár pod sluncem. Mají krátce před svatbou. Jsou šťastní a zamilovaní, až do onoho dne. Bella uvidí, jak chce jednu slečnu přejet auto. Projede jí vlna adrenalinu. Slečnu odstrčí, ale neuvědomí si následky, a sama skončí pod koly aut. Dostane se do bílé místnosti. Paní tam jí oznámí, že nemůže do nebe, protože je zasnoubená s upírem. Bella musí zrušit zasnoubení, aby se dostala do nebe. Ale nikdo ji nevidí ani neslyší, jen... Zruší jejich zasnoubení? Dostane se Bella do nebe?
Naše první spoluautoská s Upírkem. Takže doufáma, že se vám naše tvorbička bude líbit a necháte nám nějaký komentík.

 

První čtvrť- 33. kapitola

První čtvrť- 33. kapitolaTo, že jsem doma nemocná má i své výhody. Napsala jsem vám další dílek čtvrti. Prozradím jen to, že Bella potká u Cullenů jednoho svého známého. Koho?
Přeju hezký počteníčko a zanechte komentík. :)

 

Protéza 1

Protéza 1Bella je šedesátilatá zámožná babička, která si nedovede připustit, že už je stará. Jednoho dne potká v nemocnici Edwarda a je to láska na první pohled. A začne ho pronásledovat a nadbíhat mu, bude se ho snažit sbalit. Nechá se Edward sbalit od šedesátileté důchodkyně?
No takže tu byla nudna chvilka na icq a mispulka dostala nápad psát protézu. Misppule magor souhlasila. Obě se nakazily šáhlostí a začaly psát. A tak vznikla tato povídka.
Povídka se nedoporučuje číst slabším povahám.
Pěkné počteníčko a chceme hodně komentíků, vaše Misppule a mispulka

 

První čtvrť - 32. kapitola

První čtvrť - 32. kapitolaMáte tu další dílek čtvrti. Koho Bella na louce zahlédla? Co s ním udělala?
Tuto kapitolku věnuji lied, protože jediná uhádla příchozího. Takže přeju pěkný počteníčko a komentujte.

 

Tanec ve tmě - 3. kapitola

Tanec ve tmě - 3. kapitolaAhojky, máte tu další dílek. Naše parta si vyrazí do parku a tam...
Nevím, jestli ještě budu psát, protože komentáře jsou motivace a moc jsem jich minule neměla. Nechci vás nějak vydírat, ale jestli nebude víc než 10 komentů, tak asi přestanu psát, abych zbytečně nepřeplňovala server.

 

První čtvrť - 31. kapitola

První čtvrť - 31. kapitolaPo dlouhé době tu máte další dílek. Omlouvám se, že to tu je až teď, ale poslední dobou mě nic nenapadá. Moje múza se hodila off, takže inspirace je na bodě mrazu.
Edward se bude snažit vylepšit vztah mezi ním a Bellou a pozve ji na svou louku. Co se tam stane?

 

Náhodný život - 1. kapitola + prolog

Náhodný život - 1. kapitola + prologJelikož jsme se nudily a dostaly nápad tak jsme spojily mozečky a vymyslely vám povídku.
Cullenovi jsou jednoho dne v lese a najdou tam rodící ženu. Její dítě zachrání, ale ženu už ne. Žena jim sdělila jméno dítěte. Isabella.Nechají si to dítě? A co bude dál?
Konečně jsme sesmolily první kapču a prolog, takže to tu máte hned za tepla. Chceme hodně komentíků, jinak další kapča nebude. Pěkné počteníčko přejí vaše MisheleVolturi a mispulka

 

První čtvrť - 30. kapitola

První čtvrť - 30. kapitolaAhojky, takže tu máme kulatiny. Třicátá kapitola. Děkuju vám všem za komentíky, protože mě motivují.
Dneska si Cullenovi vyrazí na baseball. Co se bude dít?

 

Tanec ve tmě - 2. kapitola

Tanec ve tmě - 2. kapitolaTakže tady máte další kapitolku. Hodně jsem se rozepsala, takže doufám, že se vám to bude líbit. Podle komentářů budu psát dál, takže je to jen na vás.
Přeju hezké počteníčko vaše mispulka.

 

První čtvrť - 29. kapitola

První čtvrť - 29. kapitolaAhojky, takže po delší době tu na vás čeká další dílek. Myslím si, že není moc zajímavý, ale posuďte sami.
Takže přeju hezký počteníčko a nějaké ty komentíky.

 

Tanec ve tmě - prolog + 1. kapitola

Tanec ve tmě - prolog + 1. kapitolaBella je hvězdou školy v Phoenixu. Patří mezi nejhezčí holky a sama to ví. Dokud se jí nestala ta nehoda. Bella se předváděla na motorce bez helmy a stal se jí vážný úraz. Spekulovalo se o tom, že ztratí paměť. To se naštěstí nestalo, ale Bella ztratila zrak. Nevidí. Nenávidí tu tmu. Odjede k otci do Forks, protože nechce, aby se po ní ve škole divně koukali, všichni o tom totiž ví. Bella se vzdává, nechce tu tmu, ale někdo jí z té deprese pomůže. Její nejlepší kamarádka. Bella v Phoenixu závodně tancovala, bude tancovat i po té nehodě? Jednou potká Bella Cullenovi. Ale bude je nenávidět, proč? A dá se dohromady s Edwardem?
Přeju hezký počteníčko a komentujte a kritizujte. Vaše mispulka

 

První čtvrť - 28. kapitola

První čtvrť - 28. kapitolaDalší dílek je tu. Podle mě není moc zajímavý, ani nic podobného. Bude tu ale i kousek z Voltery, co tam se děje.
Přeju pěkné počteníčko.

 

První čtvrť - 27. kapitola

První čtvrť - 27. kapitolaTramtadadááá, máte tu tolik očekávaný dílek. Bella se setká s Edwardem. Co si o sobě pomyslí? Jsou tu oba pohledy, tak se bavte.
Tento dílek bych chtěla věnovat Sandře, protože vím, jak se na něj moc těšila a strašně jsem jí týrala a deptala :D a také Mishele Volturi, abych jí zlepšila zaracha. :D
Tak, hazký počteníčko.

 

První čtvrť - 26. kapitola

První čtvrť - 26. kapitolaDalší čtvrť je na světe. Esmé bude s pomocí kluků Belle zrekonstruuje pokoj. Podle mě tato kapča je nic moc, tak mě za to neukamenujte.
Prosím komentujte a kritizujte, podle komentu sem dam dalši kapču. Hezký čtení

 

První črtvť - 25. kapitola 2. část

První črtvť - 25. kapitola 2. částMáte tu další dílek. Bella s Alice se snaží pomoci Emovi s usmiřováním se s Rose. Povede se jim to?
Trochu jsem se rozepsala, takže tento dílek je delší, ale zase tam je hodně přímých řečí. Doufám, že se vám to bude líbit a pište komentíky.

 

První čtvrť - 25. kapitola 1. část

První čtvrť - 25. kapitola 1. částTak, máte tu další dílek. Bella dostane chuť se pomstit Emovi. Jak to fdopadne a co vymyslí?

 

První čtvrť - 24. kapitola

První čtvrť - 24. kapitolaAhoj, stala se strašná chyba. Já jsem vám sem dala 25. kapču místo čtvrté. Elu mě na to upozornila a to jí moc děkuju a chtěla bych jí věnovat tuto kapču. Ještě jednou se omlouvám.

 

První čtvrť - 23. kapitola

První čtvrť - 23. kapitolaMáte tu další dílek. Emmetovi se zdá Bella nějaká nudná a ... Nechte se překvapit.
Tuten dílek je delší a je v něm mnoho pohledů, takže se v tom neztraťe. přeju pěkné počteníčko a komentujete.

 

První čtvrť - 22. kapitola

První čtvrť - 22. kapitolaTak máte tu další dílek. Jazz a Bella se pořádně porafou. Tento dílek není moc hezký, ani s ním nejsem spokojená, protože je krátký, ale příští je delší a veselejší. Tak se bavte. přeju hezké počteníčko.

 

První čtvrť - 21. kapitola

První čtvrť - 21. kapitolaMáte tu další slibovaný dílek. Bella jde poprvé na lov zvířat, jak zaraeguje na zvířecí krev?
Další dílek budete mít asi až v pátek nebo sobotu. Chytlo mě něco, sem nemocná a sem ráda, že jsem se sem dostala.

 

První čtvrť - 20. kapitola

Máte tu další dílek. Proběhne rozhodnutí o Bellině životě u Cullenů.
Děkuju všem, co to čtou a komentujou. Tuto kapitolku věnuji vám moji čtenáří. A přeju vám všem veselé Vánoce.

 

Emmet a želvička 2

Ahoj, někdo už asi četl mojí parodku Emmet a želvička. Bylo tam i mnoho komentíků o pokračování. Tak tady ho máte. Osobně si myslím, že to je slabší než 1, ale doufám, že se vám to bude alespon trochu líbit. Takže přeju hezký počteníčko a prosím komentíky a kritiku.
Vaše mispulka

 

První čtvrť - 19. kapitola

První čtvrť - 19. kapitolaAhojky, mám dneska narozeniny, tak jsem se rozhorla přidat vám sem další kapitolku. Chtěla jsem vám udělat radost, tak doufám, že se mi to povedlo.
Většina vás už očekává tento díl. Bella se potká s Cullenovýma. Víc nenapovím. Přeju pěkné počteníčko a komentuje.

 

První čtvrť - 18. kapitola

První čtvrť - 18. kapitolaTak máte tu další díleček. Bella už je v Americe a snaží se dostat do Forks. Ale trápí se, trápí jí její myšlenky a pocity. Jak? Čtěte.
Omlouvám se, že jsem jí včera nedalal, ale byli jsme v Praze a měla jsem už všeho dost. Takže to máte teď. děkuju všem, co to čtou a hlavně komentují. Bez vás už bych se na to vykašlala.

 

První čtvrť - 17. kapitola

První čtvrť - 17. kapitolaTak, máte tu další dílek. Bella stále uniká před Demetrim, který jí i s pár členy gardy pronásleduje. Bella se dostane do Francie a snaží se dostat do Ameriky.
Přeju pěkné čtení, a prosím nějaké komentíky nebo kritiku

 

Jen na tváři měla spokojený úsměv...

Jen na tváři měla spokojený úsměv...Měla jsem pohřební náladu a potřebovala jsem něco napsat. Jenže do Pč se do nehodilo, takže z toho vznikla jednorázovečka. Je smutná. je z doby, kdy Edward opustil Bellu. Vím vám nepovím, ale byla vych ráda za komentíky a kritiku. Přeju hezké počteníčko.

 

První čtvrť-16.kapitola

První čtvrť-16.kapitolaOmlouvám se všem, vleču se s těma kapitolkama, ale teď mám frmol, ale slibuju, že po Vánocích to tu bude častěji. A prosím komentíky. Teď přejdu ke kapitolce. Volterra Bellu už štve a proto se rozhodne utéct.

 

První čtvrť - 15. kapitola

První čtvrť - 15. kapitolaje to tu. Dozvíte se, proč si Bellu vyzvedli strážci v jejím pokoji. Možná to už tušíte. Její tajemství prasklo.
Děkuju za všechny lidičky, kteří to komentujou a hlavně čtou.
Prosím také nějaké komenty a kritiku.

 

První čtvrť - 14. kapitola

První čtvrť - 14. kapitolaTak, mátu to další, tolik očekávaný dílek. Kapitolka je psaná z pohledu Jane. Den pro ni bude skoro normální. Klasický nudný soud, ale něco se pokazí. Co?
Čtete to ještě? Já vidím, že v minulém byly jenom tři komentíky. To je mi trošku líto, když vidídm kolik lidí si to otevřelo. Víte, oni ty komentíky potěší. Tím vás nechci nějak urážet nebo buzerovat, ale ráda bych věděla váš názůrek na povídku.

 

První čtvrť - 13. kapitola

První čtvrť - 13. kapitolaMáte tu další díleček, jehož obsah vás asi nepotěší. Bella se pohádá s Jane. Ale proč? Z jakého důvodu?
Jestli se vám to líbilo( nebo nelíbilo) komentujte pls.

 

První čtvrť - 12. kapitola

První čtvrť - 12. kapitolaOmlouvám se všem, že to sem dávám až teď. Nemohla jsem se dokopad k napsání další kapči, ale už jí tu máte. Bella má trénink s Nicolasem a přihodí se jí tam něco moc ošklivého.
Jestli se vám to líbí nebo ne, pls nechte mi tu komentík a moc děkuju za ty minulé.

 

První čtvrť - 11. kapitola

První čtvrť - 11. kapitolaTak, máte tu další dílek. Bella má trénink s Maxem. Max jí dává celkem kapky a Bella to nevydrží s nervy a řekne mu vše, co jí udělala a co jí vadí. A co na to Max?
Minule jste mě komentíkama moc nepotěšili. Prosím, komentujte a kritizujte to, ať vím, jak na tom se psáním jsem.

 

První čtvrť - 10. kapitola

První čtvrť - 10. kapitolaAhoj, je tu další dílek. Jane vezme Bellu na soud.
Omlouvám se, ale další dílek bude až v sobotu, protože nestiham psát, doufám, že mě za to nazabijete. :)

 

Forks hledá Superstar

Forks hledá SuperstarToto je moje další parodie s názvem Forks hledá superstar.
Prosím komentíky a hlavně kritiku a prosím se neuražte, když urazím vašeho oblíbence.
Nemyslím si, že to bude nějak úspěšná parodie, ale doufám, že vás aspoň trošku pobaví.

 

První čtvrť- 9.kapitola

První čtvrť- 9.kapitolaBella má trénink s Maxem a nemůže přenést to, že Max ji bere jako kamarátku, pouze kamarátku.
Děkuju moc za komentíky, nehorázně mě povzbuzují.

 

První čtvrť- 8.kapitola

První čtvrť- 8.kapitolaMam tu další dílek, děkuju moc všem lidičkám, kteří to čtou a komentují, protože hlavně díky nim píšu.

Bella má trénink s Nicolasem. Ten jí pořád štve a Bella má problém, držet se zpět.

 

První čtvrť - 7. kapitola

První čtvrť - 7. kapitoladěkuju moc všem lidičkám, kteří to čtou a komentujou. A chci poprosit ty, kteří to čtou ať tu po sobě nechají komentík nebo kritiku.
Dneska má Bella trénink s Maxem a stane se tam něco dost důležitého.

 

První čtvrť - 6. kapitola

První čtvrť -  6. kapitolaDalší dílek, Bella má trénink s Nicolasem a pak se potkává s Elezarem. Jak na něj zareaguje?
Čte to vůbec někdo? kromě asi 2-3 lidí kteří to komentují? Já vás chci jenom poprosit, jestli byste mi tu po přečtení nenechaly nějaký ten koment.

 

První čtvrť - 5.Kapitola

První čtvrť - 5.KapitolaBella má svůj první trénink se štítem, ale nějak se jí ho nepovede rozprostřít a něco se stane.
Prosím komentíky, ať vím, jestli to někdo čte a jestl mám vůbec pokračovat.

 

První čtvrť - 4.kapitola

První čtvrť - 4.kapitolaTak tady je váš tolik očekávaný další díleček. Pardon, že je tu až teď, lae byla jsem u babi. Děkuju vám moc za komentíky, ale i tak prosím další.

Bella se probrala po třídením utrpení. Vše je tak nové. A jak se s tím vypořádá?

 

První čtvrť - 3. kapitola

První čtvrť - 3. kapitolaDalší kapitolka. Bella zjišťuje pravdu o původu Volturiových. Pořád jim nevěří a ani nechce. Chtějí ji vzít mezi sebe, ale Bella nechce. Podaří se jí je ukecat? Prosím trochu víc komentíků, jinak asi přestanu psát.
A na další dílek si budeme muset pár dní počkat, pojedu k babi a ta nemá internet.

 

První čtvrť- 2. kapitola

První čtvrť- 2. kapitolaBalla jela s Fabiem k jeho babičce. Pak půjdou spolu na prohlídku hrudu ve Volteře. Potkají heidy, která jim nabídne prohlídku královských apartmánů.
nebudu se zlobit, když tu po sobě necháte nějaký komentík nebo kritiku.

 

První čtvrť-1. kapitola

První čtvrť-1. kapitolaMoje druhá povídka. Je o Belle a Edwardovi. Bella právě odmaturovala v Phoenixu a od rodičů dostala zájezd do Itálie na jeden měsíc. tam narazí na Fabia a s ním pojede do Voltery. Ale jak se poznají a proč tam pojedou?
Je rozepsaná a prosím napište komentíky a kritiku, abych věděla, jestli mám vůbec pokračovat.

 

Svěrací kazajka-16.Svatba

Svěrací kazajka-16.SvatbaPoslední dílek, Alice si bude brát Jaspera.

 

Svěrací kazajka-15.Cullenovi

Svěrací kazajka-15.CullenoviAhoj, váš tolik očekávaný díl, Alice a Jasper se setkávájí s Cullenovými. Prosím komentíky a kritiku.

 

Svěrací kazajka - 14. Medvěd

Svěrací kazajka - 14. MedvědAhoj, další dílek. Alice s Jasperem jsou na cetě za rodinou Cullenů.

 

Svěrací kazajka - 13. Společný den

Svěrací kazajka - 13. Společný denAhoj, další dílek. Prosím komenty a kritiku.

 

Svěrací kazajka - 12.Polibek

Svěrací kazajka - 12.PolibekAhojky, další dílek. Pardon,že je až teď, ale nestíhám.

 

Svěrací kazajka - 11. Boj

Svěrací kazajka - 11. BojAhoj, další dílek. Je to delší, než jsem čekala. Prosím o komentíky a kritiku.

 

Svěrací kazajka - 10. Hádka

Svěrací kazajka - 10. HádkaAhoj, je tu další dílek. Alice a Jasper se pohádají, ale proč?

 

Svěrací kazajka - 9. Jasper

Svěrací kazajka - 9. JasperKonečte přichází to, na co asi většina čekáte. Alice se setkává s Jasperem.

 

Cullenovi u moře

Cullenovi u mořeAhojky, napsala jsem vám další parodii. Prosím vás o komentíky a kritiku. Je to slabší parodie, ale příště do toho dám víc.

 

Svěrací kazajka - 8. Smutek

Svěrací kazajka - 8. SmutekAlice je nešťastná, nikdo se s ní nebaví a nikoho pořádně nezná. Jak jí asi je a kdy se to změní?

 

Svěrací kazajka - 7. Nová bytost

Svěrací kazajka - 7. Nová bytostAhojky, další pokračování. Alice se probírá v novém světě. Prosím o komentíky a kritiku.

 

Svěrací kazajka - 6. Strach a bolest

Svěrací kazajka - 6. Strach a bolestAhoj, další dílek. Prosím komentíky a kritiku.

 

Svěrací kazajka - 5. kapitola - Únos

Svěrací kazajka - 5. kapitola - ÚnosDalší pokračování je tu s názvem Únos. Kdo koho unese a proč?

 

Svěrací kazajka - 4.kapitola - Větev

Svěrací kazajka - 4.kapitola - VětevAhoj, další povídka o Alici. Alici na Jamesovi něco nehraje a pomůže jí k tomu větev. Prosím komentíky a kritiku hlavně a za případné chybičky se omlouvám.

 

Svěrací kazajka - 3.kapitola - James

Svěrací kazajka - 3.kapitola - JamesAhoj, je tu pokračování mé povídky. Dneska se Alice seznámí s velice kamarádským mužem-Jamesem. Pěkný počteníčko a prosím komentíky a hlavně kritiku. Za případné chybičky se omlouvám.

 

Svěrací kazajka - 2.kapitola - Kočička

Svěrací kazajka - 2.kapitola - KočičkaAhojky, je tu další kapitolka svírací kazajky. Podle obsahu není moc zajímavý. Prosím kritiku a komentíky.

 

Koupání Emmeta

Koupání EmmetaAhojky, přepadla mě bláznivá nálada a tak jsem vymyslela kraťoučkou parodii. Pls pište kritiku a komentíky a za případné chybičky se omlouvám

 

Emmet a želvička

Emmet a želvičkaAhoj, četla jsem jeden článek o věcech, které Emmet nesmí dělat. Jedním bodem jsem se inspirovala a napsala parodii. Doufám, že se bude líbit. Prosím o komentíky a kritiku a za chybičky se omlouvám

 

Svěrací kazajka - 1.kapitola - Za co?

Svěrací kazajka - 1.kapitola - Za co?Ahojky, napsala jsem pro Vás povídku o Alici. Děj se odehrává pár dní před tím, než se stala upírem a pak část jejího upírského života. Doufám ,že se bude líbit. Prosím o kritiku a komentíky. Za případné chybičky se omlouvám.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!