Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MirushQka

MirushQka

MirushQkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Mirka

Bydliště: Prešov

Věk: 14

O mně: Tak čo o mne... Typický Twilight maniak, šialený, pojašený, splašený a totálne zmagorený jednou ságou.
Boli časy, keď som žrala Edwarda, ale momentálne som nejako príliš na Jaspera... :D :)

Kontakt:

E-mail: MirushQka (zavináč) azet.sk

ICQ: 448216356ICQ status

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 10. 2009

Poslední přihlášení: 12. 11. 2016, 19:46

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od MirushQka

Poviedky od MirushQkaKapitolové:
Volturi alebo Cullen? (dokončená)
Rozvod nie je vždy na škodu! (dokončená)
Červeno – zlatá voľba (rozpísaná)
Ja k tebe nepatrím! To ona... (rozpísaná)

Spoluautorské:
Šialená večnosť! - NoemiVolturiCullen (rozpísaná)
Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - DarkPassion (rozpísaná)

Jednorázovky:
Sebecký Edward
Úľava v podobe smrti
Aj naďalej sama!
Hrôzy jednej noci

Poézia:
Stratená láska
Odišiel som!
Vyznanie

Články:

 

Šialená večnosť! - 13. kapitola

Šialená večnosť! - 13. kapitolaPo dlhom čase pridávame ďalšiu kapitolu, tentokrát z mojej hlavy. V tejto kapitole pôjde čisto len o Evu a Demetriho. príjemné čítanie prajú NoemiVolturiCullen a ja. :)

 

Ja k tebe nepatrím! To ona... - 3. kapitola

Ja k tebe nepatrím! To ona... - 3. kapitolaĎakujem za komentíky. :) Prinášam tretiu kapitolu, možno ešte stále tak trocha "úvodnú", ale v ďalšej by sa už, čisto teoreticky, mohlo stať niečo akčnejšie. :) Príjemné čítanie. Zanechajte komentár, prosím. :)

 

Ja k tebe nepatrím! To ona... - 2. kapitola

Ja k tebe nepatrím! To ona... - 2. kapitolaPo fakt veľmi dlhom čase pridávam druhú kapitolu. Neviem, či si ešte niekto z vás na túto poviedku spomenie, ale dúfam, že snáď niekto áno. V tejto kapitole už príde na scénu Jasper, síce ešte len okrajovo, ale bude tam. Myslím, že nič iné k tomuto povedať netreba, snáď len - príjemné čítanie. A fakt budem vďačná za akýkoľvek komentár. Vedia krásne popohnať. :)

 

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 8. kapitola

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 8. kapitolaPremení Emmett Patrika?
Kvôli čomu sa Emmett ofučí tentokrát?
Ospravedlňujem sa za také neskoré pridanie kapitoly, no mala som toho strašne veľa a vôbec, som rada, že som napísala aspoň to. :D
Príjemné čítanie prajú MirushQka a DarkPassion.

 

Šialená večnosť! - 11. kapitola

Šialená večnosť! - 11. kapitolaĎalšia kapitola.
Eva a Demetri?
A čo Min?
Nechajte sa prekvapiť. :) Príjemné čítanie prajú MirushQka a NoemiVolturiCullen.

 

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 6. kapitola

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 6. kapitolaTakže, ďalšia kapitola a s ňou Patrikov hysterický záchvat, Emmettova túžba, spoločný nákup a kopa ďalších vtipných momentov.
Dúfam, že sa vám na tvári objaví aspoň malý úsmev ako mne, keď som to písala. :)
Príjemné čítanie prajú MirushQka a Darkpassion.

 

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 4. kapitola

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 4. kapitolaĎalšia, v poradí štvrtá kapitola na sklade. :)
Začiatok nového života so sebou prináša aj nové zážitky, skúsenosti a praktiky, tak sa pozrime na tie Emmettove.
Príjemné čítanie prajú MirushQka a DarkPassion.

 

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 2. kapitola

Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - 2. kapitolaPrinášame ďalšiu kapitolu. Pomaly sa dostávame k medzníku v Emmettovom živote, ale to až neskôr. V tejto kapitole sa stane veľa vecí a vlastne nič.
Hádka, láska, zistenie, klamstvá...
To všetko si môžte prečítať v tejto kapitole.
Príjemné čítanie prajú MirushQka a DarkPassion.

 

Šialená večnosť! - 9. kapitola

Šialená večnosť! - 9. kapitolaPo dlhšom čase sa hlásime s novou kapitolou. Túto mám na svedomí ja, tak dúfam, že sa mi podarila. Tú action napíše Noni a to už v ďalšej kapitole. :)
Celá táto kapitola je z Evkinho pohľadu. Možno sa vykryštalizuje pár vzťahov, ale v podstate sa táto kapitola dá nazvať oddychová a dúfam, že je dobrým úvodom pre to, čo si pre vás pripravila Noni v tej ďalšej.
Veci sa rozbiehajú, prázdniny končia, nálada prišla a my dve znova začíname písať. :)
Príjemné čítanie prajem ja - Mirka a samozrejme Noni. :)

 

Vyznanie

VyznanieTaké niečo o tom, ako Bella vníma Edwarda, seba, ich vzťah, jej túžbu po živote s ním...
Písalo sa to samo, takže som dosť prekvapená, že je to aj celkom dlhé - na mňa.
Budem vďačná za akýkoľvek komentár - či kladný alebo záporný. Nie je to zas tak dlhé a jeden klik na smajla, nemôže nikoho zabiť. :)

 

Ja k tebe nepatrím! To ona... - Prológ a 1. kapitola

Ja k tebe nepatrím! To ona... - Prológ a 1. kapitolaV tejto poviedke je všetko inak. Táto poviedka najprv končí a až potom začína. U Cullenovcov, presnejšie u Jaspera, nastal problém. Alice sa odpútala, prestala milovať Jaspera, našla si inú cestu... Cestu, ktorá viedla do Volterry. No, je tu ešte niekto. Ellie, dievča ktoré dokáže Jasperovi doslova zmotať hlavu, vrátiť ho späť ku hviezdam. Nastáva však otázka, vyrieši sa zamilovaný trojuholník? Alebo sa Jasper zamiluje natoľko, že ostane s človekom. Uvidíte, ktoré srdce si sám vyberie. Uvidíte sami, koľko nástrah nám ukáže Volterra, Ellie a, samozrejme, celá rodina Cullenovcov. Skúste sa so mnou ponoriť do deja a písať. Písať ich osud.

 

Červeno – zlatá voľba - 1. kapitola

Červeno – zlatá voľba - 1. kapitolaTento príbeh rozpráva o Belle. Bella, niekedy dobré a poslušné dievča má po krk situácie, v ktorej žije. Krik, hádky a násilie... Reneé je s Philom. Phil je, no povedzme, dosť agresívny. Bella sa po poslednom útoku rozhodne... utečie. Prvá voľba padla na Forks. Daždivé mestečko - domov jej otca, no zároveň jej najlepšej priateľky, ktorá sa tam počas roku presťahovala. Odchádza k Vicki. Jeden večer na cintoríne, kde bola pozrieť otca, stretáva záhadnú postavu. Kto to je? Ako myslíte, že to dopadne? Skúste sa so mnou prepliesť dejom tohto príbehu. Pomôžte mi rozuzliť kapitoly a spájať rozum s láskou. Táto kapitola, tak ako aj celá táto poviedka, je venovaná jednému skvelému človeku - DarkPassion/Iňuš. :)

 

Šialená večnosť! - 5. kapitola

Šialená večnosť! - 5. kapitolaDievčatá sa konečne prebudia a zistia všetko, čo ich čaká, kde to vlastne sú. Osud si pre nich pripravil prekvapenie. Nikto nie je obyčajný a trocha divnej sily sa ušlo aj im.
Aké to bude prekvapenia, a ako sa im vďaka nemu skomplikuje život, netuší ešte nikto.
Po dlhšom čase pridávame s Noemi ďalšiu kapitolu, ktorá ako dúfame, sa vám bude páčiť.
Príjemné čítanie prajú - a o komentáre prosia - NoemiVolturiCullen a MirushQka.

 

Šialená večnosť! - 3. kapitola

Šialená večnosť! - 3. kapitolaĎalšia kapitola z mojej dielne, aj keď trocha pomohla aj Noemi. V tejto kapitole budú dievčatá v izbe a niečo sa stane. Bude to tak trocha zlomové. Príjemné čítanie prajú NoemiVolturiCullen a moja skromná maličkosť. :)

 

Šialená večnosť! - Prológ a 1. kapitola

Šialená večnosť! - Prológ a 1. kapitolaVýlet ako každý iný. Dvom kamarátkam sa naskytne príležitosť, užiť si pár týždňov v Taliansku - bez rodičov. Kamaráti, teplo, pár letných týždňov v zahraničí... Dokonalý život. Niečo sa však zmení. A všetkým to zamotá život.
Prológ a 1. kapitola k novej spoluautorskej poviedke.
Príjemné čítanie prajú NoemiVolturiCullen a MirushQka.
PS: Túto kapitolu som napísala ja - MirushQka. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 28. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 28. kapitolaĎalšia kapitola, po ktorej bude Edward pravdepodobne vyzerať ako úplný debil... A možno ani nie. :D Dámy, ideme na lov! :D
Príjemné čítanie! :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 27. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 27. kapitolaBez ďalších zbytočných slov... Ďalšia kapitola. Pomaly sa blížime k záveru poviedky, teda to znamená, že to vidím ešte na také dva - tri dieliky, možno ani to nie. Príjemné čítanie.

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 26. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 26. kapitolaĎalšia kapitola. Poviem len to, že mne sa nepáči (:D), a že sa tu stane niečo... hmmm.... Prevratné? Nie, tak by som to nenazvala, proste... Už nekecám. Prajem príjemné čítanie! :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 25. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 25. kapitolaHmmm... :) Ďalšia kapitola, tentokrát sa vlastne nič také neudeje. Budúca kapitola bude možno tiež ešte taká trocha o ničom, ale od tej ďalšej teda 27., by sa to malo rozbehnúť. Tak dúfam, že sa vám bude tento dielik páčiť a že zanecháte nejaký ten komentárik. Príjemné čítanie. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 24. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 24. kapitolaJa som fakt mimo... :D Napísala som ďalšiu kapitolu, neviem či bude dobrá, ale mne sa páči, ani neviem prečo. V prvom rade by som vám strašne chcela poďakovať za komentáre pri predchádzajúcej kapitole, neskutočne ma potešili. Vážne, veľmi, veľmi... :) Táto kapitola, no... Hm... Dozvieme sa zasa niečo málo zo situácie u Cullenovcov a potom sa niečo - asi veľké - stane u Kuba. Mimochodom, o chvíľu by sme sa mohli... A nie, neprezrádzam. :D Príjemné čítanie. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 23. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 23. kapitolaAch, tá moja hlava hlúpa... Noemi ma dostala, fakt som netušila, že to v tebe vyvolá až takú reakciu... :D Ale fakt, nemala som tam písať ten koniec!! Ach, ach... Môžem s čistým svedomím vyhlásiť, že predošlá kapitola bol Sad End tejto poviedky. No po mojom spätnom prečítaní si toho konca, mi samej vŕtalo v hlave, čo by bolo ďalej, ako by to bolo ďalej... A tak som - fakt v rekordnom čase - spísala ďalšiu kapitolu, ktorá sa ráta k Happy Endu... Snáď to znova neukončím Sad Endom... :D To by sa mi vážne podarilo. :D Táto kapitola bude čisto o tom, čo sa stalo po Klárinom odchode. Čo sa stalo u Cullenovcov, čo sa stalo s Klárou, Katherine, Edwardom... Celé je to skôr, popis situácie, prostredia, vracanie sa do minulosti a pár nových vecí. Ja dúfam, že bude dobrá no... :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 22. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 22. kapitolaNo, po troch dňoch ďalšia kapitola. Mám na vás otázku, teda... Neplánovala som to takto, ale nejako to už tak vyšlo. Táto kapitola by mohla byť posledná. Pozdáva sa mi to ako koniec, ale zároveň, keby ste chceli pokračovanie, tak to si tiež viem predstaviť písať. Nechávam to na vás, vyjadrite sa v komentároch. Takže: mám pokračovať alebo mám nechať takýto koniec??? Za odpovede ďakujem. Teraz mi už iba zostáva vám popriať príjemné čítanie. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 21. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 21. kapitolaTrvalo to trocha dlhšie ako obvykle, ale bola som v období, keď som zo seba fakt nevedela nič dostať. Ale asi som už normálne v starých koľajách a chvalabohu píšem ďalej... :D Tak fakt prepáčte, že to trvalo tak dlho... :/ Nie je príliš dlhá, ale v takej situácii, v akej som bola, no proste som rada, že aspoň toto. :D No a keďže som mala dostatočný čas nad všetkým porozmýšľať, tak zo mňa vypadlo niečo takéto. Dúfam, že to bude lepšie ako tie minulé kapitoly, aj keď... No neviem. Nechávam na vás. Príjemné čítanie!! :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 20. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 20. kapitolaKeďže mám občiansku povinnosť dve dieliky za týždeň - však Noemi? :D - tak toto je ďalšia. Najbližšie pridám niečo až začiatkom budúceho týždňa, lebo cez víkend tu nebudem. V tejto kapitole bude časový skok, dosť veľký, ale veď, snáď to nevadí. :) Snažila som sa ju napísať čo najlepšie, tak posúďte sami. Zistíme akú presne schopnosť má Klára, kto je jej najväčšou oporou, čo je s Edwardom... Možno sa to bude zdať zamotané, ale veď ono sa to časom vysvetlí. :D Príjemné čítanie prajem a pekne prosím o komentáre. :)

 

Odišiel som

Odišiel somHodina fyziky, pustené video a ja nemám absolútne žiadne tušenie o čom učiteľ rozpráva. :D Tak si čarbem hlúposti, až vzniklo toto - to čarbanie by mi mali zakázať. :D Je to niečo z pohľadu Edwarda, otrepaná doba - New Moon, Taliansko. Ale tak... Ak si to prečítate zanechajte komentár. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 19. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 19. kapitolaPrepáčte, že to tak trvalo, ale moja strelená chemikárka sa rozhodla, že bude robiť problémy... Keď som začala písať túto poviedku, tak som si myslela, že to ukončím Klárinou premenou a formulkou: A žili šťastne, až kým nepomreli! No v hlave mi už dlhší čas vŕtala jedna myšlienka, nebude to také šťastné. Týmto nevravím, že toto je posledná kapitola, to ani zďaleka. Ani nevravím, že bude mať táto poviedka Sad End, aj keď... Možno aj bude, ale až tam som to nedomyslela. :D Takže, touto kapitolou sa končí jedna časť tejto poviedky, od budúcej kapitoly to bude trocha o inom... Úprimne musím povedať, že sa normálne teším na písanie tých ďalších kapitol, lebo ich dej mi behá v hlave stále dokolečka. Tak dúfam, že sa mi táto kapitola podarila a že zanecháte komentík. A sú na rade venovania!! :D

 

Hrôzy jednej noci

Hrôzy jednej nociJe to príbeh o Jane. O jej živote pred premenou. Jane je "pomocníčka" princeznej, no aj napriek tomu sú veľmi dobré priateľky, keďže spolu vyrastali. V jeden večer sa však udeje kopa vecí. Prežije to Jane? A čo Alec, zachránia sa? To všetci dobre vieme, čo sa ale udialo predtým? Je to len moja predstava ako to mohlo byť, tak dúfam, že sa bude páčiť a zanecháte komentár.

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 18. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 18. kapitolaOd hnevu, smädu, túžby, až po plač... Dúfam, že sa bude táto kapitola páčiť. Dozvieme sa prečo trvala premena päť dní a čo sa vlastne zmenilo. Vďaka za komentáre.

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 17. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 17. kapitolaV extrémne krátkom čase pridávam ďalšiu kapitolu. Chcem ju venovať NoemiVolturiCullen, vďaka ktorej a vlastne pre ktorú túto poviedku píšem - si super!!! Tvoje komentáre sú skvelé a ja dúfam, že sa ti táto kapitola bude páčiť. Vlastne píšem ju pre všetkých, ktorý ju čítajú, ale tých veľa nie je... :D Táto kapitola bude zlomová, a ja dúfam, že sa mi podarilo ju napísať dobre. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 16. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 16. kapitolaSľúbila som na včera, ale včera som sa zasekla a vyliezlo zo mňa niečo až dnes. V tejto kapitole sa udeje pomerne dosť vecí, a vlastne ani nie. Je krátka, toho som si vedomá, ale ďalšia by už mala byť dlhšia. Prichádzame ku Cullenovcom, spoznáme nové osoby a ... :) Poprosím komentíky. PS.: Ja s touto kapitolou nie som absolútne spokojná, ale nechávam to na Vás! Príjemné čítanie.

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 15. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 15. kapitolaPo dlhšom čase, ale predsa je tu ďalšia kapitola. Pokúsila som sa to posunúť dopredu, a možno som posunula až moc, no ale... Ja osobne s ňou niesom spokojná a musím sa priznať, že som ju písala na rýchlo, ale v tej ďalšej to už zlepším, sľubujem. Ale táto... Ospravedňujem sa! Každopádne zanechajte komentík. Vďaka! :-* Príjemné čítanie.

 

Stratená láska

Stratená láskaTak ma raz chytila nálada a asi prišla na návštevu aj pani múza a ja som skomolila svoju prvú básničku. Netuším či je dobrá, či sa rýmuje a dáva vôbec zmysel, ale rada by som poznala nejaký názor. Buďte takí milí... Ak si to prečítate, hoďte nejaký malý komentár.

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 14. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 14. kapitolaSíce po dlhšom čase, ale predsa... Nemala som internet a pravdepodobne ho tak skoro ani nebudem mať, ale budem sa snažiť pridávať čo najviac... Táto kapitola je asi taká zlomová... Snáď sa mi podarila a nezabijete ma za ňu... :) Príjemné čítanie! :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 13. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 13. kapitolaĎalšia kapitola, a ňou som pre tento týždeň skončila... :D Udeje sa tam toho asi dosť, ale veď posúďte sami... Bude Edward, bude Klára, budú Cullenovci a čoskoro bude aj niekto nový... :) Poprosím komentárik... Príjemné čítanie!! :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 12. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 12. kapitolaTadá, choroba mi prospieva!! Je tu ďalšia kapitola a v nej ďalší rozhovor... Tentokrát sa ale Edwardovi vyhneme a dáme pokec s Alice... Prajem príjemné čítanie!! :) A poprosíííím nejaký komentárik... :) PS: Noemi... Zakop ma pod čiernu zem... Fakt, nalož na mňa toľko kritiky, koľko len zvládneš... :D

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 11. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 11. kapitolaTlieskajte! Konečne som sa dokopala k napísaniu ďalšej kapitoly... :D Ospravedlňujem sa, že to trvalo tak dlho, ale je to TU! Konečne skoro po týždni... To, že je podľa mňa úplne odveci a straaaašne divná ani nevravím, lebo to si ja myslím stále a stále nechápem, ako to môže niekto čítať!! Asi by ste mi to mali vysvetliť, lebo ja nemám ani tušenie prečo... :D Druhá časť Klárinho pobytu v škole... Príjemné čítanie aaaa veľa veľa komentárov... :D Ale nie, mňa poteší hociaký... :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 10. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 10. kapitolaTakžeeeee... Klára sa dostáva do školy, ale to je ešte len prvá časť... :D Je to ako vždy divné, ale veď... Bude tam nová postava, ale len krátko, viac ich bude až v ďalšej kapitole... Príjemné čítanie a prosím komentáre!

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 9. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 9. kapitolaHm.... Zase menšia zmena v kapitole... Nie, nieeee... Zasa bude Edward... :-* Ja ani nepíšem perex, lebo táto kapitola je DIVNÁ!!! Nie, nie je... Ja neviem aká je... Si to musíte prečítať! :) Ale viem, že keď som ju začala písať, pôvodne to malo vyzerať ÚPLNE INAK... No nejako... Príjemné čítanie!!! A komentík nejaký! :) Bože!!! Nezabi(te) ma za ňu!! Ja z nej mám divný pocit a niečo sa v nej stane... Možno niečo rozhodujúce... Ale zaváži to až ďalej... Ježiš... No už ani neviem čo píšem... Proste... Užite si to :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 8. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 8. kapitolaTu je ďalšia kapitola, ktorú som písala do noci... Čo už... :D Bude tam Klára a môžem povedať, že tam bude veľa Edwarda, ale vážne veľa!! :D Nepovedala by som, že sa začnú zbližovať, ale... No nič, prečítajte si kapitolku... :D Komentár poteší... :) :-*

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 7. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 7. kapitolaĎalšia strelená kapitola! :D Zase sa nič také neudeje a vlastne táto poviedka asi neskončí tak, že sa v nej bude diať nejaké ohromné množstvo vecí, no ale to ešte uvidím...:D Kto si myslí, že kopírujem... Možno to tak aj vyzerá, ale ja túto poviedku už nosím v hlave asi rok! Len nejako som sa k jej napísaniu dokopala až v tejto dobe... Každopádne mám isté - zatiaľ - že to číta maximálne jedna osoba :D:D Ohromné množstvo!! Nevadí, mňa to písať baví a pokiaľ ma to bude baviť písať budem aj pre tú jednu, takže toto je venované NoemiVolturiCullen. PS: Ospravedlňujem sa, že až tak neskoro, ale nebola som týždeň doma a k tomu všetkému aj bez počítača, tak sa nedalo... :) Príjemné čítanie!

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 6. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 6. kapitolaPo veľmi dlhom čase je tu ďalšia kapitola... A čo ja viem? Táto poviedka už bola pozastavená a mám taký silný tušák, že ju určite pozastavím znova... Komentárov si nemyslím, že bude veľa, ale to je jedno... Veď skúsim ešte raz... :) Je tu dlho očakávaná "priehliadka po okolí" :D No... Písalo som to v takej... hm... Divnej nálade, mne osobne sa nepáči, ale to už nechávam na vás! :) Varovanie: celé je to trocha na hlavu postavené... :D

 

Aj naďalej sama!

Aj naďalej sama!O pol jednej v noci po prečítaní jedného článku, ma chytila taká, no nie vyslovene "depka", ale potrebovala som sa vypísať... :/ Možno je to somarina a pôvodne to malo byť niečo úplne iné, no vzniklo toto... :) Poteším sa akýmkoľvek komentárom... Celé je to o Belle, upírke Belle, po sto rokoch od Edwardovho odchodu. Bella je iná, ako na vonok, tak aj vo vnútri. Ukrýva v sebe množstvo bolesti a smútku... Spomína tam na svoj život pred premenou, ale aj po premene, na to, aká bola a na to, čo sa z nej stalo... :) Celé sú to vlastne iba jej myšlienky a spomienky... Príjemné čítanie :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 5. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 5. kapitolaA na svete je ďalšia kapitola.Tentokrát v nej nastane divná situácia, aj keď táto poviedka je sama o sebe divná... :) Príjemné čítanie a snáď sa niekomu bude chcieť dať aj nejaký komentár... Bez neho človek nevie, či o túto poviedku stojíte... :D Aj keď asi nie... No ale to už kecám somariny, čiže sa idem stopnúť... :D Prosííííím komentáááre, či už kladné, či záporné... :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 4. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 4. kapitolaZrejme túto poviedku nikto nečíta, no ja si nemôžem pomôcť, strašne ma baví ju písať, aj keď je záujem malý, resp. žiadny... :( :) Takže som napísala 4. kapitolu, ktorá je zatiaľ najdlhšia kapitola, akú som kedy napísala, a mne osobne sa véééééľmo ľúbi :D Klára sa v nej dozvie, ako to vlastne všetko je, tak ak si ju náhodou niekto prečíta, a bude sa mu ako tak páčiť, tak snáď zanechá aj nejaký ten komentár... :) Musím sa poďakovať jednému perfektnému dievčaťu, vďaka ktorému píšem ďalej, už som sa na túto poviedku chcela vykašľať, a asi to aj spravím, keď nebude dosť komentárov... :(

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 3. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 3. kapitolaJa neviem, čo mám k tejto kapitole napísať, snáď len to, že vznikla o 11. hodine večer, po prišerne šialenom chatovaní, čo ju trocha ovplyvnilo... Celá kapitola, je skôr len popisovanie pocitov a sú tam nejaké tie hlášky... Príjemné čítanie, a poprosím komentáre, kritiku, čokoľvek! Ďakujeeeem!

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 2. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 2. kapitolaPo týždni je tu ďalšia kapitola...Kapitola má názov Nový domov. Trvalo to trochu dlhšie, no trebalo ešte poopravovať znánky, kým sa dalo... V tejto kapitole už Klára prichádza do Forks, no nič prevratné sa ešte neudeje... Možno. Pekné čítanie, poprosím o komentáre. :)

 

Rozvod nie je vždy na škodu! - 1. kapitola

Rozvod nie je vždy na škodu! - 1. kapitolaPrvá kapitola, k mojej novej poviedke, s názvom Posledné, povestné záchvaty smiechu!... Dostávame sa tu viacej do deja a zistíme trochu akej povahy je Klára. Poprosím o komentáre... :)

Dokončeno

Rozvod nie je vždy na škodu! - Prológ

Rozvod nie je vždy na škodu! - Prológ Hlavnou hrdinkou je Klára, slovenka, ktorej rodičia spolu už dlhší čas nežijú a majú nových partnerov, a ktorý sa po dvoch rokoch konečne odhodlali podať žiadosť o rozvod. Klára ma svojho otca síce rada, no žiť s ním si nevie predstaviťa tak pevne dúfa, že ju súd dá k mame, tak ako aj jej 7-ročného brata... Jej otec sa naopak netají tým, že by chcel po rozvode odísť aj so svojou novou priateľkou do Ameriky, a už vôbec sa netají tým, že by chcel aby Klára išla s ním aspoň kým nespraví strednú. Súd si myslí, že pre Kláru by bolo lepšie a výhodnejšie, keby mala strednú školu spravenú v Amerike, a tak ju nakoniec zverí do opatrovníctva jej otca... Pre Kláru, vernú twilight fanúšičku sa začne nový život, snaží sa tváriť, že sa jej predstava odletu zo Slovenska nepáči, už len kvôli jej mame, no keď jej otec povie meno mestečka, do ktorého sa sťahujú, a ktoré je jej ako zarytej fans známe, jednoducho nedokáže skrývať nadšenie...

 

Volturi alebo Cullen? - 12. kapitola - Felix

Volturi alebo Cullen?  - 12. kapitola - FelixTááák... a je tu posledná kapitola pre Felixa!!! KONEČNE!!! :) Celá kapitola viac - menej popisuje Belline pocity... Poprosím o komentíky... Vopred veľká vďaka... :)

 

Volturi alebo Cullen? - 18. kapitola + 11. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 18. kapitola + 11. kapitolaTAK!!! A je tu posledna kapitola... Edwardova... :) A keďže je to trooošičku krááátke, tak sem dám rovno aj jedenástu kapitolu pre Felixa... Pekné čítanie... :)

 

Volturi alebo Cullen? - 16. a 17. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 16. a 17. kapitolaTak tu je 16. a 17. kapitola... :) Jedna z tých predposledných. Užite si ju a nechajte nejaké komentíky. Neviem či to sú dlhé alebo krátke kepitoly, no rozhodne sú to dve z tých troch polsedných. :) Nastáva čas lúčenia sa s Vollterou... :)

 

Volturi alebo Cullen? - 15. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 15. kapitolaĎalšiu kapitolu venujem Adik... :) Vždy keď si prečítam tvoje komentáre sa začnem usmievať... Vlastne ma tvoje komentáre vždy nakopnú aby som rýchlo pridala ďalšiu časť... :) No a teraz ku kapitole... Je to v podstate jedna z tých záverečných... heh... :D Ale to tu bude ešte "RAZ" v podstate... :D na tom už pracujem... :D Akurát sa na scéne objavil väčší problém... :) Ďalšie kapitoly ešte nemám opísané na počítači... :) Takže kým pridám ďalšiu tak to bude možno trochu trvať... Ale usilovne opisujem... :) Ako vždy poprosím o komentíky... :)

 

Volturi alebo Cullen? - 13. a 14. kapitola - Edward

Volturi alebo Cullen? - 13. a 14. kapitola - EdwardPokračovanie Edwardovej časti... :) Idem sa pustiť do opisovania jednej z časti tej Felixovej... :) Dúfam, že sa vám aj táto kapitola bude páčiť... Poprosím komentáre... PS: Keď sem pridám tie časti lepšie pre Felixa, bude to pravdepodobne kratšie... skôr to skončí, ale keď sem pridám tie "Felixove", bude niekto čítať potom aj tie "Edwardove"? :)

 

Volturi alebo Cullen? - 10., 11. a 12. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 10., 11. a 12. kapitolaNo... Bella čaká na Felixa a ďalej si to prečítajte... Ďalej by to malo pokračovať v prospech Edwarda, ale rozhodla som sa, že to spravím nie len v prospech Edwarda (čo už vlastne urobené je), ale idem to ešte skúsiť napísať tak, aby bola s Felixom, vlastne teraz som toho dosť veľa povedala, ale ja by som sa Vás zároveň chcela spýtať, keďže ja osobne si neviem predstaviť ako to budem písať, aj keď sa o to minimálne pokúsim, či by niekto nemal záujem keď tak mi s tým pomôcť... Keby mal niekto záujem, tak nech napíše do kometárov, nie je to naisto, možno to spravím aj sama, ale len aby som vedela kto by mal poprípade záujem, v tých ďalších kapitolách Vám dám vedieť čo a ako... :) Toto je vlastne už ziačiatok toho kedy bude s Edwardom... :) Ak sa mi to podarí opísať, tak zajtra by to už malo byť aj s Felixom... Vaša MirushQka :) PS: Tí, ktorí túto časť čítali bez tej 12. kapitoly, tak som to musela spraviť takto... Článok bol príliš krátky... :) newadi... aspoň tu už bude aj Edward... :)

 

Volturi alebo Cullen? - 9. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 9. kapitolaehm... :) Bella vyskočí na Edwarda? Aj tak sa to dá nazvať. Prosím o komentíky a môžte mi do komentárov prosím napísať, či chcete aby bola s Felixom alebo Edwardom? Vďaka! :)

 

Volturi alebo Cullen? - 6., 7. a 8. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 6., 7. a 8. kapitolaTakže, sú tu ďalšie, tentokrát až tri časti... :) Tie prvé dve sú také kratšie... :) Tá tretia, resp. ôsma je už dlhšia. V prvej pôjde Bella s Heidi, v druhej... ehm... :) druhú resp. siedmu čítať na vlastné riziko... a v tej ôsmej sa udejú divné veci s Edwardom... :) Ako vždy Vás prosím o komentáre a nejakú kritiku... :) Príjemné čítanie... :)

 

Úľava v podobe smrti!

Úľava v podobe smrti!Každého sem - tam chytí mierne divná nálada... :) Mňa pochytila trošku maličká depka a tak vzniklo toto... :) Pomohla tomu aj jedna pesnička... Dúfam, že sa bude páčiť... komenty potešia :)

 

Volturi alebo Cullen? - 4. a 5. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 4. a 5. kapitolaehm... :) Dlho som nič nepridala, ale nejak nebol čas... V škole treba opravovať známky... :) Tu sú ďalšie dve kapitoly, zase také kratšie. Strašne vás prosím o komentáre. Prosííííím... Vlastne sa tam nič také prevratné neudeje... V týchto kapitolách Cullenovci nebudú no v tých ďalších ich bude viac... :)Príjemné čítanie :)

 

Volturi alebo Cullen? - 2. a 3. kapitola

Volturi alebo Cullen? - 2. a 3. kapitola Taaak... tu je druhá a tretia kapitola ... :)Sú to také kratšie kapitoly... V podstate sa tam Bella stretáva s Cullenovcami a možno s nimi (teda aspoň s niektorým z nich) prehodí pár slov... :) Dúfam, že sa to bude páčiť... Nechajte nejaké komentáre... :)

Dokončeno

Volturi alebo Cullen? - Úvod a 1. kapitola - Môj život vo Volterre

Volturi alebo Cullen? - Úvod a 1. kapitola - Môj život vo VolterreTakže, je to o Belle, ktorú premenili Volturiovci. Objavia sa tam samozrejme aj Cullenovci. Toto je len úvod a 1. kapitola, ale mám toho rozrobeného viac. Tak prosím napíšte aj komentáre, či sa to sem vôbec oplatí dávať.

 

Sebecký Edward

Sebecký EdwardToto je moja prvá jednorázovka, vlastne je to moja prvá poviedka vôbec. Prosím o komentáre a kritiku, aby som vedela čo mám zlepšovať. Je to o Edwardovi, Belle a Jacobovi, akurát teraz si Bella vyberie Jacoba a Edward si to nebude chcieť pripustiť. Viac neprezradím...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!