Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Mcfan

Mcfan

McfanPráva: ověřený přispěvatel

O mně: Klidná, sarkastická,často nespolehlivá duše, snažící se sem - tam něco sepsat a vnutit to zdejším čtenářům.
Od malička jsem si přála být Harry Potter v dívčím vydání a snila jsem o hůlce vystřelující blesky. Jsem na to hodně ujetá dodnes.
Jsem cholerická na svojí mladší sestru.
Miluju citáty chytrých lidí, které dávají smysl.
Neumím psát spisovně.
A trochu se děsím, co jsem tady na sebe prozradila.
Klidně pomůžu s obrázky a trailery, shrnutím i kritikou... ale musíte mě k tomu donutit. :D
A kdo sem občas hodí kukandu: Zrovna teď fakt nepíšu nic nic nic k téhle tématice, ale kdo by jakože fakt chtěl něco si přečíst ráda mu něco zašlu. S jistým nádechem pýchy ovšem.

Kontakt:

E-mail: terus112 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 5. 2012

Poslední přihlášení: 15. 8. 2015, 21:00

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Mcfan

Povídky od McfanKapitolové: The darkness of a sunny day - dopsaná • To (ne)jsem já - rozepsaná
Jednorázové: Černý sen ( I. i II. část)
Drabble:
Tóny pro Bellu • Bella loví - ehm, no, loví • Racionálka na útěku • Špehoun • Nádech • Upíří lidskost • Palouček


Aktualizace: 17. 8. 2013

Články:

 

To (ne)jsem já - 4. kapitola

To (ne)jsem já - 4. kapitolaBella se naposledy vydala zpátky k silnici s jistým neznámým. Bosí a zmoklí se však špatně chodí po světě. Kapitola o cestě do neznámého městečka Forks.

 

To (ne)jsem já - 3. kapitola

To (ne)jsem já - 3. kapitolaBellina šílená smůla, Edwardův zasněný výraz a les. Co se asi tak může stát?

 

To (ne)jsem já - 2. kapitola

To (ne)jsem já - 2. kapitolaEdward se vrací zpátky. Krátký pohled z jeho cesty a pak už Bella, která potká známou tvář. Co se Bella doví? A co se dovíme od Belly?

 

To (ne)jsem já - 1. kapitola

To (ne)jsem já - 1. kapitola Mezi upíry, vlkodlaky a jinými bájnými svořeními se vyskytují ještě jedny, neméně nebezpečné bytosti. Jejich historie zasahuje až do bytí několika nejstarších kmenů z počátků Země. Dnes už o nich nikde nenajdete ani zmíňku. Jejich minulost střeží jen několik přeživších, kteří svá tajemství neprodají tak snadno. Několik tisíciletí se jejich případy nevyskytovali a lidé i jiní tvorové tak pojali podezření, že již vymřeli. V povídce se přesvědčíte, že tomu tak úplně není.
Bella je jednou z těch bytostí. Bella je kreatura. Bella je persona non grata.

Ačkoliv se to na první pohled možná nezdá, povídka by měla být spíše oddechová, vtipná (pokud to můj styl psaní dovolí) a rozhodně romantická.
Předem upozorňuji, že se v povídce vyskytuje postava/bytost, kterou jsem domyslela na základě již vymyšlené postavy z jiné knížky.

 

The darkness of a sunny day - 8. kapitola - konec

The darkness of a sunny day - 8. kapitola - konecPoslední kapitola kapitolovky „The darkness of a sunny day", která je taky mé první, úplně né zcela vydařené, dílo. Bella, Edward a ostatní Cullenovci se konečně dopracovávají ke konečné pravdě příběhu. Jak to všechno vlastně bylo? A co bylo, či nebylo? Mcfan

 

The darkness of sunny day - 7. kapitola

The darkness of sunny day - 7. kapitolaKapitola nese název „Pravda". Víc jasné to už nemůže být. Tentokrát víceméně hopem časem, kde Bella vysvětluje, co se vlastně stalo. Znamená to, že je to obsáhlá kapitola s nějakým tím dramatičtějším zakončením - u kterého se chechtám (a to to vtipné není) - takže... pokračujte dále. :)

 

Palouček

PaloučekEdward s Bellou zas na začátku. Romantika, jak má být. Edward Bellu vezme na své tajné místo - na palouček. Jaké překvapení ho zas čeká?
Double drabble - 200 slov

 

The darkness of sunny day - 6. kapitola

The darkness of sunny day - 6. kapitolaTentokrát hodně stručně, avšak s náhlým, velice překvapivým zvratem. Tentokrát tři dějové doby, přesto šíleně krátká kapitola.

 

The darkness of sunny day - 5. kapitola

The darkness of sunny day - 5. kapitolaBella se dostala do nepříjemné situace. Začne vysvětlovat, nebo se pravdu zatím nedozvíme...? A kdo je Amélie Swanová?

 

Černý sen II. část

Černý sen II. část Belle se zdají sny. Sny o tajemné postavě v lese, která ji hodlá zabít. Děsivá představa, že? V první části jsme se dozvěděli o špatném spaní a novém spolužákovi Edwardovi. V téhle se stane víc věcí najednou. Bude se Bella snažit přijít všemu na kloub, nebo radši zaleze do kouta se svými děsy?

 

Upíří lidskost

Upíří lidskost To, že upíři mají city, už víme. Ale že by měli ještě něco s námi „společného“? Přesvědčte se sami! Drabble - 100 slov.

 

The darkness of sunny day - 4. kapitola

The darkness of sunny day - 4. kapitolaBella a lov, Bella a vichr, Bella a Culleni. Objasnění situace? Nikoliv. Jen kapitola s nakousnutým začátkem další. Příjemné čtení přeje Mcfan.

 

Nádech

Nádech Ne každý je s vodou kamarád. Bellino velké zjištění a Edward, který není akvabela. Pěkné počtení. Drabble - 100 slov

 

Černý sen - I. část

Černý sen - I. částNení sen, jako sen. O tom se přesvědčí Bella, žijící poklidným životem v malebném městečku Forks. To, že sny se někdy stanou skutečností, je pro někoho úžasné, ale co když se pod pojmem „splněný sen“ skrývá tak trochu ironie?

 

Špehoun

Špehoun Nečekejte žádnou „bondovku", ale snad malinko vtipné zakončení. Bella si vyjede na kole. Sama. Teda, aspoň si to myslí. Přesto se najde někdo, kdo ji má neustále pod dohledem. Drabble - 100 slov.

 

The darkness of sunny day - 3. kapitola

The darkness of sunny day - 3. kapitolaV této kapitole se bude jednat hlavně o setkání, kterému se Bella vyhnout nemohla, ať chtěla nebo ne. Objeví se další skutečnosti propojené s Bellou. Stále se tu snažím zachovat to roucho tajemství, ale tak jako tak se brzy dozvíte, o co tam vlastně jde. Příjemné čtení!

 

Racionálka na útěku

Racionálka na útěkuEdward odejde. Tolik omývané téma stále dokola, avšak ode mě! Bella nehledá útěchu ani u rodiny, ale ani u Jacoba. Tak co jsem si na vás vymyslela tentokrát? Co se asi stane, když racionální myšlení vezme nohy na ramena? Drabble 100 slov.

 

The darkness of a sunny day - 2. kapitola

The darkness of  a sunny day - 2. kapitolaDruhá kapitola, která by snad měla objasnit trochu více. Bella někoho potká, ale jak zareaguje? Celá situace je také odhalena i z jiného pohledu. Jak tedy bude pokračovat první den ve škole? Příjemné čtení!

 

Bella loví - ehm, no, loví...

Bella loví - ehm, no, loví...Můj druhý drabble, tak se nečertěte. Ještě to moc neumím, ale něco je přece jen na světě. Bella něco loví. Ale koho nebo co? Dozvíte se. Děkuji jinak za přečtené drabble „Tóny pro Bellu" a vaše komentáře k tomu! Moc mě to potěšilo!
Drabble - 100 slov
Mcfan

Dokončeno

The darkness of a sunny day - Prolog + 1. kapitola

The darkness of  a sunny day - Prolog + 1. kapitolaCo když by příběh začal jinak? Bella jako upírka a to ještě s téměř nevymezitelnou mocí, potká Culleny, avšak za jiných okolností. A co se skrývá pod maskou nedotknutelnosti této krásky? Edward na ni může „dělat oči" jak chce, ale zabere to? A jak jsou do toho zapletení Volturiovi? Můžete si být jistí, že Bella bude mít nejedno malé tajemství, a díky svému ojedinělému daru se z ní pomalu stává nepřemožitelná. Ale ne nadarmo se říká, pýcha předchází pád...

 

Tóny pro Bellu

Tóny pro Bellu Tóny pro Bellu, aneb co se odehrává v Edwardově hlavě, když hraje na klavír? Drabble - 100 slov.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!