Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MaiQa


MaiQa

MaiQaPráva: přispěvatel

Bydliště: Brno

Věk: 16

O mně: Na Stmívání jsem poprvé narazila díky písničce Decode od Paramore (mimochodem, je to moje nejoblíbenější skupina ;)). Pak jsem ho ovšem ihned zavrhla. Ta mela kolem něj mi šla na nervy a já se takovou 'pitomostí' nechtěla zaobírat, ale nakonec mě to dostihlo. Začala jsem kvůli návštěvnosti (v té době pro mě byla na prvním místě) přidávat věci s Twilight na svůj blog. ;) No a dala jsem tam samozřejmě i film online. :P A tak jsem se ze zvědavosti nakonec na pár minut filmu podívala. Moc nezaujal. Ale potom jsem se dozvěděla o knížkách, jsem knihomol, takže jsem neodolala a přidala se do uchazečů o ni. V květnu 2009 jsem si ji donesla domů. No a hádejte co, chytla mě do svých spárů. Přečetla jsem ji za dva dny a potom už jen netrpělivě čekala na další díly. No a potom jsem si konečně stáhla i film a podívala se konečně na celý. No a po jeho zhlédnutí jsem se přestala chápat, jak jsem mohla na začátku trpět takovými předsudky? Ale to jsem se vlastně i tak ještě se ságou spíš 'oňufávala'. V září jsem našla tuto stránku a přečetla si pár povídek. O pár dní později jsem se tu zaregistrovala a přesně měsíc poté přidala svoji první povídku. ;) A od té doby jste se mě nezbavily ;). Psaní miluji a čtení povídek jakbysmet. ;)

Moje okolí s oblibou říká, že mě přitahuje vše o upírech. Něco na tom pravdy bude, v třetí nebo takhle nějak třídě, jsem se dívala na Buffy, přemožitelku upírů. Nedávno jsem se na COOLu koukala na pokračování o Angelovi. Ve filmech vede Twilight, ale těsně za touto ságou je Underworld. Miluji příběh Seleny a Michaela. :)

Muzika: No nevím. Je to různě, ale poslední dobou poslouchám hlavně Jasona Derula, Adama Lamberta, Charice, Davida Guetty, Enrique Iglesiase. Ze skupin Muse, Paramore, Placebo, Evanescence, Linkin Park, Within temptation, Nightwist.

Team Edward. ;)
Ale i team Seth, Demetri, Jane, Alec, Bree, Victoria, Alice, Emmett, Jasper, Rosalie.

Co se týče nejoblíbenější knihy ságy vítězí Eclipse.

Co se týče herců Twilight. Kdybych to mohla dát do teamů, tak jsem team Robert, Kristen, Ashley, Nikki, BooBoo Stewart.

Komu dávám přednost v párech? Tak v knihách a filmech vítězí páry Alice+Jasper, Rosalie+Emmett a Edward+Bella. V životě herců bych to dávala podobně. Hodí se k sobě Rob a Kristen a taky bych dala Ashley a Kellana. Vypadají spolu nádherně.

Co dále napsat? No, třeba. O volných chvílích píši knihu. Jak daleko jsem s ní snad ani raději říkat nebudu. ;) Snad jen, myslím to s ní vážně a budu se snažit ji vydat. Jakkoliv to bude těžké. ;)

No já raději končím. Nebo se rozepíšu ještě víc. A nakonec malý koutek poezie. :D

Takové smršti lásky hrozí ztroskotání,
v největším vzletu zprudka končívají,
jako když střelný prach a oheň,
vzplanou v polibku tak ničivém.

Já zde,
k věčnému spánku uložím se,
a z těla, jež svět znavil,
setřesu úděl nepřejícných hvězd.
Ještě poslední pohled
a ještě poslední objetí,
a rty, vy brány mého dechu,
zpečeťte smlouvu za niž,
životem ručí má smrt.

Kontakt:

E-mail: ikys.maiqa (zavináč) gmail.com

ICQ: 478261841ICQ status

Skype: MaiQaEvilLeader

Facebook: www.facebook.com/home.php?#!/MaiQa

Statistiky:

Moje články: 120

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 10. 2009

Poslední přihlášení: 27. 5. 2022, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MaiQy

Povídky od MaiQy

Kapitolové:
Upírem Proti Své Vůli (1. řada - rozepsaná) # Má poslední šance (2. řada UPSV - rozepsaná) # Lowe 4ever (rozepsáno) # Bree (Rozepsaná) # Volání Mrtvých (rozepsaná) - psána s Cullengirlkou # Who Owns My Heart (Rozepsaná)
Bella, vampires defender (pozastavena)
Naleznout a neztratit (Dokončeno)

Poezie:
Marihuana

Jednodílné:
Davné shledání # I want you back # Do not hurt me, Edward # Sibling love # Hrob # Temné Chicago # Počátek naší bolesti často se v radosti skrývá # Jedna nemoc vše změní # Střípky budoucnosti 2/2 # Russian Roulette # I don't hate you # Ne. Ani pak ne. # Podivuhodné, Carlisle měl pravdu # Alespoň jednou mě poslechni
Drabble: Ztráta # Dej mi ji # Decision # Jednou snad # Ááá!!! Psisko je tady! # Edwardova bouračka # Jak se Emmett krtkem stal # Jedna z mnoha


Ourstories:
Život je jen jeden (Rozepsaná) - volné pokračování Remember Me,
Je to ten cit? (Rozepsaná) - volně navazující na Upíří Deníky (TVD)

Ostatní:
Kristen Stewart - older dark photoshoot # Song of the New Moon and Hurricane Bells - ”Monsters“ # The Runaways New TV Spot # The Twilight Saga Eclipse Official Movie Site # Eclipse Trailer Parody approved by David Slade # Eclipse Full Sneak Peek With Czech Sublitles # Eclipse Parody by The Hillywood Show


Připravuji:
je jich hodně, více ve shrnutí ;)

Aktualizace: 1.5.2011 - Volání mrtvých - 3. Opětovné setkání, neboli Edward

Články:

 

Lowe 4ever - 11. kapitola

Lowe 4ever - 11. kapitolaZdá se, že lepší to být nemůže. Možná je to pravda, ale rozhodně to může být horší. :) A starého psa novým kouskům nenaučíš.

 

Alespoň jednou mě poslechni

Alespoň jednou mě poslechniZatmění. Bella s Edwardem jsou u její matky a zbytek Cullenových? Nahání Victorii. Takže se pojďme zaměřit na ně. No vlastně spíše na jednoho člena. Rosalie. Proč vlastně jde na 'lov' Victorie? Vždyť Bellu nenávidí. Nebo ne?

 

Edwardova bouračka

Edwardova bouračkaVše je jednou poprvé. I bouračka upíra.
Tripple drabble

 

Jak se Emmett krtkem stal

Jak se Emmett krtkem stalDrabble o tom, jak se Emmett krtkem stal. :)

 

Ááá!!! Psisko je tady!

Ááá!!! Psisko je tady!Nessie a její připrava na rande s jejím přítelem.

Tripple drabble

 

Pamatuj si mě

Pamatuj si měCo kdyby Isabella nebyla obyčejné dítě? Byla by poloupír. Snažila jsem se zachytit poslední chvíle její matky. Zanechá jí nějaká vodítka k otci? No, myslím, že malá reklama v podobě double drabblu neuškodí. ;)

 

Jednou snad

Jednou snadÚtes. Nový měsíc. Co kdyby se to nějak nepovedlo a Victoria by Bellu proměnila? - Double drabble se odehrává o pár let později. Na stejném útesu.

 

Decision

DecisionEdwardovo období temna. Doba, kdy se živil lidskou krví. Jak těžké pro něj bylo vrátit se ke krvi zvířecí?

P.S.: Svým způsobem tento tripple drabble navazuje na moji starší jednorázovku Temné Chicago.

 

Podivuhodné, Carlisle měl pravdu

Podivuhodné, Carlisle měl pravduVolterra. Bella zachraňující Edwarda. Poledne. Palazzo dei Priori. Edwardův pohled. Myslím, že více říkat nemusím. ;) Prostě stará známá scéna z jiného pohledu.
P.S.: Je to opravdu hodně krátké. Sepsala jsem jen chvíli na náměstí. ;)

 

Dej mi ji

Dej mi jiNejprve to měl být jen drabble, ale nakonec z toho vznikl tripple drabble. Což znamená, že vás čeká přesně 300 slov. ;)
Všichni známe chvíli, kdy Bella porodí Renesmé. Jak je na tom v těch chvílích Jacob. Co cítí? Co ho donutí jít dolů za Nessie?
Jak moc se mi do něj podařilo vžít, musíte posoudit sami. ;)

 

Ztráta - Drabble

Ztráta - DrabbleDrabble - 100 slov.
Můj první pokus. Je zasazen do Nového Měsíce. Respektivě do chvíle, kdy Edward odejde a Bella za ním běží.

 

Upírem proti své vůli 45. kapitola

Upírem proti své vůli 45. kapitolaTak vám přináším další díl. Je takový no...především oddechoví. Zase. ;) Ale, no. Jediné co prozradím je, že ten konec jsem si vymýšlela až při dokončování tohoto dílu. ;)

 

Ne. Ani pak ne.

Ne. Ani pak ne.Všichni znáte stanovou scénu ze Zatmění. Jenže, co si při ní myslel Jacob? Šlo mu opravdu jen o Bellino zahřátí, nebo za tím bylo i něco víc?

 

I don't hate you

I don't hate youScéna z filmu, ve které vedou Rosalie a Bella první smysluplný rozhovor. Co přimělo Rosalie říct jí celý její příběh? A proč ji vlastně tolik nenávidí?

 

Upírem proti své vůli 44. kapitola

Upírem proti své vůli 44. kapitolaNo, tak vám sem dávám další díl UPSV. Druhá část svatby a stejně není kompletně popsaná.

 

Bree - 4. kapitola

Bree - 4. kapitolaDnes nás čeká první lov Bree. ;) Ale ještě před tím nás nemine telefonát. Od koho a za jakým účelem? To si budete muset přečíst, ale jednu nápovědu vám dám. V příští kapitole se těšte na novou postavu. ;)

 

Russian Roulette - Songfic

Russian Roulette - SongficPo dlouhé době jsem si poslechla písničku od Rihanny - Russian Roulette. Pokusila jsem se na ni udělat Songfic. Zkouším to poprvé, tak snad to dobře dopadlo a bude se vám líbit.
Příběh je zasazen do doby Nového měsíce. Bella je po Edwardově odchodu na dně. A tak nevidí jiné východisko. Ale počáteční odhodlání ji opouští na místě. Nedokáže to. Nebo snad ano?

 

Střípky budoucnosti - 2. část

Střípky budoucnosti - 2. částJasper a Alice. Pár, jež by se nikdy, nebýt Aliciných budoucnosti, nesetkal. Ovšem jaké to setkání mohlo být? S touhle myšlenkou jsem si pohrála a vzniklo z toho tohle. :)

 

Who Owns My Heart - 2. kapitola

Who Owns My Heart - 2. kapitolaPrvní doučování. ;)

 

Who Owns My Heart - Prolog a 1. kapitola

Who Owns My Heart - Prolog a 1. kapitolaOna je královnou školy. On je všemi odstrkován kvůli svému vzhledu. Jenže, co když ona bude potřebovat doučování? Jistě, vybere si největšího šprta. On ji bez přemlouvání začne doučovat, ale co když nikdo není takový, jako se zdá? Cítí se ona jako královna, nebo jen prostě potřebuje někam patřit? Vypadá on opravdu v soukromí stejně jako ve škole? Může se mezi dvěma na první pohled tak odlišnými lidmi zrodit láska?

 

Upírem proti své vůli 43. kapitola

Upírem proti své vůli 43. kapitolaPo hodně dlouhé době (cca 7 týdnů) přidávám další díl UPSV. Už se začíná rýsovat konec. Ale teď k tady této. Jak jste si již asi všimli, jmenuje se Svatba 1/2. Nechtělo se mi vás dále trápit, a tak jsem to takhle udělala. V téhle části se děje to nejpodstatnější na svatbě, ve druhé bude už jen zbytek oslavy a tak. :) ;) Přeji hezké čtení těchto skoro pěti stránek ve wordu. ;) (Mimochodem, je to nejdelší díl, který jsem kdy napsala)

 

Bree - 3. kapitola

Bree - 3. kapitolaOmlouvám se za delší odmlku. Došly mi celkově nápady a nedokázala jsem nic kloudného napsat. Nakonec jsem ovšem napsala tohle. Podle mého názoru je kapitola trochu nepovedená. Hlavně ten začátek. :) Ale jde hlavně o váš názor, ten mě zajímá. Jinak moc děkuji těm, co se ptali po dalším dílu. Vyburcovali jste mě vždy k tomu, abych v té menší krizičce napsala třeba i jen větu. Děkuji. ;)

 

Střípky budoucnosti - 1. část

Střípky budoucnosti - 1. částDlouho mě hlodala myšlenka, jak by vypadalo dopodrobna sepsané setkání Alice a Jaspera. :) Nakonec mi to nedalo a pokusila jsem se to sepsat. Je to můj první pokus o vytvoření jednorázové povídky o někom jiném nežli o Edwardovi a Belle. Takže nevím, jestli se to povedlo. :) Posuďte sami.

 

Má poslední šance - 5. kapitola

Má poslední šance - 5. kapitolaMá poslední šance, povídka z pohledu Edwarda. V téhle kapitole nás čeká načapání v pokoji. :) Byla jen otázka času, kdy ho tam načapá. ;)

 

Upírem proti své vůli 42. kapitola

Upírem proti své vůli 42. kapitolaTak vám přidávám další díl UPSV. ;) Takže, minule jsem skončila při tom, jak se Bella dozvěděla o těhotenství. Dnes pokračuji. Předem upozorňuji, že díl je poněkud kratší než ten předchozí. :( A pro ty, co se těší na svatbu, mám dobrou zprávu. Konečně se jí dočkáme a v brzké době. :) A může za to hlavně moje společenská nálada a blížící se svatba mé sestřenice. :)

 

Bree - 2. kapitola

Bree - 2. kapitolaVšichni známe Bree, členku Viktoriiny armády namířené proti Cullenovým a Belle. Bree se stane upírem a dostane se i na louku, aby nalezla Diega, ale Cullenovi ji na poslední chvíli zachrání před smrtí. V téhle kapitole, se dostaneme k rozhodnutí, vyzkoušet stravovací návyky Cullenových. :) Ale u nich se jejich způsobu obživy učit nebude. Odjede do Denali.

 

Bree - 1. kapitola

Bree - 1. kapitolaVšichni známe Bree, členku Viktoriiny armády, namířené proti Cullenovým a Belle. Po přečtení jejího konce jsem si řekla. To přeci ne. Ona nesmí umřít. Rozhodla jsem se proto jí nachystat jiný osud. Bree se stane upírem a dostane se i na louku, aby nalezla Diega, ale Cullenovi ji na poslední chvíli zachrání před smrtí. Emmett a Jasper Bree převezou do Denali. Tam má cvičit ovládání touhy po krvi. Podaří se jí vyhrát nad spalující touhou? Najde ještě někdy někoho, kdo by jí byl přítelem a i něco více?

 

Má poslední šance - 4. kapitola

Má poslední šance - 4. kapitolaMá poslední šance, povídka z pohledu Edwarda. V téhle kapitole nás čeká změna pohledu Edwarda na Bellu. Avšak, změní na ni jenom názor, nebo se změní i city, které k ní chová?

 

Upírem proti své vůli 41. kapitola

Upírem proti své vůli 41. kapitolaTak sem po velmi krátké době dávám další díl UPSV. Bellu čekají přípravy na svatbu (jen menší seznam hostů). A na konci dílu se dozvíme něco, na co jsem se snažila trochu poukázat už na konci minulého dílu. :) Ještě vás prosím. Možná je ten konec trošku uspěchaný, ale já jsem si to popisování opravdu užívala a až nenormálně jsem se do toho okamžiku vžila. :)

 

Upírem proti své vůli 40. kapitola

Upírem proti své vůli 40. kapitolaOmlouvám se za to, že jsem dlouho nenapsala další díl. Neměla jsem nápady. I tento díl jsem psala hrozně dlouho. Nevěděla jsem, jak pokračovat. Nakonec jsem se s tím poprala takto. Alice zase ukazuje své šílenství z nakupování.

 

Má poslední šance - 3. kapitola

Má poslední šance - 3. kapitolaMá poslední šance, povídka z pohledu Edwarda. V téhle kapitole nás čekají nákupy. Edward a Bella musejí čelit Alice, jež je ve svém živlu. Ale nákupy se dají využít i k něčemu jinému. Své o tom ví i Alice, která toho využije.

 

Lowe 4ever - 10. kapitola

Lowe 4ever - 10. kapitolaKdo Bellu zachránil? K čemu se ten dotyčný přizná? Udělá Bella další chybu?

 

Má poslední šance - 2. kapitola

Má poslední šance - 2. kapitolaMá poslední šance, povídka z pohledu Edwarda. Čeká jej první den na Londýnské škole. Vypadá to, že se nebude ničím lišit od prvních dnů, ve všech školách které kdy navštěvoval. Ovšem není tomu pravdy. Někdo který si i přes zásah Volturiových pamatuje celý obsah knihy Stmívání. Jak tohle může dopadnout? A jak zareaguje Edward poté, co se dozví, že ten, kdo je ten problém se jmenuje jako jeho mrtvá láska. Isabella. Bude ji kvůli tomu nenávidět?

 

Má poslední šance - 1. kapitola

Má poslední šance - 1. kapitolaMá poslední šance, povídka z pohledu Edwarda. Určitě si pamatujete na scénu z baletního studia. Jenže co kdyby James Bellu zabil a Edwarda a jeho rodinu by pak všichni z Forks nanáviděli. Carlisle by se rozhodl, že je načase přestěhovat se. Vybrali by si Londýn. A právě v tomto nádherném městě se tento příběh odehrává.

P.S. pokud čtete UPSV, určitě vás tohle potěší. Máte tu celý příběh a více z pohledu Edwarda a Jeho rodiny.

 

Naleznout a neztratit - Epilog

Naleznout a neztratit - EpilogTak a jsme u konce... Co více k epilogu říci?

 

Naleznout a neztratit - 10. kapitola

Naleznout a neztratit - 10. kapitolaPokud tuhle povídku rádi čtete. Nepotěším vás. Tohle je poslední díl. Nemyslela jsem si, že to tak rychle zkončí. Ale je to tak. Říkala jsem, že bude kratší. Ještě můžete čekat Epilog.
V tomhle díle se dozvíme, jestli měla na Edwardaa nejaký dopad slova Esme.

 

Naleznout a neztratit - 9. kapitola

Naleznout a neztratit - 9. kapitolaCo bych mohla říct na úvod tohoto dílu. No, Nessie je stále u Cullenů. Budou v domě? No a pokud ano, zareaguje konečně Edward nějak?

 

Naleznout a neztratit - 8. kapitola

Naleznout a neztratit - 8. kapitolaTak se ocitáme zase ve škole. Nessie doufá, že Cullenovi snad dorazí, ale má z toho i strach. Jenže oni nedorazí. Co udělá Nessie?

 

Lowe 4ever - 9. kapitola

Lowe 4ever - 9. kapitolaTak přidávám další kapitolu Lowe 4ever. Bella vyslýchá Aleca a nakonec se stane obětí skupiny mužů. Ti s ní nemají dobré záměry.

 

Naleznout a neztratit - 7. kapitola

Naleznout a neztratit - 7. kapitolaZapněte si pásy, vyjíždíme. Přináším další díl NN. ;) Jak zareagují Cullenovi? Zareagují vůbec nějak? Bude nakonec Nessie muset všechno udělat sama?

 

Naleznout a neztratit - 6. kapitola

Naleznout a neztratit - 6. kapitolaNessie se rozhodla říct jim pravdu. Ale jak to vezmou? Máme tolik možností, ale jaká z nich je ta správná?

 

Naleznout a neztratit - 5. kapitola

Naleznout a neztratit - 5. kapitolaJak dopadne setkání s Jacobem? Na čem se Nessie domluví s mámou? Odpovědi na tyhle otázky najdete v téhle kapitole.

 

Naleznout a neztratit - 4. kapitola

Naleznout a neztratit - 4. kapitolaNo a další obětovné setkání. ;) Nessie je ještě k tomu učitelem vynucena mluvit o sobě. Zjistí ten dotyčný, co se děje?

P.S. Omlouvám se za to, kdybych místo Nessie napsala Bella. ;) Měnila jsem jména těsně před vydáním první kapitolky. Takže to může být trochu pozměněný.

 

Naleznout a neztratit - 3. kapitola

Naleznout a neztratit - 3. kapitolaA ocitáme se ve škole. Uprostřed dění studenského života. No a v dalším kousky zápletky tohohle příběhu. Nessie čeká první normální rozhovor s Alice. No normální. Jak pro koho.

 

Lowe 4ever - 8. kapitola

Lowe 4ever - 8. kapitolaTak přidávám další kapitolu Lowe 4ever. Bellu čeká další den ve škole a navíc se na poslední chvíli dovídá, že přišel nový žák. Kdo to bude? Předem napovím. Je to upír.

 

Naleznout a neztratit - 2. kapitola

Naleznout a neztratit - 2. kapitolaNessie přilétá do Forks. Dům je vybavený, ale přeci jen. Menší nákupy nezaškodí. Hlavně ne, když jste druhá Alice. ;)

 

Bella, vampires defender - 5. kapitola

Bella, vampires defender - 5. kapitolaTak jsme se ocitly ve škole. ;) Bella se vyznamená. Na to, že má zlepšený smysly, to nejde poznat. Hned do někoho narazí. Ale do koho?

Dokončeno

Naleznout a neztratit - Prolog + 1. kapitola

Naleznout a neztratit - Prolog + 1. kapitolaEdward opustil Bellu. Ta po chvíli zjistila, že je těhotná. Narodila se jí dcera Renesmé Isabella Elizabeth Cullen.
Příběh se ale odehrává až skoro sto let poté. Je z pohledu Nessie. S Bellou se stěhují zpátky do Forks a vše se v tu chvíli staví naruby. Více neprozradím. Neprozradila bych celý děj. Možná jen to, že až do konce příběhu, nebude nic zcela jasné.

 

Upírem proti své vůli 39. kapitola

Upírem proti své vůli 39. kapitolaV minulém díle jsme se setkali s Tanyou a dnes nás čeká další setkání s někým novým. Kdo to bude? No prozradím, že se ta dívka jmenuje Miranda.

 

Lowe 4ever - 7. Kapitola

Lowe 4ever - 7. KapitolaPřidávám další díl Lowe 4ever. Bella dojde z nemocnice domů a přijde na to, že Edwarda se nedá jen tak zbavit. Je všude. Ale všude zase ne. Myslím.

 

Lowe 4ever - 6. kapitola

Lowe 4ever - 6. kapitolaTak ještě přidávám Lowe 4ever. Bella je naštvaná na Edwarda a ještě k tomu si v návalu vzteku o něj zlomí ruku. Ale na druhou stranu má záminku, jak odejít v klidu ze školy. Potřebuje to vstřebat. Ale zase se jí to nepodaří.

 

Upírem proti své vůli 38. kapitola

Upírem proti své vůli 38. kapitolaJakmile jsem dopsala minulý díl, vrhla jsem se na tento. Psala jsem ho dlouho. Je nejdelší z celé historie této povídky. Hrozně jsem se rozepsala. Snad se vám tedy bude líbit. Konečně se setkáme s Tanyou. A taky budeme nakupovat svatební šaty. Do kterých jsem se stejně jako Bella na první pohled zamilovala. Hledala jsem je přes půl hodinu a tyhle mi padly jako jediné do oka.

 

Upírem proti své vůli 37. kapitola

Upírem proti své vůli 37. kapitolaPřidávám další díl. Měl být kratší, ale nakonec jsem změnila plány. Snad se vám bude líbit. Chtěla jsem napsat setkání s Tanyou, ale nakonec jsem to nechala na příště. Jo a pardon za to useknutí. :)

 

Jedna nemoc vše změní

Jedna nemoc vše změníBella je v nemocnici. Ocitla se zde po autonehodě, při níž jí umřeli oba rodiče. V nemocnici se Bella setká s Edwardem. V den jejího odjezdu z nemocnice se však dozví hroznou zprávu.
P.S. Podobnou povídku jsem zde zveřejnila. Tahle je o hodně delší a se stejným tématem. Snad se bude líbit.

 

Upírem proti své vůli 36. kapitola

Upírem proti své vůli 36. kapitolaTak tu máte další díl. Řadí se mezi ty nejdelší. Psala jsem ho dva dny, tak se snad bude líbit. Dneska se ještě do Denali nedostaneme. Bella si musela něco v Londýně vyřešit. Co to bylo? O čem přemýšlí a podaří se jí to někdy?

 

Lowe 4ever - 5. kapitola

Lowe 4ever - 5. kapitolaTak, po konečně trochu kratší době další díl. Jakou blbost Bella udělá?

 

Upírem proti své vůli 35. kapitola

Upírem proti své vůli 35. kapitolaTak tu máte další díl. Bella a Rose řeknou rodině o tom, co se dozvěděly a konečně se příště dostaneme z Volterry.

 

Počátek naší bolesti často se v radosti skrývá

Počátek naší bolesti často se v radosti skrýváEdward Bellu opustil. Ta se zhroutí a nevnímá okolní svět. Jeden úplňkový večer si jako vždy představuje jaké by to bylo navrátit čas. Jak asi většina z vás ví. Za úplňku se dějí divné věci. Bella se ráno vzbudí ve svém pokoji a zjistí, že se ocitla ve dni, kdy se seznámila s Edwardem. Zabrání střetu s Jamesem a co narozeninová oslava? Odejde i tak Edward?

 

Temné Chicago

Temné ChicagoVzpomínáte si, jak Edward Belle vyprávěl, že kdysi lovil lidi? Snažila jsem se to nějak popsat a vyšlo z toho tohle. Temné uličky Chicaga jsou nebezpečné a to hlavně pro dívky, které jsou nádherné. Nejlepší je v noci nevycházet vůbec, ale když tohle nedodrží jedna z dívek? Zachrání ji podivný chlapec, nebo bude nechána napospas osudu?

 

Upírem proti své vůli 34. kapitola

Upírem proti své vůli 34. kapitolaTak a přidávám další díl. Prostě mě po dvacetiminutovém čumění na obrazovku přišel navštívit nápad, a tak ho využívám. Jak Rosalie zareaguje na ohromující novinku?

 

Lowe 4ever - 4. kapitola

Lowe 4ever - 4. kapitolaTak po delší době další díl. O čem Bella pořád přemýšlí, koho našla v ledničce a kdo je ten neznámý, co ji vyrušuje při vaření? Všechny odpovědi se dozvíte v tomto díle.

 

Bella, vampires defender - 4. kapitola

Bella, vampires defender - 4. kapitolaTak se po delší době hlásím s dalším dílem. Pardon, že jste museli čekat, ale snad to odčiním tímto dílem. Má něco přes čtyři stránky ve wordu a psala jsem jej přes tři hodiny. Možná i více. Doufám že se vám bude líbit. A teď k tomu o čem je. Hodně z vás mi psalo, že se těší na to až se Bells stane člověkem. Tak tady to máte. Nešetřete kritikou.

 

Upírem proti své vůli 33. kapitola

Upírem proti své vůli 33. kapitolaTak a přidávám další díl. Je spíš o ničem. Píšu ho už skoro v transu, takže se mi ani moc nelíbí a odpoledne to nebude o nic lepší. Doufám, že se bude líbit, alespoň vám.

 

Upírem proti své vůli 32. kapitola

Upírem proti své vůli 32. kapitolaTak přidávám další díl. Je plný překvapení. Doufám že se vám bude líbit.

 

Upírem proti své vůli 31. kapitola

Upírem proti své vůli 31. kapitolaDalší dílek je na světě. Jsem s ním spokojena. Jak vy?

 

Bella, vampires defender - 3. kapitola

Bella, vampires defender - 3. kapitolaTak po trochu delší době sem dávám další díl. Je trochu kratší než ty předchozí, ale stejně i tak dlouhý. Doufám že se vám bude líbit.

 

Lowe 4ever - 3. Kapitola

Lowe 4ever - 3. KapitolaPromiňte že jsem tak dlouho nenapsala další díl. Doufám že jste na tuhle povídku nezanevřeli a přečtete si v pořadí již 3. díl.

 

Upírem proti své vůli 30. kapitola

Upírem proti své vůli 30. kapitolaTak jsem pro vás napsala další dílek. Mě se tedy nelíbí. No nevím.

 

Upírem proti své vůli 29. kapitola

Upírem proti své vůli 29. kapitolaTak sem dávám další díl. Jsem s ním spokojena tak snad budete i vy.

 

Hrob

HrobDalší příběh z youtube daný mnou do příběhu o Belle a Edwardovi. Neznámá dívka potká na hřbitově Edwarda a dá se s ním do řeči. P.S.: Edward je člověk.

 

Sibling love

Sibling loveNa youtube jsem narazila na krásné video. Byl to příběh o chlapci a dívce co se milovali, ale osud jim nepřál. Byly sourozenci. Napadlo mě to sepsat. A jako hlavní hrdiny jsem dala jak už je zvykem Edwarda a Bellu. Příběh je povídán z pohledu zdá se že nikoho. :D Předem varuji. Nekončí Happy Endem. (Tedy jak se to vezme) xD

 

Bella, vampires defender - 2. kapitola

Bella, vampires defender - 2. kapitolaTak další díl. Moc děkuji za komentáře. ;) Doufám, že se vám bude tenhle díl líbit tak jako první kapitola. :) Ještě jednou moc děkuji za komentáře u předchozí kapitolky.

 

Bella, vampires defender - Prolog + 1. kapitola

Bella, vampires defender - Prolog + 1. kapitolaIsabella je strážný anděl. Upírů. Dostane na starosti Cullenovi a život se jí změní od základů. Tento díl je trochu nezáživný. Další už budou lepší.

 

Upírem proti své vůli 28. kapitola

Upírem proti své vůli 28. kapitolaTak jsem napsala další díl. Kritizujte.

 

Upírem proti své vůli 27. kapitola

Upírem proti své vůli 27. kapitolaDalší díl a to hodně brzo. Snad mě brzy napadne jak přesně sepsat další díl. :)

 

Upírem proti své vůli 26. kapitola

Upírem proti své vůli 26. kapitolaTak a je tu další díl. :D Psala jsem do docela dlouho, ale přesto je zase kratší. :(

 

Upírem proti své vůli 25. kapitola

Upírem proti své vůli 25. kapitolaDalší kapitola.

 

Upírem proti své vůli 24. kapitola

Upírem proti své vůli 24. kapitolaTak jsem napsala další díl. Zase jsem jej psala hrozně dlouho. :) Doufám že se bude alespoň trochu líbit. Je zaplněn Jackem. ;)

 

Upírem proti své vůli 23. kapitola

Upírem proti své vůli 23. kapitolaTak tu máte dalš kapitolu. Chtěla jsem jí napsat zcela jinak, ale nakonec z toho vyšlo tohle.

 

Marihuana

MarihuanaTak jsem se pokusila napsat nějakou básničku. Nakonec z toho vylezlo tohle. Na začátku je to o Edwardovi a Belle, ale na konci už to se Stmíváním má společného jen pramálo. :)

 

Upírem proti své vůli 22. kapitola

Upírem proti své vůli 22. kapitolaPrvní díl UPSV který jsem psala z dvou pohledů. :) Snad se vám tento díl bude líbit stejně jako ty předtím. :)

 

Upírem proti své vůli 21. kapitola

Upírem proti své vůli 21. kapitolaTak a je tu další díl UPSV. No nevím. Psal se mi skoro sám. V minulém dílu jsem přešla část kterou jsem neměla promyšlenou a teď už vás čekají jen díly které mám promyšlené. Jen ještě jedna otázka na vás. Líbil se vám tento díl?

 

Upírem proti své vůli 20. kapitola

Upírem proti své vůli 20. kapitolaPřináším vám další díl díl UPSV. Doufám že se vám tento díl bude líbit.
P.S. Se psaním mi pomáhala moje kamarádka. Děkuji Máří. :)

 

Upírem proti své vůli 19. kapitola

Upírem proti své vůli 19. kapitolaDlouho mně nic nenapadalo a až jsem si svůj nápad sepsala na papír zase se mi to nechtělo přepisovat do počítače. Konečně jsem se k tomu donutila a přináším vám tedy další kapitolu UPSV. Doufám že se vám bude líbit.

 

Do not hurt me, Edward

Do not hurt me, EdwardDneska mám nějakou tvůrčí náladu proto sem přidávám ještě jednodílnou povídku. Další na pokračování jsem nechtěla začínat. Je o upírce (ne Bella to není), která opustila Cullenovi a zvláště Edwarda. Po delší době se s nimi zase setkává. Jak to dopadne si přečtěte. Míním napsat ještě volné pokračování. Líbí se vám to?

 

Lowe 4ever - 2. Kapitola

Lowe 4ever - 2. KapitolaTak jsem se rozhodla přidat další díl Lowe 4ever. Snad se bude líbit. Tenhle díl se mi psal skoro sám. Možná večer přidám ještě Happy life?... ale vážně nevím. Užijte si tento díl.

 

Upírem proti své vůli 18. kapitola

Upírem proti své vůli 18. kapitolaTak jsem se přinutila napsat další kapitolu. Včera večer jsem se rozepsala a dneska ráno tohle dokončila. Snad se vám bude tenhle díl líbit. Dozvíte se tady, i co je to překvapení.

 

Upírem proti své vůli 17. kapitola

Upírem proti své vůli 17. kapitolaPo dlouhé přidávám další díl. Konečně jsem zapnula naplno tu kuličku na krku a zapřemýšlela. Tenhle díl se mi moc nelíbí. Napsala jsem ho narychlo. Tak snad se vám bude alespoň trochu líbit. Zítra přidám další kapitolu nějaké povídky. Zatím ale nevím jaké. xD No nic hezké čtení a prosím napište komentář.

 

Lowe 4ever - Prolog + 1. Kapitola

Lowe 4ever - Prolog + 1. KapitolaTohle byla moje první povídka na pokračování. Až teď jsem se ji rozhodla zveřejnit. Doufám, že se vám alespoň trochu zalíbí. Není nic moc, ale další díly budou lepší. Slibuji. P.S. Trochu to připomíná v některých fázích Stmívání. Takhle to bude jen v tomhle díle, nebojte.

 

Upírem Proti Své Vůli 16. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 16. kapitolaSlíbila jsem dneska nový díl, tak je tady. Přiznám se vám na konci mi kapička slzy ukápla. Když jsem to psala, hrozně jsem to s ní prožívala. Doufám že se vám bude líbit.

 

Upírem Proti Své Vůli 15. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 15. kapitolaTenhle díl jsem psala trochu narychlo a byl hodněkrát upravovaný. Doufám že se vám bude alespoň trochu líbit. Zítra bude pokud to stihnu další díl. Příjemné čtení tohoto dílu.

 

Upírem Proti Své Vůli 14. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 14. kapitolaTak máte tu zase další dílek. Je nejdelší který jsem zatím napsala. Když na to příjde dokážu toho hodně vymyslet. Když si to přečtete příjdete na to kdo se do Londýna přestěhoval. Ten nekdo pořádně v dalších dílech zamíchá kartama. Nevím kdy bude další díleček. Ale vypadá to že až o dalším víkendu. Tenhle týden mám samé skoušení a jde mi většinou o trojky. Přecijen čtverky mít nechci. Ale kdo ví. Třeba dostanu nápad a dílek bude dřív. No nechám to na mozku, jestli vymyslí něco koudnýho.

 

Upírem Proti Své Vůli 13. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 13. kapitolaKOnečně další díl. S tímto dílem jsem spokojená. Doufám že se vám bude líbit tak jako mně. Jinak děkuji všem co si tuhle povídku čtou.

 

Upírem Proti Své Vůli 12. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 12. kapitolaDalší díl. Začalo mně to bavit. Nevím kdy bude další díl, ale určitě ne zítra. I když možná ano. S tímto dílem jsem spokojená. Doufám že se vám bude líbit tak jako mně.

 

Upírem Proti Své Vůli 11. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 11. kapitolaJe tu další díl. Bavilo mně ho psat. Už jsem asi v polovině dalšího dílu. Doufám že se vám bude tenhle líbit. Dala jsem si záležet.

 

Upírem Proti Své Vůli 10. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 10. kapitolaJak Bella málem k infarktu přišla.:D Bella se dohaduje s mámou jestli může jet a když dosáhne svého uteče do pokoje. Pak dostane málem infarkt.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tenhle dílek je delší než ty předtím. Mám konečně zase na počítači net, takže mužu psat co a jak dlouho budu chtít. Zítra bude možná další díl.

 

I want you back

I want you backTrochu jsem se rozepsala. UPSV se mi nechtělo psát. Proto jsem napsala tohle. No já teď napsala jen při stránky z čtyř. Začátek má uložený v počítači už hodně dlouho. No doufám že se to bude alespoň trochu líbit. Hrozně mně to bavilo psát. Jen doufám že se vám bude líbit. Možná napíšu volný pokračování. Doufám že se takhle žádná povídka nejmenuje.

 

Upírem Proti Své Vůli 9. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 9. kapitolaTenhle díl je o první hodině ve škole v pondělí. Bella má možnost jen na školní zájezd do ČR. Prozradím že to rozhodnutí bude v jejím příběhu zásadní. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tenhle dílek je delší než ty předtím. Mám konečně zase na počítači net, takže mužu psat co a jak dlouho budu chtít. Zítra bude možná další díl.

 

Upírem Proti Své Vůli 8. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 8. kapitolaRáno u Cullenů. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Dostala jsem se konečně na net. Díky tátovy který se slytoval a pučil mi svůj notebook. Zítra by měl dojet konečně, ten kdo mi znovu zapojí net na stolňáku. Pak přidám další díl. Omlouvám se taky že tenhle je zase kratší. Měla jsem tady hledat Aktuality do školy, pak musím noťas tátov vrátit. Doufám že se vám tenhle díl bude líbit. ~~~~~~~~~~~~~~ 19:38 napsala jsem na konci pokráčko.

 

Upírem Proti Své Vůli 7. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 7. kapitolaEdward Belle povídá co se stalo ve Forks. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Omlouvám se že jsem chvíli nic nepřidávala. Za chvíli půjdu do kina na New Moon, takže dneska asi už nic nenapíšu. A taky něco k osmému dílu. Bude celý z Edwardova pohledu. Jinak tenhle díl jsem psala narychlo. Podle mně není moc dobrý a ani dlouhý. Snad se mi alespoň prochu povedl.

 

Upírem Proti Své Vůli 6. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 6. kapitolaJe tu další díl povídky Upírem Proti Své Vůli. Větší kousek z návštěvy Cullenových. Není moc dlouhá. Jsem ráda, že se vám povídka líbí. Měla jsem trochu strach ji vůbec uveřejnit. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Teď se vzhnu na být dcerou herců :D

 

Upírem Proti Své Vůli 5. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 5. kapitolaJe tu další díl povídky Upírem Proti Své Vůli. V tomto díle Bella nakupuje společně s Edwardem a Alice. Je trochu delší než ty předchozí. Budu ráda když se vyjádřítě jakkoli v komentářích, pak se budu moct přizpůsobit vám. Děkuji všem co si tuhle povídku alespoň přečtou, i kdyby se vám nijak moc nelíbila.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ O víkendu napíši sem dám další kapitolu.

 

Upírem Proti Své Vůli 4. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 4. kapitolaMoje první povídka na pokračování. Je o Isabelle Hale, která bydlí v Londýně a je fanouškem Twilight ságy. Jednou se u nich ve škole oběví nový žáci. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ V tomhle díle už se objeví Cullenovy. Je zase kratší, jakmile začnu psát pátou kapitolu tak už to bude vždy delší. Budu ráda když se vyjádřítě jakkoli v komentářích, pak se budu moct přizpůsobit vám. Děkuji všem co si tuhle povídku alespoň přečtou, i kdyby se vám nijak moc nelíbila.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ O víkendu by mohl být další díl. Možná i dřív, to záleží na tom jak budu zvládat učení. :(

 

Upírem Proti Své Vůli 3. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 3. kapitolaMoje první povídka na pokračování. Je o Isabelle Hale, která bydlí v Londýně a je fanouškem Twilight ságy. Jodnou se u nich ve škole oběví nový žáci. Kdo to je můžete zatím jen hádat. :D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ V tomhle díle už se objeví Cullenovy. Je zase kratší, jakmile začnu psát pátou kapitolu (čtvtou už mám) tak už to bude vždy delší. Budu ráda když se vyjádřítě jakkoli v komentářích, pak se budu moct přizpůsobit vám. Děkuji všem co si tuhle povídku alespoň přečtou, i kdyby se vám nijak moc nelíbila.

 

Upírem Proti Své Vůli 2. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 2. kapitolaMoje první povídka na pokračování. Je o Isabelle Hale, která bydlí v Londýně a je fanouškem Twilight ságy. Jodnou se u nich ve škole oběví nový žáci. Kdo to je můžete zatím jen hádat. :D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tenhle díl je spíše seznamovací, Budu ráda když se vyjádřítě jakkoli v komentářích, pak se budu moct přizpůsobit vám. Děkuji všem co si tuhle povídku alespoň přečtou, i kdyby se vám nijak moc nelíbila.

 

Upírem Proti Své Vůli 1. kapitola

Upírem Proti Své Vůli 1. kapitolaMoje první povídka na pokračování. Je o Isabelle Hale, která bydlí v Londýně a je fanouškem Twilight ságy. Jodnou se u nich ve škole oběví nový žáci. Kdo to je můžete zatím jen hádat. :D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tenhle díl je spíše seznamovací, Budu ráda když se vyjádřítě jakkoli v komentářích, pak se budu moct přizpůsobit vám. Děkuji všem co si tuhle povídku alespoň přečtou, i kdyby se vám nijak moc nelíbila.

 

Davné shledání

Davné shledáníBella jede na pohřeb svého táty. A shledá tam Edwarda. Tato povídka byla první ze všech. Přiběh je divný. Trochu to k sobě nezapadá.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!