Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MaiQa

MaiQa

MaiQaPráva: přispěvatel

Bydliště: Brno

Věk: 16

O mně: Na Stmívání jsem poprvé narazila díky písničce Decode od Paramore (mimochodem, je to moje nejoblíbenější skupina ;)). Pak jsem ho ovšem ihned zavrhla. Ta mela kolem něj mi šla na nervy a já se takovou 'pitomostí' nechtěla zaobírat, ale nakonec mě to dostihlo. Začala jsem kvůli návštěvnosti (v té době pro mě byla na prvním místě) přidávat věci s Twilight na svůj blog. ;) No a dala jsem tam samozřejmě i film online. :P A tak jsem se ze zvědavosti nakonec na pár minut filmu podívala. Moc nezaujal. Ale potom jsem se dozvěděla o knížkách, jsem knihomol, takže jsem neodolala a přidala se do uchazečů o ni. V květnu 2009 jsem si ji donesla domů. No a hádejte co, chytla mě do svých spárů. Přečetla jsem ji za dva dny a potom už jen netrpělivě čekala na další díly. No a potom jsem si konečně stáhla i film a podívala se konečně na celý. No a po jeho zhlédnutí jsem se přestala chápat, jak jsem mohla na začátku trpět takovými předsudky? Ale to jsem se vlastně i tak ještě se ságou spíš 'oňufávala'. V září jsem našla tuto stránku a přečetla si pár povídek. O pár dní později jsem se tu zaregistrovala a přesně měsíc poté přidala svoji první povídku. ;) A od té doby jste se mě nezbavily ;). Psaní miluji a čtení povídek jakbysmet. ;)

Moje okolí s oblibou říká, že mě přitahuje vše o upírech. Něco na tom pravdy bude, v třetí nebo takhle nějak třídě, jsem se dívala na Buffy, přemožitelku upírů. Nedávno jsem se na COOLu koukala na pokračování o Angelovi. Ve filmech vede Twilight, ale těsně za touto ságou je Underworld. Miluji příběh Seleny a Michaela. :)

Muzika: No nevím. Je to různě, ale poslední dobou poslouchám hlavně Jasona Derula, Adama Lamberta, Charice, Davida Guetty, Enrique Iglesiase. Ze skupin Muse, Paramore, Placebo, Evanescence, Linkin Park, Within temptation, Nightwist.

Team Edward. ;)
Ale i team Seth, Demetri, Jane, Alec, Bree, Victoria, Alice, Emmett, Jasper, Rosalie.

Co se týče nejoblíbenější knihy ságy vítězí Eclipse.

Co se týče herců Twilight. Kdybych to mohla dát do teamů, tak jsem team Robert, Kristen, Ashley, Nikki, BooBoo Stewart.

Komu dávám přednost v párech? Tak v knihách a filmech vítězí páry Alice+Jasper, Rosalie+Emmett a Edward+Bella. V životě herců bych to dávala podobně. Hodí se k sobě Rob a Kristen a taky bych dala Ashley a Kellana. Vypadají spolu nádherně.

Co dále napsat? No, třeba. O volných chvílích píši knihu. Jak daleko jsem s ní snad ani raději říkat nebudu. ;) Snad jen, myslím to s ní vážně a budu se snažit ji vydat. Jakkoliv to bude těžké. ;)

No já raději končím. Nebo se rozepíšu ještě víc. A nakonec malý koutek poezie. :D

Takové smršti lásky hrozí ztroskotání,
v největším vzletu zprudka končívají,
jako když střelný prach a oheň,
vzplanou v polibku tak ničivém.

Já zde,
k věčnému spánku uložím se,
a z těla, jež svět znavil,
setřesu úděl nepřejícných hvězd.
Ještě poslední pohled
a ještě poslední objetí,
a rty, vy brány mého dechu,
zpečeťte smlouvu za niž,
životem ručí má smrt.

Kontakt:

E-mail: ikys.maiqa (zavináč) gmail.com

ICQ: 478261841ICQ status

Skype: MaiQaEvilLeader

Facebook: www.facebook.com/home.php?#!/MaiQa

Statistiky:

Moje články: 120

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 10. 2009

Poslední přihlášení: 14. 10. 2018, 18:23

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MaiQy

Povídky od MaiQy

Kapitolové:
Upírem Proti Své Vůli (1. řada - rozepsaná) # Má poslední šance (2. řada UPSV - rozepsaná) # Lowe 4ever (rozepsáno) # Bree (Rozepsaná) # Volání Mrtvých (rozepsaná) - psána s Cullengirlkou # Who Owns My Heart (Rozepsaná)
Bella, vampires defender (pozastavena)
Naleznout a neztratit (Dokončeno)

Poezie:
Marihuana

Jednodílné:
Davné shledání # I want you back # Do not hurt me, Edward # Sibling love # Hrob # Temné Chicago # Počátek naší bolesti často se v radosti skrývá # Jedna nemoc vše změní # Střípky budoucnosti 2/2 # Russian Roulette # I don't hate you # Ne. Ani pak ne. # Podivuhodné, Carlisle měl pravdu # Alespoň jednou mě poslechni
Drabble: Ztráta # Dej mi ji # Decision # Jednou snad # Ááá!!! Psisko je tady! # Edwardova bouračka # Jak se Emmett krtkem stal # Jedna z mnoha


Ourstories:
Život je jen jeden (Rozepsaná) - volné pokračování Remember Me,
Je to ten cit? (Rozepsaná) - volně navazující na Upíří Deníky (TVD)

Ostatní:
Kristen Stewart - older dark photoshoot # Song of the New Moon and Hurricane Bells - ”Monsters“ # The Runaways New TV Spot # The Twilight Saga Eclipse Official Movie Site # Eclipse Trailer Parody approved by David Slade # Eclipse Full Sneak Peek With Czech Sublitles # Eclipse Parody by The Hillywood Show


Připravuji:
je jich hodně, více ve shrnutí ;)

Aktualizace: 1.5.2011 - Volání mrtvých - 3. Opětovné setkání, neboli Edward

Články:

Dokončeno

Naleznout a neztratit - Prolog + 1. kapitola

Naleznout a neztratit - Prolog + 1. kapitolaEdward opustil Bellu. Ta po chvíli zjistila, že je těhotná. Narodila se jí dcera Renesmé Isabella Elizabeth Cullen.
Příběh se ale odehrává až skoro sto let poté. Je z pohledu Nessie. S Bellou se stěhují zpátky do Forks a vše se v tu chvíli staví naruby. Více neprozradím. Neprozradila bych celý děj. Možná jen to, že až do konce příběhu, nebude nic zcela jasné.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!