Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lucka002

Lucka002

Lucka002Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lucie

Bydliště: Miskovice

Věk: 22

O mně: Moje motto: Není důležité vyhrát, ale nasrat toho, kdo vás porazil!

Je jen na vás, jaký obrázek si o mně uděláte. :D

P.S.: Pokud si mě budete přidávat na facebook nebo icq, prosím, napište mi, že jste ze Stmivani.eu. :)

Kontakt:

E-mail: Lucka002 (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 398215456ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1851846308

Statistiky:

Moje články: 179

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 6. 2010

Poslední přihlášení: 10. 9. 2019, 15:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lucka002

Povídky od Lucka002Jednorázové povídky:
- A stejně tě miluji!
- Padlý anděl, krásná Jane
- Svatební obavy
- Vábení moci (1. a 2. část)
- Pro krásu se musí trpět
Drabble:
- Samotná - tak mám zůstat
- Tati, jak jsi poznal maminku?
- Bude se vdávat...
- Sbohem, Charlie
- Kapka smutku

Kapitolové povídky:
- Nepřemožitelní (dokončená)
- Silná touha (dokončená)
- Because it's fantastic! (dokončená)
- Bella, dcera bohů (dokončená)
- Please, let me live (rozepsaná)

Spoluautorské povídky:

Soutěžní povídky:
- Přišla jsem do Volterry a...
- Vánoční dárek
- Zakázaná láska

Poezie:
- Edwardova báseň
- Bellin příběh
- Poslední usmíření
- Pravý čas
- Prokletá budoucností
- Štěstěna osudu

Články:

 

Znovunalezení - 1. kapitola

Znovunalezení - 1. kapitolaPotom, co Amy omdlela, má Bella dost času na přemýšlení o situaci, která nastala. Nicméně za tu dobu stihne jen přestát největší šok, pokud ovšem něco takového u upírů existuje. Zjistí Carlisle, zda je Amy opravdu těhotná? Nebo se ukáže, že je to jenom obyčejná lhářka? A kdopak řekne Edwardovi o tom malém lidském překvapení? Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Znovunalezení - Prolog

Znovunalezení - PrologLáskyplné manželství Edwarda a Belly už dávno není tím, čím bylo na začátku. Láska vyprchala a oni se odcizili. Stále manželé, avšak oddělení, tak žijí své životy a snaží se zapadnout mezi obyčejné lidi. Edwardovi se to ale povedlo víc, než by si sám přál. Co se stane, pokud se u Bellina prahu objeví těhotná lidská dívka, která potřebuje pomoc? Zvládne Bella potvrzení Edwardovi zrady? A jak se zachová Edward, pokud by měl být otcem? Spousta otázek, na které se odpovědi teprve píší... Je možné, že se osudy těch dvou ještě střetnou? Příjemné čtení, Lucka002.

 

Please, let me live - 43. kapitola

Please, let me live - 43. kapitolaDalší kapitolka je na světě... Jak dopadne první setkání s dětmi? Zůstane Bella taková, jakou si ji pamatujeme? Nebo se z ní stane krvelačné monstrum lačnící po krvi?

Příjemné čtení...

 

Please, let me live - 42. kapitola

Please, let me live - 42. kapitolaJe to tak! Po dlouhé, ale opravdu dlouhé době se vracím s další kapitolkou. Většina čtenářů už asi nemá k této povídce vztah, ale kdyby se našel někdo, kdo si ji ještě rád přečte, ocením komentář.
Lucka002

 

Haleluja

HalelujaAsi není třeba nic vysvětlovat. Bella zemřela po porodu, toto je její rozloučení se světem...
Lucka002

 

The Fear - 10. kapitola

The Fear - 10. kapitola„Vážně hlad nemám,“ vymlouvám se, protože obsah mých kapes činí jen pár drobných a skutečně nemám v úmyslu nechat ho, aby za mě platil, či se ho doprošovat v případě, že by ho něco takového ani nenapadlo, proč by taky mělo, že.

 

The Fear - 9. kapitola

The Fear - 9. kapitolaJo, to vím i bez tebe. Ta divná v naší rodině jsem totiž odjakživa já, maminko, možná právě proto, abych dostála jejím slovům, za ní hned zamknu, otevřu okno, abych tak zkontrolovala situaci na ulici, natáhnu se pro mikinu do skříně, a nemotorně přešplhám na větev statného ořechu, co mi roste u okna. Protože jsem ta divná, nebudu přeci doma s nimi!

 

The Fear - 8. kapitola

The Fear - 8. kapitolaVztek ze mě nevyprchá ani ve chvíli, kdy dojedeme domů, přičemž zjistím, že taťka si vzal odpoledne volno, takže poctí naši návštěvu svou přítomností, večeru v rodinném kruhu se už nemám šanci vyhnout, to, že jsem si vymyslela dokonalou výmluvu na akci s přáteli, která se sice vůbec nekoná, ale stejně, nejspíš nikoho vůbec nezajímá!

 

The Fear - 7. kapitola

The Fear - 7. kapitolaOdpovědět už nestačím, jelikož se do třídy vřítí profesor s nachystanou písemkou, takže není čas na další povídání, přesto mi ale v hlavě momentálně probíhají mnohem jiné myšlenky, než správné znění buněčné teorie, které na mě jako zadání vykoukne z testu. Myslím, že nejsem jediná, kdo má do konce hodiny o čem přemýšlet, protože s Edwardem už neprohodíme jediné slovo…

 

The Fear - 6. kapitola

The Fear - 6. kapitolaNicméně jakmile se pokusím udělat několik kroků kupředu, zamotá se mi hlava, zavrávorám a stylem kamene, co někdo hodí do vody, se klátím k zemi. Dopad už necítím, protože omdlím.

 

The Fear - 5. kapitola

The Fear - 5. kapitolaI dnešní procházka ze školy mi provětrala hlavu, pročistila myšlenky, co na tom, že jsem si až teď vzpomněla na to doučování, co jsem slíbila Lauren? Netrápilo mě to, pochybuji, že ona tam byla včas, možná vůbec nedorazila, takže by to bylo zbytečné čekání…

 

The Fear - 4. kapitola

The Fear - 4. kapitolaDomů se vyloženě těším, i když tam jindy nemám moc stání, Charlie se vrátí zase až večer, ale to mi dá prostor pro uklidnění, uzavření šuplíku, který se dnes neoprávněně otevřel. Celou hodinu literatury si opakuji látku ze sešitu pod lavicí, ale profesor se opět k mému jménu nedostane, takže má snaha vyjde na zmar. Hmm, to se dalo čekat…

 

The Fear - 3. kapitola

The Fear - 3. kapitola„Jsi jako z divokých vajec,“ oznámí mi Charlie a já se jen pousměji, to vím i bez tvého upozornění, tati. Ke škole dorazíme překvapivě včas, ale stejně požádám Charlieho, aby nezajížděl na parkoviště, takže mě vyloží kus od školy, i když nad tím nechápavě kroutí hlavou.

 

The Fear - 2. kapitola

The Fear - 2. kapitolaPřikyvuji a ani se nenutím do úsměvu, nemám na něj sílu, mračna se mezitím dostala až sem a já mám skutečně chuť jet domů, stejný nápad má očividně i můj osobní šofér, takže zamknu náklaďáček, popadnu své věci do školy, ale i drobnůstky, co mám poházené v autě, a nasednu do policejního vozu. No, skvělý den!

 

The Fear - 1. kapitola

The Fear - 1. kapitolaZůstanu ve třídě nakonec úplně sama, takže když se potom ploužím chodbou k východu, nepřekvapuje mě nijak, že jsem tu mezi posledními, nikam nespěchám, pomalu zamířím k šatně, kde si nechám nepotřebné učebnice a vezmu si slabou podzimní bundu, která sice nechrání tolik před zimou, ale na ochranu před deštěm stačí...

 

The Fear - Prolog

The Fear - PrologSedmnáctiletá Isabella, hlavní hrdinka našeho příběhu, již rok žije v deštivém městečku Forks se svým otcem. Cílem jejího pobytu je zotavit se z předešlého vztahu, nasbírat síly, uklidnit se. Dosud se jí poměrně dařilo zapomínat na staré křivdy, ale jaký dopad bude mít na její pošramocenou psychiku setkání s novými spolužáky? Tím spíš, když se ukáže, že ona není jediná, kdo má nějaké kostlivce ve skříni, jelikož pozná tajemného Edwarda. Najít ztracenou rovnováhu dá dost práce, přičemž ne vždy se zadaří...

Příběh o lásce, přátelství, ale také o tom, že pro nikoho není dobré být sám – i když mezi lidmi.

 

Just a friend

Just a friendJacob a jeho bolest pro ztrátu Belly... Doba někdy před svatbou, snad se bude básnička líbit. :)

 

Please, let me live - 41. kapitola

Please, let me live - 41. kapitolaVím, že jsem dlouho kapitolu nepřidala, ale snad vás potěším délkou této. Inspirace mi uletěla oknem, přesto doufám, že budete potěšeni, dala jsem do psaní všechno. Pokud se tu najde ještě někdo, kdo na povídku čekal, budu ráda, když mi napíše svůj názor. Přišel snad konečně čas porodu?
Děkuji, Lucka002

 

Splněné naděje?

Splněné naděje?Měla jsem právě dlouho chvíli, když ke mně přišla myšlenka na tenhle drabble. Původně měl být ještě kratší, ale rozepsala jsem se. Snad to nebude na škodu... 300 slov o Jaredovi a Kim.

 

Tíha bolesti

Tíha bolestiKdyby všechno nebylo tak, jak to známe... Žila jedna dívka, která se zamilovala do nesprávného chlapce, jejich lásce nebylo přáno, ale co když bolest ze ztráty tu dívku ničí? Dokáže se najít někdo, kdo by jí pomohl, třebaže ona o pomoc nestojí?
Příjemné čtení...
P.S.: Radím Vám dobře, pusťte si potom písničku, je úžasná. ;)

 

Please, let me live - 40. kapitola

Please, let me live - 40. kapitolaPřicházím s dalším dílkem, naposledy Belle Edward nehezky ublížil svým odchodem, takže přichází, aby si to vyžehlil. Jak bude pokračovat Belly těhotenství? Co se změní? Co malá Renesmé?
Příjemné čtení, Lucka002 ♥

 

Truchli, já s tím končím!

Truchli, já s tím končím! Další poezie, kterou vymyslela moje hlavinka... O čem bude tentokrát? Napsala jsem takové pojednání o Belle a jejím rozhodnutí. K čemu se rozhodla, když ji Edward opustil?
Příjemné čtení... :)

 

Please, let me live - 39. kapitola

Please, let me live - 39. kapitolaO čem to bude dnes? Několik dní uběhne, Bella bude vzpomínat na to, co se mezi nimi dělo... Uvědomí si, že se bude muset rozloučit s rodiči, i když to bolí. Jak to provede? A na co v dnešní kapitole přijde?
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 38. kapitola

Please, let me live - 38. kapitolaBelly reakce na zjištění o její zákeřné nemoci. Jak zareaguje? Jakou léčbu jí doporučí Carlisle? Co se stane, pokud Edward odejde na lov? Jaký plán se Belle rodí v hlavě, ale co je důležitější, jak na něj zareaguje Edward?
Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 37. kapitola

Please, let me live - 37. kapitolaCo napsat? Bella vzpomíná na narození své holčičky, prožije s ní a Edwardem nádherné odpoledne, ale co se stane, když se najednou objeví někdo nepozvaný? A jestli si vzpomínáte, tak jsem kdysi psala, že nastane zvrat, který něco změní... Co když přijde teď?
Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 36. kapitola

Please, let me live - 36. kapitolaDelší dílek je tu, ale myslím si, že na takový počet událostí, které se stanou, to zase není tak dlouhé. Pokračování konverzace na louce, návštěva La Push a... Konec na jednom specielním místě, hezké počteníčko.
Lucka002

 

Štěstěna osudu

Štěstěna osuduPříběh o příběhu... I tak by se dala popsat poezie, která vypráví o osudu jednoho malého chlapce s bronzovými vlasy. Pravdou je, že tři sestry, které lidem do vínku nadělují nejrůznější osudy, se dostaly i k postýlce sladkého Edwarda.
Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 35. kapitola

Please, let me live - 35. kapitolaJak jsem slíbila, tak i konám. Je tu další bonusová kapitola. Tohle je takový díl, ve kterém bude Bells opět přemýšlet a uvažovat. Bude hodnotit vše, co se stalo za jejího pobytu u Cullenů, když vnímala, ale i když byla po zranění. A jedna taková otázka na konec... :)
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 34. kapitola

Please, let me live - 34. kapitolaBella a její pohled na další události. Jaké bude probuzení? Co se stane, že se Jacob rozhodne zmizet? Některým to nejspíš udělá i radost... :D A jak jsem slibovala, na scéně se nám objeví i Nessie. Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 33. kapitola

Please, let me live - 33. kapitolaTak! Je to tu, opět se vracíme k pohledům Belly, které se Vám snad budou líbit o něco více. Kapitola není svým rozsahem nijak obsáhlá, ale snad budete rádi, že nepatří mezi ty příliš přemýšlivé. Co Bella nakonec řekne Jakeovi tak trefného?
Příjemné čtení... ♥

 

Prokletá budoucností

Prokletá budoucnostíPoezie, která vypráví o lidském životě Alice. Jak se dostala do blázince? Sepsala jsem takový dialog, který vedla se svou vlastní matkou, názor si udělejte sami...
Příjemné čtení, Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 32. kapitola

Please, let me live - 32. kapitolaČlánek bude z pohledu Rose a Edwarda. Co Bella bude chtít sestře Edwarda, že ho to přiměje udělat rozhodnutí, které mu radost vůbec neudělá? Já vím, že máte radši kapitoly, kde se více mluví, ale já jsem si nemohla odpustit tuhle uvažovací část Edwarda. Snad se bude líbit...
Příjemné čtení, Lucka002 ♥

 

Please, let me live - 31. kapitola

Please, let me live - 31. kapitolaDalší kapitola je na světě, co se dnes dozvíte? 2046 slov o tom, jak se Rosalie vyrovnává se svou vlastní chybou. Dokáže ji odpustit její vlastní rodina? A co Bella? Probudí se naše hlavní hrdinka, nestane se snad to, že by se její dny sečetly naposledy?
Komentáře uvítám, vaše Lucka002

 

Please, let me live - 30. kapitola

Please, let me live - 30. kapitolaA je to tady! Jubilejní kapitolka, kterou jsem skutečně původně plánovala z pohledu Belly, ale stalo se to, že nakonec bude z pohledu Rose. Trošičku Vám přiblížím její lidský život, nynější starosti, ale i její představy ohledně toho, jak by vše mělo vypadat v budoucnosti. Jak se Edward bude chovat při setkání s ní? A dostane Rose nakonec rozum?
Příjemné čtení... :)

 

Kapka smutku

Kapka smutkuZačalo pršet, tak jsem si řekla, že je to vhodný čas pro psaní. Z mého snažení vyšel tento double drabble. Posuďte sami, jestli se mi alespoň trochu povedl...

 

Please, let me live - 29. kapitola

Please, let me live - 29. kapitolaPo delší době opět přidávám povídku ve středu, zasloužíte si ji za takovou salvu komentářů. :) Co se dnes dočtete? Jak je na tom Bella? Odvedl ji Jacob do La Push? A co Edward, dokázal zabít Jamese?
Příjemné čtení... ♥

 

Pravý čas

Pravý časJak to dopadá, když se někdo nudí o hodině? To je jednoduché, například já skládám básničky. :D Představte si, že by Bella nestihla zachránit Edwarda v New Moon. Jak se cítil, když žádal o smrt?
Příjemné čtení...

 

Please, let me live - 28. kapitola

Please, let me live - 28. kapitolaDalší kapitola je na světě, jen doufám, že mě za ni na konci nebudete chtít umlátit. :D Svou délkou nepatří mezi nejdelší, ale rozhodně je důležitá svým obsahem. Přichází velký zlom... Jak dopadne hádka mezi Rose a Alice? Proč se vlastně hádají? A o čem bude druhá část dnešní kapitoly, která je z pohledu Bells? Nechte se překvapit...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 27. kapitola

Please, let me live - 27. kapitolaPřicházím se slibovanou kapitolkou, která bude z Edwardova pohledu. Edward bude především hodně uvažovat, přemýšlet o tom, co se mohlo dít, co se dějě, ale především o tom, co se teprve stane. Nakonec tu bude i malá rozmluva s vlky, čeho se bude týkat?
Příjemné čtení, Lucka002 ♥

 

Pro krásu se musí trpět

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pro krásu se musí trpětTrudná nálada přišla na mou mysl, rozhlédla jsem se kolem, abych tak načerpala inspiraci. Ani nevím, jak mi právě toto téma přišlo na mysl, ale říkala jsem si, že by to nemuselo být marné. Jaké by to bylo, kdyby Bella po svém odchodu přišla na důvod, proč ji Edward opustil, i když byl ten důvod zcela špatný? Pro klid duše dávám omezení 15+.
Budu se těšit na Vaše připomínky, ale i kritiku.

 

Please, let me live - 26. kapitola

Please, let me live - 26. kapitolaBella a Edward. Tolikrát rozhádaná dvojice, která si po dlouhé době konečně najde příležitost k tomu, aby si promluvila. Jak se bude Bella cítit, když jí Edward vyzná lásku? A podlehne jeho upíří kráse?
Vaše Lucka002

 

Sbohem, Charlie

Sbohem, CharliePříběh o tom, jak Charlie přišel o svou rodinu. Co mu proběhlo myslí ve chvíli, kdy Renée s malou Bellou odjížděla z Forks? Double drabble. Uvítám každou kritiku.
Vaše Lucka002 ♥

 

Bude se vdávat...

Bude se vdávat...Popadla mě smutná nálada, tak jsem si řekla, proč toho nevyužít... 200 slov o Jakeovi, nad čím přemýšlel před Belly svatbou?
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 25. kapitola

Please, let me live - 25. kapitolaPřináším Vám další kapitolku, ve které se dozvíte něco málo o tom, jak se bude Nessie líbit u Cullenů. Koho si oblíbí snad nejvíce? Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 24. kapitola

Please, let me live - 24. kapitolaPřináším další dílek, doufám, že se Vám bude líbit. Kam se nakonec Bella dostane, když jí bude hrozit nebezpečí? Kdo jí to pomůže? U minulého dílku se objevily správné odhady na to, co se dnes asi stane. :)Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 23. kapitola

Please, let me live - 23. kapitolaDnešní kapitolu bych chtěla věnovat Nanny, ale chci poděkovat i všem ostatním, kteří kapitolu komentujete. :) A co vás čeká? Dlouhý rozhovor mezi Edwardem a Bellou, ale to, co si řeknou, už se musíte dozvědět sami. No, nakonec bych to nebyla já, aby nenastala nějaká komplikace... Však vy to zjistíte. Příjemné čtení...
Vaše Lucka002 ♥

 

Please, let me live - 22. kapitola

Please, let me live - 22. kapitolaDalší Belly úvahy o tom, zda je její cit k Edwardovi nějak významný... Ale to, co vás jistě zajímá mnohem víc, je právě to, z jakého důvodu se Renesmé rozplakala. Navíc uvidíte i to, jak to hodlá Bells vyřešit... Nebudu vás dlouho napínat, tady se vše dozvíte. :)
Vaše Lucka002 ♥

 

Please, let me live - 21. kapitola

Please, let me live - 21. kapitolaJak proběhne návštěva u lékaře? Nakupoupí Bella správně návnadu pro Charlieho? A najde se někdo, kdo by si s Bellou konečně promluvil o tom všem, co se kolem ní děje?
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 20. kapitola

Please, let me live - 20. kapitolaJe sobota, tudíž přicházím s další kapitolkou. Ness má svůj věk, ve kterém je spousta dětí odhodlána vzdorovat, projde jí to u Belly? A co všechno dnes vlastně zažije naše Bella? Mohu Vám už teď prozradit, že otevře obálku, kterou jí dal Edward, ale co v ní bude? Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 19. kapitola

Please, let me live - 19. kapitolaPřicházím s další kapitolkou. :) Jak se vysvětlí Belly náhlé zmizení z obchodního domu? Dnešní kapitolka je poměrně důležitá v jednom určitém momentu, určitě ho najdete. Teď mě tak napadá, že ty momenty budou vlastně dva... Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 18. kapitola

Please, let me live - 18. kapitolaDnešní kapitolka bude rozdělena na dva pohledy. První bude patřit Belle, kde se dočtete o tom, jak dopadl její a Edwardův rozhovor. Ten druhý bude Alice, ale sami uvidíte, co se vlastně všechno bude dít. Přeji Vám příjemné čtení...
Vaše Lucka002 ♥

 

Please, let me live - 17. kapitola

Please, let me live - 17. kapitolaAhojky, přicházím s dalším dílkem. :) Ano, ano, už to tak vypadá... Bella se nevyhne rozhovoru s Edwardem, na který tak moc čekáte. Co se asi dozví? Co se vlastně všechno stalo a stane? Příjemné čtení...
Vaše Lucka002 ♥

 

Please, let me live - 16. kapitola

Please, let me live - 16. kapitolaDo dnešní kapitolky jsem si pro vás připravila takové malé překvapení. Co Bellu potká v temných garážích obchodního domu? To se ještě uvidí, ale mohu vám prozradit, že kromě této události bude dnes naše hrdinka vzpomínat na svůj domov v Phoenixu. Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 15. kapitola

Please, let me live - 15. kapitolaBude Bella chtít mluvit s Edwardem? Co se všechno stane následující den? Bella si krátce promluví s mamkou, ale Renée ji příliš nepotěší tím, co se jí rozhodne sdělit. Taky Vám mohu prozradit, že se dnes někdo další dozví o existenci Renesmé. Kdo to bude? To se nechte překvapit. :) Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Tati, jak jsi poznal maminku?

Tati, jak jsi poznal maminku?Takový pokus o 300 slovech, snad vydařený. Myslím, že název mluví za vše. Renesmé má trošku zvědavou náladu, tak se ptá. :)
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 14. kapitola

Please, let me live - 14. kapitolaPřicházím s dalším dílkem, ve kterém se dočtete, co se všechno dělo na setkání Jacoba a Belly. :) Bude v dnešním dílku nějak figurovat i Edward? Nechte se překvapit.
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 13. kapitola

Please, let me live - 13. kapitolaJak dopadne rozhovor mezi Bellou a Edwardem? Bude chtít s Edwardem vůbec mluvit? Co se za dnešní den ještě všechno stane? Nebojte se, všechno se dočtete, také se tu na chvilku stavíme na přátelský pokec s Jacobem. Příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 15. kapitola + Epilog

Bella, dcera bohů - 15. kapitola + EpilogA je tu poslední díl. Chtěla bych poděkovat všem, kteří si mou povídku přečetli za jejich komentáře, které mě povzbudily k dalšímu psaní. Dnešní dílek nese název 'Chci se vzepřít gravitaci'. Snad se Vám bude konec líbit. Takže Vám naposledy přeji příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 12. kapitola

Please, let me live - 12. kapitolaJak dopadne večer u Cullenů? Co se stane mezi Edwardem a Bellou, když jsou spolu sami zavření v koupelně? Uvědomí si Bella, že k Edwardovi něco cítí? Nechte se překvapit. -> Příjemné čtení.
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 11. kapitola

Please, let me live - 11. kapitolaA je to tady! Ona očekávaná večeře v domě, kterému by se Bella nejraději obloukem vyhnula. Jak si upíři pochutnají na lidském jídle? Co se ten večer stane? A je možné, že se Bella s Edwardem alespoň trochu sblíží? Přeji příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 14. kapitola (Změna je život)

Bella, dcera bohů - 14. kapitola (Změna je život)Jak se bude odvíjet Bellin život dál, když se vzdálí od své lásky? Dokáže vydržet bez Demetriho, který se jí nenávratně zapsal do srdce? Krátká událost z večírku, který se dnes odehraje, možná změní Bellin život. Přeji příjemné čtení...
Vaše Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 13. kapitola (Náprava)

Bella, dcera bohů - 13. kapitola (Náprava)Dnešní díl nese název 'Náprava'. Jak dopadne prožitá noc mezi Bellou a Demetrim? A co se stane tak hrozného, že se Bella rozčílí na Demetriho? A vzpomínáte si ještě na Filipa, do kterého je zamilovaná Katherin? Příjemné čtení... Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 10. kapitola

Please, let me live - 10. kapitolaV minulém dílu byla Bella pozvána k Cullenům. Vymyslí Bella, jak ochrání Renesmé před jejím otcem? A co se nakonec všechno stane? Můžu Vám prozradit, že Bells si dnes popovídá s Angelou, ale co jí řekne, to se uvidí... Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 9. kapitola

Please, let me live - 9. kapitolaPřicházím s další kapitolou, která je věnovaná všem, kteří okomentovali poslední kapitoly. Jsem Vám moc vděčná za tak krásné počty komentářů, nesmírně moc si jich vážím. Doufám, že se Vám dnešní dílek bude líbit. Vaše Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 12. kapitola (Procitnutí)

Bella, dcera bohů - 12. kapitola (Procitnutí)Přínáším další kapitolu. Je dlouhá, najdete v ní nové události, nečekané zvraty... Nebudu Váš už více zdržovat, přeji Vám příjemné čtení.
Vaše Lucka002

PS: Když si pustíte písničku, bude to lepší. :)

 

Please, let me live - 8. kapitola

Please, let me live - 8. kapitolaJsem tu s dalším dílkem, který Vás doufám potěší. Přáli jste si pohled Edwarda, takže Vám ho přináším. Je to celý večer na párty, kterou pořádali Cullenovi. Jak se Edward cítil, ale především, co vlastně cítil? Pojďte si to přečíst...
Vaše Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 11. kapitola (Zklamání)

Bella, dcera bohů - 11. kapitola (Zklamání)Přivrní část dnešní kapitoly je z pohledu Belly, druhá je potom z pohledu Demetriho. Jak se Bella asi cítí po probuzení? Najde vzkaz, který jí poslala Katherin? Co ji natolik vytočí, že se vydá za Arem? A co Demetri, co vlastně cítí k Belle?

 

Please, let me live - 7. kapitola

Please, let me live - 7. kapitolaA je to tady! Bella se ocitla na párty, kde se pohybuje v nebezpečné blízkosti Edwarda. Co se stane, když spolu zůstanou o samotě? A co se stane Belle tak hrozného, že si bude přát zmizet z večírku? Vše se tu dozvíte...
Příjemné čtení.

 

Samotná - tak mám zůstat

Samotná - tak mám zůstatMůj první pokus o drabble (300 slov). Snad je alespoň trošku povedený. Jak by se Bella vyrovnala se ztrátou druhé lásky?

 

Bella, dcera bohů - 10. kapitola (Dokonalý plán)

Bella, dcera bohů - 10. kapitola (Dokonalý plán)Jak dopadne Belly návštěva zahrady? Dnešní kapitola je rozdělena na dva pohledy. První je Belly, ten druhý patří Edwardovi. Jak vnímá Bellinu přítomnost na hradě on? Lituje něčeho? A co se vlastně skrývá pod dnešním názvem kapitoly?
Příjemné čtení
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 6. kapitola

Please, let me live - 6. kapitolaJak dopadne návštěva v La Push? Nalezne Bella v nových známých přátele? Nebo se snad bude muset vypořádat s někým, kdo by chtěl ublížit její holčičce? Kapitola je delší, den se blíží ke konci. Co se bude dít večer, když si pro Bells přijede Jessica s Angelou?
Prosím o komentáře. :-)
Vaše Lucka002

 

Vábení moci - 2. část

Vábení moci - 2. částJsem tu s druhou částí jednorázové povídky Vábení moci. V první části jste se mohli dočíst o životě Isabelly. Krásné a mocné upírce, která kdysi milovala Edwarda. Co se stalo, to už víte, ale co se stane, když se bude Bella muset rozhodnout, zda má pomoci své bývalé rodině? Dokáže si vybrat správnou stranu, na kterém má stát. A jak bude na její rozhodnutí reagovat ten, který do ní vkládá své naděje?
Příjemné čtení...

 

Please, let me live - 5. kapitola

Please, let me live - 5. kapitolaPřichází víkend. Co přichází s ním? Přeci očekávaná návštěva v La Push, na kterou se Bella moc těší. O čem si popovídá s Emily? V dnešní kapitole potká staré a nové přátele. A hlavně stráví nějaký čas se svou holčičkou.
Příjemné čtení...

 

Bella, dcera bohů - 9. kapitola (Prozření)

Bella, dcera bohů - 9. kapitola (Prozření)Jak Bella zareaguje na nově zjištěné skutečnosti o kletbě, kterou má chránit? Najde dost síly k tomu, aby nezničila své božské předky? O čem si s Katherin promluví?
Příjemné čtení...

 

Please, let me live - 4. kapitola

Please, let me live - 4. kapitolaZačne přituhovat. To je nejvýstižnější slovo, kterým jsem schopná popsat dění v dnešní kapitolce. Bella se chystá na víkend, který stráví v La Push spolu se svým otcem a malou Nessie. Co všechno se stane ve škole? Pokusí se Edward nějak kontaktovat Bellu?
Příjemné čtení...

 

Bella, dcera bohů - 8. kapitola (Vidění)

Bella, dcera bohů - 8. kapitola (Vidění)Přináším Vám další kapitolu, která se doufám bude líbit. Dnes se dozvíte něco málo o tom, jak je na tom Katherin. Nakoukneme do života Belly, tedy do života, kdy si myslela, že ji upíři nechytí. Setkáme se s nečekanou návštěvou, která s sebou přinese i zajímavé novinky. Jak dokáže pomoci našim vězenkyním?
Příjemné čtení...

 

Vábení moci - 1. část

Vábení moci - 1. částPřicházím s novou jednorázovou povídkou, která bude rozdělena do dvou částí. Je to velmi často opakované téma, kdy Edward opustil Bellu, ale tentokrát z toho zešílela. Victorie ji sice našla, ale netoužila po tom, aby to byla právě ona, kdo ji zbaví utrpení. A tak Bella dál žila svůj podivný život, kvůli svému pobláznění se dostala do psychiatrické léčebny a žila tam několik let. Nebyli by to však Volturiovi, kdyby neměli své lidi po celém světě, takže i v této léčebně se našel upír, který poznal Bellin dar. Odvedl ji do Volterry a z Bells se stala obávaná upírka. Spolu s přeměnou zapomněla na šílenství, které ji předtím popadlo, a stala se z ní ledová socha krutosti. A právě v této chvíli začíná náš příběh o Isabelle Volturi, kterou jednoho dne minulost dohonila…

 

Bella, dcera bohů - 7. kapitola (Záchrana)

Bella, dcera bohů - 7. kapitola (Záchrana)V dnešní kapitole se velmi často objevuje Edward, který si dnes alespoň trošku napraví své chování. Tedy, především to, jak moc Belle ublížil. Kam se vlastně poděla Katherin? A dokáže ji Bella zachránit, když zjistí, kde se nachází? Co Aro a jeho dokonalá myšlenka zrušení kletby? Jen pojďte číst...

 

Please, let me live - 3. kapitola

Please, let me live - 3. kapitolaDalší den je za námi a Bella se neplánovaně rozhodla, že Nessie někomu představí. Ještě předtím se však stanete svědky velmi nečekaného setkání. Napadlo by Vás, že by právě tady, tak daleko od Phoenixu, mohl žít i někdo, koho Bella dobře zná? A kdo to vlastně má být? Myslím, že už to všichni tušíte...

 

Bella, dcera bohů - 6. kapitola (Překvapení)

Bella, dcera bohů - 6. kapitola (Překvapení)Další den ve volterském vězení nezačína vůbec jednoduše. Bella se nechá unášet na vlnách svých snů, což jí ale nebude dopřáno příliš dlouho. Zastavíme se na malé návštěvě v Arově pracovně, a co se tu dozvíme? Kdo Belle nakonec vlastně pomůže?
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - 2. kapitola

Please, let me live - 2. kapitolaPrvní den v novém životě. Jak se Bella vypořádá s novými přáteli, školou a školkou? Dokáže se postarat o Renesmé a zároveň studovat? A bude vůbec schopná povědět svým novým přátelům o své dceři?
Vaše Lucka002

 

Please, let me live - Prolog + 1. kapitola

Please, let me live - Prolog + 1. kapitolaPřináším Vám novou kapitolovou povídku. Dvaadvacetiletá Isabella přijíždí do města Forks za svým otcem, ale nepřijíždí sama. Veze s sebou i svou malou holčičku, Renesmé, kterou nadevše miluje. Doufá, že dokáže zapomenout na kluka, který jí učaroval srdce a potom tak náhle zmizel. Co se stane, když na vysoké škole, kam bude chodit, potká přízrak minulosti? A jak zareaguje Edward, který neměl ani tušení o existenci své dcery? Propadne Bella dokonalému upírovi, nebo si její srdce získá přátelský vlkodlak… Dokáže si Isabella nakonec vybrat své štěstí a budoucího otce své dcery, který jim vytvoří domov? Ale nic není tak, jak se zdá, protože právě ve chvíli, kdy si myslí, že je všechno zase dobré, se něco příšerně zvrtne… Příběh plný hledání štěstí a spokojenosti se před Vámi právě otevírá a osudy postav se teprve začínají psát.

 

Bella, dcera bohů - 5. kapitola (Náhodné setkání)

Bella, dcera bohů - 5. kapitola (Náhodné setkání)Kam vedou upíři Bellu? Dnešní kapitola se jmenuje Náhodné setkání, koho tedy Bella potká v temných kobkách hradu? Dočtete se o nepříjemné návštěvě, která málem připravila Isabellu o život. A kdo ji nakonec zachrání? Nechte se překvapit...
Vaše Lucka002

 

Svatební obavy

Svatební obavyMá fantazie se opět probudila a začala pracovat. Doufám, že se Vám alespoň trošku bude líbit povídka o svatbě Edwarda a Belly. Jestli rádi čtete o svatbě těchto dvou, pak bude právě tato kapitolka šálkem kávy pro Vás. Jak se asi Bella bude cítit, když se Alice rozhodla uspořádat velkou svatbu v kostele? Nenechte si ujít přípravy a poslední dolaďování. Příjemné čtení...
Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 4. kapitola (Budeš litovat!)

Bella, dcera bohů - 4. kapitola (Budeš litovat!)Dnešní kapitola je rozdělená do dvou pohledů. První je Demetriho. Dočtete se o tom, jak přijal skutečnost, že Bella je dcera bohyně, pro kterou se sem vydali. A potom se samozřejmě dočtete o cestě do Volterry, kterou Edward velmi rád připravil. Druhý pohled patří Belle, jak ona vnímá tuhle zapeklitou situaci? A pro co se rozhodne?

 

Bella, dcera bohů - 3. kapitola (Konec pohádky)

Bella, dcera bohů - 3. kapitola (Konec pohádky)V minulém díle jste se mohli dočíst, jak Demetri zachránil Bellu před svým bratrem - Edwardem. Co se s Bellou stalo potom, co Edward vyběhl do lesa a nechal ji s Demetrim? Chcete vědět, co se stane, když dojde k malé rozepři mezi Demetrim a Mikem? Díky tomu také zjistíte, jaký spád naberou události dál...
Příjemné čtení
Vaše Lucka002

 

Bella, dcera bohů - 2. kapitola (Pokušení)

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Bella, dcera bohů - 2. kapitola (Pokušení)Dnešní kapitolka je +15, ale nečekejte žádný masakr, ani velkou erotiku. :-) Kapitola se dělí na dva pohledy. Jeden z nich je Belly a ten druhý patří Edwardovi. Můžu jen prozradit, že Edward bude mít dnes před sebou těžkou volbu. Dokáže odolat lákavé vůni krve?
Příjemné čtení.

 

Bella, dcera bohů - 1. kapitola (Nebude to snadné!)

Bella, dcera bohů - 1. kapitola (Nebude to snadné!)S radostí Vám přináším první díl. Zájem o prolog mi udělal nesmírnou radost, doufám, že se takto budou líbit i další díly. A kdo se nám to dnes objeví na scéně? Myslím, že je to všem po prologu jasné. Dámy a pánové, blíží se Demetri a Edward.
Příjemné čtení. :-)

 

Because it's fantastic! - 29. kapitola - Konec

Because it's fantastic! - 29. kapitola - KonecA jsem tu s poslední kapitolou. Snad se bude líbit, protože je o hodně delší než ty předešlé. Není to však úplný konec této povídky, protože připravuji druhou sérii, kterou začnu brzy zveřejňovat. Takže Vám přeji příjemné čtení.
Vaše Lucka002

 

Padlý anděl, krásná Jane

Padlý anděl, krásná Jane Teď usaďte se, přátelé,
já slibuji vám své vřelé přivítání veselé.
Kdysi dávno jsem radost viděl,
v očích jedné jediné.
Její trápení, to byl můj úděl,
zapomněla, ne, že ne.
Teď krátký příběh Aleca a Jane,
já bych vám tu říci chtěl.
Krátká vzpomínka, jen to,
co nikdo nevěděl.

Příjemné čtení, vaše Lucka002

Dokončeno

Bella, dcera bohů - Prolog (Poslání)

Bella, dcera bohů - Prolog (Poslání)Jsem tu s novou povídkou, která nese název - Bella, dcera bohů. Doufám, že se Vám bude líbit a zanecháte tu nějaký ten komentář. Nebudu už dále zdržovat. Tady je krátký obsah toho, co se zde dočtete.
Milostný trojúhelník, který tvoří tři hlavní postavy - Isabella, Demetri, Edward. Dva bratři a jedna dívka, která vůbec není obyčejná. Každý z nich má tajemství, které časem vyjde najevo. Jak se s ním vypořádají, zvlášť, když jsou jejich životy pod dozorem mocného rodu Volturi? V našem příběhu plném lásky a smutku se budou dít mnohá nepráví. Všechen smutek však přeci jen může vést ke šťastnému konci. Dočká se nakonec Isabella - dcera mocné bohyně - svého vysněného prince? A který z bratrů nakonec vyhraje souboj o její tlukoucí srdce?
Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 28. kapitola

Because it's fantastic! - 28. kapitolaCo se stane, když Jess zastaví na kraji lesa a bude si chtít s Bellou promluvit? Co se Bella dozví a jak to nakonec všechno dopadne? To, co se stane v dnešní kapitole, asi většina z vás nečekala, ale přesto doufám, že mě neukamenujete. :-) Přeji Vám příjemné čtení předposlední kapitoly této povídky.
Vaše Lucka002

 

Silná touha XXX. + epilog

Silná touha XXX. + epilogDnes se loučím s povídkou, která mi hodně přirostla k srdci. Je tu poslední díl kapitolové povídky s názvem Silná touha. Doufám, že se Vám líbila a snad oceníte poslední kapitolu i epilog, který k ní přikládám. Příjemné čtení a krásné svátky.
Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 27. kapitola

Because it's fantastic! - 27. kapitolaBella se vrací domů, kde už netrpělivě čekají její rodiče. Jak se bude vyvíjet její vztah s Edwardem a jak dopadne ráno u Cullenů? A nakonec tu na Vás čeká malé zastavení ve škole, kam už Bells konečně může chodit. Příjemné čtení.

 

Silná touha XXIX.

Silná touha XXIX.Jak jste si jistě všimli, tak se povídka blíží ke svému konci. Předposlední kapitola je tu a já doufám, že se Vám bude líbit. Příjemné čtení.

 

Because it's fantastic! - 26. kapitola

Because it's fantastic! - 26. kapitolaBellin pohled na to, co se bude dít v domě u Cullenů. Není zde žádný velký zvrat, ale do dalších kapitol jsem ho již přichystala. :-) Takže přeji pěkné počtení a krásný víkend.

 

Silná touha XXVIII.

Silná touha XXVIII.Políbí Edward Bellu? Předtím, než se Bella s Alecem vydají do Volterry, tak je ještě čeká jedno malé překvapení. Kdo si ho pro ně připraví? A jak dopadne příjezd do Volterry? Bude Bree ušetřena?

 

Because it's fantastic! - 25. kapitola

Because it's fantastic! - 25. kapitolaTak jedna taková oddechová kapitola. Je rozdělena na dva pohledy, první je Carlisla. Převážně v něm vzpomíná na svůj lidský život a přeměnu a ten druhý patří Edwardovi. No, a co je v něm, to si budete muset přečíst sami. :-)

 

Silná touha XXVII.

Silná touha XXVII.Jak se Bella rozhodne ohledně Bree? Jak Edward přijme její nový život, který on nezná? A co Alec, bude s Edwardem za dobře? Jestli vás odpovědi na tyto otázky zajímají, pak pojďte číst dál. :-)
Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 24. kapitola

Because it's fantastic! - 24. kapitolaNa konci minulé kapitoly jsem naznačila, že si Bella vzpomene a opravdu je tomu tak. Celá její minulost je rázem přímo před ní. Jak se vypořádá se vzpomínkami, které tíží její mysl? Kam povedou Belliny první kroky? To zjistíte pouze tady. :-)

 

Silná touha XXVI.

Silná touha XXVI.Bella je s Alecem na plese, jak se jí tam bude líbit? S kým si zatancuje a o kom se dozví konečně pravdu? V předchozích dílech jste se dozvěděli něco o moci, kterou má Bree. Jak s ní souvisí dnešní kapitola? Dnešní dílek vás doufám potěší svou délkou, ale ty další plánuji napsat ještě o něco málo delší. :-) Už mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát příjemné čtení.

 

Because it's fantastic! - 23. kapitola

Because it's fantastic! - 23. kapitolaBella se vznáší v oblacích díky tomu, že se konečně dozvěděla pravdu o tom, co k ní Edward cítí. Jak dopadne kontrola u Carlisla? Co se přihodí tak hrozného, že to Bellu zcela vykolejí? A jak nakonec dopadne den, který začal tak krásně?

 

Silná touha XXV.

Silná touha XXV.A je to tady! Bella se v dnešní kapitole bude připravovat na osudný ples. Co se bude v dnešní kapitole dít? Od koho bude nabídnuta pomoc? Pojďte si to přečíst. :-)

 

Poslední usmíření

Poslední usmířeníZnovu mě popadla inspirace a pokusila jsem se o poezii. Pozměnila jsem celý Twilight příběh. Bella je už stará žena, Edward ji opustil a ona zůstala sama. Celou náplní mé básničky je její umírání. Doba, kdy vzpomíná a vlastně se loučí se svým životem. Snad se Vám to bude líbit. :-)

 

Because it's fantastic! - 22. kapitola

Because it's fantastic! - 22. kapitolaDnešní kapitola je rozdělena do dvou pohledů a doufám, že Vás potěší fakt, že je dílek o něco delší, než ty předešlé. Bella se snaží zjistit pravdu o Edwardovi, uspěje? Co se honí Edwardovi hlavou? No, zjistíte to tím, že si přečtete dnešní kapitolu. :-)

 

Silná touha XXIV.

Silná touha XXIV.Všichni už asi netrpělivě čekáte na to, co se stane, až se Edward k Belle přiblíží na nabezpečně krátkou vzdálenost. :-) Nebudu Vás dlouho napínat a v téhle kapitolce se to dozvíte. Co nového se Bells dozví od Aleca? Je tu něco, co Isabella dosud nevěděla a velmi ji to zaskočí. Co to bude?

 

Because it's fantastic! - 21. kapitola

Because it's fantastic! - 21. kapitolaTakže teď se dozvíte, proč Edward tak rychle vyletěl ze svého pokoje. Kam mířil a co tam zjistí? Přikládám pohled Edwarda a to, co viděl ve vizi, kterou měla Alice.

 

Silná touha XXIII.

Silná touha XXIII.Isabella bude hledat Aleca. Najde ho? Kde byl, co se stane v dnešním dílku? Krátký rozhovor s Billym Blackem jí pořádně zamotá hlavu. Proč, to uvidíte sami...

 

Bellin příběh

Bellin příběhZnáte to, když se hrozně nudíte a z ničeho nic vás napadne pár slov? Chvilku si s nimi hrajete a najednou je skládáte na papír do souvislého textu... Něco podobného se mi přihodilo, takže tady je básnička z Bellina pohledu. Ukazuje dobu od Stmívání, přes Nový měsíc až k Zatmění. Hezké počteníčko :-)

 

Because it's fantastic! - 20. kapitola

Because it's fantastic! - 20. kapitolaBella pátrá po své minulosti a možná objeví i něco, o čem nemá ani tušení. Dnešní kapitola je rozdělena na dva pohledy. První je Bellin a druhý je Alice. Za konec mě možná budete trochu proklínat, ale snad mi to odpustíte. :-) Vaše Lucka002

 

Silná touha XXII.

Silná touha XXII.Malý rozhovor mezi Bellou a Alecem, který nás tu čeká, nám ukáže něco málo o tom, jak velké je vlastně jejich přátelství. Isabella se chystá na nakupovací jízdu se svými kamarádkami, zatímco Alec zůstává doma sám. Nestane se nic? A nakoupí děvčata přesně to, co potřebují? Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 19. kapitola

Because it's fantastic! - 19. kapitolaBella cítí, že jí na Edwardovi opravdu záleží a považuje ho za svého anděla. Teď však má strach, že o Edwarda přijde, když jí doktor dovolil vrátit se domů. V jedné z návštěv se Bella Edwarda začne vyptávat na svou minulost, jejíž neznalost ji velmi tíží. Bellu přijdou také navštívit její kamarádky, které ona samožejmě nezná. Co se bude dít, až odejdou?

 

Silná touha XXI.

Silná touha XXI.A je tu cesta do školy. Jak se Alec popere s prvním dnem školy? Kdo se s ním seznámí a komu se bude líbit? Jak ho zhodnotí noví spolužáci? A kam se bude chtít vydat Bella?

 

Because it's fantastic! - 18. kapitola

Because it's fantastic! - 18. kapitolaBella ztratila paměť, jak jistě víte z minulého dílu. Co bude dělat, když s ní naváže kontakt někdo z minulosti. Jak se zachová k Jacobovi? Komu bude nakonec nejvíc věřit? Dnešní kapitola je delší, protože obsahuje pohled Edwarda i Belly. Příjemné čtení. Lucka002.

 

Silná touha XX.

Silná touha XX.Dnešní kapitolka je o něco delší a doufám, že se Vám bude líbit. Isabella dostane malý dárek. Od koho a proč? Co se bude dít? Objeví se tu někdo, koho už známe, ale něco nového o něm zjistíme a všechno se nám to tu nakonec hezky zamotá.

 

Because it's fantastic! - 17. kapitola

Because it's fantastic! - 17. kapitolaJe tu další kapitolka, která je o něco delší, než ty předešlé. V tomto dílku přijde změť událostí, která ovlivní celý další děj. Takže, na co se chce Jacob zeptat a co se vlastně všechno stane?

 

Silná touha XIX.

Silná touha XIX.Bellyn nejlepší kamarád je zpět a zde se můžete dozvědět, jak se bude připravovat na to, co si vymyslela. Alice si najde jakoukoli příležitost, aby byla s Bellou. O to víc je radši, když to může být nakupování...

 

Silná touha XVIII.

Silná touha XVIII.Jak bude Isabella dál zvládat příjezd její bývalé rodiny a dříve milovaných lidí? Ujasní si Bella, co vlastně cítí k Edwardovi? Kdo se s kým usmíří a kdo pozná pravdu? A nakonec je tu očekávaný příjezd Belliného nejlepšího přítele, Aleca.

 

Because it's fantastic! - 16. kapitola

Because it's fantastic! - 16. kapitolaCo se stane, až se Bella probudí ze spánku a zjistí, že jí něco chybí? Za kým půjde a co udělá? V tomto dílu dojde k zásadnímu zvratu, který vás bude možná zajímat. Za každý komentář, smajlík a cokoli, co tu zanecháte budu ráda. Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 15. kapitola

Because it's fantastic! - 15. kapitolaŘešení záhady je na dosah ruky. Bella se dozví skutečnou pravdu a jak jinak by se ji měla dozvědět, než od samotné Anabeth, své prababičky. Přeji příjemné čtení.

 

Silná touha XVII.

Silná touha XVII.Na co se chce Rosalie zeptat? Proč jí Edward brání? Jak zareaguje Bella na otázku, kterou skutečně nečekala? Tolik otázek a jediná odpověď se vám ukáže, když si přečtete dnešní kapitolu. Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 14. kapitola

Because it's fantastic! - 14. kapitolaZjistí Bella pravdu o tom, kdo je záhadná Anabeth? Jak bude probíhat jeden obyčejný den, který ji dovede k neobyčejnému poznání?

 

Silná touha XVI.

Silná touha XVI.Takže, jak probíhala Bellina návštěva u Cullenů? Co se Isabella dozví a co se všechno vlastně stane? Seznámí se s Bree a ublíží několika lidem, na kterých ji záleží víc, než předstírá. Jestli vás toto zaujalo, tak se pojďte podívat na to, co ukrývá celá dnešní kapitola.

 

Because it's fantastic! - 13. kapitola

Because it's fantastic! - 13. kapitolaDnešní kapitola patří mezi ty delší, tak doufám, že se vám bude líbit. Nastoupí Bella do Edwardova auta? Nastoupí, ale co ten den prožije? Nebude se bát Edwarda, když je upír?

 

Silná touha XV.

Silná touha XV.Kdo přišel navštívit Bellu? Jak se k návštěvníkovi bude Bella chovat a co se vlastně bude dít dál? Co nového se stane další školní den? Isabellu čeká malé překvapení, které souvisí s jejím autem...

 

Because it's fantastic! - 12. kapitola

Because it's fantastic! - 12. kapitolaTenhle díl je kratší, než které obvykle přidávám, ale přesto si myslím, že by tu měl být. :-) Bella si promluví se svou maminkou a dozví se věci, které ani netušila. Matka zkrátka pozná, když se její dítě trápí... Bella bude mít před sebou dilema, které musí vyřešit, ale jak se nakonec rozhodne?

 

Silná touha XIV.

Silná touha XIV.Dnešní díl je delší, než předchozí. Je z pohledu Alice a poté z Bellina pohledu. Budete mít možnost na chvíli nahlédnout do toho, co se dělo v tu dobu, kdy byla Isabella ve Volteře. Co způsobí telefonát s Alecem? A nakonec se tu objeví někdo neznámí, ale komu patří známý hlas na konci kapitoly? Můžete to zkusit uhodnout. :-) Vaše Lucka002

 

Silná touha XIII.

Silná touha XIII.Kam Bella běží? Kam se dostane a co udělá? Zemřel Jacob skutečně v noci nebo žije dál? V tomto pokračování se to dozvíte.

 

Because it's fantastic! - 11. kapitola

Because it's fantastic! - 11. kapitolaV dnešním dílku se trochu změní Bellin pohled na Edwarda. Jak se změní? Co na to řekne Jacob? A miluje ho ještě pořád Bells natolik, aby mu odpustila to, že nejsou zrovna ukázkový pár z La Push?

 

Silná touha XII.

Silná touha XII.Ti, kteří četli celou mou povídku, tak tuhle kapitolu určitě ocení. Musím se přiznat, že když jsem tuhle kapitolu psala, tak mi ukápla nejedna slza. Bella zjistí, že všichni, na které zapomněla, možná nejsou mrtví. Možná není na všechno úplně sama. Koho tedy potká? Jak se bude chovat Billy Black? Víc nebudu prozrazovat a přeji příjemné čtení. Vaše Lucka002

 

Because it's fantastic! - 10. kapitola

Because it's fantastic! - 10. kapitolaTak, Bella už ví o tom, kdo vlastně Edward a jeho rodina je. Jak se zachová, až se setkají? A dozví se Jacob pravdu, nebo se Bella rozhodne, že mu nic neřekne o jejím setkání s upírem? Vše se dočtete tady.

 

Because it's fantastic! - 9. kapitola

Because it's fantastic! - 9. kapitolaJak dopadne Bellina návštěva u Jacoba? Co se bude dít a koho tam potká? Jak dopadne pokus o kouzlení před vlkodlaky? Pokud vás tyto otázky zajímají, tak se podívejte níž, kde najdete celou další kapitolku. :-) PS: Autorku, tedy mě, potěší každý komentík. :-)

 

Silná touha XI.

Silná touha XI.Co se asi bude dít první den ve škole, kam Isabella nastoupí? Možná, že se neudrží a opět se napije lidské krve, ale možná se bude ovládat bez problémů... Jak se rozhodla rada starších? A co vlastně skrývá Billy Black? Jen čtěte a vše se dozvíte. Příjemnou zábavu. P.S.: Autorku, tedy mě, by potěšil nějaký komentář. :-)

 

Nepřemožitelní - Epilog

Nepřemožitelní - EpilogVšechno jednou končí, i má povídka došla ke svému konci. Její hrdinové se tu s námi dnes loučí a ukazují nám poslední části jejich životů. Tento epilog v sobě ukrývá tajemství. Je v něm velký zvrat, který by nejspíš nikdo nečekal. Každý, kdo četl poslední kapitoly, by si ho měl přečíst, protože změní jejich dění. Děkuji za vaše komentáře, které mě vždy potěšily.

 

Because it's fantastic! - 8. kapitola

Because it's fantastic! - 8. kapitolaBella je šťastně zamilovaná do Jacoba, ale co se stane, když se ve škole objeví někdo, kdo je nejkrásnější ze všech lidí, které kdy potkala? Máte pravdu, jestli se domníváte, že se na scéně objevují Cullenovi. Jaké bude jejich první setkání?
Příjemné čtení Vám přeje Lucka002

 

Silná touha X.

Silná touha X.Bella objevuje známá místa. Zařídí si dům, ve kterém žila dříve, přesně podle svých představ. Krátká nostalgie a rozmazané vzpomínky na lidský život... Potká se s někým, koho by rozhodně nečekala, kdo to bude? I smajlík mě potěší, takže prosím o jakýkoli komentář. :-) Vaše Lucka002

 

Nepřemožitelní 23. kapitola

Nepřemožitelní 23. kapitolaBude tedy bitva anebo nebude? Elis si uvědomí jednu věc, která nejspíš zachrání život celé její rodině. Nechci už nic prozrazovat, protože bych takto řekla celý děj, takže vám jen popřeji příjemné čtení. Ještě vás chci upozornit, že přidám epilog, který možná spoustu věcí ještě pozmění...

 

Because it's fantastic! - 7. kapitola

Because it's fantastic! - 7. kapitolaBella se vrací domů a všimne si, že má Charlie starosti. Co mu vrtá hlavou? Jak dopadne Jakeova návštěva u Belly? Najde ho Charlie u ní v pokoji?

 

Silná touha IX.

Silná touha IX.Bella odjíždí. Nikdo jí nezabrání v jejím plánu. Kam se chystá? Projíždí svět sem a tam, až zjistí, že existuje jedno místo, na kterém by chtěla být víc, než kdekoli jinde...

 

Nepřemožitelní 22. kapitola

Nepřemožitelní 22. kapitolaPrávě jsem se vrátila z dovolené, takže hned přidávám další kapitolku. Bude s Alexem rozumná domluva? Edward slyší vše, co Elis a Alex říká, ale jak bude reagovat? Jaký zákon vlastně porušili? Nebo spíš porušila? Elis zapomněla na něco, co se týká celé její upíří existence. Celé její moci. Jak se tento zákon bude líbit Edwardovi? Záleží Alexovi na jeho sestře? Na konci kapitoly si Elisabeth musí rozmyslet to, co vlastně udělá. Jak se rozhodne?

 

Nepřemožitelní 21. kapitola

Nepřemožitelní 21. kapitolaVšichni Cullenovi čekají na závěrečnou velkou bitvu. Jsou připraveni. Teď je čas na poslední slova a poslední vzpomínky. Alice bude mít vážný rozhovor s Elisabeth, který musí zůstat jen a jen mezi nimi. Edward netuší, co chce Elis udělat, protože mu ještě neumožnila číst své myšlenky, ale i tak si je velmi dobře hlídá. Kapitola je rozdělena do dvou pohledů. Jeden Edwarda a jeden Elis. Snad se bude líbit.

 

Silná touha VIII.

Silná touha VIII.Bella se rozhodla, že trochu změní svůj denní život. Jaká bude změna, pro kterou se rozhodne? Prodiskutuje ji se svým nejbližším přítelem ve Volteře, kterým se stal Alec. Co na její rozhodnutí řekne Aro?

 

Because it's fantastic! - 6. kapitola

Because it's fantastic! - 6. kapitolaBellina nálada se změní jako mávnutím kouzelného proutku. Její přátelé to samozřejmě postřehnou a vyptávají se jí, ale ona sama neví, proč má takovou náladu. Po škole se s kamarády vydá na výlet, a koho tam nepotká?

 

Edwardova báseň

Edwardova báseňMá první báseň na téma Twilight. Moc vás prosím, aby jste mě neukamenovali, pokud se vám to nebude líbit. :-) Báseň je z pohledu Edwarda, který se ohlíží za tím, co bylo. Budu ráda, pokud se tu objeví nějaké komentáře.

 

Because it's fantastic! - 5. kapitola

Because it's fantastic! - 5. kapitolaJak stráví Bella dnešní odpoledne? Co s Jacobem podniknou? Koho potkají? Jen pojďte číst. :-)

 

Silná touha VII.

Silná touha VII.Kdo je tím zrádcem, který porušil zákony Volterry? Jak velkou moc bude mít pobyt ve Volteře na Bellino chování? Jak se bude vyvíjet její vztah s ostatními upíry? Bella naváže přátelství s jedním z upírů, bude to ale jen přátelství? Jen čtěte dál...

 

Nepřemožitelní 20. kapitola

Nepřemožitelní 20. kapitolaEdward s Elisabeth prožili krásné okamžiky, které ale netrvají věčně. Vrací se zpět domů. Co je tam čeká? V dnešní kapitole bude i krátký náhled do minulosti, který nám opět poví něco málo o Elis. Budu čekat na vaše komentáře.

 

Because it's fantastic! - 4. kapitola

Because it's fantastic! - 4. kapitolaPřináším vám další kapitolu. Co se v ní stane? Doma se bude probírat to, že Bella přišla tak pozdě. Ve škole se bude probírat rande s Jacobem, které vlastně rande nebylo. A co by to bylo za kapitolu, kdyby v ní nebyl nějaký kluk? :-)

 

Silná touha VI.

Silná touha VI.Jak dopadne první Bellina cesta za spravedlností? Co se stane, až narazí na ty, které musí potrestat? V této kapitole nastane zlom, který ovlivní její další průběh. Na konci Bella pozná starého (ne)přítele. Pokud vás zajímá, kdo je to, tak se pusťte do čtení. Uvítám všechny vaše komentáře. :-)

 

Nepřemožitelní 19. kapitola

Nepřemožitelní 19. kapitolaNávštěva armády Volturiových, kterou vede Elabethin bratr Alex, se již blíží a na všech je vidět nervozita, strach a smutek. Cullenovi se vydávají na lov, aby nabrali síly a byli schopni se bránit velké přesile. Vztah mezi Elis a Edwardem se dostane dál, než si mysleli. Stihnou bitvu?

 

Because it's fantastic! - 3. kapitola

Because it's fantastic! - 3. kapitolaKdo je Jacob ve skutečnosti? Jak Jake vysvětlí Belle, že její tajemství neprozradil úmyslně? Jacob bude Bells vyprávět příbehy, které dosud neznala a ona pozná novou stránku života svého přítele. Co se stane, až se Bella vrátí domů?

 

Nepřemožitelní 18. kapitola

Nepřemožitelní 18. kapitolaSituace se vyostřuje a Elis začíná mít strach. Co se stane, když člověk nebo upír ztratí naději? Elis se rozhodne, že ještě předtím, než se vše rozhodne musí něco ukázat Edwardovi. Něco, co mu může změnit pohled na věc...

 

Silná touha V.

Silná touha V.Bella po nekonečně dlouhé době zapne telefon a ihned se s ní někdo spojí. Kdo jí vlastně volá? Bellu ale čeká ještě další složitá zkouška. Poprvé se vydává potrestat neuposlechnutí rozkazů Volturiových. Kam vlastně má jít?

 

Because it's fantastic! - 2. kapitola

Because it's fantastic! - 2. kapitolaJak se Jacob změnil od jejich posledního setkání? Jake má pro Bellu novinku, která ji nejdříve bolestivě zasáhne, ale potom ji pochopí. No, radši si to přečtěte vy. :-)

 

Nepřemožitelní 17. kapitola

Nepřemožitelní 17. kapitolaCo se vlastně stalo? Jak změní událost, která se stala, Elisin život? Co si Alex myslí o vztahu, který má jeho sestra s upírem vegetariánem? Stačí si přečíst tuhle kapitolu a všechno se dozvíte. :-)

 

Nepřemožitelní 16. kapitola

Nepřemožitelní 16. kapitolaJe tu další školní den. Dnes se objeví malé překvapení, které Elis nečekala. Vše probíhá skvěle, ale co se stane, až se vrátí domů? Jaká zpráva na ni čeká?

Dokončeno

Because it's fantastic! - Prolog + 1. kapitola

Because it's fantastic! - Prolog + 1. kapitola(Ne)Obyčejný příběh jedné (ne)obyčejné dívky. Bella bydlí ve městečku Forks spolu se svými milujícími rodiči, ale něco s ní je jiné. V něčem je jiná než ostatní. Chcete zjistit v čem? Tak si to přečtěte. Prosím, abyste tu nechali komentáře. Děkuji

 

Nepřemožitelní 15. kapitola

Nepřemožitelní 15. kapitolaTato kapitola je rozdělena na pohled Alice a Elis. Převážná většina děje se odehrává při nakupování, které Alice zorganizovala. Trochu jsem se rozepsala, tak doufám, že se kapitola bude líbit. :)

 

Silná touha IV.

Silná touha IV.Bella si vyslechne jednu velmi starou historii a dozví se věci, které vůbec netušila. Co a kdo jí bude vyprávět o historii, která provázela upíry, se dozvíte v této kapitole. :)

 

Nepřemožitelní 14. kapitola

Nepřemožitelní 14. kapitolaJe tu další pokračování, které je tentokrát z pohledu Edwarda. Co se asi honí Edwardovi hlavou? A jak mu vyhovuje to, co slýchá od spolužáků, kteří se baví o Elis? Stačí si přečíst článek a zjistíte to. Za každý komentář předem díky. :)

 

Nepřemožitelní 13. kapitola

Nepřemožitelní 13. kapitolaJak ostatní přijmou to, že se Edward zamiloval do Elis? Jak bude probíhat další školní den? Vrátí se Elis do školy? A jak se s Elisinou a Edwardovou láskou vyrovná Bella? V téhle kapitole to vše najdete.

 

Silná touha III.

Silná touha III.Další pokračování, které doufám bude poutavé. Bella dostane nabídku, která může změnit celý její dosavadní život. Nechá se ovlivnit a půjde novou cestou?

 

Nepřemožitelní 12. kapitola

Nepřemožitelní 12. kapitolaCo všechno Edward slyšel? Odejde Elis pryč z Forks? Jak bude snášet své skoro selhání? Jak se bude vyvíjet vztah mezi Elis a Edwardem? Tady se to dozvíte.

 

Nepřemožitelní 11. kapitola

Nepřemožitelní 11. kapitolaMalá vidina, kterou měla Alice, způsobila Cullenům skoro srdeční kolaps. Elis jde znovu do školy a cítí se jistější. Může se objevit něco, co nečekala? Může se její život, který začínal být lepší a šťastnější zhroutit, jako domeček z karet?

 

Silná touha II.

Silná touha II.Pokračování na původně jednodílnou povídku Silná touha. Neměla jsem ho v plánu, a tak doufám, že to nebude špatné, když je to neplánované. Mám představu o tom, jak to bude vypadat dál, ale vy se zatím nechte překvapit. :)
Bella odejde a vydá se hledat...

 

Nepřemožitelní 10. kapitola

Nepřemožitelní 10. kapitolaJak dopadne telefon s Alexem? Nečekané setkání a velká hádka? Co se vlastně stalo? Koho Elis potká? Dozvíte se v dnešní kapitole.

 

Nepřemožitelní 9. kapitola

Nepřemožitelní 9. kapitolaJe to tak! Elis se chystá do školy. Zvládne první den? Pořád k ní bude Bella cítit nepřátelství? A co ostatní členové rodiny?

 

Nepřemožitelní 8. kapitola

Nepřemožitelní 8. kapitolaJe to tak. Elis odjela s Cullenovými, aby se postarala o záležitosti ve Forks. Jaké překvapení pro ni bude mít Alice? To se dozvíte tady...

 

Nepřemožitelní 7. kapitola

Nepřemožitelní 7. kapitolaDěkuji Vám za komentáře, které se objevily v minulých kapitolách. :) Moc mě potěšily, takže je tu další kapitolka. Aro požádá Elis o laskavost. Co to asi bude? Bude se to Alexovi líbit? A co bude Elis cítit k Edwardovi a ostatním Cullenům?

Dokončeno

Silná touha

Silná touhaMoje druhá jednorázová povídka, která se na prosbu čtenářů změnila v kapitolovou. Doufám, že se bude líbit. Je opět o Belle, ale tentokrát o její vůli vytrvat a nenapít se lidské krve. Dokáže to? A co se spustí v případě, že tomu tak nebude?

 

Nepřemožitelní 6. kapitola

Nepřemožitelní 6. kapitolaCo se mělo stát, stalo se. Elis se setká s Cullenovými. Co se bude dít dál? Odpustí jí Alex to, že proti němu použila svou moc? To se dozvíte...

 

A stejně tě miluji!

A stejně tě miluji!První jednorázovka, kterou jsem napsala. Snad se bude líbit. :) Je to příběh o přeměně Belly.

 

Nepřemožitelní 5. kapitola

Nepřemožitelní 5. kapitolaA je tu dlouho očekávaný ples. Koho na něm asi potkají a jak dopadne? No, pokud vás to zajímá, tak si nenechte ujít tuhle kapitolu.

 

Nepřemožitelní 4. kapitola

Nepřemožitelní 4. kapitolaJak probíhaly přípravy na ples? A půjde na něj Elis vůbec? To se dozvíte, pokud si přečtete kapitolu...

 

Nepřemožitelní 3. kapitola

Nepřemožitelní 3. kapitolaJaký příběh jim Aro bude vyprávět? A proč je vlastně hledal? V tomto pokračování se dozvíte, jak se rozvíjela moc Alexe a Elisabeth. Jaký příběh obklopuje Arovu minulost?

 

Nepřemožitelní 2. kapitola

Nepřemožitelní 2. kapitolaBolest. Nepřemožitelná bolest, kterou zažívají při přeměně je hrozná, ale vyrovná se i tomu, co se stane po ní? V tomto pokračování se Elis i Alex přemění na upíry a poznají novou část sebe.

Dokončeno

Nepřemožitelní 1. kapitola

Nepřemožitelní 1. kapitolaElisabeth a Alex jsou sourozenci, kterým na světě nezbylo už nic. Mají jen sami sebe. Co se stane, když potkají někoho, kdo je přinutí k novému životu? Příběh o tom, co je moc, láska, nenávist, i zrada ve světě upírů a jak se s ní vypořádají hlavní hrdinové.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!