Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LiviaCullen

Alice


LiviaCullen

LiviaCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lívia Cigánikova

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Věk: 24

O mně: Milujem písanie poviedok a čítanie kníh, a hlavne Twilight ságu :D.

Najväčší poklad mojej zbierky je Súmrak v ruštine - сумерки. Tuto knihu som si kúpila na mojom študijnom pobyte v Moskve ako spomienku a považujem ho za najväčší poklad mojej zbierky.

Mám prečítané alebo rozčítané tieto serie:
Twilight sága, Škola noci, The Mortal Instruments, Upírske denníky, Stefanové denníky, Nesmrteľný, Eragon...

Mám strašne rada knížky od Dana Brawna. Milujem ako sa strašne hrajká z detailami a náboženská tematika je pre mňa neodolateľná.

Veľkú záľubu mám aj v Sci-fi. Ako v knížkach tak aj v seriáloch. Medzi moje obľúbené patria:
Doctor Who, Torchwood, Supernatural (Lovci duchu), Hanibal,Teen Wolf, Mrtví jako ja, The tomorrow poeple, The Big Bang Theory, Sherlock, Da Vincis Demons, True Blood, The Originals, Agents of S.H.I.E.L.D., M*A*S*H, How I Met Your Mother, Dr. House..

Kontakt:

E-mail: liwinuska (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/livia.ciganikova?ref=tn_tnmn

Web: www.fanfiction.sk

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Titulek článku Text
03.03.2022 (21:13)FanFiction na pokračováníČas letí včera 5. kapitola Ahojte, som rada, že sa Vám moja kapitola páči.

Poviedka bola povodne štafeta. Budem sa snažiť poviedku dopísať sama ale nič nesľubujem, pravdepodobne z toho nič nebude.

Mrzí ma, že som Vás asi sklamala.
04.01.2022 (14:18)Drabble povídkyNa dárcích záleží... To je zlatučké :)
12.12.2021 (13:38)FórumFórum Ahojte, píše niekto ďalšiu časť spoluautorskej poviedky?
25.11.2021 (16:02)FanFiction na pokračováníDéjà vu aneb historie se opakuje - 17. kapitola Ehm, e .. čo? Vážne?
24.11.2021 (13:12)FanFiction na pokračováníČas letí včera - 2. kapitola Wow, toto by som nečakala. Správne som pochopila koniec kapitoly, Bella bude prežívať prvý deň, stále dokola a dokola? To musí by neskutočne frustrujúce.

Ale je to pekné riešenie, takto bude musieť Bella spraviť inú voľbu ako spravila prvý krát alebo presný opak. Urobiť do bodky všetko tak ako bolo.

Veľmi sa mi páčilo Belliné zabudnutie ľudských procesov, len mi príde nereálne, že ak 18, skoro 19 rokov každé ráno vstaneš a umyješ si zuby, tak na to za pár mesiacov ako upír zabudneš. Alebo ísť na záchod. Len môj názor aj keď sa mi to v Bellinom podaní páčilo.
20.11.2021 (21:36)Drabble povídkyNení nad schopnosti... To bolo krásne rozkošné :)
19.11.2021 (9:49)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 8. kapitola To ale bola rýchlosť. Priznávam sa, že som chodila pozerať pod tvoj profil každý deň, či tam náhodou neuvidím, ďalší diel. A dnes ráno, kuk, už som mala čo čítať v MHD po ceste do práce.

Neskutočne sa mi páči atmosféra, ktorú buduješ. Nie som si istá na 100% ale myslím, že som ešte tu nečítala podobnú poviedku ( čo sa atmosféry týka) taká pochmúrna, trošku až depresívna. V tvojom podaní vidím upírsky život ako nekonečné čakanie na niečo, na zmenu ktorá neprichádza. Teraz mi to naozaj príde ako zatratenie (neviem, kde som to slovo našla) niečo ku čomu Edward nechcel Bellu priviazať. Neustále skrývanie pred ľuďmi svetom, nikde nie si tak dlho aby si ťa ľudia zapamätali. V tomto tvojom diele mi konečne prídu Cullenovci ako sami sebou, ako bytosti ktorými naozaj sú a nie rozprávkové postavy. Možno, je to aj tým, že je Bella konečne dospelá a pozerá sa na svet bez ružových okuliarov ktoré máme v dospelosti všetci a preto ich teraz vidí (a mi cez ňu tiež) takých ako v skutočnosti sú. A presne toto dodáva Dažďu to jedinečné.

Snažím sa rozmýšľať dopredu a predstaviť si ako to môže pokračovať ale napadá ma len jedna hlúposť za druhou a preto to radšej nechám na teba.

O a ešte aby som nezabudla - PRVÁÁÁÁÁÁÁÁ
18.11.2021 (19:32)FanFiction na pokračováníČas letí včera 1. kapitola Lorinne: veľmi rada by som pokračovala, no bojím sa, že to nestihnem a zároveň ma vôbec nenapadá ako pokračovať. Nápady by som mala ale nie je to vhodné do tohto typu poviedky.
18.11.2021 (19:30)FanFiction na pokračováníNový život vo Forks 11. kapitola Ďalšia kapitola!!! Neskutočne sa teším, že tie kapitoly vychádzajú ako na bežiacom páse a aj taká kancelárska krysa ako ja sa má čím v práci zabaviť. (Len škoda, že to tak rýchlo vždy prečítam, možno by to chcelo niečo dlhšie. (LEN NÁVRH))

Som rada, že si môj komentár nevzala ako kritiku, pretože to ani nebol. Len som chcela dostať zo seba svoje dojmi a mala som náladu na rozpisovanie.

Veľmi sa teším z retrospektívy. Dodalo to do poviedky presne to čo mi tam chýbalo. Zaujímalo by ma čo si o tom myslí Edward, vždy som mala rada jeho pohľady viac ako Belline ( nechystá sa teraz niekedy celá kapitola z jeho pohľadu? Možno aj pohľad na to ako Bella prišla do Forks, prvé dojmi z nej?)

Dúfam, že ďalšia kapitola bude čoskoro. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
18.11.2021 (11:41)FanFiction na pokračováníČas letí včera 1. kapitola Páni, to je úžasný začiatok. Ohromne sa teším na ďalší diel. Veľmi chytľavý nápad. Som zvedavá ako to bude pokračovať.

Ďalší diel píše teda niekto iný? ak dúfam, že to nebude krátka poviedky, lebo námet je TOP!!
18.11.2021 (7:31)Drabble povídkyNepříznivé podmínky Ten koniec som nečakala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
10.11.2021 (13:50)Drabble povídkyNikdy si neosvojujte idnána Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
10.11.2021 (8:36)FanFiction na pokračováníNový život vo Forks 9. kapitola Týchto 9 kapitol som zhltla ako nič. Nenechávala som komentáre ku každej kapitole (prepáč) tak to všetko zhrniem tu.

Zatiaľ to vyzerá veľmi sľubne. Páči sa mi vzťah medzi Bellou a Edwardom. Mne sa nikdy nepáčilo ako sa k sebe správali v originály, prišlo mi to ako by sa neprávali prirodzene ale v tvojej poviedke mi to príde reálne, uveriteľne, že áno takto sa k sebe správajú dvaja ľudia, ktorý sú do seba zamilovaný ale ešte si to nepriznali ani sami sebe, natož tomu druhému. Sú kamaráti, zatiaľ, správajú sa ako normálny násťročný, rozprávajú sa spolu, Edward je milý a príjemný a nechová sa záhadne.

Jediný škoda, že dej v poviedke beží tak rýchlo, veľmi by sa mi páčilo keby sa to trošku spomalilo a mohli sme sa (alebo teda ja) potešiť na nejakom spoločne strávenom víkende Belly a Edwarda. Alebo na hodine klavíra. V ôsmej kapitole sa Bella rozhodla, že im dá šancu a teraz sú už kamaráti a je "zabuchnutá" do Edwarda.

Ale to je len môj názor. Ja keď píšem tak to všetko rada naťahujem ale viem, že nie všetci majú radi tak napísané poviedky a niektorý uprednostňujú keď sa dej hýbe a vždy sa niečo deje.

Určite sa teším na retrospektívnu kapitolu, som vážne zvedavá aké to bolo keď sa Bella rozhodla, že bude kamarát s Edwardom.

Prosím neber to ako kritiku, v poslednej dobe mám rada rozťahané komentáre a neviem kedy prestať. Prosím pokračuj, dúfam, že tu bude ďalšia časť čo najskôr.
06.11.2021 (17:04)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 7. kapitola Wow, Viktória bola tá posledná keď som premýšľala nad tým, kto sa to zjavil pre Belle. Zvláštne, že sa za tie roky o nič nepokúsila. Bella bola nechránená, nebol pri nej žiaden upír a nebola ani vo Forks, takže nebola pod ochranou vlkov. Prečo sa zjavila práve teraz?
Čím ďalej tým viac otázok.
Je mi ale aj ľúto Belly, príde mi to tak, že si odpykáva trest aj keď nič nespravila (a nemyslím, teraz záver kapitoly). 10 rokov žila život, ktorý vlastne ani nežila len prežívala. Edward jej ukázal všetku krásu života (upírského ale aj normálne života), ukázal jej ako je na svete krásne keď je človek zamilovaný a potom jej to zobral. A jediné čím sa prehrešila bolo to, že ich všetkých milovala a chcela byť s nimi. Nechal ju žiť obyčajný ľudský život, bez ľudí ktorých milovala. Vedela aký je svet v skutočnosti, no nemala nikoho s kým sa o tom mohla porozprávať, lebo musela byť ticho.
Pardon, no tento tvoj príbeh ma núti zamýšľať sa nad Belliným životom po odchode Edwarda.
Kapitola bola veľmi pekne napísaná, tak ako vždy. Jednu jedinú chybu mala a to tú, že skončila. Chceme rýchlo pokračovanie :)
05.11.2021 (16:17)FanFiction jednodílnéI need you, because i love you - 2. časť škoda, že to bolo také uponáhľané.. možno by s toho bola dobra kapitolovka, nerozmýšľala si nad tým ?
05.11.2021 (16:12)FanFiction jednodílnéI need you, because i love you bude aj pokračovanie? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.11.2021 (15:35)Drabble povídkyPoučka o predvídateľnosti červených šiat Nieeee, to si nemohla Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Geniálne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
31.10.2021 (21:01)Shrnutí povídekZhrnutie poviedok - Lorinne Ahoj Lorinne, Ďakujem moc za ponuku. Pre mňa je odmena, už len to, že som sa mohla zapojiť. Dokončila som poviedku neskoro.
Plánujem sa vrátiť ku nedokončeným svojím projektom a ako prvý ktorý mám už skoro dokončený je:
www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/je-to-len-zosit-nie-je-to-zaciatok-1-2/

Šlo by teda pridať tento článok na hlavnú stránku? alebo som to zle pochopila?

Ďakujem moc :)
31.10.2021 (20:57)FanFiction jednodílnéOktóbrová súťaž: Jeseň lásky čas Ďakujem, všetkým za hlasy. Neverím, že som sa umiestnila na prvom mieste. Je to prvé, čo som napísala po veeeeľmi dlhom čase. Ešte raz všetkým moc ďakujem.
Lorinne: ďakujem za opravenie. Je pravda, že som si to po sebe neskontrolovala tak dobre ako som chcela ale tlačil ma čas. Článok som vkladala do administrácie už po polnoci. Som rada, že sa ti obsah páčil. Pôvodne som to plánovala zakončiť trochu inak, ale neviem ako sa sa stalo, ale zrazu som bola v polovici a napísaných som mala 7000 slov a môj koniec sa mi nezmestil.
V práve mám už rozpracované pokračovanie a tak sa možno v najbližšom týždni dočkáme pokračovania a záveru.
27.10.2021 (11:47)FanFiction jednodílnéZpátky ve hře Krásny príbeh. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Pamätám sa, že som už raz na neho natrafila kedysi dávno. Rada som ho znovu našla a idem si rovno aj prečítať pokračovanie.
27.10.2021 (11:38)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 6. kapitola Pokračovanie??? Prosíííííím!!
27.10.2021 (10:15)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 4. kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
27.10.2021 (9:49)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 3. kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
27.10.2021 (9:10)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 2. kapitola Som zvedavá na pokračovanie :)
27.10.2021 (7:20)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Krásne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
26.10.2021 (0:52)SoutěžeVeľká októbrová súťaž! Ahoj Lorinne,
práve som uložila článok v administrácii. Dúfam, že som to stihla aby som sa mohla zúčastniť súťaže.
23.10.2021 (18:03)SoutěžeVeľká októbrová súťaž! Ahoj Lorinne,
To by bola MEGA úžasné :) Ďakujem moc :)
23.10.2021 (17:49)SoutěžeVeľká októbrová súťaž! Po dlhej dobe som sa rozhodla zapojiť do súťaže. Škoda, že je tak málo času. Nečakala som, že po tak dlhej pauze bude písanie také náročné a zaberie mi to tak dlho čašu.
Do kedy môžem uložiť článok v administrácii aby som to stihla?
26.12.2017 (12:19)Shrnutí povídekPoviedky od LiviaCullen Ahojte,

Mám pre vás jednu správe, pre niekoho to možno bbude pozitívna správa a pre niekoho možno nebude nič znamenať.

Rozhodla som sa vrátiť so svojou tvorbou naspeť na tuto stránku a pokračovať tam kde som prestala. Možno to už nebude to čo to bolo pred skoro troma rokmi ale nenechám sa odradiť.

Mám na vás ale predsa len jednu prosbu, prosím napíšte mi do komentáru či máte záujem ešte o moju tvorbu a či sa tu ešte nájdu zlatý a milý ľudia čo radi vyjadrujú svoju podporu a ešte to tu vobec čítaju :D
28.08.2015 (18:08)FanFiction na pokračováníSestry navždy (?) 20. kapitola - Zdravotní obtíže Damonov part je proste BEST!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
25.08.2015 (16:15)FórumFórum Ahoj, chcela by som vedieť, či na moje poviedky ma smtmívko dáke práve ale práva patria iba mne? Môžem ich uverejniť aj na svojom blogu?
31.07.2015 (15:20)Drabble povídkyNezbednica Tak toto som nčakala.. nádhera zlatíčko :D
29.07.2015 (0:03)FanFiction na pokračováníUväznená - 11. kapitola Ďalšia kapitola v dohľadnej dobe. Pozor, extrémne dlhá (na rozdiel od ostatných) + flashbask. Počítam tak do pondelka :D
22.06.2015 (19:28)FanFiction na pokračováníUväznená - prolog + 1. kapitola poviedka bude pokračovať ale na stránke www.liviin-fantasy-svet.estranky.cz ... Nie som si istá či to budem dávať aj sem ... Veľmi ma tvoj záujem tesi
22.06.2015 (8:46)FanFiction na pokračováníPríbeh Isabelly Swan-Black-Volturi - 18. kapitola PISBV sa presúva na nové stranky: www.liviin-fantasy-svet.estranky.cz/

Jednotlivé kapitoli budem pomali pridávať a aj ich budem prerábať aby aspoň trošku vyzerali ako tak k svetu ... teším sa na vás..
24.11.2014 (7:38)FanFiction na pokračováníPríbeh Isabelly Swan-Black-Volturi - 18. kapitola Ahoj, NatalieVolturi :D
Premýšlala som o tom ale neviem si predstaviť ako by som v tom pokračovala a pravdepodobne by to skončilo veľmi zle a v mojom momentálnom rozpoložení by som tam dala SE a nebolo by to ani kvalitou dobré.. možno niekdy časom napíšem jednrázouku s dvomi koncami ale je to vo hviezdach...

teší ma tvoj záujem ale asi som ťa nepotešila že??
02.11.2014 (11:22)FanFiction na pokračováníUpíri: uver a podľahni - 34. kapitola No už sme ale rýchlo daj tu poslednú časť... Nech nám táto naša láska pekne skončí a my si odnesieme len pekné spomienky na ňu Emoticon Emoticon Emoticon

neviem sa dočkať toho konca ale dúfam, že to bude dobre a budeme s tým spokojný :D
13.08.2014 (17:38)FanFiction na pokračováníUpíri: uver a podľahni - 32. kapitola že trochu?? Dobre vieš že som tu už od zaičatku a už od začiatku ti pílim uši. To by som asi nerobila keby som tuto poviedku nemilovala ... JE sice pravda že poviedka sa od prvých kapitol uplne ale uplne zmenila chýba ma mi tam ta divokosť a nespútanosť Edwarda z prvých kapitol... teraz je to na mňa až príliž sladké ale aj tak som poviedke stále verná..

ja keď neviem ako to plánuješ ukončiť som veľmi smutná že poviedka končí, dúfam že to ale ukončíš už HE ale ako tak uvažujem ani z SE by som nebola sklamaná .. no je to každopadne na tebe
13.08.2014 (16:45)FanFiction na pokračováníFrom playboy to husband - 18. kapitola Jéééj, on je tak sladučký.. tá posledná časť ma dostala.. bolo to prefektne vymyslené a napísane.. on bol takýna zožraite .. len ta naša barbie by nemusela toľko po ňom vrieskať a bolo by to dokonalé ... prečo musím byť na neho taká zlá.. ano viem je protivný ale tak ... sama to povedal bol tu pre ňu vždy ... a nebola mu voľná ...

tie dve popletené duše C a E sú ... na narvi som z nich ... tak ona je nanarvy z jeho rodičov on je zase dokonalí, namyslený a blbý herec a do toho tam skočí zamilovaný Demetri ... musím povedať že som čakala kedy sa tí dvaja pobyjú ...

Prečo vlastne nikdy neprejavil Dem záujem o Es? spomýnal tu Carlisle že s ňou spal ale prečo nikdy .. ako chápeš ma nie??
11.08.2014 (19:10)FanFiction na pokračováníUväznená - 10. kapitola natt.echelon:
Ak všetko pôjde tak ako má tak koncom týždňa by som mala odoslať kapitolu na schválenie.. možno aj skôr..

veľmi pekne ti však ďakujem za tvoj komentár a názor. možno mi nebudeš veriť ale neskutočne ma potešil :D ešte raz ďakujem..
11.08.2014 (17:34)Shrnutí povídekPovídky od emam ahoj, prosím aby si mi čo najskôr poslala na mail svoju adresu aby som ti mohla poslať tvoju výhru...
26.07.2014 (17:06)Drabble povídkyNávrat dravce Ako jeden z porotcov danej súťaže musím povedať že je tam istá podobnosť a to nájme v začiatku ale celkový drabble je odlišný hlavne záverom a pointu ... Podľa mňa sa v drabblu Kate3 spomína iba čakanie na niekoho ale v tomto je to inak.. Sú si podobne ale zároveň sú odlišne ..

Na tejto stránke nájdeš už len veľmi malo článkov ktoré by nemali s nejakým iným článkom niečo spoločne. V tomto pripade som na strane Jerryn .
25.07.2014 (17:47)FanFiction na pokračováníFrom playboy to husband - 17. kapitola Ale ale ale.. čo to tu máme?? že by to bola ďalšia kapitola Playboya?? Áno, myslím že áno...

Som rada, že je to tak skoro. Práve včera som rozmýšľala kedy vyjde nový dieľ a ty to takto perfektné urobíš.. Som ti vážne vďačná..

Ten Gerrett sa mi vážne nepáči, mám jeho aj Kate rada ale toto ako tu tu všetko vyšpekuloval a čo všetko to vystraja... neviem či je to moja chyba alebo to tam nebola ale až teraz som zistila že to Gerrett nerobil len tak z dlhej chvýle ale že mu ide o jeho matku ... a to sa mi nepáči, bolo to fajn keď to vyzeralo že to Gerrett robí len preto lebo sa mu to páči bodka.

Jaj, ten Carlisle a Es, to je vážne dvojka, tie jeho hlášky sú vážne nezabudnuteľne .. Vážne, každé jeho slovo je perla :D

prosím, škemrám aby bola ďalšia kapitola čo najskôr, prosíííím
23.07.2014 (9:12)Drabble povídkyPláč pro hvězdu Nádherné a dokonalé. Je to proste úžasne a veľmi sa mi to páči ..
23.07.2014 (9:09)Shrnutí povídekPovídky od chloe Ahoj, prosím jukni sa na mail a odpíš..
23.07.2014 (9:08)Drabble povídkyUtrpení lásky Páni, nádhera a ešte k tomu aj tá hudba .. proste nádhera
21.07.2014 (16:59)Shrnutí povídekPoviedky od VictoriaCullen Ahoj, máš odo mňa asi cez milión mailov a ja čakám na odpoveď (aspoň na jeden :D)
09.07.2014 (10:02)SoutěžeSummer drabbles! ELBaci: mail dorazil Emoticon
07.07.2014 (17:13)FanFiction na pokračováníSestry navždy (?) 17. kapitola - Zlé dvojče Páni, toto je presne to čo som chcela vidieť. Dievčatko moje, ty si sa tak neskutočne zlepšila a mňa to tak strašne teší. Bolo to vidieť na tvojej súťažnej poviedke ale bolo to vidieť aj tu (čoho som sa, musím priznať obávala, či budú sestri rovnako alebo oveľa kvalitnejšie než tá súťažná poviedka) čo ma vážne teší a som neskutočne rada. Viem, že si hovorila, že nás toho ešte neskutočne veľa čaká a preto sa tak ponáhľaš ale uznaj sama, nie je ta poviedka takto krajšia?

Musím, ti znovu povedať, že sa mi nepáči to ticho medzi D a B. strašne rýchlo a jednoducho sa dali do kopy a a teraz sú ako dva cukríky ale ako poznám Damona tak to takto dlho nemôže vydržať a toho sa veľmi bojím, lebo mám D a B veľmi rada a oni sa proste nemôžu rozísť. A ani to čo chystá Katherine sa mi nepáči, určite sa bude snažiť o niečo čo by jej sestričkám ublížilo a určite to bude mať niečo spoločné so Stefanom a Damonom.

Stále si myslím že ta Caroline je dáka divná, vieš čo som ti spomínala ale tak viem, že to moc nešlo upraviť a ani ti to nevyčítam.

dúfam, že ďalšia kapitola bude čo najskôr a držím palčeky aby všetko bolo tak ako má byť. :D
06.07.2014 (16:49)Drabble povídkyNapráskal mě medvídek!!! Jé!! to je strašne rozkošné..

Datum registrace: 27. 9. 2012

Poslední přihlášení: 13. 1. 2023, 13:14

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od LiviaCullen

Poviedky od LiviaCullen

Kapitolové poviedky:

Príbeh Isabelly Swan-Black-Voltury - dokončená

Uväznená - rozpísaná

Nastal čas vianočný - dokončená

Алкоголь ублюдок, alebo alkohol je sviňa - rozpísaná

Poézia:

* Zbohom, láska moja * Slová, listy, pocity... * Lásky sľub *

Jednorázové poviedky:

*Je to len zošit! Nie je to začiatok*

Aktualizácia - 31. 07. 2015 (15:00)

Články:

 

Čas letí včera 5. kapitola

Čas letí včera 5. kapitola

Čas nám trošku postúpil a Bella začína pochybovať minulej budúcnosti. Zo zúfalstva začína hľadať pomoc a tak sa zverí osobe, ktorá je jej blízka.

Príjemné čítanie. LíviaCullen

 

Októbrová súťaž: Jeseň lásky čas

Októbrová súťaž: Jeseň lásky čas

1. kategória - Napíš na tému: Recept na jeseň „Ja.. ďakujem za odvoz domov. Aj mne sa s tebou dobre rozpráva.“ Usmiala som sa na neho. „A rada si vypočujem tvoj recept na jeseň.“

Príjemné čítanie. LíviaCullen

Poviedka sa umiestnila na 1. mieste v októbrovej súťaži!

 

Uväznená - 12. kapitola

Uväznená - 12. kapitola

„Ver mi, ale keď ti poviem s dušou alebo bez nej, nikdy ťa neprestanem mať tak rád ako mám teraz, nikdy ťa neopustím a nikdy, za žiadnych okolností ti neublížim, to ti prisahám,“

Príjemné čítanie. LíviaCullen

 

Prvý sen

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Môj prvý pokus o tripple drabble (300 slov). Téma je možno obohraná ale je to všetko z mojej hlavy.

Bellin prvý sen.

Príjemné čítanie. LiviaCullen

 

Uväznená - 11. kapitola

Uväznená - 11. kapitola"Život nie je fér. Život je sviňa."
Konečne sa dočkáme poriadneho monológu a aj dialógu. Dúfam, že budete všetci spokojní.
Príjemné čítanie. LiviaCullenUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!