Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KristinaCullen

KristinaCullen

KristinaCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristína

Bydliště: Slovensko, Cabaj-Čápor

Věk: 16

O mně: Čo také by som mohla o sebe prezradiť. Zo začiatku som si myslela, že Twilight je riadna sprostoť, ked som však videla film, celkom sa mi to zapáčilo a povedala som sestre, aby mi zohnala aj knihu, tak som si prečítala Súmrak aj Nov a Zatmenie s Úsivot som si stiahla. Potom prišli vianoce a ja som dotala knihy. Na túto stránku som sa dostala len vdaka tomu, že som čítala polnočné slnko. Moja obľúbená postava je Edward a Jasper s Alice, najmä v trojke, kde sú strašne zlatí...

Kontakt:

E-mail: kopp.kristy (zavináč) gmail.com

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000973504715

Statistiky:

Moje články: 42

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 7. 2009

Poslední přihlášení: 7. 8. 2013, 21:38

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KristinaCullen

Povídky od KristinaCullenKapitolové: Piata rasa Jednorazové: Nájdenie svojho úplného šťastia, Dopísané: WOW, Som blázon, Dievča plné prekvapení, Motlidbičky: Zdravas Alice, Aro náš, Edwardičku

Články:

Dokončeno

Wow - prológ + 1. kapitola

Wow - prológ + 1. kapitolaPo odchode Edwarda, Bella zistila, že je tehotná. Porodila dvojičky: Renesmee a Anthony. Pridali sa k nej aj ďalší upíry a teraz žijú v Spokane. Čo sa stane, keď sa do mesta prisťahujú Cullenovi? Ako sa zachová Bella? A čo deti? Budú mať otca radi?

Dokončeno

Som blázon - Prológ + 1. kapitola

Som blázon - Prológ  + 1. kapitolaTáto poviedka je o Edwardovi, ktorý sa nachádza medzi tromi dokonalými pármi. Po nociach sa snaží nevnímať zvuky z vedľajších izieb a dalo by sa povedať, že sníva o tom, že raz stretne dievča, do ktorého sa tiež zamiluje. Raz v noci sa mu v izbe zjaví dievča a od tej chvíle k nemu do izby chodí každú noc, o tej istej hodine a o tej istej hodine aj odchádza. Rozprávajú sa o rodine, minulosti a podobne. Nemusí mať pred ňou žiadne tajomstvá, lebo vie, že on je upír. Dievča miluje a rád by ju predstavil rodine, ale je tu jeden problém. Vidí ju iba on. Jeho rodina si o ňom myslí, že mu šibe. Je prvý upír, z ktorého sa stal blázon alebo je v tom niečo viac? Ako s tým bude žiť?

Dokončeno

Dievča plné prekvapení - prológ + 1. kapitola

Dievča plné prekvapení - prológ + 1. kapitolaPrešlo už 100 rokov od odchodu Edwarda (New Moon). Z Belly sa stala upírka a teraz žije vo Voltere. Zo svojho ľudského života si nič nepamätá. Aj keď spomienky zmiznú, bolesť ostáva. Do Voltery príde Carlisle a Bella s ním odíde, lebo nebola za ten čas nikdy z Voltery na dlhšiu dobu preč a Carlisle jej to chce dopriať. Najmä preto, lebo na vedu okolo upírov je rovnako šialená ako on.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!