Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KrisS

KrisS

KrisSPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: České Budějovice

Věk: 17

O mně:

Kontakt:

E-mail: KristenSwan (zavináč) seznam.cz

ICQ: 412726434ICQ status

Statistiky:

Moje články: 29

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 7. 2009

Poslední přihlášení: 28. 8. 2013, 22:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KrisS

Povídky od KrisSKapitolovky: I Hate myslef? - rozepsaná, Step by Step - rozepsaná, Ta "vlčí" věc mě ničí - rozepsaná. Jednorázovky: Nečekaná Přeměna, Arův Příběh, Setkání po 70-ti letech... Odpuštěno?!, Tak koho, Bello, New Yorská hra na lásku

Články:

 

Step by Step - 7. kapitola

Step by Step - 7. kapitolaDalší díl - je to po ještě delší době. Já vím, jsem fakt hrozná. Už asi nemá cenu slibovat, že bude další opravdu dřív, protože už mi nikdo stejně věřit nebude. Ale těm, kteří mi napsali komentáře k minulé kapitolce i k jiným, moc děkuju. Příště se vynasnažím napsat rychleji.

 

Step by Step - 6. kapitola

Step by Step - 6. kapitolaTak, další dílek. Více pohledů a možná začátek jiskření? U koho? Co všechno se stane? Začátek vztahu? Kdepak, ještě je trošku potrápíme ;) Upozorňuji, že se zde nenachází moc humoru, ale i tak doufám, že se bude líbit.

 

Tak koho, Bello - 1. část

Tak koho, Bello - 1. částCo když to mezi Edwardem a Bellou bylo jinak? Edward si začal myslet, že to s Bellou není to pravé, a tak odešel. Bella si začala s Jakem, ale ten jí také zradil, sice chvilkově, ale neví, jestli mu dokáže odpustit, a tak jsou zatím kamarádi. Do Forks se nastěhuje nový kluk. Tak nesnesitelný a protivný, že to není možné. A co havran, kterého vídá stále častěji? Co když se Edward s rodinou nastěhují zpátky, protože si Edward uvědomuje, že ho život starého mládence neuspokojuje a Bellu pořád miluje? Je to psané v přítomnosti a Bella se vrací ve vzpomínkách po boku svého vyvoleného, koho si nakonec vybrala? 1. část

 

Step by Step - 5. kapitola

Step by Step - 5. kapitolaTakže je tu pohled jiných postav, snad vám to udělá radost a doufám, že jste nezapomněli na tuhle povídku. ;)

 

Ta "vlčí věc" mě ničí - 2. kapitola

Ta vlčí věc mě ničí - 2. kapitolaV tomhle dílku proběhne setkání Edwarda a Belly. Naruší Bella idylku Isabelly a Edwarda? Děkuju všem co zanechali komentář u minulého dílku. Tahle povídka není moc úspěšná a přemýšlela jsem o ukončení, ale alespoň pro těch pár dobrých duší co ji čtou. ;) Doufám, že zůstanete věrní alespoň mé povídce Step by Step. :)

 

Step by Step - 4. kapitola

Step by Step - 4. kapitolaOmlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho. Když jsem viděla ty komenty u předchozího dílku, cítila jsem se provinile, že vás nechávám tak dlouho čekat. Opravdu moc mě potěšily a já jsem za ně strašně moc vděčná. Chci vám všem poděkovat a omluvit se. Nad tím dílkem jsem potila krev a doufám, že se bude líbit, i když je trochu kratší. Díky ještě jednou! P.S. adminům: Za případné chyby se omlouvám. Kontrolovala jsem ho 5x, ale jsem příšerná, tak promiňte. Vím kolik práce vás to všechno stojí.

 

Ta "vlčí věc" mě ničí - 1. kapitola

Ta vlčí věc mě ničí - 1. kapitolaPo dlouhé době sem přidávám 1. kapitolku. Omlouvám se za tu dobu, ale nedostala jsem se na počítač, takže jsem jí nemohla přidat. Snad se bude líbit x).

 

Ta „vlčí" věc mě ničí - prolog

Ta „vlčí věc mě ničí - prologProlog k povídce TVVMN. Doufám, že to hned neodsoudíte, tenhle prolog jsem musela napsat, i když přiznávám, že je trochu nudnější, ale myslím, že je lepší (hlavně pro mě), že vám všechno řeknu hned na začátku než to rozepisovat v průběhu děje a narušovat tak podstatu. A taky, jestli vás zaujme ten příběh a nápad. Ze začátku to bude trochu jiné, než se dostanu k věci. Enjoy it!

 

Step by Step - 3. kapitola

Step by Step - 3. kapitolaNapsala jsem další dílek, za tu dobu si to zasloužíte ;). Je tu první den ve škole. Snad se bude líbit!

 

Step by Step - 2. kapitola

Step by Step - 2. kapitolaTak je tu konečně druhý díl SbS. Omlouvám se za tu dobu, ale snad se bude líbit. Začala jsem psát další povídku tak se i ta snad bude líbit. K ději nic neřeknu, ale snad se bude líbit x). Enjoy it!

 

Step by Step - 1. kapitola

Step by Step - 1. kapitolaJe tu první kapitola. Čeká vás tu seznámení Cullenů a Masenů, jak dopadne? Myslím, že všichni tušíte, tak si to užijte.

 

Step by Step - prolog

Step by Step - prologEsme a Carlisle se potkají na služební cestě a bláznivě se zamilují, ožení se a neberou ohled na následky. Oba dva mají po třech poloupířích dětech. Co se stane, když se jejich děti nebudou mít zrovna v lásce? Dokáží překonat jejich pošťuchování a vyhraje jejich láska nad vším? Dvě rozdílné rodiny spojující je jenom společná nenávist a láska jejich rodičů, jak to dopadne? Inspirace: TV seriál Krok za krokem

 

Setkání po 70-ti letech... Odpuštěno?!

Setkání po 70-ti letech... Odpuštěno?!Co kdyby se Edward a Bella setkali po 70 letech? Z Belly je upírka a oba se naučili žít bez toho druhého... Vyrovnaní, šťastní a odhodlaní. Jak jejich setkání dopadne?

 

Arův Příběh

Arův PříběhTahle jednorázovka je o životě Ara než vůbec poznal Caiuse a Marcuse, o tom jak jeho život mohl podle mě vypadat. Já vím, že na dobu, kterou zde popisuji to moc nevypadá, že takhle vyspělí asi ještě lidé nebyli, ale nevěděla jsem jak to mám jinak popisovat tak na to prosím neberte ohledy, děkuji.

 

I Hate Myself - 3

I Hate Myself - 3Je tu další dílek. Bella se snaží žít normálnější života a trochu se jí daří své schopnosti držet na uzdě. Je to trochu urychlené, ale to jenom tenhle dílek. Na konci dílku potká jednu osobu, která ji velice pomůže s její situací.

 

Nečekaná přeměna

Nečekaná přeměnaTahle jednorázovka je zasazená do prvního dílu Stmívání. S tím rozdílem, že Edward nestihne vysát jed z Belly včas a tak přeměna začala.

 

I Hate Myself - 2

I Hate Myself - 2Po strašně dlouhé době a jen díky Nikol18 jsem stvořila další díl. První díl už je tu celkem dlouho a Nikol18 mě přesvědčila abych zkusila napsat další. Tak jsem něco sepsala a uvidím kdy napíšu další... Enjoy

 

I wanna cry - 8. kapitola

I wanna cry - 8. kapitolaTak je tu další díl. Prosím kritiku, i jiný druh komentářů. Moc děkuju KS.

NEWS

Twilight sága - nyní originální obálky i u nás!

Twilight sága - nyní originální obálky i u nás!Na internetu jsem objevila Twilight knížky v češtině s originálními obálkami - vydavatelství Egmont.

 

I Hate Myself - 1

I Hate Myself - 1Tak začala jsem psát novou povídku, snad se vám bude líbit. Je jak jinak než o Belle a Edwardovi, ale hlavně o Belle. Edward si tu zahraje ne učitele a Bells na čarodějku, ale není nic růžový. Všechno se Belle hroutí...

NEWS

New moon - nové fotky z natáčení

New moon - nové fotky z natáčeníFotky z natáčení NM

 

I wanna cry - 7. kapitola

I wanna cry - 7. kapitolaTak konečně jsem to dokázala. No snad se bude líbit, je ale krátkej, tak sorry. Zanechte prosím nějákou kritiku dík xD No jinak v tomhle dílku Bella zažívá bolest a další bude snad dřív než tenhle tak hezký počtení.

 

I wanna cry - 6. kapitola

I wanna cry - 6. kapitolaTak konečně další xD V tomhle dílku konečně začíná začátek hlavního děje, teda až na konci. Snad se bude líbit a můžete zanechat kritiku, nebo jakýkoliv komentář dík xD A ještě sem se rozhodla psaní trochu zpestřit obrázky...Kris

 

I wanna cry - 5. kapitola

I wanna cry - 5. kapitolaTak sem se rozhodla ještě to trochu prodloužit, tahle kapitola je celkem o ničem,(zase) Slibovala sem, že se tady bude něco dít, ale nechám to na další kapitolu, doufám, že se bude líbit, komentíky prosím, bez nich nemam sílu pokračovat děkuju

 

I wanna cry - 4. kapitola

I wanna cry - 4. kapitolaZase sem se dlouho dokopávala k napsání dalšího dílu, promiňte, ale je tu konečně. Je to krátké, ale snad se bude líbit, příště už se tam začne něco dít Prosím komentíky, ty mě nastartujou, abych to přidala dřív děkuju

 

I wanna cry - 3. kapitola

I wanna cry - 3. kapitolaNic moc se tady neděje a je to krátký, chvíli bude trvat než tam bude něco záživnýho a budou tam Cullenovi nebo tak, ale pomalu se tam blížim...a pardon za takovou dobu...musela jsem se přímo dokopat...a prosím komentíky, jedině ty mě dokopou na další díl a stejně to trvá dlouho, kdyby ste je nepsali tak to nenapíšu asi nikdy:-( Tak hezký čtení

 

I wanna cry - 2. kapitola

I wanna cry - 2. kapitolatak je tu druhá kapitola I wanna cry, v tomto díle si dají Bella a Dan závod jak dopadne? Prosím o komentíky a kritiku :-) opravdu pomůže děkuju

 

I wanna cry - Prolog a 1. kapitola

I wanna cry - Prolog a 1. kapitolaJe to moje první povídka, jenom pokus a chci abyste jí zkusili. Děkuju, kritika by taky bodla xD Je to jenom prolog a první kapitola...ale zajímá mě názor, hlavně kritický!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!