Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kimberly

Kimberly

KimberlyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lucka

Bydliště: Ostrava

Věk: 17

O mně: Jsem sama sebou, což se projevuje i v mé tvorbě. Tak nehledejte hloupoučkou Bellu celou hotovou z Edwarda, umím to i jinak ;)

Kontakt:

E-mail: lucie.svidrnochova (zavináč) email.cz

ICQ: nemámICQ status

Skype: lucie.svidrnochova1

Statistiky:

Moje články: 203

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 11. 2009

Poslední přihlášení: 1. 8. 2019, 20:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kimberly

Povídky od KimberlyKapitolové:

Zázračné dítě (volné pokračování povídky Týraná)
Srdcová královna

V přípravě:

Když láska bolí
Přístav naděje - Puerto esperanza

Nápady:

Bez dalších nápadů

Dokončené:

Carlisle
Moje minulost se odráží v mých písních
Mrcha
Naděje umírá poslední a já se nehodlám vzdát bez boje
(Ne)Obyčejná
(Ne)Obyčejná II: Život Anděla
(Ne)obyčejná III: Poslední tón
Po smrti? Zapomeň!
Tak to lásko v životě chodí
Tak trochu jiný sen
Týraná


Jednodílné:

Ani po smrtiCullenovi a pejsekMost přes minulostVánoční zázrak

Poezie:

BelloEdwardePíseň Věčnosti

Drabble:

Důvod mého bytíJedno jediné pomyšleníKrásná RenesméToevalWithout

Songfic:

Brave - StatečnáDej mi nadějiJsem sluncemPrávě tady, ptávě teď a právě ty

Život před Přeměnou:

Zrcadlo je lhářŽít život ve tměÚtes je pro mě vysvobozením

Londýnská romance:
Polibek (část první) Pravda (část druhá) Pravá láska (část třetí)

Jednodílné OS:
Even angels have their wickes schemes

Spoluautorské:

Páteční večery
1. Příběh - Carlisleovo seznámení s Volturiovými a Marianou

Články:

Dokončeno

(Ne)Obyčejná III: Poslední tón - 1. část

(Ne)Obyčejná III: Poslední tón - 1. částKolkolem hudba nebeská se rozeznívá,
to proto, že lásky anděla smutně zpívá.
Nyní hledá lásku, kterou dříve zatratila,
pozdě jí dochází, že sama hloupá tehdy byla.

Závěrečná série příběhu o andělovi, který zbořil všechny mýty, které mu společnost nastavila. (Ne)Obyčejná se vrací s posledním zvoněním nebeských zvonů.
„Já, že nemůžu milovat?" zahleděla se z okna, směřujícího k jihu. „Jsem anděl lásky, já mohu vše!"

Brzy se dozvíte, zdali zvítězí tradice a legenda o andělu padne, nebo zdali Clare překoná vše, co jí brání a najde to, po čem celou dobu tak usilovně toužila - lásku.
Krásné čtení.
Vaše Kim ♥

Dokončeno

Týraná 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Týraná 1. kapitolaPrvní kapitola je tady, dokopala jsem se k jejímu napsání již dávno, ale musela jsme si řádně promyslet osnovu. Tak, copak je vůbec tahle povídka zač?
Do Cullenovic domu se vrátí Edward. Otázkou však je, zdali je zde jen na návštěvě, nebo má určitý plán... Není to ani týden, co Carlisle na zemi před nemocnicí našel zmlácenou, zakrvácenou a k tomu těhotnou dívku. Kdyby neměla modřiny a nebyla od krve, vypadala by, jako by vypadla z titulní strany Vogue nebo Playboye - ono zase nejsme daleko od pravdy, že?
Jak daleko bude tahle dívka schopná zajít, aby se ubránila svému manželovi? Jakto, že se zná s Edwardem? Je to náhoda, nebo jen nešťastná nehoda?
Moc otázek, málo odpovědí... Musíte si počkat, snad to vydržíte...
Hezké počtení, přeje
Kimi ♥ PS: 15+ za sprosté výrazy...
PPS: Prosím o komentáře. :´)

Dokončeno

Carlisle - Prolog

Carlisle - PrologProlog mé nové povídky. Vše je tak, jak má být, nebo snad ne? Carlisle má svou rodinu hezky po kupě a je šťastná, nebo je to jen na oko? Příběh vypráví o Carlisleovi a obecně o všech Cullenových, ale o Carlisleovi obzvláště. Carlisle je zkrátka Carlisle, ale není takový, jak ho znáte, nebo jste ho znali, před lety se stala jedna taková nemilá věc a od té doby se vše změnilo... Jaký je vlastně ve skutečnosti Carlisle a všichni Cullenovi? Co se tehdy vlastně doopravdy stalo? Co skrývá dívka, která se přistěhovala? Je snad pro Cullenovy nějak nebezpečná? Proč mají pocit, jakoby je někdo, od doby, co se objevila, sledoval? Jaké je její tajemství? Proč jim tato dívka připomíná někoho tak blízce známého? Kdo to je a proč přišel? Co se skrývá za nádherným jménem? Perfektním vzhledem? Luxusními předměty? Co skrývá Soledat?

Dokončeno

(Ne)obyčejná II.: Život Anděla... 1. kapitola

(Ne)obyčejná II.: Život Anděla... 1. kapitolaJe tady pokračování povídky (Ne)Obyčejná. (Ne)Obyčejná - Život Anděla. Snad se Vám bude líbit stejně, jako se Vám líbila a budu tady mít takovou hromadu komentářů jako u její první části. Tahle kapitola začíná rok po tom, co skončila první část. Kdo neví o co tady jde, jelikož první část nečetl, tak tady malá rekapitulace. Bella - Clare vždy byla zvláštní člověk, dokazoval to při nejmenším její vzhled. Oči černé jako uhel a vlasy blond až pískově bílé. Jednou na diskotéce potkala Cullenovi a s Edwardem se do sebe zamilovali. Když jí bylo osmnáct, zjistila, že má nadpřirozené schopnosti a že je jednou z Verlore Angeles. (Legenda viz kapitola 10. první část) Rozhodne se, že odjede do Francie, ale zůstává s Edwardem, prozatím. Jak to je tedy teď? Rok po tom, co skončil předchozí příběh? Čtěte.

Dokončeno

Mrcha - Prolog

Mrcha - PrologUkopaly jste mě do napsání prologu Mrchy, takže tady je. Je to zatím pouze Prolog, takže nevím, co bych do perexu měla napsat... Tento Prolog je vlastně vyjmut ze středu této povídky. V této povídce píši o úplně jiné Belle. Ona je upírka, bývalá členka Arovy gardy, ošem protože od Ara odešla, má cejch, kterého se nemůže zbavit, je to značka lhářky, podvodnice a kuplířky -> zkrátka Mrchy, kterou Bella taky je. Co se však stane, když se Mrcha zamiluje, ale není na to připravena a tak udělá největší chybu svého života? Tak na to si musíte počkat...

Dokončeno

Po smrti? Zapomeň! 1. kapitola

Po smrti? Zapomeň! 1. kapitolaTakže, první dílek. Je to jen pokus, zdali se vám to bude líbit, no uvidíme. No, jde tu o pokračování jednorázovky - Ani po smrti -, kdy jste nebyli spokojeni se smutným, přímo bruntálním koncem a tak tady je pokračování. Snad se bude líbit. Jde tady vlastně o to, že se Bella dostane do Nebe na Andělskou Akademii (Nenádavejte mi, momentálně čtu knížky 100% andělé) a dozví se novinku, že je Anděl. Co jí ale řekne Archanděl Michael, tak znepokojivého, že se jí to tak dotklo a je z toho zničená? A co jí prozradil krásný kluk jménem Tommy, že se jí nálada zvedla o sto stupňů? Přečtěte si...

Dokončeno

Naděje umírá poslední a já se nehodlám vzdát bez boje! - Prolog

Jediné co člověku zůstane, když vše, co mu dávalo chuť žít ztratí. Je prý naděje. Já ztratila v jeden den vše co pro mě bylo důležité. Mojí jedinou a opravdovou lásku, které jsem dala svou duši, ale i tělo. Moje rodiče, které jsem tolik milovala a kteří mi teď chybí. Za ně jsem dostala něco jiného. tajemství, které ví jen jediná osoba na tomto světě.

Dokončeno

Moje minulost se odráží v mých písních ... Prolog + 1. kapitola

Moje minulost se odráží v mých písních ... Prolog + 1. kapitolaŽivot je krutý, zažila jsem to na vlastní kůži. Nejdříve mi sebral rodinu a já zůstala sama. Potom jsem ale dostala ten nejkrásnější dárek k sedmnáctým narozeninám – novou rodinu...
První díleček mojí nové povídky. snad se bude líbit.
Byli u vás zloději? Ukradli vám klávesnici? Jaká škoda! Avšak jestli ne... mohli by ste zanechat komentář.
Díky. Kim ".)

Dokončeno

(Ne)obyčejná... prolog + 1. kapitola

(Ne)obyčejná... prolog + 1. kapitolaBella nikdy nebyla obyčejný člověk, vždy byla něco víc... Každý to z jejího chování vycítil, nikdo však nevěděl co to znamená, teď je Belle osmnáct a to co se zdá nemožné, ... se pro ni stává možným ...

Dokončeno

Tak to lásko v životě chodí... 1. kapitola

Tak to lásko v životě chodí... 1. kapitolaBella zjišťuje že edward a jeho rodina jsou upíři až když už musí edward z belly upíra udělat... prosím hodně hodně kritiki Km ".D

Dokončeno

Tak trochu jiný sen... 1. kapitola

Tak trochu jiný sen... 1. kapitolaTak trochu jiný sen... je povídka na pokračování 1 dílu kdy Edward opustí Bellu. Jak do příběhu zapadá Laurent, Victoria a velmi krásný a nadaný Lucas? Jak Edwardova rodina? Čtěte...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!