Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kikushinka

Kikushinka

KikushinkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna

Věk: 15

O mně: Jsem obyčejná holka, která naprosto zbožňuje texty Stephenie Meyerové, hlavně ságu Stmívání.

Kontakt:

Skype: kikina.zverinova

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 9. 2009

Poslední přihlášení: 22. 6. 2011, 20:47

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kikushinky

Povídky od KikushinkyJednodílné povídky: Život je těžký a věčnost ještě těžší... Až navěky

Povídky na pokračování: Pomsta (dokončená) Život je nespravedlivý (rozepsaná) Cesta ke konci (rozepsaná) When the stars fade away (rozepsaná) Jako oni (připravuje se)

Články:

 

When the stars fade away - epilog

When the stars fade away - epilogUteklo to jako voda (alespoň mně to tak připadá :D), a je tu epilog. Užijte si čtení, protože co se týče této povídky, je to naposledy :)

 

When the stars fade away - 19. kapitola

When the stars fade away - 19. kapitolaTak a je tu poslední kapitolka, teď už jenom epilog a je úplně dokonáno! :) Přeji příjemné čtení :).

 

When the stars fade away - 18. kapitola

When the stars fade away - 18. kapitolaMám tu pro vás další kapitolu, která je už předposlední (pokud nepočítáme epilog). I když v ní nejde vlastně o nic pěkného (stejně jako ve většině této povídky :D), tak doufám, že se vám bude alespoň trošku líbit. Taky vás prosím o komentáře a kritiku, děkuji a přeji příjemné čtení. :))

 

When the stars fade away - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

When the stars fade away - 17. kapitolaTak tady máte tak dlouho slibovanou 17. kapitolu. :)

 

When the stars fade away - 16. kapitola

When the stars fade away - 16. kapitolaDalší, již šestnáctý, díl povídky When the stars fade away. Snad se vám bude líbit, i když mně se nelíbí... Taky bych vám ráda oznámila, že už pomalu finišujeme, takže ještě takové dvě kapitoly, epilog a bude hotovo. :) Prosím o komentáře a kritiku a přeji příjemné čtení ;-))

 

When the stars fade away - 15. kapitola (druhá část)

When the stars fade away - 15. kapitola (druhá část)Pokračování 15. kapitoly, která nebude o ničem jiném, než o svatebním dnu Belly a Grega. Co všechno se stane a jak to tedy nakonec dopadne? Vezme si Bella Grega nebo ne? Čtěte a dozvíte se to. Přeji příjemný zážitek. :)

 

When the stars fade away - 15. kapitola (1. část)

When the stars fade away - 15. kapitola (1. část)Další kapitola, která nese název svatba, je tady, a jak již název napovídá, Bella se bude vdávat, ačkoliv, jak jistě tušíte, nepůjde o veselou záležitost. Je to zatím jen první část, tu druhou vám dodám co nejdrřív. Prosím vás o komenty a přeji příjemné čtení ;-) :)

 

When the stars fade away - 14. kapitola

When the stars fade away - 14. kapitolaDalší, v pořadí již 14. kapitola. Snad se vám bude líbit, i když z pohledu děje vlastně není pěkná... :( Jako vždy vás prosím o komentáře a kritiku. Děkuji, vaše Kikushinka :)

 

When the stars fade away - 13. kapitola

When the stars fade away - 13. kapitolaTakžeee... po dlouhé, ale velmi dlouhé pauze tu pro vás mám další díl. Za tu pauzu se vám vážně omlouvám, nebylo to vůči vám fér. Snad se vám tento díl bude líbit. Každopádně počítám s vaší kritikou. ;-) Takže přeji příjemné čtení a ještě jednou se omlouvám za tu mou absenci... :)

 

Princezna temnot - 4. kapitola

Princezna temnot - 4. kapitola4. kapitola, snad se vám bude líbit a zanecháte komentář. :)

 

Princezna temnot - 3. kapitola

Princezna temnot - 3. kapitolaMoc vám děkuji za vaši chválu, jsem ráda, že to nepíši zbytečně. Mám pro vás další dva díly, a doufám, že se vám budou líbit přinejmenším stejně, jako ty první dva. A když se vám bude chtít, rozhodně vám nebudu vytýkat, když přidáte i upřímný komentář. Děkuji :)

 

Princezna temnot - 2. kapitola

Princezna temnot - 2. kapitolaPokud vás zaujala první kapitola, doufám, že se vám bude líbit i kapitola druhá. A za každý váš komentář vám budu moc vděčná. :)

 

Princezna temnot - prolog + 1. kapitola

Princezna temnot - prolog + 1. kapitolaBella už několik let není člověk. Kdysi ji našli Volturiovi a sami ji přeměnili. Teprve až když tak učinili, dozvěděli se o Bellině obrovském potenciálu, který se samozřejmě rozhodli plně využívat. Bella je zde totiž upírka s daleko mocnějšími silami, než má například Jane, Alec, nebo kdokoli další. Umí měnit počasí a ovládá živly. Dokáže pouhou pohnutkou mysli způsobit katastrofu větší než lidstvo na planetě Zemi zažilo za celá ta dlouhá staletí. A i Bella si život po boku královské upírské rodiny užívá. Mezi jí a jedním z nich je dokonce i něco víc, než jen chladná přitažlivost. Jenže pak nadejde den, kdy se k Volturiovým donese zpráva o narůstajícím počtu novorozených upírů v Americe. Vyšlou Bellu, ať to tam jede "zkrotit" a ta jejich požadavek s nadšením plní. Ale jen co se Bella s novorozenými setká a zjistí, že podcenila jejich sílu, něco se pokazí a záhy se Bella ocitá polomrtvá kdesi v lese. Nějakým záhadným způsobem ztratila paměť a nic si ze svého předchozího života nepamatuje. A takhle ji tady najdou Cullenovi v čele s Edwardem, který Bellu kupodivu nevidí poprvé.

 

When the stars fade away - 12. kapitola (druhý pokus)

When the stars fade away - 12. kapitola (druhý pokus)Tak, pokud se některým z vás 12. kapitola nechtěla ukázat, nebo jste s ní měli jakékoli jiné problémy, tak snad vám to tady už půjde normálně otevřít. A děkuji Rosselině, že mě na to upozornila. :)

 

When the stars fade away - 12. kapitola

When the stars fade away - 12. kapitolaI přes váš ne zrovna velký zájem jsem neodolala a musela napsat další kapitolu. Nějak mě děsně začalo bavit tuhle povídku psát, protože je úplně jiná než moje ostatní povídky. Tak snad vás to bude bavit číst aspoň z části tak, jako mě psát. Byla bych vám moc vděčná za vaše komentáře a především kritiku. Tak a teď už se pusťte do čtení, přeji vám příjemný zážitek :)

 

Cesta ke konci - 10. kapitola

Cesta ke konci - 10. kapitola10. kapitola pojmenovaná Náhodné setkání. Moc vás prosím o komentáře a především kritiku. Příjemné čtení ;)

 

When the stars fade away - 11. kapitola

When the stars fade away - 11. kapitolaMám pro vás 11. kapitolu a doufám, že se vám bude líbit. Jako vždy se můžete vyjádřit v komentářích, a já vám budu moc vděčná za vaši kritiku! ;)

 

Cesta ke konci - 9. kapitola

Cesta ke konci - 9. kapitolaPřidávám další dílek k Cestě ke konci a doufám, že se vám bude líbit minimálně tak jako ten předchozí (čímž bych vám chtěla poděkovat za vaše komentáře, které mě opravdu potěšily). Taky jsem vás chtěla upozornit, že Bellino těhotenství v této povídce nebude probíhat stejně jako v knížce, ale doufám, že to vás od čtení neodradí... Samozřejmě zase platí pravidlo, že čím víc zájmu, tím rychleji tu bude další díl. Tak a teď už vás nebudu zdržovat od čtení a přeji příjemnou zábavu :)

 

When the stars fade away - 10. kapitola

When the stars fade away - 10. kapitolaTak a mám pro vás jubilejní desátou kapitolu k When the stars fade away. A co se v ní bude dít? To si už budete muset přečíst. Doufám, že se vám kapitola bude líbit a moc vás prosím o vaše upřímné komentáře. Děkuji předem, vaše Kikushinka :)

 

Cesta ke konci - 8. kapitola

Cesta ke konci - 8. kapitolaTak pro vás konečně mám 8. kapitolku k Cestě ke konci, která se vám snad bude líbit. Podle mého názoru se mi tahle kapitola vůbec nepovedla, ale tak posuďte sami... Taky bych vás chtěla upozornit, že další kapitoly přidávám podle zájmu. Takže když uvidím, že o další kapitolu stojíte, budete ji mít brzo, v opačném případě si budete muset počkat. No ale teď už vás nebudu zdržovat od čtení, přeji příjemnou zábavu a jako vždy prosím o komenty. Díky, vaše Kikushinka ;)

 

When the stars fade away - 9. kapitola

When the stars fade away - 9. kapitolaMám tu pro vás další, i když opět trochu kratší kapitolu ale snad to tolik nevadí... Byla bych moc ráda, kdybyste všechny své názory, připomínky, dotazy a kritiku napsali do komentů. Děkuju a přeji příjemné čtení. :)

 

When the stars fade away - 8. kapitola

When the stars fade away - 8. kapitolaTak jak jsem slíbila, mám pro vás další kapitolu, která je sice o dost kratší, než obvykle bývá, ale i tak doufám, že v ní snad najdete zalíbení. Všechny vaše názory si jako vždycky ráda přečtu v komentářích! :)

 

When the stars fade away - 7. kapitola

When the stars fade away - 7. kapitolaTak jsem se konečně zase dostala k psaní mých povídek (byla jsem totiž nemocná a nemohla jsem k počítači), a tak vám přináším sedmou kapitolu WTSFA. Jako vždy doufám, že se vám bude líbit, a že zanecháte pár komentíků... Předem děkuji, vaše Kikushka :)

 

Cesta ke konci - 7. kapitola

Cesta ke konci - 7. kapitolaTak je tu 7. kapitola Cesty ke konci s názvem Cestovní horečka. Dozvíte se v ní, jaké je Bellino další přání, které si chce před svou smrtí splnit. Snad se vám kapitola bude líbit. Podle mě je to taková oddychovka, možná až nuda, ale přesto doufám ve vaše komentáře a kritiku. Kikushinka :)

 

When the stars fade away - 6. kapitola

When the stars fade away - 6. kapitolaVím, že jste čekali dlouho, ale já opět nějak nestíhala psát, takže další díl tu je až dnes, za což se vám všem, kteří mé povídky čtete omlouvám. Mám pro vás již 6. kapitolu, do které už je konečně zakomponovaný i Edward. A co se vlastně bude dít? To už si budete muset přečíst. Přeji příjemné čtení a ještě jednou se vám omlouvám, že jste tak dlouho čekali...

 

When the stars fade away - 5. kapitola

When the stars fade away - 5. kapitolaČauky všem, je tu 5. kapitolka pojmenovaná Návštěva. Půjde v ní o to, že Bella a Greg jedou na návštěvu za Charliem. Snad se vám to bude líbit. A ještě jednou se vám omlouvám za to, jak je Greg zlej a Bella naivní, tuhle povídku jsem chtěla trochu víc drsnější a proto jsou takoví jací jsou... Ale abych vám vylepšila náladu, můžu vám slíbit, že v příští kapitole se už konečně objeví Edward. :) Tak vám přeji příjemné čtení... :)

 

Cesta ke konci - 6. kapitola - 2. část

Cesta ke konci - 6. kapitola - 2. částDruhá část šesté kapitoly nazvané Jedna duše, jedno tělo je tady, tak vás moc prosím o komentáře. Snad se vám to bude líbit. Kikushinka ;)

 

Cesta ke konci - 6. kapitola

Cesta ke konci - 6. kapitola6. kapitola je tu a já jen doufám, že se vám bude líbit. Tahle kapitola je trošku taková oddychovější, půjde v ní hlavně o svatbu Belly a Edwarda a taky o tom, co se bude dít po ní. Rozdělila jsem to na dvě části, snad se nebudete zlobit, ale kdybych to měla všechno vecpat do jedné kapitoly, tak byste si na ní museli asi počkat ještě o to déle. Tak vám jako vždy přeji příjemné čtení, vaše Kikushinka :)

 

When the stars fade away - 4. kapitola

When the stars fade away - 4. kapitolaTak konečně tu pro vás mám další kapitolu, která tentokrát nese název Přetvářka. Bude to o tom, jak se Bella snaží zakrýt Gregovu cholerickou povahu a sama sobě si nesmyslně namlouvá, že bude zase všechno dobré. Jestli vám její chování přijde hloupé a naivní, je to záměr, Bella je totiž víc než po Gregovi touží po muži, se kterým by mohla strávit zbytek života, a protože Greg je k tomuhle zatím nejblíž, snaží se mu ve všem vyhovět. Jinak bych se vám chtěla moc omluvit za to, jak dlouho jste na pokračování museli čekat, snad si tenhle díl aspoň o to víc vychutnáte. Tak já už nebudu zdržovat a přeji příjemné čtení ;)

 

Cesta ke konci - 5. kapitola

Cesta ke konci - 5. kapitolaOmlouvám se, vím, že jste na další kapitolu opravdu dlouho čekali, ale v poslední době se toho na mě tolik navalilo, že nevím co dřív, takže počítejte s tím, že další díly tu nebudou každý nový den. Ještě jednou se vám moc omlouvám a doufám, že se vám bude tahle kapitola líbit. Už teď se těším, až budu psát další, takže tu snad bude co nejdřív to jen bude možné. :) Přeji příjemné čtení, vaše Kikushinka

 

When the stars fade away - 3. kapitola

When the stars fade away - 3. kapitola3. kapitolka se jmenuje A tak začalo peklo... Pokud čekáte už brzy Edwarda, tak vás musím zklamat. Ten se tu ještě pár kapitol neobjeví, ale nebojte, až vstoupí do děje, bude to stát za to ;) Teda aspoň doufám... :)Jinak, tahle kapitolaje o tom, co se bude dít v několika následujících týdnech mezi Bellou a Gregem, tak snad se vám to bude líbit. Jako vždy vás snažně prosím o komentáře a kritiku a přeji příjemné čtení :)

 

Cesta ke konci - 4. kapitola

Cesta ke konci - 4. kapitola4. kapitolka je tady a vy se v ní dozvíte, co se s Bellou stalo a jak to všechno dopadne... Přeji příjemné čtení a prosím o komentáře a kritiku především!!! Děkuji, vaše Kikushinka :)

 

When the stars fade away - 2. kapitola

When the stars fade away - 2. kapitola2. kapitolka s názvem Slibný večer bude o tom, jak se Greg s Bellou poznávají na společné večeři, a taky o tom, co bude následovat pak... Snad se vám to bude líbit, a prosím o komentíře a kritiku, děkuju :)

 

Cesta ke konci - 3. kapitola

Cesta ke konci - 3. kapitolaTak konečně je tu 3. kapitola, ve které, jak už všichni jistě tušíte, bude Bella skákat bungee jumping. Musím se přiznat, že já sama, jsem nikdy nic podobného nepodstoupila, a tak jen doufám, že jsem to napsala co nejvíc realisticky. Snad se vám to bude líbit. Přeji příjemné čtení :)

 

Život je nespravedlivý - epilog

Život je nespravedlivý - epilogA je tu naprosto poslední díl k povídce Život je nespravedlivý. Je to epilog, a snad se vám bude líbit. Na závěr bych vás chtěla poprosit o komentáře, ale hlavně kritiku, abych věděla, čeho se mám vyvarovat a v čem se mám do dalších povídek zlepšit. Děkuji a přeji příjemné čtení, vaše Kikushinka :)

 

Život je nespravedlivý - 18. kapitola

Život je nespravedlivý - 18. kapitola18. kapitola s názvem Bolest... Snad se mi povedla líp, než ta předchozí...mno posuďte sami... Jo a po téhle kapitole vás čeká už jen epilog... Prosím o KOMENTÁŘE! Děkuji, vaše Kikushinka :)

 

Život je nespravedlivý - 17. kapitola

Život je nespravedlivý - 17. kapitola17. kapitola s názvem Poslední tažení je tady, a já jen doufám, že se vám bude líbit... Prosím o komentáře!!! :)

 

Život je nespravedlivý - 16. kapitola

Život je nespravedlivý - 16. kapitola16. kapitolka nese název Přesila. Je to jedna z úplně posledních kapitol, tak snad se vám bude líbit. Prosím o komentáře! Čím víc komentářů, tím dříve bude další kapitola! Když totiž vidím, že se vám to líbí a je o to zájem, tak nějak mě to přinutí psát rychleji. :)

 

Cesta ke konci - 2. kapitola

Cesta ke konci - 2. kapitola2. kapitola s názvem Některé věci nezměníš. Prosím vás jako vždy o komentáře a kritiku především. Pokusím se přidat další kapitolu co nejdřív, ale nic vám neslibuji... Přeji přijemné čtení :)

Dokončeno

When the stars fade away - 1. kapitola

When the stars fade away - 1. kapitolaBella Swannová je přesně taková milá a tichá dívka, jakou ji znáte z Twilight, jen s jedním rozdílem. Už jí není sedmnáct a ve Forks nikdy nepoznala ani Cullenovy ani Blackovy. Žila naprosto normální život, měla úplně obyčejné dětství, a teď je z ní dospělá žena. Od Charlieho se odstěhovala a pracuje jako učitelka v mateřské školce v New Yorku. Právě tam se také seznámila s na první pohled šarmantním a pohledným Gregem, se kterým si hned padli do oka a dali se dohromady. Jenže Greg není tak skvělý partner jak by se mohlo zdát. Je žárlivý a agresivní a netrpí Belle absolutně nic. Dělá si z ní jen loutku, hračku, do které se neustále naváží a bije ji. Bella ale jeho povahu trpí, i když by ho nejradši opustila. Jenže to nemá tak jednoduché. Aby se aspoň trochu odreagovala, začne chodit na kurzy francouzštiny. Tam se seznámí se sympatickým, milým a přívětivým Edwardem, do kterého se na první pohled zamiluje. Ale bude on její lásku opětovat? A co na to řekne Greg? Doufám, že se vám to bude líbit. Prosím zanechte upřímný komentář, každý, kdo si to přečte, vážně se mi pak snáz píšou další kapitoly. Děkuju předem, vaše Kikushinka :)

 

Život je nespravedlivý - 15. kapitola

Život je nespravedlivý - 15. kapitola15. kapitola s názvem Osud nebo kletba? Prosím o komenty, vážně mi to pomáhá v psaní! Děkuji! :)

 

Život je nespravedlivý - 14. kapitola

Život je nespravedlivý - 14. kapitola14. kapitola s názvem Ashleyino vyprávění...

 

Život je nespravedlivý - 13. kapitola

Život je nespravedlivý - 13. kapitola13. kapitola nese název Porod. Taky bych vás chtěla upozornit, že se už tato povídka schyluje ke konci, počítám už jen s maximálně třemi díly. Tak ať se vám to líbí, a prosím o komentáře! :)

 

Život je nespravedlivý - 12. kapitola

Život je nespravedlivý - 12. kapitola12. kapitola s názvem Upíři vrací úder. Snad se vám bude líbit, i když já osobně si myslím, že se mi tahle kapitola moc nepovedla... No posuďte sami a rozhodně zanechcejte komentář! :)

 

Život je nespravedlivý - 11. kapitola

Život je nespravedlivý - 11. kapitola11. kapitola nese název Zbabělost. Prosím moc o komenty a kritiku! Děkuji a příjemné čtení :)

 

Život je nespravedlivý - 10. kapitola

Život je nespravedlivý - 10. kapitola10. kapitola s názvem Nečekané. Prosím znovu o komenty, protože posledně jich moc nebylo a pokud nebude zájem, tak psaní téhle povídky nejspíš pozastavím...

 

Život je nespravedlivý - 9. kapitola

Život je nespravedlivý - 9. kapitola9. kapitolka s názvem Upíři versus vlkodlaci. Prosím jako vždy o komentáře a hlavně kritiku! Vážně moc vás prosím, piště v čem se mám zlepšit, ráda bych své psaní dostala na trochu vyšší úroveň, pokud mi rozumíte... Děkuju, a přeju příjemné čtení :)

 

Cesta ke konci - 1. kapitola

Cesta ke konci - 1. kapitolaBella si šťastně užívá svého lidského života spolu se svým nelidkým přítelem Edwardem, který je upír. Příběh je zasazen do období po Twilight. A co se bude dít? Prozradím vám jen to, že Bella jednoho dne zjistí něco, co ji nepříjemně překvapí a bude s tím muset žít do konce svého života. O co půjde se dozvíte už v této kapitole. Jinak bych vás chtěla jako vždy poprosit o komentáře a kritiku, a pište jestli mám vůbec pokračovat. Děkuju předem a hezké počteníčko :)

 

Život je nespravedlivý - 8. kapitola

Život je nespravedlivý - 8. kapitola8. kapitola s názvem Horší už to být nemůže. Prosím jako vždy o komenty a přeji příjemné čtení. :)

 

Život je nespravedlivý - 7. kapitola

Život je nespravedlivý - 7. kapitola7. kapitola s názvem Schůzka. Prosím o komenty, a ať se vám to líbí...

 

Život je nespravedlivý - 6. kapitola

Život je nespravedlivý - 6. kapitola6. kapitola s názvem Láska je láska, ale osud je osud.

 

Život je nespravedlivý - 5. kapitola

Život je nespravedlivý - 5. kapitola5. kapitola s názvem Další do hry. Pěkně čtení a prosím komenty. :)

 

Život je nespravedlivý - 4. kapitola

Život je nespravedlivý - 4. kapitola4. kapitolka s názvem Komplikace. Snad se vám bude líbit... Prosím zanechejte kometář, díky! :)

 

Život je nespravedlivý - 3. kapitola

Život je nespravedlivý - 3. kapitola3. kapitola s názvem Konec nebo začátek? Snad se vám bude líbit... :)

 

Žvot je nespravedlivý - 2. kapitola

Žvot je nespravedlivý - 2. kapitolaDruhá kapitola k mé nové povídce Život je nespravedlivý s názvem Přírodu neošálíš. Hezké čtení! :)

Dokončeno

Život je nespravedlivý - Prolog + 1. kapitola

Život je nespravedlivý - Prolog + 1. kapitolaAhoj, tak jsem začala s další kapitolovkou. Je to (jak jinak) zase o Belle a Edwardovi, jenže tentokrát Edward není upír, ale vlkodlak, stejně jako zbytek jeho rodiny. Edward Bellu nekonečně miluje a udělal by pro ni cokoliv, ale jednoho dne vstoupí do smečky pár nových členů a najednou je všechno naruby. Obstojí tedy láska Belly a Edwarda tuto neobyčejně těžkou zkoušku? Prosím o komenty a připomínky, ať vím, jestli mám vůbec pokračovat. Děkuji, přeji příjemné čtení... :)

 

Pomsta - 3. kapitola

Pomsta - 3. kapitolaZávěrečná kapitolka Pomsty, ve která se vše dořeší a rozluští... Krátké shrnutí předchozích dvou kapitol - Bella jela na dovolenou ke Karibiku, ale tam ji pronásleduje krvelačná Jane, které nejde o nic jiného než o Bellinu smrt. Cullenovi se snaží pomoct jak jen mohou, ale Jane je stejně vždycky dostihne. Nakonec Bella skončí se zlomeným žebrem v nemocnici a na chvíli má od té pomstychtivé mrchy pokoj. Po týdnu jí však Jane zavolá a pod výhružkou Carlislovi smrti (který jel do Volltery vše vyřešit) ji donutí se vzdát. Jak to tedy všechno dopadne? To se dočtete právě teď a tady!Přeji příjemné počtení a prosím o komenty :)

 

Pomsta - 2. kapitola

Pomsta - 2. kapitola2. kapitola mé povídky pomsty. V první kapitole se Bella dozvěděla, že po ní tvrdě jde Jane, druhá kapitola vše více rozšiřuje a vysvětluje. Jaký je hlavní důvod přítomnosti Jane? A jak tuto situaci vyřeší Cullenovi? Čtěte a bavte se, snad se vám to bude líbit... :)

 

Až navěky

Až navěkyJednorázovka hlavně o Belle a Edwardovi. Příběh je z pohledu Belly, kterou Edward neproměnil v upíra, ale nechal ji stárnout, tudíž je teď Belle něco kolem 80 let. Toto vyprávění nemá typický happy end, ale snad se vám bude líbit. Prosím o komentíky, kritiku, přopomínky ať vím, v čem se mám do nějaké příští povídky zlepšit. Příjemné čtení!

Dokončeno

Pomsta - Prolog a 1. kapitola

Pomsta - Prolog a 1. kapitolaKratší kapitolovka z období mezi Eclipse a Breaking dawn. Bella jede o letních prázdninách ke Karibiku, kam za ní má brzy přijet její milovaný Edward. Mezitím ji však začne stíhat velmi podivný pocit. Jaký, to si přečtěte v článku. Tohle je zatím prolog a 1. kapitola - ta je kapku delší, ale snad vás to bude bavit. Moc prosím o komenty a přípomínky jestli mám vůbec pokračovat, děkuju.

 

Život je těžký a věčnost ještě těžší ...

Život je těžký a věčnost ještě těžší ...Ahoj, tohle je má první povídka, tak upřímně doufám, že se vám bude líbit, snažila jsem se. :) Jde o jednorázovku z pohledu Edwarda, v období po Eclipse, víc vám asi neprozradím. Moc vás prosím o komenty, ať už kladné či záporné, s nadšením přijmu každou kritiku, protože bych se samozřejmě chtěla dále zdokonalovat v psaní... Tak příjemné počteníčko...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!