Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kika57

NM - RenesmeeCarliee


Kika57

Kika57Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna

Bydliště: Praha východ

Věk: 19

O mně: Info o mně? Takže... Když mi bylo 6, tak jsem si zlomila nos, protože jsem blbě šlápla a chodník u nás před barákem je pěkně tvrdý! Jinak nic jiného jsem zlomeného neměla. To jsem vám všem musela říct! :P

Z mého osobního života vám nic říkat/psát nebudu, protože neni moc zajímavý.

JÁ A MÁ PŘÍHODA S TWILIGHT:
Když jsem přišla ke kamarádce, tak se koukala na Nový měsíc a já na ni koukala jako na blázna, protože jsem nevěděla, co je Nový měsíc! Tak se se mnou podívala na Stmívání a už to začalo! Okamžitě jsem si pustila i Nový měsíc, ale nestačilo mi to. Zjistila jsem, že spolužačka má doma všechny čtyři díly a já je přečetla během týdne. Maminka měla velikou radost, protože jsem celý týden byla k nepoužití a od té doby jí o tom pořád vyprávím. xD Nikdo nemůže být neinformovaný!
Jinak jsem tým Edward a Cullens a Jacoba nemusim. ;)

Kontakt:

E-mail: Kika.57 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 371453688ICQ status

Statistiky:

Moje články: 178

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 7. 2010

Poslední přihlášení: 6. 11. 2018, 21:38

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kika57

Povídky od Kika57Kapitolové: (3) Postarej se o ni...(dokončená)
Vítej v reality show!(dokončená)
Láska za mřížemi (dokončená)
Chlupáček (dokončená)
Knihovnice (píše se...)
Pushinka (píše se...)
Už nikdy nebudu stejná (připravuje se...)
Spoluautorské: (1) Pronudu.cz (patulka13; rozepsaná) *** Tajný ctitel (eMCullen + zuzinecckaa; píše se) Ostrov snů? Neřekla bych! (JoheeeCullen; Připravuje se)
Jednodílné: (12) I takto to může být... *** Malá mořská víla *** Válka! *** Please, don´t leave me *** Legenda *** Děláš chybu, Bello! *** On čte myšlenky! *** Vítej, Heidi! *** Máš smůlu Violo! *** Náhoda je blbec *** Wild love *** Wild love 2. část
Drabble: (9) Příliš sobecký? *** Jednou budeš můj! *** Věřím ti! *** Nejlepší kamarád... *** Rituál *** Co to je? *** Proměň mě! *** Zkažený lov *** Přátelé navždy
Poezie: (8) Hledání upírovo *** Do-to-ho! *** Nezvyklá dvojka *** Musím tě mít *** Nechám tě už být *** Zrádné svědomí *** Krásný pocit *** Msta *** Nejsi mrtvá, nejsi mrtvá! *** Pán celého světa
Parodie: (0)
Parodová poezie: (5) Za všechno můžou vlci! *** Baletní studio *** Za všechno můžou vlci! II. *** Pohádkový chaos *** Modrobílé zlo *** Jako pravá od Mattela

Články:

 

Pán celého světa

Pán celého světaVelké sebevědomí a velká moc nedělá dobře...

 

Nejsi mrtvá, nejsi mrtvá!

Nejsi mrtvá, nejsi mrtvá!Porod. Jak se cítil Edward, když nastaly komplikace?

 

Wild love 2. část

Wild love 2. částDruhá a poslední část Wild love. V minulém díle se Bella seznámila s Edwardem. Když se ráno vzbudila, uslyšela výstřel. Podaří se jí zjistit, kdo na koho střílel? Z jakého důvodu? Zůstane Bella s Edwardem, nebo se poslušně vrátí k Mikovi?

 

Msta

MstaLáska je opravdu silný cit. Jediné, co je silnější, je nenávist. Kdo se odhodlá prosit o pomoc, aby vykonal svou pomstu?

 

Wild love

Wild loveZačátek vztahu je to nejkrásnější. Oba dva se navzájem poznávají, zjišťují kladné i záporné vlastnosti a jsou pod křídly lásky. Pak následují zásnuby, svatba... Co když si jeden milostný pár udělá předsvatební cestu? Opravdu je láska mezi Bellou a Mikem natolik silná? Vydrží jejich vztah překážky, které se jim připletou do cesty?

 

Krásný pocit

Krásný pocitNějak mě rýmování chytlo, a tak vám přináším další krátkou básničku, která je opět o Jacobovi. Jak nese Bellin porod? Jak vidí Nessie?

 

Zrádné svědomí

Zrádné svědomí Svatební oznámení někdy působí bolest... Jak to cítí Jacob?

 

Náhoda je blbec

Náhoda je blbec Opravdu hodně lidí jí trpí a výjimkou není Bella. S obezitou se nedá tak snadno bojovat, ale když se najde někdo, kdo vám dá alespoň špetku naděje, tak jde vše lépe.

 

Máš smůlu, Violo!

Máš smůlu, Violo!Na žádost pár lidiček jsem se rozhodla napsat pokračování k minulé jednorázovce. Viola vypráví svůj příběh. Co se s ní nakonec stalo? Dostala svou odměnu? Vaše Kika57.

 

Vítej, Heidi!

Vítej, Heidi!Jak se do hradu ve Volteře dostala Heidi? Kdo zařídil její smrt?

 

On čte myšlenky!

On čte myšlenky! Bella nastupuje na střední ve Forks. Okouzlí ji záhadný Edward Cullen. Budou sympatie vzájemné, nebo jednostranné?

 

Přátelé navždy?

Přátelé navždy?Když jste nesmrtelná bytost, která touží pouze po krvi, tak je těžké najít nejlepšího kamaráda. Co kdyby si někoho našel Edward? Kdo by to mohl být? O tom je double drabble (200 slov) - Přátelé navždy.

 

Děláš chybu, Bello!

Děláš chybu, Bello!Další krátký pokus o jednorázovku. O čem? Bella prožívá svůj velký den. Jak bude probíhat? Vdá se? Příjemné čtení, Kika57.

 

Zkažený lov

Zkažený lovVrátíme se do minulosti. Do doby, kde se upíři ještě nemuseli tolik skrývat. Do města, kde upír našel svou zpívající krev. O koho se jedná? Drabble (100).

 

Proměň mě!

Proměň mě!Když je někdo opravdu šťastný, tak se to pokaždé musí zkazit. Jak se to pokazilo Edwardovi? O tom tento drabble (200).

 

Legenda

LegendaKaždý hledá svou vyvolenou. Když ji najdeme, vážíme si jí. Ale co se stane, když jednomu neobyčejnému mladíkovi unesou jeho milou? Nechá to tak? Kika57.

 

Co to je?

Co to je?Přináším vám další drabble (100). O čem? Dejme tomu, že Bella neví, že je Edward upír a Jacob se jí to snaží naznačit, ale má určitá vlkodlačí pravidla. Jak ho Bella překvapí?

 

Please, don´t leave me

Please, don´t leave meMáme tu další krátkou jednorázovku. O čem? Samozřejmě v ní bude hlavní postava Edward - lamač dívčích srdcí. Komu ho zlomí tentokrát?

 

Nechám tě už být

Nechám tě už býtKrátký návrat do Nového měsíce. Vzpomínáte, jak Mike, Bella a Jacob šli do kina? Jak to celé viděl Mike?

 

Válka!

Válka! Jasper neodolá Emmetovi a vsadí se s ním. Co je to za sázku a kdo vyhraje?

 

Musím tě mít

Musím tě mítVolterra - Bella zachrání Edwarda a kráčejí do sálu. Tady je pohled jiné osoby... Čí je?

 

Nezvyklá dvojka

Nezvyklá dvojkaEmmett opustil Rose a našel si někoho jiného. Koho? Jinak mi dochází nápady a rýmy, proto jsem postavy vybrala podle HorsiQ, které tuto parodii chci věnovat. Proč? Protože úžasně píše, je fajn kamarádka, všichni ji máme rádi a zaslouží si to! Kika57

 

Malá mořská víla

Malá mořská vílaBella, jak víme, bydlí u Charlieho ve Forks. Jediný rozdíl je, že Edward a jeho rodina tam nežijí. Jak změní Belle život jedna návštěva své mamky a otčíma Phila v Jacksonville? Projeví se její smůla? To si budete muset přečíst... Vaše Kika57

 

Rituál

RituálKaždý má svůj rituál, zvyk, který provádí. Který zvyk si osvojil Carlisle? O tom tento drabble, Kika57

 

Do-to-ho!

Do-to-ho!Emmett miluje sport a určitě si nenechá ujít MS v hokeji... Krátká báseň věnovaná českým hokejistům, protože oni jsou nejlepší! Kika57

 

Nejlepší kamarád...

Nejlepší kamarád...Emmett ztratil nejlepšího kamaráda... Koho? O tom drabble (100 slov) Nejlepší kamarád... Kika57

 

Věřím ti!

Věřím ti!Krátká ukázka, nad čím Edward přemýšlel onu noc. O tom drabble Věřím ti! Vaše Kika57

 

I takto to může být...

I takto to může být... Rozjezd na ohrané téma - Bella a Edward v lese. Co kdyby se nám Edward vrátil o něco dřív?

 

Hledání upírovo

Hledání upírovoKrátká poezie o myšlenkách bezradného upíra, který hledá svou milovanou.. Jinak moje první poezie.. Tak prosím o komentáře, ať vím, jak na tom jsem...

 

Jednou budeš můj!

Jednou budeš můj!Double drabble o tom, jak krásné by bylo, kdyby se nám Jessica trochu zasnila... (Prosím o komentář... )

 

Příliš sobecký?

Příliš sobecký?Sice to není moc originální, ale jak se cítil Carlisle před přeměnou Edwarda? O tom v tomto double drabble Příliš sobecký.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!