Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KateDenali11

KateDenali11

KateDenali11Práva: ověřený přispěvatel

Věk: 18

O mně: Strašně mi psaní chybí, ale nějak nejsem schopná napsat ani slovo.

Kontakt:

E-mail: katrinadenali (zavináč) seznam.cz

Web: www.wattpad.com/user/Anoell

Statistiky:

Moje články: 60

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 8. 2013

Poslední přihlášení: 11. 6. 2018, 17:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KateDenali11

Povídky od KateDenali11Kapitolové: Prokletí modré krve (pozastavená), Nejúžasnější Vánoce (soutěžní), Ten pravý (dokončená), Ten pravý II: Ta pravá (rozepsaná)
Jednodílné: Masenovic generace (pozastavená), Zbývá věřit (připravuje se - pozastavená ), Stín (soutěžní), Nekončící samota (dokončená), Láska jedné bety (soutěžní), Upíří bál (dokončená), Poslední rozhovor (dokončená), You & Me (soutěžní)
Ostatní: Konečná pomsta (poezie), Novorození (drabble), Navždy má holčička (drabble), Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem? (drabble), Happy Halloween (drabble - soutěžní), Šťastně až navěky (drabble)

Články:

 

Ten pravý II: Ta pravá 1

Ten pravý II: Ta pravá 1Od Isabelliny přeměny uplynuly již desítky let. Ona a Edward si užívají svou lásku, Carlisle pracuje jako uznávaný doktor. Všichni jsou spokojení. Všichni – kromě Jaspera. Ačkoliv je dennodenně obklopován radostnými pocity svých blízkých, sám propadá depresi z vlastního bytí a jen tak se nechává unášet stereotypním životem. Jednoho dne však přijde změna, kdy královský lékař zemře a Carlisle je povolán na jeho místo. Aby svého syna rozptýlil, bere ho s sebou na královský dvůr a tady náš příběh také začíná.

 

Ten pravý - Epilog

Ten pravý - EpilogJe to tady - konečně se dozvíte, jak to se slečnou Swanovou a bratry Cullenovými dopadlo. Naposledy přeji příjemné čtení. :)

 

Ten pravý 20

Ten pravý 20Nikdo není stoprocentně dokonalý, ani lidé, ani upíři. Někdy je jejich chybou přílišná naivita a na tu se doplácí. Příjemné čtení.

 

Šťastně až navěky

Šťastně až navěkyDouble drabble (200 slov) o konečném uzavření jedné dlouhé kapitoly a spojení dvou druhů.

 

Ten pravý 19

Ten pravý 19Pomalu ale jistě se blížíme ke konci. Nejdřív je ovšem ještě potřeba si o pár věcech promluvit.

 

Ten pravý 18

Ten pravý 18Nastal čas pravdy.

 

Ten pravý 17

Ten pravý 17Návrat domů.

 

Ten pravý 16

Ten pravý 16Někdy by lidé měli hodit vše za hlavu a vydat se novou cestou. A někdy také ne. Příjemné čtení.

 

Ten pravý 15

Ten pravý 15Utíkala jsem, co mi síly stačily, a ani jsem se za sebou neohlížela.

 

Ten pravý 14

Ten pravý 14Někdy je výměna názorů potřeba. Kapitola je kratší, přesto přeji příjemné čtení. :)

 

Ten pravý 13

Ten pravý 13„Copak na jméně záleží? Copak záleží na tom, odkud kdo pochází? Jméno, původ, zevnějšek... Nic z toho nedělá jedince tím, kým skutečně je. Záleží jen na jeho chování. Na jeho povaze. Na jeho duši.“

 

Ten pravý 12

Ten pravý 12Je tu Jessica i Mike. Nezdá se vám tedy, že ještě někdo schází? Přeji příjemné čtení.

 

Ten pravý 11

Ten pravý 11„Myslím, že bychom tyto zdvořilosti mohli přeskočit a přejít rovnou k tomu, kvůli čemu jsme tady."

 

Ten pravý 10

Ten pravý 10Co se vlastně Isabelle přihodilo? Odpověď na tuto otázku naleznete právě v této kapitole, příjemné čtení. :)

 

Ten pravý 9

Ten pravý 9„Díky nemoci známe hodnotu zdraví, díky zlu hodnotu dobra, díky hladu sytost, díky únavě odpočinek." - Hérakleitos

 

Ten pravý 8

Ten pravý 8Chvíli jsme si bez ustání hleděli do očí a já měla pocit, jako kdyby zlato v jeho očích bylo tekuté, celou mě pohltilo a já se v něm ztratila, jako se nešťastníci ztráceli v tekutém písku. Srdce mi bilo jako o závod, v tom momentu jsem zapomněla na všechny těžkosti, které mě poslední dobou trápily, připadala jsem si uvolněně.

 

Ten pravý 7

Ten pravý 7Masenovy narozeniny.

 

Ten pravý 6

Ten pravý 6Naši Isabellu čeká menší výlet do přírody... A taky do minulosti. Příjemné čtení.

 

Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem?

Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem? Double drabble (200 slov) o né zrovna typickém setkání Carlislea a Esmé. Snad se bude líbit. ;)

 

Poslední rozhovor

Poslední rozhovorJednou jsem takhle na překladači zkoušela své schopnosti a obohacovala si slovní zásobu... Když jsem se pak podívala na „dílo”, které vzniklo, něco mě napadlo. Možná poprosila Edwardova matka o záchranu syna jednou větou, možná ale vedla celý rozhovor. Pokusila jsem se takový rozhovor sepsat a je jen na vás posoudit, jestli se povedl. Příjemné čtení. :)

 

Ten pravý 5

Ten pravý 5Tentokrát si Bella udělá výlet a hádejte, kdo ji bude doprovázet, přesněji řečeno - kdo ten výlet zařídí... Příjemné čtení.

 

Navždy má holčička

Navždy má holčičkaVždycky mě tak nějak zajímalo, jak se asi cítil Charlie v Bellin velký den. A tak jsem se rozhodla napsat tento drabble (300 slov), jenž popisuje mou představu jeho vnímání... Snad se bude líbit, příjemné čtení. :)

 

Ten pravý 4

Ten pravý 4Máme tu oslavu Jasperových narozenin a stane se něco, co ani on sám nečekal. Příjemné čtení...

 

Ten pravý 3

Ten pravý 3 Neočekávejte žádné akční scény, tato kapitola je zaměřena na Bellinu všímavost a podivné chování všech okolo. Příjemné čtení...

 

Ten pravý 2

Ten pravý 2Isabella stráví se svými nápadníky den a už teď zjišťuje, že okolo vévodovy rodiny jsou jisté zvláštnosti. A není jich málo... Příjemné čtení.

 

Upíří bál

Upíří bálV minulosti upíři pořádali každý měsíc slavnostní bál, ze kterého se už nikdy nikdo nevrátil. Ale dopadne to tentokrát stejně? Zemřou opět všichni? Nebo se snad nejmladšímu hostu vůbec podaří uprchnout? Příjemné čtení. :)

 

Láska jedné bety - 3. část

Láska jedné bety - 3. částA je tu poslední díl, ve kterém jde o názory, správné věci, pocity, ale především o lásku. Mockrát děkuju za vaše komentáře. :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Láska jedné bety - 2. část

Láska jedné bety - 2. částLeah se s Jackem sbližuje, ale zjistí něco, co ji nemile překvapí...

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Láska jedné bety - 1. část

Láska jedné bety - 1. částPřichází červen a s ním i naděje. Snad každý dopadl svým způsobem šťastně, jen Leah je stále... nespokojená. Nemyslíte, že i ona by si zasloužila šťastný „konec“?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

Dokončeno

Ten pravý 1

Ten pravý 1Isabella Swanová je slečna z lepší společnosti, která dospěla do věku na vdávání. Její otec ji přislíbil dvou synům bohatého vévody s tím, že si sama musí vybrat svého nastávajícího. Povídka začíná ve chvíli, kdy přijíždí na Cullenovic panství a příběh se pomaloučku rozvíjí... Příjemné čtení. :)

 

Prokletí modré krve - 18. kapitola

Prokletí modré krve - 18. kapitolaNěkdo zazvonil na dveře - hlasitě a dlouze.

 

Prokletí modré krve - 17. kapitola

Prokletí modré krve - 17. kapitolaNa ruce měla dva půlměsíce - otisk jeho zubů...

 

Novorození

NovorozeníTento drabble (100 slov) je o tom, jak já si představuji a vidím příchod novorozených v Zatmění.

 

Nekončící samota

Nekončící samotaToto je povídka bez smyslu. Povídka o Victorii. O lidské dívce s nešťastným životem - o upírce se zlomeným srdcem. O jejím konci...

 

Prokletí modré krve - 16. kapitola

Prokletí modré krve - 16. kapitolaV místnosti byla tma, ale já viděl až moc dobře. V zadní části místnosti bezvládně ležela Bella.

 

Prokletí modré krve - 15. kapitola

Prokletí modré krve - 15. kapitolaPřichází náhlý zvrat v podobě Edwardova pohledu.

 

Konečná pomsta

Konečná pomstaSasha byla zabita Volturiovými za stvoření nesmrtelného dítěte a teď její dcery vyvádějí, jen aby se pomstily. Ale dopadne to s nimi dobře? Upozorňuji vás, že toto je jeden z mých prvotních pokusů o básnění, takže číst na vlastní nebezpečí!

 

Prokletí modré krve - 14. kapitola

Prokletí modré krve - 14. kapitolaZ přemýšlení mě vytrhl otravný zvuk linoucí se z mobilu.

 

Masenovic generace 1/2

Masenovic generace 1/2Tento příběh se odvíjí od roku 1918, kdy Edwarda opustila jeho láska Marie, čímž se na rozdíl od něho zachránila před chřipkou. Carlisle proměnil Edwarda, který s ním a ostatními členy klanu léta žil. V roce 2013 se Edward vrací do svého rodného města, ale co když tam nalezne kus svého lidského života?

 

Prokletí modré krve - 13. kapitola

Prokletí modré krve - 13. kapitolaJedno překvapení za druhým.

 

Nejúžasnější Vánoce - 5. kapitola

Nejúžasnější Vánoce - 5. kapitola Vánoční kapitolová soutěž.
Nudná poslední kapitola, ve které se konečně dočkáme Štědrého dne. Budou to pro Bellu nakonec ty nejúžasnější Vánoce?

 

Prokletí modré krve - 12. kapitola

Prokletí modré krve - 12. kapitolaKrátká kapitola obsahující Bellinu večeři s Edwardem.

 

Nejúžasnější Vánoce - 4. kapitola

Nejúžasnější Vánoce - 4. kapitola Jenže když jsem spatřila osobu stojící za nimi, málem jsme zapomněla dýchat. Co on tu dělal, jsem nevěděla a žádný důvod mě nenapadal.
Kapitola do vianočnej súťaže.

 

Nejúžasnější Vánoce - 3. kapitola

Nejúžasnější Vánoce - 3. kapitola

Bella nakupuje dárky, a když hledá jeden speciální, opět potká tajemného Edwarda.

Povídka do Vánoční kapitolové soutěže.

 

Nejúžasnější Vánoce - 2. kapitola

Nejúžasnější Vánoce - 2. kapitola „Edwarde? Jste to vy?“ Jasně, byl to on, ale nemohla jsem tomu uvěřit. Včera mě v té restauraci nechal trčet hodinu a čtvrt a ani se neukázal. Možná jsem měla být naštvaná a uražená a měla jsem rychle odkráčet pryč, ale nic z toho se nedělo. Byla jsem šťastná, že ho vidím, že to v té knihovně nebyl pouhý přelud. Měla jsem radost.

Dokončeno

Nejúžasnější Vánoce - 1. kapitola

Nejúžasnější Vánoce - 1. kapitolaBella je holka z Forks, která nesnáší zimu, sníh a Vánoce, především dostávání dárků a zpívání koled. Jenže tento rok se toho hodně změní a ona má zažít ty nejúžasnější Vánoce ve svém životě. Jedná se o Vánoční kapitolovou soutěž!

 

Prokletí modré krve - 11. kapitola

Prokletí modré krve - 11. kapitolaTahle kapitola obsahuje dva rozhovory. Ten první je s osobou, kterou by asi nikdo nečekal, a ten druhý upřímnější, než samotné postavy předpokládaly.

 

Prokletí modré krve - 10. kapitola

Prokletí modré krve - 10. kapitolaNikdy jsem se smrti nebála, ale teď, když jsem se jí dívala do očí, jsem měla neuvěřitelný strach. Dokonce jsem častokrát uvažovala nad sebevraždou, která by mě oddělila od problémů a neštěstí modré. Ale úvaha a realita se od sebe neuvěřitelně lišily.

 

Prokletí modré krve - 9. kapitola

Prokletí modré krve - 9. kapitolaKapitola tak trochu o ničem. Bella si pozorně prohlíží Cullenovi a dělá si na ně názory, pak jde do práce, ale na konec jí někdo překvapí. Příjemné čtení.

 

Prokletí modré krve - 8. kapitola

Prokletí modré krve - 8. kapitola„Já nejsem kniha, kterou by si mohl listovat, Edwarde.”

 

Prokletí modré krve - 7. kapitola

Prokletí modré krve - 7. kapitolaBella a Edward spolu ve vlaku, zbytek si snad už každý domyslí.

 

Prokletí modré krve - 6. kapitola

Prokletí modré krve - 6. kapitola„Fajn, vezmu tě do nějaké skromné restaurace. Pojď.“

 

Prokletí modré krve - 5. kapitola

Prokletí modré krve - 5. kapitolaDvoje prozrazení.

 

Prokletí modré krve - 4. kapitola

Prokletí modré krve - 4. kapitola„Omlouvám se, jsem takový nezdvořák. Jmenuji se Edward Cullen.”

 

Prokletí modré krve - 3. kapitola

Prokletí modré krve - 3. kapitolaA pak jsem to ucítila. Jedna horká slza se kutálela po mé zmrzlé tváři.

 

Prokletí modré krve - 2. kapitola

Prokletí modré krve - 2. kapitola„Mám tě moc ráda, Bello, a ty to víš, ale i tak si podle mého názoru příliš všímáš klacků, které ti život hází pod nohy. Uvolni se. Naše krev nám jen dokazuje, že jsme jedinečné! Copak jsi jako malá nekoukala na pohádky? Když se o někom řeklo, že má modrou krev, znamenalo to urozenost. Zamysli se nad tím. Pa!”

 

Prokletí modré krve - 1. kapitola

Prokletí modré krve - 1. kapitolaNěkdo se s ní narodí, někomu se objeví během života. A co? Modrá krev. Červení lidé modré odsuzují, proto jsou modří často bez práce a někdy i bez střechy nad hlavou. Bella a její dvě přítelkyně se navzájem kryjí a cestují po světě. Jako jedny z mála vědí o existenci upírů, pro které je modrá krev jedinečná. Někteří ji považují za existenčně důležitou, protože dokáže posílit jejich těla nebo dary. Ale co když se naší trojici do cesty upíři připletou - a to dost?!Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!