Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KateDenali11

KateDenali11

KateDenali11Práva: ověřený přispěvatel

Věk: 18

O mně: Strašně mi psaní chybí, ale nějak nejsem schopná napsat ani slovo.

Kontakt:

E-mail: katrinadenali (zavináč) seznam.cz

Web: www.wattpad.com/user/Anoell

Statistiky:

Moje články: 60

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 8. 2013

Poslední přihlášení: 11. 6. 2018, 17:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KateDenali11

Povídky od KateDenali11Kapitolové: Prokletí modré krve (pozastavená), Nejúžasnější Vánoce (soutěžní), Ten pravý (dokončená), Ten pravý II: Ta pravá (rozepsaná)
Jednodílné: Masenovic generace (pozastavená), Zbývá věřit (připravuje se - pozastavená ), Stín (soutěžní), Nekončící samota (dokončená), Láska jedné bety (soutěžní), Upíří bál (dokončená), Poslední rozhovor (dokončená), You & Me (soutěžní)
Ostatní: Konečná pomsta (poezie), Novorození (drabble), Navždy má holčička (drabble), Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem? (drabble), Happy Halloween (drabble - soutěžní), Šťastně až navěky (drabble)

Články:

 

Šťastně až navěky

Šťastně až navěkyDouble drabble (200 slov) o konečném uzavření jedné dlouhé kapitoly a spojení dvou druhů.

 

Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem?

Rolničky, rolničky, kdopak je to za sklem? Double drabble (200 slov) o né zrovna typickém setkání Carlislea a Esmé. Snad se bude líbit. ;)

 

Poslední rozhovor

Poslední rozhovorJednou jsem takhle na překladači zkoušela své schopnosti a obohacovala si slovní zásobu... Když jsem se pak podívala na „dílo”, které vzniklo, něco mě napadlo. Možná poprosila Edwardova matka o záchranu syna jednou větou, možná ale vedla celý rozhovor. Pokusila jsem se takový rozhovor sepsat a je jen na vás posoudit, jestli se povedl. Příjemné čtení. :)

 

Navždy má holčička

Navždy má holčičkaVždycky mě tak nějak zajímalo, jak se asi cítil Charlie v Bellin velký den. A tak jsem se rozhodla napsat tento drabble (300 slov), jenž popisuje mou představu jeho vnímání... Snad se bude líbit, příjemné čtení. :)

 

Upíří bál

Upíří bálV minulosti upíři pořádali každý měsíc slavnostní bál, ze kterého se už nikdy nikdo nevrátil. Ale dopadne to tentokrát stejně? Zemřou opět všichni? Nebo se snad nejmladšímu hostu vůbec podaří uprchnout? Příjemné čtení. :)

 

Láska jedné bety - 3. část

Láska jedné bety - 3. částA je tu poslední díl, ve kterém jde o názory, správné věci, pocity, ale především o lásku. Mockrát děkuju za vaše komentáře. :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Láska jedné bety - 2. část

Láska jedné bety - 2. částLeah se s Jackem sbližuje, ale zjistí něco, co ji nemile překvapí...

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Láska jedné bety - 1. část

Láska jedné bety - 1. částPřichází červen a s ním i naděje. Snad každý dopadl svým způsobem šťastně, jen Leah je stále... nespokojená. Nemyslíte, že i ona by si zasloužila šťastný „konec“?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Novorození

NovorozeníTento drabble (100 slov) je o tom, jak já si představuji a vidím příchod novorozených v Zatmění.

 

Nekončící samota

Nekončící samotaToto je povídka bez smyslu. Povídka o Victorii. O lidské dívce s nešťastným životem - o upírce se zlomeným srdcem. O jejím konci...

 

Konečná pomsta

Konečná pomstaSasha byla zabita Volturiovými za stvoření nesmrtelného dítěte a teď její dcery vyvádějí, jen aby se pomstily. Ale dopadne to s nimi dobře? Upozorňuji vás, že toto je jeden z mých prvotních pokusů o básnění, takže číst na vlastní nebezpečí!

 

Masenovic generace 1/2

Masenovic generace 1/2Tento příběh se odvíjí od roku 1918, kdy Edwarda opustila jeho láska Marie, čímž se na rozdíl od něho zachránila před chřipkou. Carlisle proměnil Edwarda, který s ním a ostatními členy klanu léta žil. V roce 2013 se Edward vrací do svého rodného města, ale co když tam nalezne kus svého lidského života?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!