Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Karcza

Karcza

KarczaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Karolína

Bydliště: České Budějovice a Tábor (intr :-P)

Věk: 18

O mně: Jsem student sš v Táboře obor knihovníctví, miluju knížky hlavně fantasy a Stmívání :-P, dále chodím často ven s přáteli a do hospůdky na jedno :-D, ráda píšu, čtu a bruslím :-D hmm asi by toho bylo víc, ale je tu malá kolonka :-D

Kontakt:

E-mail: karcamoravcova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 426678235ICQ status

Facebook: www.facebook.com/home.php?#!/karolina.moravcova

Statistiky:

Moje články: 32

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 10. 2009

Poslední přihlášení: 30. 3. 2011, 22:09

Shrnutí povídek:

 

povídky od Karczy

povídky od Karczykapitolová: Bylo nebylo... ?! (dokončená) Bylo nebylo... ?!2(dokončená) Život je jen náhoda (rozepsaná) cykly poezie:Šílenství, Vina, Nechoď Bello, Vana přijde vhod, Jarní sváča aneb medvědí hody, Emmett Cullen jako Robin Hood

Články:

Dokončeno

Bylo nebylo...?! 2

Bylo nebylo...?! 2Předmluva Přes překážky ke hvězdám…
Nebojím se smrti. Smrt je jen další velké dobrodružství, které si musí každý prožít. Ale mám-li možnost žít dál, tak proč ji nevyužít.
Shrnutí: Poté co Bella opustí Volterru, má jediný cíl a to najít svého stvořitele Carlislea. Má to ale jeden háček, neví kde má začít. Proto se vrací do míst, kde to všechno začalo do Anglie. V Londýně ve svém bývalém domě zjistí, že její rodina odešla na venkov. Proto se vydá do svého rodného sídla Harrow, kde strávila své dětství. Zde zjistí, že její otec zemřel žalem poté co ji unesli a že celý její život je lež. Rozhodne se, že nebude žít minulostí a vytvoří si svůj vlastní nový život jako Bella. Na svých cestách, kdy stále pátrá po Carlisleovi potkává Jakoba, a později také záhadného Edwarda a jeho rodinu, kde jí čeká velké překvapení. A možná i něco po čem velice touží - Rodina, jak se ale rozhodne?!

Dokončeno

Bylo nebylo... ?!

Shrnutí: Po smrti Cornelie da Vindomezové, se Charlesovi zhroutí svět. Upne se ke své jediné dceři Isabelle a k akademii, kterou založil, při práci si vždy najde čas na svou dceru, ze které se stane velice inteligentní a chytrá dívka, která má jediné přání- studovat… Ženy v této době jsou považovány za něco méně než muži a tak Isabella přemluví svého otce a v převlečení za Sebastiana Swana vystuduje vysokou školu. Jednoho dne vše končí, Isabella se musí začlenit zpátky do společnosti. Otec má strach, že majetek Vindomezů po jeho smrti zdědí chamtivý bratr. Snaží se Isabellu připravit k sňatku. Na svém debutu (úvod do společnosti ) Isabella potká, krásného Richarda. Je tu ale jeden problém, který netuší. Richard je totiž upír a není sám…Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!