Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KacenQaCullen

KacenQaCullen

KacenQaCullenPráva: Veterán

Reálné jméno: Katie

Věk: :-*

O mně: Stručně řečeno, jsem cholerik, víc si o mně obrázek uděláte sami. :)

Kontakt:

E-mail: KacenQaCullen (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 637-958-667ICQ status

Statistiky:

Moje články: 167

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 7. 2010

Poslední přihlášení: 6. 9. 2019, 19:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KacenQaCullen

Povídky od KacenQaCullen

Stories by KacenQaCullen ©

Kapitolové

• Nevyřčená slova lásky DOKONČENÁ • Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?  > DOKONČENÁ • Pokoj osudu DOKONČENÁ • Jen jedno objetí > DOKONČENÁ • Od dětství po věčnost DOKONČENÁ • Řezník > ROZEPSÁNO • My k sobě nepatříme! > PŘIPRAVUJE SE

Jednorázové

Vyvolené poloupíří děťátko • Ruce na stůl, oblečení dolů • Procitnutí • Sladké splynutí • Smrt  za prahem • Modré z nebe • Mrtvé srdce, ale co láska? • Smrtící depka • Otupělá bolest • Miloval, miluju, budu milovat • Nenávist se mění v lásku • Smrt, nejhorší přítel srdce • Miluj, dokud máš šanci • Ďáblovi se druhá šance nedává • Sranda mix poezie • Falešný polach u Cullenů • Sáňkování o Silvestra • Nemáš city! • Poslední dotek • Pokoj osudu • Můžu žít ve snech • To na tobě nesnáším! • Od dětství po věčnost • Wait four you • To ti neodpustím! •

Články:

 

Motorkář

MotorkářBella má zkouškové období a zdá se, že jí štěstí nepřálo. Od té doby, co se na ni Edward vykašlal, se obrací vše k zlému. Je to snad schválně? Maličká chuťovka.
Hezké čtení přeji.

 

Dvě slova

Dvě slovaLáska prochází i žaludkem... ale Edward je v tom až po uši. Co vlastní cítí?
Double drabble (200 slov)

 

To ti neodpustím!

Nedoporučujeme číst do 15 let.

To ti neodpustím!I v moderní době máme možnost nahlédnout do světa otroků a služebnictva. Sourozenci Cullenovi spravují obrovský dům, každý z nich má na starost něco jiného a právě to je ta idylka dokonalosti. Nesmí zde chybět ani harém, jehož pýchou jsou krásné, mladé panny, jež se dvoří svému pánovi. I prostá pomocnice v kuchyni si vyzkouší, jaké to je stát před samotným pánem domu a svou dokonalost mu nabízet lascivními pohyby. Ovšem, co první okusíš, to neopustíš je docela výstižné. Belle se práce v kuchyni líbila mnohem více.

 

Měli s ní jiné plány

Měli s ní jiné plányPro matku je největší bolestí moment, kdy přežije své vlastní dítě.
(Double drabble; 200 slov)

 

Lásko má, stále při mně stůj...

Lásko má, stále při mně stůj... Cullenovi, noční bar, svátek zamilovaných, Belliny titěrné šatičky a Edwardova žárlivost? Když se tohle všechno sejde, je to vražedná kombinace.

 

Wait for you

Wait for youStředoškolská léta studentky ubíhají neuvěřitelnou rychlostí a ona si uvědomuje, že její tajná láska stále neví o tom, že vůbec existuje. Všechna svá trápení, přání a touhy ukládá na jednom místě, které bude jednoho dne odhaleno. Zlomí ji to?

 

Od dětství po věčnost

Od dětství po věčnost

Už nejsi sám, já nejsem sama, přísahám, že tě budu mít ráda.

Už jako malí si spolu hráli. Vodili se za ručičky, pusinkovali se pod stromem, hráli si na dospělé a měli spolu fiktivní rodinu. Naivně doufali, že spolu budou stále, dokud je smrt nerozdělí, přesně tak, jako to bývalo v hollywoodských filmem se šťastným koncem, ale… Jejich úsměv zmizel ve chvíli, kdy se jeden z nich odstěhoval. Jejich rodiny žily v domnění, že to děti brzy zapomenou a dětská láska je přejde, ale co když se mýlili?

 

To na tobě nesnáším!

To na tobě nesnáším! Většina školu odsuzuje a nenávidí ji. Bella ale ne, je toho názoru, že vědomosti jsou důležité pro to, aby se v budoucnu měla dobře. A právě proto se odhodlala opustit svou rodinu a přestěhovat se do Forks, kde ji do svého domu vezmou Cullenovi. Maturita se blíží a Belle se krátí pobyt u nich, ale to je pro ni vlastně vysvobození, když se s jedním jejich členem nesnese. Nenávist je slabé slovo k tomu, abychom vyjádřili, jaký mezi sebou mají vztah. Dosáhne Bella svého cíle a budou jí k něčemu čtyři roky utrpení v přítomnosti onoho rivala?
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Odhodlání na poslední chvíli

Odhodlání na poslední chvíliMůže v sobě i Edward skrývat stydlivou stránku? Nebo to je jako každý jiný muž s tvrdým jádrem bez citu?
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Můžu žít ve snech...

Můžu žít ve snech... Scéna, při které se všem rozlila blaženost v krvi a na tváři se usadil spokojený, překvapující úsměv. Tanec v zahradě, kde Edward bojuje se svou upíří podstatou, se stává romantickou scénou, kdy se snaží potlačit své touhy a tajné sny o dokonalé budoucnosti. Dokáže to?
Příjemné čtení, přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pokoj osuduEdward jako poloupír je velmi náročný a náruživý milenec. Dalo by se říci, že miluje zkušené a zadané ženy. Rád riskuje a touží po zakázaném. Miluje vzrušení a neodmítá nabídky svých četných, vdaných milenek. Osudový pokoj 209 Edwardovi změní život od základů, nebo alespoň tak, aby se vše v jeho těle pohnulo o milimetr.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Poslední dotek

Poslední dotek Vzpomínáte si na moment, kdy Bellu napadl James? Co kdyby Cullenovi přišli o chvíli později a Bella by musela do nemocnice. Záleží jen na zručnosti doktora nebo jde o štěstí, aby pacient přežil? To se dozvíte uvnitř. Povídka je sice kratší, ale snad se bude líbit.
Pěkné počtení, přeje KQC.

 

Nemáš city!

Nemáš city!Necitlivý kámen, který miluje a souzní se svou druhou polovičkou...
Poklidná rodinná idylka se naruší, když do jejich domu přijde nezvaný host. Kdo to je? Řekněme, že Edward Belle neřekl celou svou minulost a Bella nebyla první Edwardova žena. Naruší příchod osoby jejich lásku, nebo ji naopak ještě posílí?
Po neuvěřitelné době jsem si zkusila napsat jednorázovou povídku, tudíž hezké čtení, KQC.
P.S.: Předem se omlouvám za pohoršení. :)

 

Vyvolené poloupíří deťátko

Vyvolené poloupíří deťátko Opět mi v hlavě přeskočilo. Nebylo mi zrovna nejlépe, a tak jsem si vzala paralen 1000, zřejmě z toho vzešly následky a tady je... výsledek. Je to psané o půlnoci, takže za nedostatky se omlouvám.
Všichni znáte narození Ježíše a příchod tří králů. U mě se to bude odehrávat jinak. Tentokrát se nenarodí Ježíšek, ale první poloupíří miminko a tři králové přijdou vzdát hod. Jak to nakonec všechno dopadne, když se upíří svět spojí s troškou paralenu?
KQC

 

Jsem otrokem lásky

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Jsem otrokem lásky Miluješ, sníš, bdíš, vzpomínáš... Jak je na tom otrok, který byl koupený jen pro slasti své paní, která si ho brala, kdy se jí zachtělo? Kdo to je? Proč se k sobě tak chovají?
Inspirace byla z knížek Bratrstvo černé dýky, které mi doporučila Shindeen; povídka je věnovaná jí. KQC
PS: Označení by možná stačilo 15+, ale pro jistotu nasadím označení výš. :-)

 

Ruce na stůl, oblečení dolů

Ruce na stůl, oblečení dolůKratší jednorázová povídka z trochu vtipnějšího soudku. Copak Vám říká pojem "Emmett a sázky"? Hodně moc široký pojem, že? Bella Emmettovi nabídne sázku, jakou? A co je cílem?
Věnováno Contaester. KQC

 

Procitnutí

ProcitnutíVšichni ví, že Rosalie je jediný upír, který by vyměnil nesmrtelnost za lidský život. Proč? Aby mohla být matkou. Když jí Bella zavolá, že je těhotná, všichni víme, že bude za Bellou stát, ale za jakým cílem? Co má za lubem? A vykoná svůj plán?
Je těžké snít po něčem, co nikdy mít nemůžete. Nutí vás to mít sklon k věcem, které byste nikdy neudělali. KQC
Tripple drabble (300 slov)

 

Sladké splynutí

Sladké splynutí Nadevše očekávaný čas, kdy si Bella uvědomí, co to znamená ďábelské splynutí v jedno tělo...
Double Drabble o 200 slovech.
KQC

 

Smrt za prahem

Smrt za prahemPřenesme se do jiného roku, ale se stejnou situací jen s trochu pozměněnými fakty. Edward a jeho matka mají španělskou chřipku, ale není to Carlisle, který bude usilovat o jejich přežití. Kdo tedy? Co se stane s jejich životy? Bude jejich srdce bít, nebo se odebere do říše mrtvých a ukončí svůj maratón? KQC

 

Modré z nebe

Modré z nebeVšichni známe Aleca z Arovy gardy, mladého chlapce, co se skrývá pod slupkou mocného upíra. Toužil někdy po rodičích? To se dozvíte tady. V knize se o tom nepsalo a mě to docela zajímalo, jestli se někdy chtěl odpoutat od rodičů... KQC

 

Smrtící depka

Smrtící depka Název sám o sobě napovídá, že je povídka psaná v depresi. Zkoušela jsem se vžít do role Caia, mocného vládce Volterry. Jak by se cítil, kdyby mu Aro zabil jeho lásku? Na tuto povídku bych chtěla vědět názor, samozřejmě počítám s kritikou. KQC

 

Sáňkování o Silvestra

Sáňkování o Silvestra Jsem tu s povídkou spíše na zasmání. Měla jsem ponurou náladu, venku sněžilo a napadlo mě jediné... Emmett a sáně. Trochu jsem se na tom vyřádila, ale tak srandy nikdy není dost. Nedala jsem to do parodie, neboť si myslím, že tak přehnané to není, ale posuďte sami. KacenQaCullen.

 

Otupělá bolest

Otupělá bolest Je těžké být svobodná matka, ale ještě těžší je být svobodná s nemocným dítětem. Mandy je vážně nemocná, Alice se tím trápí, ale to jí nepomůže. Jak se to vše vyvine? Bude Mandy živá? A co s tím má společného Jasper?
Věnováno Rajce1 a její mamince - ona víc proč. :-*. KQC.

 

Ďáblovi se druhá šance nedává

Ďáblovi se druhá šance nedává"Láska kvete na všech cestách, věrnost jenom v ústraní. Láska ta se lehce najde, věrnost ta dá hledání."
Pro všechny, co čekají na pokračování od mých povídek, prosím, mějte strpení. Budu se snažit do konce týdne něco přidat, ale budu mít narozeniny, teď škola, plno učení. Nestíhám. Doufám, že Vám to aspoň trochu vynahradím touto jednorázovkou. KacenQaCullen.

 

Miluj, dokud máš šanci

Miluj, dokud máš šanci Poslední dobou jsem se dala na psaní jednorázovek. Mám útržky děje a už to jede samo. O čem bude? Aro má dceru, Isabell. Jednoho dne ji sežene ženicha. Kdo to bude? Jak se Isabell zachová? KacenQaCullen.
P.S.: Ti, co mají rádi klasiku, vyvarujte se tomuto článku. :-D

 

Smrt, nejhorší přítel srdce

Smrt, nejhorší přítel srdceKaždého zničí smrt blízkého člověka. Ztratíš milovanou osobu, se kterou jsi sdílel život. Jak se s takovou situací vypořádá Bella? Jak se změní? A pomůže jí někdo, aby se dostala zpět k normálnímu životu? KacenQaCullen. Věnováno Contaester.

 

Nenávist se mění v lásku

Nenávist se mění v láskuEdward věsí hlavu do dlaní, neboť právě udělal nějvětší chybu svého dlouhého života a on to ví. Miloval ji, ale osud je nenechal sdílet života po boku svého bližšího. Jednorázovka Vám poví, jak se Edward cítil, ale aby to nebylo tak klasické, pohled Alice, Emmetta a Rosalie tu chybět nebude.

 

Miloval, miluju, budu milovat

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Miloval, miluju, budu milovatEdward hledá spřízněnou duši. Už ho nebaví být jediný v domě, který nemá o koho se opřít. Najde ji? Pokud ano, jaká nečekaný zvrat se stane, že je to rozdělí? Jak to Edward vyřeší? Upozorňuju, že povídka neskončí zrovna happy endem, tak bacha na to.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!