Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Janeline

Janeline

JanelinePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Mila

Bydliště: Slovensko

Věk: 18

O mně: Študujem, píšem, občas sa riadne nudím a regla som sa sem hlavne preto, že mám v poslednom čase veľa inšpirácií tak nech to nepíšem nadarmo :)

Kontakt:

E-mail: janeburian (zavináč) zmail.sk

Skype: kidsjane

Statistiky:

Moje články: 112

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 2. 2010

Poslední přihlášení: 16. 10. 2020, 23:40

Články:

 

Naposledy

NaposledyMôj prvý tripple drabble. Už dávno som o Jasperovi nič nenapísala, aj keď je to moja obľúbená postava. Tak aspoň toto...

 

Emmett a Rosalie časť 2. alebo ako Emmett skrotil Rosalie

Emmett a Rosalie časť 2. alebo ako Emmett skrotil RosalieTak a je tu pokráčko, keďže väčšina z vás si oň povedala. Ďakujem vám za hrejivé komentíky. Nápad na názov pochádza od Veubelly, takže som to využila, dúfam, že nevadí. :) Dúfam tiež, že sa vám to bude páčiť aspoň spolovice tak, ako prvá časť. Pekné čítanie, prezrádzať nebudem nič! :D

 

Emmett a Rosalie

Emmett a RosaliePoviedka je o Rosalie a Emmettovi. Obaja sú ľudia a stretnú sa tak. Nevystupujú tu žiadni upíri. Snažila som sa pridŕžať charakteru, aký by ako ľudia mohli mať podľa kníh. Som už zvyknutá, že podobné poviedky tu práve veľký úspech nemajú, a preto žiadam každého, kto poviedku otvorí, aby zanechal komentár. Akýkoľvek. Ďakujem Vám. :)

 

Smäd

SmädEdwarda prepadne náhly smäd (žízeň) práve na návšteve u Belly. Ako to celé dopadne? Ovládne sa alebo podľahne? Drabble (100 slov)

 

Friends

FriendsOdliadnúc od toho, že Bella mala zlomené srdce, a že Edward zmizol. A od toho, že ju Jacob tajne miloval a ona sa snažila vybaviť si u neho motorku, aby sa mohla pokúsiť zabiť, bolo všetko pekné. V tejto poviedke od toho všetkého odhliadnem a krátko rozoberiem len jedno krásne priateľstvo. Dúfam, že všetci máte svojho priateľa. Tak ako Bella a Jacob.

 

Oblek

OblekCharlie prehodnocuje. Je to len taká rýchlovka, mne osobne sa to zdá byť neucelené. V mojej hlave to vyzeralo lepšie. Posúďte však sami.

 

Cheeseburger bolesti

Cheeseburger bolestiAby som to uviedla na pravú mieru, neviem, prečo píšem ďalší drabble (100 slov) o Rileyim, a o jeho upíroch. Jednoducho ma okolo nich napadá veľa vecí, neviem, čím to je. :D

 

Druhý uhoľ pohľadu

Druhý uhoľ pohľaduNapadlo vás niekedy ako Belline a Edwardove rituály vníma Charlie? Kedže ho ani v najhoršom sne nenapadlo, že Edward bude liezť každú noc cez okno do Bellinej izby a veľa iného, má proste občas dojem, že je Bella paranoidná. Je to len také drabble z nudy, veľa nečakajte. (100 slov)

 

Je tvoja...?

Je tvoja...?Bree nenávidí hádky v skupine, v ktorej je odsúdená žiť. Ale aj tam môže byť istý... čierny "humor". Pekné čítanie o vyľakanej Bree a hrozivom Rileym. Drabble (100 slov).

 

Záchranca?

Záchranca?Moja prvá drabble poviedka. Je o trochu inom pohľade na známu situáciu. Dúfam, že bude ľahko chápateľné o čo vlastne ide. Prosím komentáre, kedže je to môj prvý drabble! Kritika vítaná. Ďakujem.

 

To nemyslíš vážne, mami!

To nemyslíš vážne, mami!Bella ešte žije s matkou v Jacksonville. Nejaké to spolužitie treba oživiť, aby bolo o čom písať. Takto si ja predstavujem deň s Renée, väčnou puberťáčkou, a to, ako to Bella zvláda. Je to len taký krátky náhľad, tak veľa nesľubujem. Príjemné čítanie. :)

 

Nie, Bree. Radšej ja!

Nie, Bree. Radšej ja!Klasická poviedka. Je o Bree a o alternatívnom zakončení jej príbehu. Čo ak by mala Bree dar, ktorý sa u nej rozvinie v tej najvhodnejšej chvíli - keď si potrebuje zachrániť život?

 

Happy together? 2

Happy together? 2Tak, moji užasný čitatelia, príbeh pokračuje. Alice je zmätená a ako to potom dopadne, keď sa niekto baví na cudzí účet? Vyjadrite prosím všetky vaše názory, ďakujem vám. Ak sa bude páčiť, pridám nejakú poslednú časť ako ukončenie.

 

Happy together?

Happy together? No tak moja prázdninová jednorázovka o Alici a Jasperovi o tom, ako inak sa mohli stretnúť. Komenty prosím od každého kto otvorí, akékoľvek komenty, ďakujem. :)

 

Dokonalý

DokonalýO Esme a Carlislovi, trochu inak. Zatiaľ to nie je celkom dokončené. Nie je to práve podľa reálneho príbehu, ale myslím, že sa ako-tak držím. Komentovať prosím každým, kto to otvorí - akokoľvek. Kritika veľmi vítaná. Ďakujem Vám.

 

Pomsta

PomstaNo, čo dodať. Rosaliena pomsta, dúfam, že tu niečo také nebolo, keď hej tak smola. :D Popravde som na túto tému sama od seba čakala viac, ale posúďťe vy. Škebrám o komenty. :)

 

Pokus, prečo nie?

Pokus, prečo nie?Takže, Bella má koníčka, ktorý je všetkým z nás veľmi blízky a iste ho dobre poznáme. Narazila aj Bells na tak skvelú stránku ako je naše stmívko, alebo to dopadá aj inak? Opäť prosím, žobrem o komentíky každého kto aspoň otvorí. Ďakujem.

 

Prekvapenie od otca 2

Prekvapenie od otca 2No tak pokračovanie. Ale nie je to nič veselé. Plánovala som iný koniec, ale potom sa tu objavila poviedka so skoro rovnakým happyendom, aký som plánovala, tak som to nechala na "prsty" a je to ako to je. Zase prosíkam o komentíky, akékoľvek, kritika vítaná. A ďakujem tým, čo ma podporili naposledy :)

 

Prekvapenie od otca

Prekvapenie od otcaTakže, napísala som niečo čo ma napadlo, hádam to nebude také zlé. Bella, Charlie, trochu sa to zomelie. Je to tu moja druhá poviedka a to spomínam kvôli tomu, že na prvú mi nikto nedal ani jediný komentár. Preto chcem aby sa každý kto to aspoň otvorí vyjadril. Je mi jedno či to bude pochvala, kritika, čokoľvek. Aj keby to malo byť "Nedočítal/a som to lebo je to nudné." Budem rada za vše, tak prosím, každý sa vyjadrite nech viem kde robím chybu. Ďakujem.

 

Žiarlivosť

Takže moja prvotina, ktorá sa mi rozrástla pod prstami a bude aj pokračovanie, len sa mi pokazil pc a preto mám teraz len zálohovaný začiatok. Je o Alice a Jasperovi, vystupujú Cullenovci a upír Gerard. Večnosť je dostatočne dlhý čas na to, aby sa aj u upírov prejavili ľudské črty a tejto skúsenosti sa nevyhnú ani Soulmates. Prosím komentáre.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!