Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Ivka77

Ivka77

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Ivana

Bydliště: Banská Bystrica

Věk: 29

O mně: Najväčším šťastím v živote je presvedčenie, že nás ľúbia - ľúbia nás takých, akí sme, či skôr napriek tomu, akí sme.

Kontakt:

E-mail: ivka77 (zavináč) azet.sk

Web: www.fanfiction.sk

Statistiky:

Moje články: 77

Moje komentáře

Titulek článku Text
24.08.2015 (0:00)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Emoticon Si zlato, že si niekedy spomenieš. Ja tiež, ale dostať sa k písaniu znova je... takmer nereálne. Mrzí ma to. Ale určite nad tým pouvažujem.
01.01.2015 (18:58)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, aj ja tebe prajem do nového roku len to najlepšie. Hlavne zdravie, šťastie a lásku pre teba a celú tvoju rodinu. Tiež ti veľmi pekne ďakujem, že ešte myslíš na moju poviedku a viem, že je dôvod ju pre niekoho písať. Posnažím sa niečo napísať. Emoticon
28.10.2014 (19:24)SoutěžeNej povídka měsíce říjen/októbra 2014 Selhání věčnosti - emam
13.10.2014 (19:22)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, zlato, díky moc, že si sa ozvala. Vieš, že som na teba nedávno myslela? Často si pre mňa veľká motivácia pokračovať v písaní. Bohužiaľ som do konca týždňa po služobkách mimo domov, ale po víkende určite minimálne ukážka a pokúsim sa, aby bola aj kapitola.
11.10.2014 (13:38)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 28. kapitola Myslela som si, že premenou všetkou končí, ale viditeľne máš iné plány. Tak ja sa budem tešiť na ďalšiu kapitolu, aby som sa dozvedela aké. I keď nemôžem si pomôcť, ale Bella je... no, správa sa k Edwardovi, akoby bol malý chlapec a ona jeho matka, čo ho musí niekam smerovať a za každých okolností mu byť nadradená. Ten vzťah na mňa nepôsobí dobre. Chýba mu neha.
26.09.2014 (21:17)SoutěžeNej povídka září/septembra 2014 Selhání věčnosti - emam
02.09.2014 (20:19)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 27. kapitola Musím úprimne skonštatovať, že Bella sa v tejto kapitole správala ako krava. Prvú polovičku kapitoly som nad jej vyjadrovaním a vlastne všetkým, čo robila, iba krútila očami. Tak on si prejde premenou, príde o rodinu a ona je ešte urazená, že neskáče rovno dva metre od nadšenia a neďakuje jej za záchranu života. A to jej „hm, operácia sa nevydarila“ tak to bolo maximálne lol.
Pevne verím, že v ďalších kapitolách prejaví trošku viac empatie. Pretože, ak nie, tak by som pre ňu asi vybrala nejakú peknú hranicu a našla pre Edwarda niekoho lepšieho.
Každopádne sa teším na ďalšie časti.
Emoticon
02.09.2014 (20:07)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 26. kapitola V podstate si myslím, že Edwardova choroba má aj určité výhody. Minimálne zmierni Belline výčitky kvôli premene. I keď teda si neviem predstaviť, ako sa to vyrieši s Esme a ostatnými členmi rodiny. Bude pre nich mŕtvy? To mi príde dosť kruté... i keď možno nevyhnutné.
Sen... videnie... kóma... alebo čokoľvek boli Edwardove myšlienky snáď nenájde naplnenia. Emoticon
14.08.2014 (16:10)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb zlato, prepáč, že tak neskoro odpovedám, ale behám teraz po služobkách a k tomu PC sa ani veľmi nedostanem.
Mrzí ma to, ale nemám nič napísané. Emoticon
Ale myslím na to každý deň. Len sa obávam, že do konca mesiaca si k tomu ani nemám kedy poriadne sadnúť.
27.06.2014 (19:44)FanFiction na pokračováníKrálovnina dcera 1. kapitola Veľmi pekný začiatok poviedky. Začítala som sa takmer okamžite a vôbec neviem, aké pokračovanie čakať. O to viac sa naň teším. Páči sa mi, ako píšeš. Nerušivo. Emoticon Emoticon Emoticon
10.05.2014 (17:31)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 25. kapitola Pekná kapitolka. Už som si myslela, že bude všetko v poriadku a len nejako domyslíš premenu, ale vidím, že to asi nebude také ľahké. S Edwardom sa niečo deje a otázka je, čo to je. Niečo, čím chceš smerovať k premene? A možno k jej nevyhnutnosti, aby sa zmiernili Belline obavy?
Teším sa na ďalšiu časť. Emoticon Emoticon Emoticon
28.04.2014 (13:14)SoutěžeNej povídka měsíců března/marca a dubna/apríla 2014 Lepší zítřky – Kim
Minulosť si ťa nájde – 9moncici9
28.04.2014 (13:12)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, jejda, ja som zase vôbec nemala čas. Skúsim to cez víkend naťukať. Emoticon Ďakujem, že si si na mňa ešte spomenula.
11.04.2014 (16:09)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 24. kapitola Tak toto si pre Monicu pripravila. Nejakého sexy opáleného Taliana. Ach, ale stále ju je naozaj ťažké milovať. Pripadá mi trochu otravná. Trochu vlezlá. Ale našťastie už sa sťahuje. Takže pá pá a veľa šťastia, môže pokračovať príbeh nášho páriku. Otázka asi zostáva, čo sa stalo s Edwardovým darom. Myslím, že sa jeho štít skôr len zlepšil a časom (po premene) ho dokáže podľa potreby ovládať. Nechám sa prekvapiť. Docela sa už teším na jeho premenu a potom žili šťastne... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.04.2014 (18:42)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, veľmi pekne ďakujem za prianie. Človek by mal z toho starnutia aj depresiu, ale keď dostane niečo také skvelé, ako urobila Kim, tak ani nemôže.
Prasiatko sa určite zíde. Hlavne teraz, keď sa snažím písať. Ešte raz ďakujem.
Emoticon
29.03.2014 (16:53)SoutěžeNej povídka měsíců března/marca a dubna/apríla 2014 Lepší zítřky – Kim
Minulosť si ťa nájde – 9moncici9
20.03.2014 (11:41)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 23. kapitola Veľmi sa mi páčila časť, kde mohla Bella Edwardovi čítať myšlienky. Bolo to také milé. Len otázka je, prečo sa to stalo.
Nemyslím si, že by strácal niečo zo svojho daru... možno ho len dokáže časom nejako ovládať. Uvidíme, čo si si pre nás pripravila. Každopádne dúfam, že už ich život bude len pokojný.
Takže ty už máš niekoho pre Monicu. Teším sa. Dúfam, že ju čaká niekto milý.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
20.03.2014 (9:51)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 22. kapitola A žili šťastne...
Aspoň teda môžem dúfať? Zdá sa, že sa všetko k dobrému obracia. Edward je relatívne zdravý a je doma. S Monicou sú znovu priatelia. Ostáva asi posledná nezodpovedaná otázka a to ako dopadne jeho premena a kedy vôbec bude.
A potom už len krásny happy end. Ja teda budem dúfať, že ich už čaká len to dobré a bežím na ďalšiu časť.
20.03.2014 (9:28)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 21. kapitola Zase som tu s komentárom dosť neskoro, ale snáď mi to prepáčiš.
Celá kapitola venovaná Monice... to som tak nejak nečakala. Priznávam, že som ju nikdy nemala rada a zo začiatku to jej myšlienkové pochody vôbec nezmenili, ale na konci... To dievča má niečo do seba. Dokonca myslím, že som si ju obľúbila. I keď u ostatných vlkoch som bola niekedy na pochybách.
Len ma desí jej vzťah k Edwardovi. Pripadá mi, že to už hraničí s pripútaním. Ale to asi nie je tvoj zámer, aby si ju nechcela navždy trpieť. Takže bude veriť, že ju tento osud obíde/obišiel a ona si nájde toho svojho pravého niekde inde. Úprimne jej to prajem.


Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
17.02.2014 (9:20)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Petronela, díky moc za info. Na tvoju poviedku sa vždy teším, len mi sem-tam nejaký dielik ujde.
Seb... ach. Ty si taká zlatá a ja taká neschopná to pokračovanie skutočne dopísať. Mrzí ma to. Hlavne kvôli tebe a Kim, lebo viem, že vy to pokračovanie naozaj chcete a tešíte sa naň. Už ani radšej nesľubujem, že sa posnažím. Emoticon
13.02.2014 (9:08)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 20. kapitola Tak toto bola asi najnapínavejšia kapitola celej poviedky. Podarila sa ti skutočne krásne. Verše sa mi páčili. Podtrhovali napätie. A musím povedať, že sa mi páčila aj majetnícka Bella a odvážny Edward.
Tak čo teraz? Premena? Alebo sa z toho proste vylíže?
Som zvedavá a teším sa na ďalšiu kapitolu.
13.02.2014 (9:00)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 19. kapitola Prepáč, že zase tak neskoro, ale skôr som sa k tomu nedostala. Úprimne som celú kapitolu očakávala, čo sa stane a nemala som z toho extra dobrý pocit. A ono to prišlo. Na konci si nás pekne nechala v napätí a ja nemôžem inak ako letieť na ďalšiu kapitolu.
Emoticon Emoticon
31.01.2014 (19:32)FanFiction na pokračováníLepší zítřky - 24. kapitola Je to zvláštne, že strach ubíja tých najtalentovanejších z nás.
Milujem ako píšeš. V náznakoch i jasne.
Milujem tvoje postavy. Ich vnútro a pocity.
Milujem tvoje poviedky. Ich dej a hĺbku.

A teraz ku kapitole. Ako sa hovorí sto ľudí, sto chutí. Nalejme si čistého vína. Niekomu sa páči to a niekomu ono. Len si neviem predstaviť, že by sa niekomu nepáčilo, ako píšeš ty. Vieš, že si neuveriteľne talentovaná? Málokto dokáže napísať tak pútavý a plynulý príbeh. Málokto dokáže čítať na jeden nádych. Teba vždy.

Dobre, a teraz už vážne ku kapitole. Vieš, že ťa zbožňujem?
Ok, tak teraz.
Jejda... čo sa to stalo? Kde je môj milovaný Edward. Veď tento pán je nejaký... zlý. Čo skrýva za pevnou maskou? Žiaľ? Sklamanie? Nerozhodnosť? Či strach? Pred kým? Pred čím?
Nejako mám v sebe priveľa myšlienok. Predsa len si nám toho navalila dosť veľa. Najprv milý Jacob. Bože, prečo mi je taký nesympatický? To je asi nejaká alergia na vlkov... teda, ehm, obe vieme, že len na neho. Ostatných zbožňujem.
Potom do toho Edward studený ako psí čumák. Dokonca tak zlý, že Bellu v podstate vyhodil, i keď sám nechcel, aby odišla. Také citlivo napísané. Také plné skrývaného zármutku.
A ten koniec. Ach, zlato moje. Ty jej proste musíš naložiť ešte viac. Necháš ju prejsť autom a... premeniť?

Neskutočne sa teším na ďalšiu kapitolu. Na akúkoľvek tvoju poviedku. Na všetko, čo napíšu tvoje úžasné prstíky a vyprodukuje tvoje nežné srdce.
Ďakujem, bolo to skvelé, úchvatné a pre mňa dokonalé.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
30.01.2014 (22:32)SoutěžeNej povídka měsíce ledna/januára 2014 Lepší zítřky - Kim
Druhý svět - Any12
26.01.2014 (16:19)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 18. kapitola Docela som sa tešila na Cordyho minulosť a nejako som čakala nešťastnú lásku, ale tá sa... v podstate nepotvrdila. Niečo zo skladačky stále chýba a ty si to pre nás asi schovávaš na inú kapitolu. V podstate mám rovnaké otázky, aké ostali v Edwardovej hlave.

V tejto kapitole nebola ani Bella, čo ma docela mrzí. Som zvedavá, ako si vyjasnia svoje nedorozumenie. Myslím, že trochu pomôže aj to, že sa niečo začalo diať. Inak by asi Monica nevolala. Už len zistiť, čo také vážne sa stalo. Teším sa na ďalšiu kapitolu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
21.01.2014 (9:51)FanFiction na pokračováníDruhý svět - 20. kapitola Any, to bola krásna kapitolka. Len neviem, prečo som ju objavila až tak neskoro. Ani si nevieš predstaviť, aké pocity vo mne celý ten druhý svet zanecháva. Toľko zlého... toľko krutého. Úprimne si nemyslím, že si niečo takéto zaslúžili práve Cullenovci. A už vôbec nie Edward či Bella. Úprimne dúfam, že poviedku dopíšeš, pretože ju máš viditeľne krásne premyslenú a nás čaká ešte fantastický zážitok.

Priznávam, že ten záver som veľmi nepochopila, ale určite má nejaký zmysel a možno sa nejako schyľuje k náprave? Alebo k nejakej zmene?

Teším sa na ďalšiu kapitolu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
20.01.2014 (16:20)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 17. kapitola Tak som tušila správne a z romantiky nakoniec nebolo nič. Len ma trochu zaskočilo, ako sa Bella zachovala. Urazená? Trochu zbytočne. Predsa len jej ledva vyzliekol tričko. A čakať, že bude rešpektovať jej prianie? Nemá snáď dvanásť. Je jej problém, že sa nevie ovládať. Čakať ovládanie od pubertiaka je dosť smiešne. Ja viem, ona sa bojí, že mu ublíži. Tak to si nemala začať s človekom. Na hnev naozaj nemá právo. Aspoň podľa mňa je tu ona tá, ktorá by sa mala ospravedlniť. A Reneé by to tiež mohla lepšie chápať.

Monica je proste... no prišiel mi ich telefonát ako trochu zbytočný. Tá ženský by mohla mať aj chrbtovú kosť a dať pokoj.

Aspoň Cordy tu mal rozum a teda v ďalšej kapitole nás asi čaká jeho príbeh. Na ten som teda zvedavá. Už sa naň teším, odkedy sa objavil. Nemôžem si pomôcť, ale napriek jeho správaniu som ho vždy mala tak nejako rada. Proste sympaťák.
Emoticon Emoticon Emoticon
20.01.2014 (16:05)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 16. kapitola Krásna kapitolka. Taká normálna a bezproblémová, i keď teda malé nezhody sa našli. Ale tie asi patria do každého vzťahu a u nich dvoch boli proste len... zlaté. Predsa len Edwardova ľudskosť je milá. Je samozrejmé, že Belle neprekáža. Rovnako ako je samozrejmé, že jemu áno a cíti sa preto na obtiaž.

Len sa trochu bojím tvojho zámeru s týmto výletom. Nechce sa mi veriť, že by to bola len romantika a nič sa nestalo. No to asi uvidím ďalej. Som hlavne zvedavá, ako sa vyvinie ich spoločná noc osamote. Tak trochu tuším, že nijak. Bella pravdepodobne zuteká.

Letím na ďalší diel. Ďakujem.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
07.01.2014 (13:08)FanFiction na pokračováníFemme au masque - 32. kapitola + Epilóg Zlato moje, tak sa ti to podarilo.
Som strašne rada, že si poviedku nakoniec dokončila, i keď s takou dlhou odmlkou. Bola by škoda, keby ostala nedokončená.

Mala som túto poviedku rada. Pretože bola nežná a jemná. Síce si tvoji (a aj moji) hrdinovia prešli úskaliami a nemali to vôbec jednoduché, ale láska ostala. Vždy tam bola. Sprevádzala nás celou poviedkou, a tak to mám rada.
Niekedy som síce chcela Bellu uškrtiť za jej správanie, ale kto by sa jej čudoval. Zradená žena býva nešťastná a nebezpečná. Aspoň, že Edwardovi odpustila a dokonca prijala aj ženu svojho syna. Tak sa ti to podarilo. Našla si lásku aj Tanyi. Som na teba hrdá. Myslím, že si niekoho skvelého zaslúžila, a keď jej to nevyšlo s Edwardom, prečo by sa nezamilovala do jeho syna. Konečne sa skutočne zamilovala.

Ďakujem za ďalšiu krásnu s tvojich poviedok a teším sa na ďalšiu. Tak mi, zlato, píš.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.01.2014 (20:14)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Emoticon Nemám, ale pracujem na tom. Len ty vieš najlepšie, aká som spomalená. Emoticon
05.01.2014 (18:12)SoutěžeVánoční speciál Nej... - výsledky Uff, som hrozná, že tak neskoro, ale... strašne moc ďakujem za hlasy. Úprimne som vôbec nečakala, že sa tam objaví moje meno a už vôbec nie 3x.
MOSD bola pre mňa srdcovkou a neviete si predstaviť, ako si vážim, že ste za tú poviedku hlasovali, že ste si na ňu spomenuli, že sa vám páčila.
05.01.2014 (15:56)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, veľmi ti ďakujem za gratuláciu. Popravde ja som tomu vôbec nemohla uveriť. Nejako som to nečakala, že mám vôbec šancu.
Si strašne zlatá, že si si na mňa spomenula. Emoticon
24.12.2013 (21:55)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, zlato, moc moc moc ďakujem. Ani nevieš, ako si tvoje slová vážim. Veľmi ma mrzí, že som písaniu dala na tak dlho "stop", ale, bohužiaľ, nejako to inak nešlo. V práci sa to na mňa navalilo a do toho pribudli aj zdravotné problémy, ktoré písanie priamo vylučovali (zápal lakťových šliach). Proste posledný mesiac bol úplne šialený a ja som sem vždy ledva nakukla. Úprimne ma teší, že niekto na moju poviedku myslí, a že v nej našiel niečo pekné. Hlavne preto, že som v nej nechala kus srdca a ešte veľký kus mi ostal, a preto dnes chcem dobehnúť resty, ktoré mám a zase sa pustiť do písania. Snáď sa to podarí a najneskôr do konca roka bude ďalšia kapitola. Len dúfam, že sa do toho zas dostanem.
Seb, tebe aj tvojej rodine prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov. Hlavne, aby ste boli spolu a boli ste zdraví a šťastní. Emoticon
25.11.2013 (11:43)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 15. kapitola Zase som tu trošku neskoro, ale s mojim časom je to teraz dosť zložité.
Kapitola sa mi páčila. Bola taká pokojná a pohodová. V podstate bez nejakých zvratov či niečoho podobného. Len mám taký pocit, že chceš Edwarda dostať do „divočiny“ a nechať ho len s Bellou a jej rodinou, aby sa mu mohlo niečo stať. Predsa len teraz je pod väčšou ochranou. Takže je asi načase, aby som sa začala báť. Ono je to možno aj dobre. Posun v deji len prospeje. Budem sa tešiť na ďalšiu kapitolu a dúfam, že nás nečaká nič katastrofálne.
Inak ma zaujal rozhovor o tom, čím sa budú po premene živiť. Aspoň Edward snáď odolá ľuďom ako potrave.
Emoticon Emoticon Emoticon
24.11.2013 (18:19)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, zlato, dneska konečne mám do večera voľno a skúsim napísať aspoň tretinu a budúci týždeň to dopísať. Sama by som s tým už rada pohla a strašne ma mrzí, že nemám vôbec čas. Mám toho už plnú hlavu. Asi mi exploduje. Emoticon
11.11.2013 (11:28)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 14. kapitola Som rada, že sme sa dozvedeli, čo to znamená pasívny štít. Aspoň je jasné, že Edward bude docela užitočný. Proste taká Bella v originál stimivani. Inak som už strašne zvedavá, ako to bude ďalej a čo sa tam udeje. Lebo mám trošku pocit, že sa veľmi v deji neposúvame. Ale zase to neber ako kritiku. Ja mávam podobný problém, keď píšem. Kapitola bola skvelo napísaná. Teším sa na ďalšiu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
27.10.2013 (16:00)SoutěžeNej povídka měsíce října/októbra 2013 Lepší zítřky – Kim
Femme au masque – 9moncici9
Druhý svět – Any12
Let the heart die – Lareth
Všechno naruby tu je 3 - Petronela
23.10.2013 (18:53)Shrnutí povídekPovídky od Kim Krásna ukážka z kapitoly. Už sa neviem dočkať celej. Emoticon Chýbaš mi, kote. Emoticon
19.10.2013 (16:22)Shrnutí povídekPovídky od Petronely Ahoj, v prvom rade ti prajem skoré uzdravenie a dúfam, že sa dáš do poriadku. Na VNTJ si rada počkám a nebudem sama. Ono sa nedá vždy len písať. Takže si radšej odpočiň. Čo sa týka čítania, s tým sa určite vôbec netráp. Minimálne prvých dvadsať kapitol tej poviedky aj tak nepovažujem za extra vydarených. Predsa len to boli moje pisateľské začiatky.
13.10.2013 (14:18)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 13. kapitola Veľmi pekná kapitolka. Už som sa jej nemohla dočkať. Na jednej strane Bellu chápem a popravde Edwardovi to lúčenie s rodinou nezávidím. On si možno ešte ani neuvedomuje, aké bude pre neho ťažké všetkých opustiť. Na druhej strane aspoň bude s Bellou. Už navždy.

Elezar je docela sympaťák. Má šťastie, hehe. I keď ma na konci trochu zarazilo, že je Edward len pasívny štít. Otázka je, ako to myslel. Znamená to, že svoj štít nedokáže ovládať a budem ním môcť chrániť iba seba? Alebo? No veď sa nechám prekvapiť, ako to bude ďalej. Každopádne si myslím, že v tomto príbehu to bude jedno. To „nehrozí“ nejaká Nessie, ktorú by bolo treba chrániť. A pravdepodobne ani stret s kráľovnami.
Teším sa na ďalšiu kapitolu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.10.2013 (19:38)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb, v prvom rade ďakujem za tvoj záujem. Je naozaj fajn vedieť, že ma niekto číta a má o príbeh záujem. Cez týždeň som vôbec nestíhala (bola som na služobke mimo mesta a bez PC). Ale teraz sedím a píšem, čo sa dá. Z kapitoly mám napísané 2/3 a rada by som ju zajtra dokončila a v utorok dala na zverejnenie. Táto kapitola bude skôr taká prechodová - vysvetľovacia. Plánujem 3 pohľady (Alice, Leah, Chris). Emoticon
30.09.2013 (18:26)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 12. kapitola Jejda, tak dlhá kapitola, a pritom ani neviem, ako som sa dostala na koniec. Človek sa začíta a je to. Opitý Edward pobavil. Som len čakala, kedy ho Bella vezme na ruky. Ale aspoň si to sám došiel. Ten sen ma trochu vydesil. Na chvíľu som až verila, že sa to všetko skutočne deje. Mám trochu pocit, že nám pomaly končia pokojné kapitoly. Ale zase nie je to zle. Trochu sa na to aj teším. Som totiž zvedavá, ako to dopadne. Rozhovor o svadbe mi poriadne sadol a som rada, že Edward nejako zásadne neodmieta, i keď... ale neodmieta. Veľmi pekná kapitola. Budem sa tešiť na ďalšiu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
29.09.2013 (14:23)SoutěžeNej povídka měsíce září/septembra 2013 Lepší zítřky – Kim
Femme au masque – 9moncici9
Druhý svět – Any12
Všechno naruby tu je 3 - Petronela
28.09.2013 (21:13)Shrnutí povídekPovídky od Kim Kote, kočko, koťátko, kedy sa môžem tešiť na ďalšiu kapitolku? Už mi tvoje písanie skutočne chýba. Emoticon
21.09.2013 (23:41)VideaPrvní ČESKÁ parodie na Twilight! Skutočne perfektné. Emoticon
17.09.2013 (23:43)FanFiction na pokračováníDruhý svět - 19. kapitola A jeje, tak na toto som sa už neskutočne tešila. Any, to bolo úplne skvelé. Píšeš skutočne strašne realisticky a ja hltám každé tvoje slovko. Zvyčajne kapitolu začnem čítať a ani sa nenazdám a som na konci. Potom už len zúfalo čakám na ďalšiu.

Vytvorila si veľmi – a ešte viac – záhadný svet, a pritom pre mňa úplne pochopiteľný a hlavne uveriteľný. Vždy ma každá ďalšia kapitola niečím prekvapí. Teraz to bola tá potrava upírov. Ehm, no, ale nejako extra nechutné mi to teda neprišlo. Niečo hold papkať musia, takže im odpúšťam. A veľmi rada. Len mi to teda príde voči nim maximálne kruté. Niečo také si teda nezaslúžia. Práve Cullenovci určite nie. A chudáčik Edward. Fňuk. Dúfam, že nájdeš spôsob, ako ich odtiaľ „vykopať“ zase pekne na slobodu. Nech si môžu loviť aspoň nejaké tie srnky. Alebo čo.

Neskutočne krásna kapitola a ja sa teším na ďalšiu. Inak... nový život, ktorý vznikne v tom „inom svete“ by predsa mohol zlomiť kliatbu.

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
17.09.2013 (23:13)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 11. kapitola Pekná kapitolka. Hlavne k jej koncu som začala trochu premýšľať. Možno ťa prekvapí nad čím. V prvom rade ma zarazilo, že Bellu dojala svadba, a tak ma napadlo, či náhodou nebudeš otáčať aj túto drobnosť a nebude v tvojom príbehu Bella tá, ktorá bude chcieť svadbu. A Edward ten zdesený predstavou ako kráča k oltáru. Asi už premýšľam nad hlúposťami. Každopádne mi ten výlet na svadbu nedá spať. Premýšľam, či im dopriavaš len trochu pokoja, alebo to má skrytý zámer. To sa už určite budem musieť nechať prekvapiť.

Nezávidím Belle čítanie myšlienok. To musí byť neskutočná otrava, ale páči sa mi, s akým prehľadom to zvláda a dokáže v tom nájsť niečo pozitívne. Za to Edward už ani nie. Jeho žiarlivosť bola absolútne rozkošná. To sa ti skutočne podarilo. Teším sa na ďalší diel.

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
11.09.2013 (22:01)Shrnutí povídekPoviedky od Ivka77 Seb,
ďakujem. Ty vieš vždy potešiť, i keď si nie som istá, že ti dám toľko dôvodov na radosť. Kapitolu píšem, ale je trošku zvláštna a asi aj ťažšie pochopiteľná. Každopádne mám asi menšiu polovičku a určite (s výnimkou extrémne nepredvídateľných udalostí) ju cez víkend dopíšem a v nedeľu dám na zverejnenie.
Emoticon
01.09.2013 (14:45)FanFiction na pokračováníVšechno naruby tu je 3 - 10. kapitola Myslím, že vysvetleniu vôbec nič nechýbalo a podľa mňa je i pravdivé... Ak si si teda pre nás nepripravila niečo špeciálne. U teba človek nikdy nevie. Docela to zamotávaš. Som zvedavá, kam tým mieriš a či Demetri zohrá nejakú rolu.
No ale najkrajší bol aj tak záver a Edwardove myšlienky ohľadne Belly. Milujem ich spolu. Nemôžem si pomôcť. To je proste vždy taká romantika. Teším sa na ďalšiu kapitolu.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
29.08.2013 (21:23)FanFiction na pokračováníDruhý svět - 18. kapitola Any,
ospravedlňujem sa, ale ja som si túto kapitolu vôbec nevšimla. Som proste desná, ale čo už so mnou. Utopiť by asi nebolo najlepšie. Mňa voda však perfektne nadnáša... Ale k veci.

Ďalšia skvelá kapitola. Čím sme si to zaslúžili? Ja som taká rada, že zase píšeš. Skutočne ďakujem. Dostať sa do hlavy tvojej Belly je úplne neskutočné. Ona je úplne neskutočná a príbeh, ktorý si vymyslela proste nemá chybu. Uff. Tak ona je jediná potrava na celom svete. To je teda sila. Nechcela by som byť na jej mieste. Dobre... asi i tak chcela. Predsa len má Edwarda.

Len si teraz naozaj neviem predstaviť, čo tam jedia. Krv z krvných baniek? Tá je niečo ako pre Bellu obyčajné jedlo? Proste chuť nič moc, ale aspoň zasýti? Ja viem, špekulujem a pravda môže byť úplne inde. Každopádne si ma touto kapitolou poriadne nadchla. Tie spomienky si poskladala úplne dokonale. Nádhera.

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Datum registrace: 21. 7. 2012

Poslední přihlášení: 6. 2. 2017, 15:45

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Ivka77

Poviedky od Ivka77

Poviedky na pokračovanie:

Milujem obe svoje deti - dokončená

Zákon vlkov - rozpísaná

Články:

 

Zákon vlkov - 19. kapitola

Zákon vlkov - 19. kapitolaNa okamih hore a potom len strmhlav dole. Nezastaviteľný pád. Horská dráha zničeného života.

 

Zákon vlkov - 18. kapitola

Zákon vlkov - 18. kapitolaZarazil som sa. V ušiach sa mi ozval lahodný hlas. Krásny, nadpozemský. Patril mladej žene, ktorú som v detstve vídal v snoch. Nevedel som si však poriadne vybaviť jej tvár. Pamätal som si len dve veci. Krátke čierne vlasy a jej postoj. Pôsobila, akoby ju nejaký umelec vytesal z kameňa. Presne ako doktora Cullena.

 

Zákon vlkov - 17. kapitola

Zákon vlkov - 17. kapitolaZaváhal len na okamih a začal ku mne naťahovať ruku. Očakávaním sa mi zrýchlil dych. Už sa ma predtým dotýkal, ale vedela som, že toto bude iné. Toto bude spečatenie všetkého, čo medzi nami bolo, je a bude. Spečatenie jeho prijatia toho, čo skutočne som.

 

Zákon vlkov - 16. kapitola

Zákon vlkov - 16. kapitolaBez nej predsa ďalej nič nemôže existovať.

 

Zákon vlkov - 15. kapitola

Zákon vlkov - 15. kapitolaChcem zatajiť pravdu, chcem ťa ochrániť.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!