Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele IsabelMasen

IsabelMasen

IsabelMasenPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Betty

Bydliště: Praha

Věk: 18

O mně: Jsem studentka střední školy a miluju Twilight ságu a tento web.
Jsem časově nevytížená a ráda pomáhám ostatním. Jsem nekonfliktní, hodná a mám smysl pro humor.
Mými nejoblíbenějšími postavami celé ságy jsou Edward, Emmett a Renesmé. Edward proto, že je to vysněný muž každé ženy. Emmett proto, že je silný, vtipný a dokázal by mě ochránit. Renesmé proto, že je roztomilá, hodná a vyklubala se svět i přes všechny nástrahy a problémy, které nastaly.
Jsem vážně ráda za tuto stránku, protože jsem díky ní našla několik holčin, kterých si vážím a které mi přirostly k srdci.
Jsem Objektivní kritik, takže kdo by potřeboval pomoc, jsem tu pro vás.
Řídím se jednou větou, kterou pronesl Mike v Zatměni.
"Everything is possible, if you just believe." - "Všechno je možné, když v to věříš."

Kontakt:

E-mail: Betty.pechova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 609795217ICQ status

Statistiky:

Moje články: 240

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 8. 2011

Poslední přihlášení: 21. 9. 2015, 12:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od IsabelMasen

Povídky od IsabelMasenNa pokračování:

Vlkodlak a já - dokončená

Lásko, jsem vlkodlak - dokončená

Všechno bude dobré - dokončená

Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé - dokončená

With or withnout you - dokončená

Ty, já a Volterra - dokončená

Ledové peklo - dokončená

Věř na lásku - dokončená

Kdo vlastně jsem? - dokončená

Sto a jeden den - dokončená

Jednorázové:

Láska si nevybírá Nejkrásnější pohádka Jednou to přijít muselo Šťasná Dokonalá žena Dokonalý muž Emmett a já Podzim Zima O Vánocích se plní i ta nejtajnější přání Žena s úsměvem na tváři Muž s úsměvem na tváři Pokud to chceš změnit, musíš pro tě něco udělat 1/2 část Kráska a Emmett 1/2/3 část Drabble: Taky mi chybí Kdyby jen věděli, co děláme

Poezie:

Edwardovo vítězství (parodie) Konec milostného příběhu

Články:

Dokončeno

Sto a jeden den - 1. kapitola

Sto a jeden den - 1. kapitola Po nějaké době se opět hlásím s novou povídkou. Ústřední postavou je Ally, dcera Kate a Garretta. Jejich postavy mě ve filmu natolik uchvátily, že jsem se rozhodla si s nimi trochu pohrát. Kate je poloupírka, která našla svého vyvoleného a stejně jako Bella porodila neobyčejné dítě. Do příběhu nám zasáhnou i Cullenovi, ale hlavně smečka vlků z La Push. Je otisk opravdu to, co dva lidi spojí, nebo se jedná o zbraň hromadného ničení?

Dokončeno

Kdo vlastně jsem? - 1. kapitola

Kdo vlastně jsem? - 1. kapitola Beth Youngová, obyčejná dívka, která vyrůstala se svým otcem a bratrem. Myslí si, že má vše, co potřebuje ke štěstí, ale je to opravdu tak? Co se stane, když jednoho dne spatří neznámého muže se zlatýma očima, který jí je zvláštním způsobem povědomý? Co se stane, až se dozví, čí tvář vlastně má? Tvář té, která tragicky zahynula a zanechala po sobě jen smutek a trápení několika generacím. Tvář Isabelly Swanové.

Dokončeno

Ledové peklo - 1. kapitola

Ledové peklo - 1. kapitola Max Ryan, syn dvou vlivných lidí, kteří se už předem postarali o to, aby měl přepychový život. Jenže on o to nestojí. Nechce být tím, jakým ho chtějí oni. Jednoho dne se seznámí s dívkou, která mu ukáže svět, který ho okouzlí. Začalo to jako pobavení, legrace, ale zvrtne se to... Max je na dně, závislý na něčem, na co nemá. Snižuje se k něčemu, co by nikdy neudělal, ale jeho tělo vyžaduje to, na co je zvyklé. Jak jeho život změní setkání s Carlislem Cullenem a jeho rodinou? Zachrání se Max a setká se znovu s maminkou, která mu tak chybí?

Dokončeno

Ty, já a Volterra - 1. kapitola

Ty, já a Volterra - 1. kapitola Po narození Renesmé byli všichni spokojení a šťastní. Prožili pět let plných lásky, radosti a štěstí. Co se stane, když ji jednoho dne unesou Volturiovi, přejmenují ji na René a její rodina si bude myslet, že zemřela? Co všechno si bude muset prožít, než se vrátí domů? Co všechno bude muset prožít, než si uvědomí, že lidé, kteří jí pomohli, jsou její rodina? Přeji příjemné čtení, vaše IsabelMasen.

Dokončeno

With or without you - 1. kapitola

With or without you - 1. kapitola Milostný příběh Belly a Edwarda trochu jinak. Dva mladí lidé se zamilují a budou čelit nástrahám, které jim život připravil. Rodina, upíří podstata ani vlci jim nezabrání v tom, aby byli spolu. Co když jejich společný život zničí něco mnohem obyčejnějšího?

Dokončeno

Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé - 1. kapitola

Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé - 1. kapitolaBella a Edward byli šťastní a spokojení. Měli malou Nessie a celá rodina byla spokojená. Jenže jenoho dne oba zmizí a o malou holčičku se musí postarat někdo jiný. Rosalie vždy toužila být matkou, ale nikdy jí to nebylo souzeno. Co udělá, když ji malou svěří? Bude šťastná, nebo ji bude sžírat jiný pocit? A co Jacob? Jak ten zasáhne do jejího života? Vaše IsabelMasen.

Dokončeno

Všechno bude dobré - 1. kapitola

Všechno bude dobré - 1. kapitolaLilly Isabella Cullenová je bilogická dcera Emmetta a Rosalie. Když se ti dva poznali, byla Rose člověk a z jejich lásky se zrodila malá Lilly. Jejich roztomilá malá holčička vyrostla a našla si přítele, který se jmenuje Alex. Ale co když jednoho dne zmizí a obrátí život mladé Lily vzhůru nohama? Zůstane sama, nebo jí Alex něco zanechal? Co s tím vším mají společného Volturiovi? Přeji hezké čtení, vaše IsabelMasen.

Dokončeno

Lásko, jsem vlkodlak - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Lásko, jsem vlkodlak - 1. kapitolaNikdy nebyl žádný Edward. Rodina Cullenových žije ve Forks, ale Edward žije jinde se svou ženou. Jacob je zamilovaný do Belly a Bella k němu chová stejné city. Romantický příběh o nekonečné lásce bude prosycený krví, bude mít několik nástrah a problémů, ale láska je mocná čarodějka. Příběh o dvou lidech, kteří zažijí smrt, boj, hádky, ale i lásku, rodičovství a přátelství. Dvě hlavní postavy mají šťastnou budoucnost, ale co když se, díky jedné události, všechno změní? Vaše IsabelMasen.

Dokončeno

Vlkodlak a já 1. kapitola

Vlkodlak a já 1. kapitolaKdyž byla Bella malá, unesl ji upír. Když se chystal, že malou a bezbranou Bellu zabije, zachránil ji vlkodlak. Vystrašenou a pomlácenou Bellu přivedl do La Push a tam se jí ujali Sam a Emily. Co se stane, když se Bella setká s Edwardem Cullenem a jeho rodinou? Dá Bella přednost rodině, nebo lásce? Vaše IsabelMasen.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!