Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Irmicka1

Irmicka1

Irmicka1Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Irma

Bydliště: Zlínský kraj

Věk: 18

O mně: No, co napsat. Prostě obyčejná holka, která má ráda Stmívání nebo-li knížky o upírech.

Kontakt:

E-mail: Irmicka1 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 201306314ICQ status

Skype: irmicka1

Facebook: www.facebook.com/irma.fojtikova

Statistiky:

Moje články: 37

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 10. 2011

Poslední přihlášení: 7. 7. 2015, 17:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Irmicka1

Povídky od Irmicka1

KAPITOLOVKY:

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu - dokončená

Glamour (spoluautorká s mmonik) – dokončená

Změna plánu - rozepsaná

Na vzdálenosti nezáleží - nápad

Cullen?! Nikdy! - v přípravě

Články:

 

Změna plánu - 6. kapitola

Změna plánu - 6. kapitolaV povídce se objeví nová postava, která bude velice důležité a Bellu čeká návštěva doktora. Co se dozví? Více v povídce, Irmicka1.

 

Změna plánu - 5. kapitola

Změna plánu - 5. kapitolaBellin první den v práci a další drobnosti. Příjemné čtení přeje Irmička1.

 

Glamour - 34. kapitola

Glamour - 34. kapitolaTahle kapitola je ze tří různých pohledů. V prvním Edward, který jede navštívit Bellu a něco důležitého se dozví. Poté Bella, která nám přiblíží vztah mezi ní a Lesterem a také kousek porodu, a poté Lester... Máte se na co těšit. Hezké počtení přejí Irmička1 a Mmonik.

 

Změna plánu - 4. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Změna plánu - 4. kapitolaBella se probouzí po dlouhém předchozím večeru a stále nemuže uvěřit, co se večer stalo. Je překvapená, ale i šťastná zároveň, její život nabírá jiný směr. Příjemné počtení přeje Irmička1.

 

Glamour - 32. kapitola

Glamour - 32. kapitolaBella se konečně vydá na návštěvu k doktorovi, který je ochotný jí pomoct se vším, co bude chtít. A nakonec nás čeká Edwardův pohled, podíváme se na to, jak se mu vede. Příjemné počtění přejí Irmička1 a Mmoník. :*

 

Glamour - 30. kapitola

Glamour - 30. kapitolaBella se nemůže vzpamatovat ze skutečnosti, že je těhotná. Nakonec se stane něco, co nikdo ani Cullenovi nečekali. Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 28. kapitola

Glamour - 28. kapitolaSlavnost v Sitce se stane pro všechny členy Cullenovic rodiny nezapomenutelný... Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 26. kapitola

Glamour - 26. kapitolaDlouho očekávaný koncert je tady. Emmett s Bellou srší vtipem, teda hlavně Bella, a nakonec se něco nečekaného stane... Zbytek v povídce. Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník.

 

Glamour - 24. kapitola

Glamour - 24. kapitolaBella ukáže své pravé já a vyvolá hádku s Edwardem. Jak to dopadne? Více v kapitole. Přijemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník

 

Glamour - 22. kapitola

Glamour - 22. kapitolaEdward není ve své kůži. Rande v něm vyvolalo smíšené pocity... Více v povídce. Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 20. kapitola

Glamour - 20. kapitolaBella řekne, co má na srdci a Emmett zasahuje. :D Poté nás čeká Edwardův pohled, který zase něco pokazí! :D Příjemné počtení u 20. kapitoly přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 18. kapitola

Glamour - 18. kapitolaBelle se u Cullenů nelíbí a její jedinou nadějí je Edward. Příjemné počtení Irmicka1 a Mmoník

 

Glamour - 16. kapitola

Glamour - 16. kapitolaV hlavě jsem uvažoval, co to asi tak může být. Ale ať jsem přemýšlel, jak přemýšlel, na nic jsem nemohl přijít. Až mi vlezla na rozum jedna myšlenka, ale tu jsem strachy zavrhl. Příjemné počtení Irmička1 a Mmoník

 

Glamour - 14. kapitola

Glamour - 14. kapitolaBella není jen tak zcela v pořádku a Edward se necítí vůbec ve své kůži... Pohled nové postavy. Kdo to je? Více v povídce. Příjemné čtení přejí Irmička1 a Mmoník

 

Glamour - 12. kapitola

Glamour - 12. kapitolaBello, Bello, co to děláš? Přece sis slíbila, že si nikdy nikoho k sobě nepustíš. Mohlo by se jim něco stát. V Itálii se nám situace změní, co se stane Belle, když Edward později bude zoufalý? Více v povídce. Pěkné počtení přejí Irmička1 a Mmoník.

 

Změna plánu - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Změna plánu - 3. kapitolaBella si užije skvělý večer a to samé i její společník. Více v kapitolce. Příjemné počtení, Irmička1. :)

 

Změna plánu - 2. kapitola

Změna plánu - 2. kapitolaBella se vydá na oslavu narozenin své zaměstnankyně a kámošky. Koho tam potká? Nechte se překvapit. Příjemné počtení Irmička1 :)

 

Glamour - 10. kapitola

Glamour - 10. kapitolaVzteky jsem ho dloubla do žeber, ale spíš jsem měla pocit, že jsem si zlomila nehet. On se mému dětinskému gestu pouze smál. Procházeli jsme postranní uličkou, když k nám dolehl zvuk saxofonu. Šli jsme tím směrem a čím víc jsme se blížili, tím hlasitější ta jazzová hudba byla. Přijemné počtení Irmička1 a Mmoník.

 

Glamour - 8. kapitola

Glamour - 8. kapitolaPříprava plesu vrcholí. Samotný ples... Co se stane, že to Edwarda tak rozhodí? Příjemné počtení Irmička1 a mmoník

 

Změna plánu - 1. kapitola

Změna plánu - 1. kapitolaDalo by se říct, že Bella má všechno. Je to úspěšná podnikatelka, má peníze, přátele, úspěch, rodinu. Přesto jí něco chybí - láska. Tak moc by chtěla mít své dítě, kterému by věnovala celý svůj svět. A také, že se jí její přání splní. Na oslavě své nejlepší kamarádky pozná neodolatelného Edwarda, se kterým se v opilosti vyspí. Skončí tak, jak si přála a otěhotní. Nemá v plánu se s biologickým otcem znovu setkat, ale člověk míní a osud mění...

Příjemné počtení, Irmička1

 

Glamour - 6. kapitola

Glamour - 6. kapitolaEdward zjistí, proč Bella truchlila, a uvědomí si, že není až taková, jaká si myslel, že je. Příjemné čtení přeje Irmicka1 a mmonik.

 

Glamour - 4. kapitola

Glamour - 4. kapitolaVe svých osmnácti letech jsem s babiččinou podporou zkusila první konkurz na fotomodelku. Kvůli svojí výšce jsem nemohla pracovat jako modelka, ale i tak jsem se nevzdala a zkusila právě to, co se nabízelo. Příjemné počtení přejí Irmicka1 a mmonik.

 

Glamour - 2. kapitola

Glamour - 2. kapitolaBeze slova jsem se zvedl a zamířil na chodbu k výtahu. Chtěl jsem cestou do něčeho praštit, ale s mým vztekem, který ve mně vařil, by přinejmenším spadla celá budova. Příjemné počtení přejí Irmicka1 a mmonik.

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! Epilog

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! EpilogO deset let později. Vzpomínky a přítomnost. :) Příjemné počtení u poslední kapitoly. :)Irmicka1

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 12. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 12. kapitolaOtázky a odpovědi.

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 11. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 11. kapitolaJak to s Bellou nakonec dopadne? A co Alex? Více v povídce. Příjemné počtení, Irmicka1.

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 10. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 10. kapitolaÚnos Belly, kdo ji unesl? Více v povídce.

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 9. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 9. kapitolaPohled Edwarda. Říká vše, co na Belle miluje, a nakonec zvrat. Co se stane? Více v kapitole.

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 8. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 8. kapitolaNová postava jménem Alex a rande Belly a Edwarda. :)

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 7. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 7. kapitolaLumpárny Emmetta a Nata. Určitě chápete. :D Příjemné čtení. :)

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 6. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 6. kapitolaBella a její příběh. Přeji příjemné čtení :)

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 5. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 5. kapitolaTahle kapitolka je zaměřená na Bellu a jejího syna. Doufám, že budete spokojení, protože já jsem. :) Irmicka1

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 4. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 4. kapitolaDalší dílek, máte tam i kratký pohled Edwarda. Tak snad se bude kapitolka líbit. Irmicka1

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 3. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 3. kapitolaPárty.

 

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 2. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! 2. kapitolaDalší kapitolka je tady zaměřena hlavně na Bellu a Angelu. Více v povídce, Irmicka1.

Dokončeno

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! Prolog + 1. kapitola

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu! Prolog + 1. kapitolaBella se stěhuje do Forks, kde slunce svítí jen několikrát do roka. Ale není sama, kdo tam bydlí. Upíři Cullenovi se od všech lidí straní a jsou k nim nepřátelští. A to vše změní právě ona Bella. Co má Bella společného s Volturiovými? Kdo je Nate a co má společného s Bellou? Co když má Bella s upířím světem víc společného, než se zdá? A co Cullenovi, jaký budou k ní mít vztah?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!