Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Irmicka1

Irmicka1

Irmicka1Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Irma

Bydliště: Zlínský kraj

Věk: 18

O mně: No, co napsat. Prostě obyčejná holka, která má ráda Stmívání nebo-li knížky o upírech.

Kontakt:

E-mail: Irmicka1 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 201306314ICQ status

Skype: irmicka1

Facebook: www.facebook.com/irma.fojtikova

Statistiky:

Moje články: 37

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 10. 2011

Poslední přihlášení: 7. 7. 2015, 17:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Irmicka1

Povídky od Irmicka1

KAPITOLOVKY:

Nikdy jsem nevěřila, že tě najdu - dokončená

Glamour (spoluautorká s mmonik) – dokončená

Změna plánu - rozepsaná

Na vzdálenosti nezáleží - nápad

Cullen?! Nikdy! - v přípravě

Články:

 

Glamour - 35. kapitola + Epilog

Glamour - 35. kapitola + EpilogJe tu poslední kapitola našeho Glamourku. Omlouváme se za to zdržování, ale bohužel čas byl náš nepřítel. Ale teď je to tu a my doufáme, že si užijete těch posledních téměř šest tisíc slov. Co se dnes stane? Edward se spolu s rodinou vydává na místo, ze kterého mu volal doktor. Co se tam ale vlastně dozví? Více v dnešní kapitole. Naposledy přejeme příjemné čtení. Mmoník a Irmička1

 

Glamour - 34. kapitola

Glamour - 34. kapitolaTahle kapitola je ze tří různých pohledů. V prvním Edward, který jede navštívit Bellu a něco důležitého se dozví. Poté Bella, která nám přiblíží vztah mezi ní a Lesterem a také kousek porodu, a poté Lester... Máte se na co těšit. Hezké počtení přejí Irmička1 a Mmonik.

 

Glamour - 33. kapitola

Glamour - 33. kapitolaDoktor Pratt přichází k Belle s výsledky jejích testů, které jsou znepokojující. Nakonec se spolu ale dohodnou. Čas běží a rozhodně není milostivý, ale rozřešení nakonec přijde. :-) A taky se podíváme, jak momentální situaci vidí Emmett. Což se tradičně neobejde bez menších komplikací. :-) Krásné čtení Vám přejí Mmoník a Irmička1.

 

Glamour - 32. kapitola

Glamour - 32. kapitolaBella se konečně vydá na návštěvu k doktorovi, který je ochotný jí pomoct se vším, co bude chtít. A nakonec nás čeká Edwardův pohled, podíváme se na to, jak se mu vede. Příjemné počtění přejí Irmička1 a Mmoník. :*

 

Glamour - 31. kapitola

Glamour - 31. kapitolaJe po všem. Bella odešla. A tak se v dnešní kapitole dozvídáme, jak se s tím všichni vyrovnávají. Nejhůř to bude – samozřejmě – snášet Emmett. Ale to jen proto, že on jediný to dá najevo. Všichni ostatní trpí tiše a v sobě. A Isabella je zpátky. Ale co miminko? :-) Hezké čtení, mmonik a Irmicka1

 

Glamour - 30. kapitola

Glamour - 30. kapitolaBella se nemůže vzpamatovat ze skutečnosti, že je těhotná. Nakonec se stane něco, co nikdo ani Cullenovi nečekali. Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 29. kapitola

Glamour - 29. kapitolaBella si dneska zahraje na agentku 007. Ale to by nebyl Emmett, aby jí její plány nepřekazil. Užijte si poslední oddechovou kapitolu. Hezké čtení přejí Mmoník a Irmička1. :-)

 

Glamour - 28. kapitola

Glamour - 28. kapitolaSlavnost v Sitce se stane pro všechny členy Cullenovic rodiny nezapomenutelný... Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 27. kapitola

Glamour - 27. kapitolaCo k téhle kapitole říct? Snad jen, že Bella s Edwardem si užijí svůj den, který si oba zaslouží. :-) Příjemné čtení přejí Mmoník a Irmička1.

 

Glamour - 26. kapitola

Glamour - 26. kapitolaDlouho očekávaný koncert je tady. Emmett s Bellou srší vtipem, teda hlavně Bella, a nakonec se něco nečekaného stane... Zbytek v povídce. Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník.

 

Glamour - 25. kapitola

Glamour - 25. kapitolaPokračovaní načatého večera. Edwrad povede důležitý rozhovor s Rose. Ta mu nekompromisně a bez okolků ukáže správnou cestu. Padne Edwardovo rozhodnutí. A na závěr krásná tečka v podobě vyřknutí něčeho, co doposud nezaznělo. Příjemné čtení přejí Mmoník a Irmička1.

 

Glamour - 24. kapitola

Glamour - 24. kapitolaBella ukáže své pravé já a vyvolá hádku s Edwardem. Jak to dopadne? Více v kapitole. Přijemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník

 

Glamour - 23. kapitola

Glamour - 23. kapitolaBella je na Edwarda naštvaná a vyřeší to po svém. Vyrazí s Alice do baru. Edward žárlí. To, že to nebyla šťastná volba odplaty, zjištují hned v zápětí. Bellu totiž zasáhne vzpomínka a nebude to nic příjemného. Co myslíte, vzpomene si i na všechno ostatní? Hezké čtení přejí mmonik a Irmicka1.

 

Glamour - 22. kapitola

Glamour - 22. kapitolaEdward není ve své kůži. Rande v něm vyvolalo smíšené pocity... Více v povídce. Příjemné počtení přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 21. kapitola

Glamour - 21. kapitolaEdward si jde udobřit Bellu. Ale Bella je tvrdá vyjednavačka a Edward to nebude mít zadarmo. Taky se objeví jedna Edwardova vzpomínka. A to přesně na první okamžik, kdy poznal Isabellu Swanovou. A pak? To si přečtěte sami. :-) Hezké čtení přejí Mmoník a Irmička1.

 

Glamour - 20. kapitola

Glamour - 20. kapitolaBella řekne, co má na srdci a Emmett zasahuje. :D Poté nás čeká Edwardův pohled, který zase něco pokazí! :D Příjemné počtení u 20. kapitoly přejí Irmička1 a Mmoník. :)

 

Glamour - 19. kapitola

Glamour - 19. kapitolaBella je stále vyděšená a nemůže si zvyknout na nové prostředí. Nakonec se přece jen u Cullenů uvloní a to v momentě, kdy s nimi stráví příjemné rodinné odpoledne. Pak ale přijde další rána - Edwardův odjezd do New Yorku. Hezké čtení přejí Mmoník a Irmička1. :-)

 

Glamour - 18. kapitola

Glamour - 18. kapitolaBelle se u Cullenů nelíbí a její jedinou nadějí je Edward. Příjemné počtení Irmicka1 a Mmoník

 

Glamour - 17. kapitola

Glamour - 17. kapitolaEdward vyzvedává Bellu z nemocnice. Společně letí na Aljašku, kde už na ně čeká Edwardova rodina. Bella je vyděšená a zmatená a Edward se stává jejím záchranným kruhem. Ten si svou novou roli začíná uvědomovat a je z toho vyděšený. Hezké čtení přejí Mmoník a Irmička1. :-)

 

Glamour - 16. kapitola

Glamour - 16. kapitolaV hlavě jsem uvažoval, co to asi tak může být. Ale ať jsem přemýšlel, jak přemýšlel, na nic jsem nemohl přijít. Až mi vlezla na rozum jedna myšlenka, ale tu jsem strachy zavrhl. Příjemné počtení Irmička1 a Mmoník

 

Glamour - 15. kapitola

Glamour - 15. kapitolaVrátí se Edward zpět do nemocnice? Postaví se tomu, co udělal, čelem? Nebo vzal nadobro do zaječích? Bella ale není jediná, kdo ho tam čeká. Pohled vrchní sestry Abisové. Následuje lehký posun v čase a pak? Doktoři Bellu probudí z umělého spánku. A taky pohled Edwarda. :-) Hezké čtení přejí Mmoník a Irmicka1.

 

Glamour - 14. kapitola

Glamour - 14. kapitolaBella není jen tak zcela v pořádku a Edward se necítí vůbec ve své kůži... Pohled nové postavy. Kdo to je? Více v povídce. Příjemné čtení přejí Irmička1 a Mmoník

 

Glamour - 13. kapitola

Glamour - 13. kapitolaEdwardův pohled na celou událost. Jeho vnitřní pocity a zmatenost. Zkoumání módního satana před ním. Následuje Edwardova nesoustředěnost, která pramení z Belliny hlavy přitisknuté na jeho hrudi. Následná nehoda a jeho reakce. Hezké četní, Mmoník a Irmicka1. :-)

 

Glamour - 12. kapitola

Glamour - 12. kapitolaBello, Bello, co to děláš? Přece sis slíbila, že si nikdy nikoho k sobě nepustíš. Mohlo by se jim něco stát. V Itálii se nám situace změní, co se stane Belle, když Edward později bude zoufalý? Více v povídce. Pěkné počtení přejí Irmička1 a Mmoník.

 

Glamour - 11. kapitola

Glamour - 11. kapitolaEdward má rozpolcenou osobnost. To se projeví na uvítacím obědě, kde ho ovšem Bella opět usadí. Následuje milánská přehlídka a nečekané setkání. Bude příjemné? Napovím vám. Ne. Hezké čtení přejí Mmoník a Irmička1. :-D

 

Glamour - 10. kapitola

Glamour - 10. kapitolaVzteky jsem ho dloubla do žeber, ale spíš jsem měla pocit, že jsem si zlomila nehet. On se mému dětinskému gestu pouze smál. Procházeli jsme postranní uličkou, když k nám dolehl zvuk saxofonu. Šli jsme tím směrem a čím víc jsme se blížili, tím hlasitější ta jazzová hudba byla. Přijemné počtení Irmička1 a Mmoník.

 

Glamour - 9. kapitola

Glamour - 9. kapitolaPřípravy na odlet do Milána. Edward Belle zatloukne, že mu volá jeho rodina. Když mu to Bella vmete do obličeje, tak půjde Edward s pravdou ven. Bude čekat trochu pochopení, jenže Bella mu soucit rozhodně neprojeví. Edward se pořádně namíchne a přesně podle toho bude vypadat i jejich společný let. Přesto všechno se Edward na konci nechá Bellou unést. A její reakce? Tak tu si raději přečtěte sami. :-D Pěkné čtení přejí Mmoník a Irmička1.

 

Glamour - 8. kapitola

Glamour - 8. kapitolaPříprava plesu vrcholí. Samotný ples... Co se stane, že to Edwarda tak rozhodí? Příjemné počtení Irmička1 a mmoník

 

Glamour - 7. kapitola

Glamour - 7. kapitolaEdward jde na smluvenou schůzku s Bellou. Co se tam odehraje? Tak to si už musíte přečíst sami. :-D Hezké čtení přejí Mmoník a Irmička1. :-)

 

Glamour - 6. kapitola

Glamour - 6. kapitolaEdward zjistí, proč Bella truchlila, a uvědomí si, že není až taková, jaká si myslel, že je. Příjemné čtení přeje Irmicka1 a mmonik.

 

Glamour - 5. kapitola

Glamour - 5. kapitolaEdward si pomalu buduje cestičku k vrcholu. Bella jeho počínání vede v patrnosti. Veškerý vztek nakonec bouchne, když si Edward dovolí Belle oponovat. Nakonec sklapne patky. Edward jí včas předá požadované komentáře a Bella z toho bude mírně vykolejená. Jeho vyjádření se jí totiž bude líbit. A nakonec? Jejich první dotek, ve kterém přece jen něco zacítí. Hezké čtení, :-) Mmoník a Irmička1

 

Glamour - 4. kapitola

Glamour - 4. kapitolaVe svých osmnácti letech jsem s babiččinou podporou zkusila první konkurz na fotomodelku. Kvůli svojí výšce jsem nemohla pracovat jako modelka, ale i tak jsem se nevzdala a zkusila právě to, co se nabízelo. Příjemné počtení přejí Irmicka1 a mmonik.

 

Glamour - 3. kapitola

Glamour - 3. kapitolaVysoké jehlové podpatky, tělové silonky, úzká a krátká látková sukýnka, bílé tílko a vlasy upravené do culíku. Takhle jsem Isabellu nikdy oblečenou neviděl. Vypadala jako sexy úřednice. Stála nahnutá nad svým stolem, zády ke mně. Tudíž ač nechtěně, můj pohled upoutal její dokonalý zadek. Hezké čtení při třetí kapitole přejí mmonik a Irmicka1. :-D

 

Glamour - 2. kapitola

Glamour - 2. kapitolaBeze slova jsem se zvedl a zamířil na chodbu k výtahu. Chtěl jsem cestou do něčeho praštit, ale s mým vztekem, který ve mně vařil, by přinejmenším spadla celá budova. Příjemné počtení přejí Irmicka1 a mmonik.

Dokončeno

Glamour - Prolog + 1. kapitola

Glamour - Prolog + 1. kapitolaIsabella Swan, nejmocnější žena módního průmyslu, šéfka nejpopulárnějšího módního časopisu Glamour a star. Její jméno letí světem a její názory jsou uznávané všemi předními návrháři. Glamour pod tvrdým vedením Isabelly je zkouška, kterou musí projít každý, kdo chce ve světě módy něco znamenat. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty... Až na jednoho chtivého upíra, který nejenže chce proniknout do světa módy, chce i místo na výsluní, které již pár let patří právě Isabelle. Dokáže unést její nesnesitelnou povahu? Prodere se přes její záda na výsluní bible ve světě módy, kterou Glamour bezpochyby je?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!