Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Forevergirl

Forevergirl

ForevergirlPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Totálne otrepané...

O mně: Celé moje písanie poviedok spočíva v improvizácii, nepremýšľam dopredu, čo sa stane. Len si premyslím, o čom bude poviedka a píšem, čo mi príde na um...

A prednedávnom som zistila, že si niektoré poviedky svojej tvorby takmer nepamätám, to bude dúfam tou improvizáciou... :D

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 357

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 12. 2010

Poslední přihlášení: 4. 6. 2013, 14:11

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Forevergirl

Poviedky od ForevergirlKAPITOLOVÉ:
Zúfalá (rozpísaná)♣ Najsilnejší zo všetkých (rozpísaná) ♣ Dovoľ mi ukázať ti vášeň (rozpísaná) ♣ Pozor, je tehotná! (dokončená) ♣ Alcohol, drugs and Edward (dokončená) ♣ Srdce ti ukáže správnu cestu (dokončená) ♣ Dve tváre našich životov (dokončená) ♣ Cez tanec k láske (dokončená) ♣ Šéf za všetky hriechy (dokončená) ♣ Vášeň (dokončená) ♣ Zabil som ho! (dokončená) ♣ Nemôžem ťa milovať (dokončená) ♣ Neskrotný milenec (dokončená) ♣ Malý chlapček (dokončená)
JEDNORÁZOVKY:
- Aj Carlisle môže mať slabú chvíľku, Príliš silné pocity, Carlisle, ako si mohol!, Milujem ho, ale teba nie, Dokonalá I, II, III, Podviedla som ho, Zabila si mi ju, Milujem ťa, ale nezaslúžim si ťa, Chýbaš nám, Bude to aj tvoje meno, Sľubujem, Šéf do postele, Neviem, čo si, ale pre mňa si anjelom, Nevládzem, Nepríjemné prekvapenie
DRABBLE...

Články:

Dokončeno

Pozor, je tehotná! - 1. kapitola

Pozor, je tehotná! - 1. kapitolaTeenStar a Forevergirl vám prinášajú novú poviedku! Bella a Edward – šťastne zaľúbený pár v poslednom ročníku na škole vo Forks. Bella sa konečne pred pár dňami dočkala noci, ktorú strávili jedna duša, jedno telo. No pár týždňov po tom sa začnú jej nálady až príliš meniť. Môže za to ich spoločná noc a stalo sa to, čo nikto nečakal? Oddychová poviedka plná vtipu, neustále Belliných meniacich sa nálad, ktoré budú Edwarda dostávať do zúfalstva. Ale on ju nadovšetko miluje a ostáva mu len vydržať to. Jej zmeny nálad budú totižto hlavnou zvláštnosťou jej tehotenstva s jej milovaným upírom.

Dokončeno

Alcohol, drugs and Edward - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Alcohol, drugs and Edward - 1. kapitolaSex, drogy, alkohol - toto je Bellin život. Žiadna tichá Bella, ale drzá a neustále opitá Bella, ktorá nenávidí vzťahy, preto si užíva so všetkými možnými chlapmi. V tejto kapitole sa trochu zoznámite s Bellou a jej kamarátka a spolubývajúca sa v jednom si pre ňu niečo pripravila...
Dúfam, že sa vám bude táto kratšia kapitolovka páčiť. Bella je dosť podobná mne, preto budem dosť čerpať z vlastného života. Nečakajte žiadnu akciu, len trochu vtipu, irónie, sexu, alkoholu a hlavne Edwarda!

Dokončeno

Srdce ti ukáže správnu cestu - 1. kapitola

Srdce ti ukáže správnu cestu - 1. kapitolaBella má 25 rokov, po strednej škole sa vydala za bohatého prokurátora, ktorý na ňu nemá absolútne čas. Práve skončila univerzitu so zameraním na právo. Večere sa doma nudí, chýbajú jej noci plné vášne, jej mladé telo prahne po telesnej slasti. Po doštudovaní školy odchádza do právnickej firmy ako začiatočníčka. Začína pracovať u arogantného riaditeľa, ktorý ju neuveriteľne priťahuje. Ale čo ak sa predĺžené hodiny v práci zmenia na hodiny plné vášne a vzrušenia? Čo jej manžel? Komu má veriť? Svojmu telu? Srdcu? Alebo rozumu?
V tejto kapitole nazrieme to typického rána Belly a jej manžela.

Dokončeno

Dve tváre našich životov - 1. kapitola

Dve tváre našich životov - 1. kapitolaPrinášam vám novú poviedku o bolesti, smútku, nenávisti, priateľstve a láske.
Bella po vražde svojich rodičov žije so svojim bratom Johnom vo Forks. Nenávidí všetko a všetkých okolo seba. Často premýšľa o samovražde, nenávidí sa. Jedného dňa uteká do lesa a stretáva tam vlka. Bojí sa ho, ale vlk ide za ňou a chráni ju pred búrkou. Zistí, že jej vlk rozumie a začne za ním každý deň chodiť do lesa. Bude jej jediným priateľom. V tom istom čase ju v škole neustále pozoruje chlapec s bronzovými vlasmi. Čo má spoločné tento chalan s vlkom?

Síň slávy

Cez tanec k láske - Prológ + 1. kapitola

Cez tanec k láske - Prológ + 1. kapitolaAhojte! S TeenStar vám prinášame spoluautorskú poviedku. Dúfame, že sa vám bude páčiť. :)
Dej: Bella sa sťahuje z Phoenixu do Forks za Charliem z osobných dôvodov. Začne navštevovať maturitný ročník a hneď v prvý deň jej príchodu im riaditeľ oznámi, že musia povinne navštevovať hodiny spoločenských tancov dvakrát do týždňa. Bella je proti, ale nemá na výber. Ich učiteľom tancu bude riaditeľov syn s bronzovými vlasmi. :) Ale Bella zo zlej skúsenosti, ktorá ju veľmi ovplyvnila, nenávidí všetkých chlapcov. Ako sa bude správať k svojmu učiteľovi tancov, ktorý k nej bude cítiť náklonnosť od začiatku? Bude ho čakať ešte veľmi dlhá cesta k jej srdcu. Pomôže k tomu tanec?

Síň slávy

Šéf za všetky hriechy - 1. kapitola

Šéf za všetky hriechy - 1. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v Nej povídce října, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Moja nová kapitolovka je pokračovaním jednorázovky Šéf do postele. Ako už vieme, Edward je poloupír, ktorý robí realitného makléra v New Yorku. Má pomer s Bellou, ktorá robí jeho sekretárku. Ale je aj ženatý. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako jednorázovka. :) V tejto kapitolke spoznáte hlavnú nepriateľku Belly a takisto jej najlepšiu priateľku. A dopredu upozorňujem, že toto bude oddychová poviedka, tak žiadnu akciu nečakajte.

Dokončeno

Malý chlapček - Prológ

Malý chlapček - PrológTak, som tu s ďalšou kapitolovkou. Všimla som si, že je tu dosť poviedok, kde Cullenovci nájdu Bellu ako malé bábätko, tak mi napadlo, že to napíšem opačne. Bella je poloupírka a žije spolu s Cullenovcami. Vždy túžila po milujúcom manželovi a dieťatku. Bella je raz s Carlisleom v lese, ktorý na ňu zrazu naliehavo zakričí. Bella sa vráti k nemu, a to už Carlisle drží v náručí malé bábätko. Jeho meno je Edward...

Síň slávy

Neskrotný milenec - Prológ

Neskrotný milenec - PrológUž mám dopísané takmer dve kapitolovky, tak vám predstavujem novú poviedku. Edward je spolu s Demetrim a Emmettom vládca Volterry. Je známy svojimi vášnivými nocami vždy s inou ženou. No už určitú dobu dychtí po krásnej upírke Belle, ktorá nemá žiadne skúsenosti s mužmi. Bude ňou pohltený, neuveriteľne po nej túži. Chce jej ukázať vášeň a slasť. Ale čo ona? Dopredu upozorňujem, že táto poviedka bude väčšinou o vášni a slasti medzi nimi, takže bude niekedy od 15+ alebo 18+. Tento prológ je dosť krátky, no ďalšie časti, samozrejme, rozšírim.

Dokončeno

Nemôžem ťa milovať - Prológ

Nemôžem ťa milovať - PrológSom tu s ďalšou kapitolovkou. Túto poviedku mám v počítači takmer polroka a už ju mám skoro celú napísanú. Bella je v tejto poviedke vlkolak, bol zázrak, že sa premenila, no všetci ju už berú ako súčasť svorky. Je dcérou Sue a Harryho Clearwatera a jej súrodenci sú Leah a Seth. Žijú v rezervácii a do Forks sa práve sťahujú Cullenovci, ale tí prídu na scénu trochu neskôr. Bella už dva roky chodí s Paulom, ktorý sa k nej príputal. Väčšina deja sa bude odohrávať v rezervácii a budú tu aj Cullenovci. Snáď sa vám to bude aspoň trochu páčiť. Príjemné čitanie. Forevergirl

Dokončeno

Zabil som ho! - Prológ + 1. kapitola

Zabil som ho! - Prológ + 1. kapitolaAhojte, tak som tu s novou kapitolovkou. Možno niektorí viete, že som predtým začala s poviedkou - Zabil si mi ocka!, toto je vlastne ona, ale prerobila som ju a dala iný názov. Tak, o čom je? Celá poviedka bude hlavne o Edwardovi a Belle. Celá bude z pohľadu Edwarda a môjho, teda ako pohľad nikoho. Edward je poloupír a práve sa prisťahoval s ostatnými Cullenovcami do Forks. Nebol už tri mesiace na love, čím podcenil svoj smäd a zabije policajného náčelníka Charlieho, čiže Bellinho otca. Ale Edward nevie, koho zabil a okrem toho, tento Edward nevie čítať myšlienky. Edward odchádza po tejto nehode do Denali, no vráti sa späť do Forks. A potom v škole stretne Bellu a zaľúbi sa do nej. Ale čo keď zistí, že je to dcéra muža, ktorého zabil? Povie jej to? A čo Bella? Príjemné čítanie.

Dokončeno

Vášeň - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Vášeň - 1. kapitolaTáto poviedka nadväzuje na Breaking dawn, len s tým, že Bella nebude čakať dieťa. Čaká vás veľa romantiky, či erotiky. Dej sa začína v období, keď je Edward s Bella na ostrove Esme. Bella s Edwardom ešte stále nie je dohodnutá na premene, ale to budem riešiť neskôr, teraz si užívajú medové týždne. Prosím o komenty. Vďaka.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!