Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Enutka

Enutka

EnutkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Edita

Bydliště: Jedno nudné město jménem Ostrava :))

O mně: Dříve neskutečně ujetý 12ti letý blázen do TW, momentálně 15ti letý člověk žijící v reálném, nikoli už virtuálním světě.
S tvorbou jsem skončila, už více než rok si slibuji, že budu pokračovat, ale stále nic.
Ale knihy pořád miluju a budu milovat. A na tohle místo, budu mít vždy nádherné vzpomínky :) (7.7.2013)

Kontakt:

E-mail: istokova.edita (zavináč) seznam.cz

ICQ: 350987159ICQ status

Statistiky:

Moje články: 23

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 12. 2009

Poslední přihlášení: 9. 9. 2015, 15:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Enutky

Povídky od Enutkykapitolové:
P.S. Miluji tě...
Žít vzpomínkami se nevyplácí.jednodílné:
Miluji tě, Edwarde. Pochop to!
20způsobů, jak zaručeně naštvete Rosalii
Být jedinečná neznamená dělat pokusného králíka!
Pár kapek lásky
drabbles:
Zrazená
Jen vzpomínka
Jako tělo bez duše
Souhra fantazie
Navždy jen já a ona...

Články:

 

Navždy jen já a ona...

Navždy jen já a ona...Vždycky mě zajímalo, jak se cítil Edward a o čem přemýšlel, když se dozvěděl, že Bella čeká dítě. A tak jsem to sepsala. Dělá to Ed opravdu pro dobro Belly, anebo je tekový sobec, že nedokáže překousnou to, že by byl v jejím životě ještě někdo důležitější? Přeji pěkné počtení.

 

Souhra fantazie

Souhra fantazieKaždý z nás je jiný, ale přesto máme něco společné. Nekonečnou fantazii. Ani Bells není výjimkou...
Double drabble.

 

Jako tělo bez duše

Jako tělo bez dušeVím, že je to hodně ohrané téma. Edwardův odchod, Bellino zhroucení, bolest... Ale stejně jsem neodolala a její pocity sepsala. Tak snad se aspoň trochu povedlo.

 

Jen vzpomínka

Jen vzpomínkaTento double drabble je z pohledu Belly. Co kdyby to už vážně nevydržela a byla po odchodu Edwarda tak psychicky tak na dně, že udělá to nejhorší, co může?

 

Zrazená

ZrazenáDouble drabble. Z pohledu Rosalie. Jak se asi Rose cítila, když začal Edward chodit s Bellou? Neměla ji ráda a přesto se s tím musela smířit. Ale co bylo horší, zradil ji ten, koho nejvíce miluje. Bellu přijal do rodiny, a tak byla Rose na všechno trápení sama... Přeji pěkné počtení.

 

P.S. Miluji tě... 4. kapitola

P.S. Miluji tě... 4. kapitolaTak, máme tady další kapitolu. Asi mě nebudete mít rádi, ale snad jste si nemysleli, že by se Jacob objevil a já tak uzavřela celou povídku! Ne, ne, ne, na to si budete muset počkat. Přeji pěkné počtení. :)

 

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 5. kapitola

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 5. kapitolaTak, máte tady další kapitolu. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. V tomhle díle si Bella uvědomí, jak děsivě nudný a bezjiskerný žije život. A tak učiní rozhodnutí, které jí zajisté změní život. Přeji pěkné počtení. :)
PS: Komentáře taky neuškodí. :)

 

Pár kapek lásky

Pár kapek láskyTato povídka je o Isabelle, dceři nejbohatšího knížete v Anglii. Má všechno a vlastně nic. Po smrti její matky už nikdy nebyla jako dřív, stala se z ní "ledová princezna". Každý princ se může přetrhnout, aby ji získal, ale jí se nikdo nezamnlouvá. Až na jednoho, který se nemá k tomu, aby o její ruku požádal a tak se ho pokusí očarovat kapkami lásky. Tahle povídka vznikla z nudy, takže není nic extra, ale doufám, že se bude líbit.

 

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 4. kapitola

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 4. kapitolaPo dlouhé době přináším opět kapitolu. Dozvíte se, jak Belle Paul vysvětlí sázku s Jakem. Bella uteče do lesa a potká tam... vlastně ani sama neví, kdo to je, ale je jisté, že jí změní život. Přeji pěkné počtení. :)

 

P.S. Miluji tě... 3. kapitola

P.S. Miluji tě... 3. kapitolaPřicházím s další kapitolou. V téhle kapitole se dozvíte, jaké překvapení Jacob pro Nessie nachystal a jak na to budou reagovat ostatní. Renesmé bude nadšená, a tak souhlasí s nákupy a oslavou, ale dávat Alici plnou zodpovědnost se málo kdy vyplácí. Přeji pěkné počtení. :)

 

20 způsobů, jak zaručeně naštvete Rosalii

20 způsobů, jak zaručeně naštvete RosaliiVím, že už to tady bylo, ale prostě jsem neodolala. Naštvat Rose, to je můj sen. :D Doufám, že se to bude líbit. Přeji pěkné počtení. :)

 

P.S. Miluji tě... 2. kapitola

P.S. Miluji tě... 2. kapitolaDruhá kapitola je tady. Renesmé, i když nerada, se snaží dát do pořádku. Začne chodit na lov s Emmettem a taky bude pomáhat Esmé s rekonstrukcí domu, o kterém nikdo neví, co s ním zamýšlí. Nessie se z toho začíná pomalu dostávat, ale pak přijde další dopis od Jakea. Co v něm bude? A jaké překvapení pro ni nachystal?

 

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 3. kapitola

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 3. kapitolaAhoj. Tak dnes se Bella pro změnu sblíží s Paulem, který se za každou cenu snaží vyhrát sázku, kterou s Jacobem uzavřel. Ale co když se to nevyvine podle jeho představ? A jak se Bella dozví o sázce a o tajemství, které skývá Sam a jeho bratři? Přeji pěkné počtení.

 

Být jedinečná, neznamená dělat pokusného králíka! 3/3

Být jedinečná, neznamená dělat pokusného králíka! 3/3Takže je tady třetí a taky poslední část mé povídky z pohledu Rosalie. Dozvíte se, co chtěla Alice po Rose a taky se tam objeví nová postava. Uvidíte, jaká je Edward sketa a taky, jak Emmett dovede odpouštět. Samozřejmě nebude chybět ani dohoda s Volturiovými. Přeji pěkné počtení.

 

Miluji tě, Edwarde. Pochop to!

Miluji tě, Edwarde. Pochop to!Tato jednorázovka je z pohledu Tanyi. Tanya, jak je známo, je dlouho zamilovaná do Edwarda. Pořád si myslí, že spolu zůstanou, ale jednoho dne dostanou svatební oznámení a Tanye se zhroutí celý svět. Není to nic extra, ale snad se to bude líbit.

NEWS

Ostrov Esme? Možná...

Ostrov Esme? Možná...Na internetu se objevil obrázek ostrova, který bude místem líbánek Edwarda a Belly. Zatím není jisté, jestli je to opravdu on, ale je to víc než možné. :)

 

P.S. Miluji tě... 1. kapitola

P.S. Miluji tě... 1. kapitolaUrčitě už jste slyšeli o filmu, nebo knížce P. S. Miluji tě... A tou jsem se inspirovala. Moje nová povídka je z pohledu Renesmé. Jacob ji opustil, a tak je teď jako tělo bez duše, ale jednoho dne půjde se Sethem na lov a ten jí předá obálku. Co v ní bude? A jak to souvisí s Jacobem?

 

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 2. kapitola

Žít vzpomínkami se nevyplácí - 2. kapitolaTato kapitola je z pohledu Jacoba. No myslím, že si tady užijou čtenáři, kteří nejsou team Jacob. Protože jsem ho ztvárnila, jako menšího hajzla, kterému na Belliných citech skoro vůbec nezáleží. Přeju pěkné počtení. :)

 

Být jedinečná, neznamená dělat pokusného králíka! 2/3

Být jedinečná, neznamená dělat pokusného králíka! 2/3Ahoj, takže je zde druhá část mé povídky. V této části se dozvíte jak se Rosalii líbil Jacobův nápad obětovat se a taky se stane něco, co nikdo nečekal. Doufám, že se to bude aspoň trochu líbit.

 

Být jedinečná, neznamená dělat pokusného králíka! 1/3

Být jedinečná, neznamená dělat pokusného králíka! 1/3Tato jednodílná povídka je z pohledu Rosalie. Co, když je Renesmé jediná svého druhu a Aro ji chce do své sbírky? Co budou Cullenovi dělat?

 

Žít vzpomínkami se nevyplácí - prolog + 1. kapitola

Žít vzpomínkami se nevyplácí - prolog + 1. kapitolaPříběh je o dívce, která je nejlepší kamarádkou Emily Youngové a právě přijíždí do La Push, strávit u ní prázdniny a taky se seznámit s jejím snoubencem Samem a jeho bratry. Všichni ji horlivě přivítají, až na Jacoba, který bude odtažitý. Proč se tak chová? A proč oné dívce připadá Jacob tak povědomý?

 

Love at first sight

Love at first sightJe to z pohledu Edwarda. Jak poprvé uviděl Bellu a uvědomil si, že se od ní nedokáže držet dál.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!