Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Empress

Twilight hodiny


Empress

EmpressPráva: Veterán

O mně: Twilight nebol láska na prvý pohľad, odolávala som pomerne dlho. No čím viac som sa zo začiatku bránila, o to silnejšie ma to neskôr zasiahlo. :-D Najprv som tvrdila, že nepatrím do žiadneho tímu, no istý vlk si ma podmanil natoľko, že som podľahla a zamilovala sa. ♥ Jacob sa prakticky zo dňa na deň stal mojou láskou a múzou. ♥

„I run with wolves!"

Kontakt:

E-mail: bielanevesta (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 72

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 11. 2011

Poslední přihlášení: 29. 9. 2022, 16:56

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Empress

Poviedky od EmpressKapitolovky:

Stará láska nehrdzavie - dokončená; Odraziť sa od dna - dokončená

Jednorázovky:

Sen je len začiatok; Stretnutie v Benátkach; Šťastie si za peniaze nekúpiš; Stretnúť anjela; Rozprávka na dobrú noc; Precitnutie; Drive me crazy; Pokiaľ dýcham, dúfam; Všetko zlé je na niečo dobré; Správna voľba (súťažná, spoluautorská); Nemehlo na zumbe (spoluautorská); Kompenzácia; Zvraty osudu

Drabble:

Keď musíš, tak musíš

Poézia:

Posledné objatie

Články:

 

Čo sa ma stať, to sa stane od Empress

Čo sa ma stať, to sa stane od EmpressPovídka Čo sa ma stať, to sa stane od Empress (téma Poprvé, podruhé, potřetí už Tě nepustím!) se umístila na 4. místě v soutěži Letní romance.

 

Nemehlo na zumbe

Nemehlo na zumbe

Ak vie na Olympijskom polostrove niekto vrtieť zadkom ako latinskoamerické tanečnice, tak potom je to Jacob Black. A ak po tom istom polostrove kráča niekto, kto má obe nohy ľavé, nemôže to byť nikto iný ako Isabella Swanová. Ale čo keď jedna stávka prinúti túto nešikovnicu dostaviť sa na jednu z hodín zumby, ktorej inštruktorom nie je nikto iný než sám Jacob? A čoho chcel Jake vlastne dosiahnuť, keď po vyhranej stávke Bellu donútil, aby sa práve ona prišla natriasať na spôsob Jennifer Lopez?

Ďalší spoluautorský počin z dielne Empress + maryblack. Všetkým prajeme veselé Vianoce! ♥

 

Správna voľba - 3. časť

Správna voľba - 3. časť

Všetko sa dáva do pohybu a odhalí sa nejedno tajomstvo, prelejú sa potoky sĺz.

Ako sa so svojim osudom popasujú traja mladí ľudia, čo sú spolu spojení viac, než sa na prvý pohľad zdá? A pre koho sa Bella nakoniec rozhodne? Naplní poslednú vôľu svojej priateľky a zvolí si manželstvo bez lásky? Alebo sa vzoprie a vyberie si šťastný život po Jacobovom boku?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Správna voľba - 2. časť

Správna voľba - 2. časťBella si premyslí všetky pre a proti a oznámi otcovi svoje rozhodnutie ohľadom svadby. Nemá najmenšie tušenie, že sa stretla s osobou, ktorá do budúcna tak veľmi ovplyvní jej život.

Rose je rozhodnutá vymazať Edwarda zo svojho života a spozná niekoho, kto jedného dňa do jej osudu zasiahne významným spôsobom.

A čo keď sa Belle vďaka Rosalie pripomenie vlastná minulosť?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Správna voľba - 1. časť

Správna voľba - 1. časťCarlisle Cullen je veľmi vplyvný muž, a keď niečo chce, ide si tvrdo za tým. Tentoraz sa rozhodol, že ožení svojho syna Edwarda s Isabellou, dcérou policajného dôstojníka Charlieho Swana.

Lenže, čo keď Edward miluje inú a Belle vstúpi do cesty jej osudový muž? Aké intrigy Carlisle použije, aby Edward opustil Rosalie? A akú úlohu v tom všetkom zohrá Emmett McCarty, ktorý Belle zlomil srdce, keď rok predtým bez stopy zmizol? A čím vlastne Carlisle prinúti Charlieho, aby žiadal od svojej dcéry zväzok z rozumu?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!