Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ElizabetVolturi

ElizabetVolturi

ElizabetVolturiPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Terka Cetlová.

Bydliště: Praha 9. Černý Most.

Věk: 18

O mně: Pokud tenhle profil někdo vůbec Este najde, XD nebo se na něj koukne sem tu asi po 4 letech a říkám si... Shit co jsem to psala za s***

Kontakt:

E-mail: safira11 (zavináč) centrum.cz

Statistiky:

Moje články: 20

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 8. 2012

Poslední přihlášení: 6. 1. 2020, 22:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ElizabetVolturi

Povídky od ElizabetVolturiKapitolové: Ochráním tě (dokončená) Ochráním tě 2 - Listen to heard (připravuje se) Krvavé srdce - Život s Cullenovými skončil. (píše se), Naděje (píše se) Whispers in the dark (připravuje se), Cesta krve (připravuje se), Without you (připravuje se)

Články:

 

Naděje - Prolog

Naděje - PrologPoslední den školy, výsledky někoho potěší, někoho ne. Šestnáctileté sestry Amélie Müllerová a Erika Müllerová mají rozhodně dobré výsledky, a tak je za odměnu rodiče vezmou do Volterry v Itálii. Demetri a Alec se do nich zamilují, ale aby mohli být s nimi, musí zabít jejich rodiče. Amélii a Eriku se budou snažit přesvědčit, že je před tím vrahem zachránili. Amélie a Erika jim to ze začátku věřit nebudou. Ale také zamilují se do nich, tak jim to věřit budou. Ale lež má krátké nohy.

 

Ochráním tě - 16. kapitola + epilog

Ochráním tě - 16. kapitola + epilog Jelikož jste čekali dlouhou dobu, tak vám prozradím, že to sen nebyl. Probuzení ve stejný den, co odjeli, byla jenom náhoda. Ale asi by bylo „možná“ lepší, kdyby to byl jenom sen.

 

Krvavé srdce - Prolog + 1. kapitola - Život s Cullenovými skončil

Krvavé srdce - Prolog + 1. kapitola - Život s Cullenovými skončilAlice měla vizi. K jejich domovu si to míří Volturiovi. Ale proč? Anette James Cullen je neobyčejná upírka. Nemá jednu schopnost, nýbrž dvě. A to Volturiovy zaujalo a chtějí ji do své gardy. Anette s nimi nebude chtít odejít, ale zamiluje se do Ara. Tak jak se rozhodne? Zůstane s Cullenovými nebo bude následovat svoje city?

 

Ochráním tě - 15. kapitola

Ochráním tě - 15. kapitolaTak, jak Alec reagoval? ElizabetVolturi.

 

Ochráním tě - 14. kapitola

Ochráním tě - 14. kapitolaJe to měsíc, co se Jill s Alecem usmířili.

Je čtyřiadvacátého prosince a Jill si své těhotenství nechala jako překvapení. Jak Alec bude reagovat? A bude šťastný?

 

Ochráním tě - 13. kapitola

Ochráním tě - 13. kapitolaDalší kapitola. Co Jill od pana doktora zjistí? A usmíří se s Alecem? ElizabetVolturi

 

Ochráním tě - 12. kapitola

Ochráním tě - 12. kapitolaDalší kapitola. Už podle obrázku je vidět, že to neznamená nic dobrého.

 

Ochráním tě - 11. kapitola

Ochráním tě - 11. kapitolaDalší kapitola, ve které se nic moc neděje. Ale snad se bude líbit.

 

Ochráním tě - 10. kapitola

Ochráním tě - 10. kapitolaA je tu další kapitola! Proběhnou Alecovy narozeniny v klidu? Vaše ElizabetVolturi

 

Ochráním tě - 9. kapitola

Ochráním tě - 9. kapitolaJill si půjde koupit šaty a dárek pro Aleca. Ještě předtím si půjde sednout do kavárny a bude přemýšlet o těch Alecových narozeninách.

 

Ochráním tě - 8. kapitola

Ochráním tě - 8. kapitolaTady je další kapitola. Jill si najde kámoše, ale co se stane?

 

Ochráním tě - 7. kapitola

Ochráním tě - 7. kapitolaTak jo, určitě jste zvědaví, co Jill odpověděla. Tak se rovnou vrhněte na čtení. Udělala se změna, nesplnila jsem minimální počet slov. Takže jsem musela půlku osmé kapitoly dát do téhle.

 

Ochráním tě - 6. kapitola

Ochráním tě - 6. kapitolaJediné, co vám prozradím, je, že Jill bude mít rande… S kým? A jak to dopadne? To se dozvíte níže. ElizabetV.

 

Ochráním tě - 5. kapitola

Ochráním tě - 5. kapitolaV téhle kapitole bude jenom pohled Jill. Jill si myslí, že její narozeniny utajila. Bohužel. Před Volturiovými nic neutají. Jill se dozví od Felixe něco, co nečekala. Bohužel i na její narozeniny padla kapka smůly. Ale velká kapka. Co jí Aro řekne? Ale i štěstí se na ni usměje. Jakou lásku si s Jill s Arem projeví? Tohle jsou její poslední, ale ty nejkrásnější narozeniny. Přeji hezké počtení. Vaše ElizabetVolturi

 

Ochráním tě - 4. kapitola

Ochráním tě - 4. kapitolaTak, a je to tu. První polibek! Jaké to pro Ara a Jill bude? Jill bude mít zlý sen. Ale byl to jen sen? Doufám, že se bude líbit. ElizabetVolturi

 

Ochráním tě - 3. kapitola

Ochráním tě - 3. kapitolaTahle kapitola bude taková odlehčující. Jill má velký problém po jejím útěku. Marcus to nesnese. Nejen to, bude se ji snažit zabít. Ochrání ji Aro nebo nechá Marca ji zabít? Ne, to bych vám neudělala. Do boje se připojí Alec s Caiem. Zabijou Marca nebo se ho Jill i po tom všem zastane? Přeji hezké počtení. Vaše ElizabetVolturi

 

Ochráním tě - 2. kapitola

Ochráním tě - 2. kapitolaJill se začne seznamovat s Volturiovými. Neobvykle rychle si zvykne na upíry. Dozví se, že byla vybrána jako nová členka gardy. Jak už víte, není to pravda, protože se do ní Aro zamiloval. Jill tam nehodlá zůstat věčně. Rozhodne se utéct. Ale jak utéct z města, které je hodně daleko od toho jejího? Ukradne auto. Nejdřív se jí do toho ale nechce. Nedaleko Volterry havaruje. Přežije havárii? To si musíte přečíst. Mám tady pro vás i malé překvapení. Vaše ElizabetVolturi

Dokončeno

Ochráním tě - 1. kapitola

Ochráním tě - 1. kapitolaDevatenáctiletá studentka Jill Elitson jede se svojí třídou na exkurzi na hrad do Volterry. Ale stane se něco, co nečekala. Křik a těla jejích spolužáků a učitelů ji naprosto šokují. Myslí si, že je to její poslední chvilka. Zachrání ji někdo? To si musíte přečíst. Přeji hezké počtení. Vaše ElizabetVolturi.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!