Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Eli771

Eli771

Eli771Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Elizabeth

O mně: Jednou jsem vyšla z knihovny a začalo pršet. Nechtělo se mi tam vracet, a tak jsem si sedla pod střechu a vytáhla kus papíru. V tom okamžuku jsou počátky mého psaní.

Kontakt:

E-mail: elibrazdilova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 428471907ICQ status

Statistiky:

Moje články: 34

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 4. 2009

Poslední přihlášení: 27. 7. 2017, 01:33

Shrnutí povídek:

 

Povídky od eli771

Povídky od eli771Kapitolové:
Déjà vu, Tančit mezi kapkami krve
Jednodílná:
Ze světla do tmy nebo z tmy na světlo?
Poezie:
Duše

Články:

 

Tančit mezi kapkami krve - 10. Zvířátka

Tančit mezi kapkami krve - 10. ZvířátkaPo velmi dlouhé době další díl, snad někoho potěší.
To nejnutnější zatím bylo mezi Bellou a Edwardem řečeno, jak se vše bude vyvíjet dál?

 

Tančit mezi kapkami krve - 9. Moje podstata

Tančit mezi kapkami krve - 9. Moje podstata Všechny střípky skládanky nakonec snad najdou své místo, avšak teď je tu jen Isabellina podstata.

 

Tančit mezi kapkami krve - 8. Oči

Tančit mezi kapkami krve - 8. OčiSlzy, srdce a oči?

 

Tančit mezi kapkami krve - 7. Prach

Tančit mezi kapkami krve - 7. PrachCo má společného Jasper s Isabellou? A co Bella vyvede, nebo Isabella? A dá se i z prachu něco ještě vytvořit?

 

Tančit mezi kapkami krve - 6. Buď zlá!

Tančit mezi kapkami krve - 6. Buď zlá!Svítání... V autě... Polibek... Alice?

 

Tančit mezi kapkami krve - 5. Tanec

Tančit mezi kapkami krve - 5. TanecVysvětlení, proč Isabella není vegetariánkou, a jedna pozvánka a jeden ples. Konečně se stalo to, na co jsme čekaly. Ale co to je, to si budete muset přečíst. :)
Budu vděčná za jakýkoliv komentář.
Užijte si čtení, Vaše elis.:)

 

Tančit mezi kapkami krve - 4. Dracula

Tančit mezi kapkami krve - 4. DraculaDalší díl... a upíři, upíři a zase upíři. :D
Omlouvám se za prodlevu...
Krásné počtení, vaše eli.

 

Tančit mezi kapkami krve - 3. Setkání v dešti

Tančit mezi kapkami krve - 3. Setkání v deštiMůže se něco v Isabellině životě změnit? Koho potká? Co udělá jinak?
Děkuju všem, co mi nechávají komentáře a hlavně Ash.:*
Příjemných pár chvil u Isabellina příběhu, přeje vaše eli.*

 

Tančit mezi kapkami krve - 2. Útes

Tančit mezi kapkami krve - 2. ÚtesVěčnost je pro některé nesnesitelná. Co může dát útěchu? Proč se Bella straní všech upírů a nepouští si nikoho moc k srdci? Po delší době, já vím... Budu vděčná všem, kteří na tuto povídku i přesto nezapomenuli. Příjemné počtení, vaše elis.*

 

Tančit mezi kapkami krve - 1. Chci zemřít

Tančit mezi kapkami krve - 1. Chci zemřítUpír s tři tisíce let bijícím srdcem. Temná věčnost. Bolest. Nenávist. Krev. Smrt. Ale i neskutečně silná láska v mnoha podobách je krutým osudem Isabell Luvitro, jíž se i po dvou tisíciletí zapomenutí bojí ti nejsilnější - Volturiovi.
To nejhorší má teprve přijít nebo ne? Může láska změnit vše?
Není nikdo, kdo by mě zabil nebo mohl zastavit! Proč? Já chci zemřít...

 

Duše

DušeSouboj mezi duší a krví. Co s duší udělá, když upír zabije nevinného člověka. Moje první poezie zde, snad se bude alespoň trošku líbit.
Vaše eli.*

 

Déjà vu - 21. kapitola

Déjà vu - 21. kapitolaDočkali jste se závěrečného dílku, až mě překvapuje, že jsme se spolu dostali až sem.
Ze začátku jste si stěžovaly na krátké kapitoly, a tak jsem je pomalu dělala delší a delší. :D Na dnešní čtení si nechejte dvakrát víc času než obvykle a omlouvám se tomu, kdo to bude opravovat. ;)
Krásný počtení, vaše elis. <3

 

Déjà vu - 20. kapitola

Déjà vu - 20. kapitolaDěkuju za komenáře. Tohle je podle všeho předposlední díl :). Užijte si ho, vaše elis.*

 

Déjà vu - 19. kapitola

Déjà vu - 19. kapitolaA je tu další dílek, je psaný pro Vás. Moc děkuju za komentáře, dokážou povzbudit. Delší čekání jsem se snažila vykompenzovat délkou. Věřím, že se Vám bude líbit.
Příjemné počtení, pod poslední písmenka kritiku a chválu, vaše elis.*

 

Déjà vu - 18. kapitola

Déjà vu - 18. kapitolaOmlouvám se za dlouhé čekání, snad jste nezapomněly na tuto povídku. Píše se mi to těžce, ale už se opravdu blížíme ke konci.
Užíte si dílek, zanechte komentář atd.:), je to psané pro vás, vaše elis.:*

 

Déjà vu - 17. kapitola

Déjà vu - 17. kapitolaAsh, Michangela, Lettynka... snad jsem splnila vaše přání ohledně brzkého dalšího dílku.:) Příjemné počtení, po kterém mi můžete zanechat komentář, co se vám líbilo a nelíbilo, přeje jako vždy vaše elis.:*

 

Déjà vu - 16. kapitola

Déjà vu - 16. kapitola	 Tak a máte tu další dílek. Jestli se vám nebude zdát konec, no mohla jsem to utnout v horším místě, to mi věřte.;) Dílek nese název - Klid před bouří. Tak si ho užijte.:)
Vaše elis.*

 

Déjà vu - 15. kapitola

Déjà vu - 15. kapitolaMé sdělení vám? Snad jen, že odpověď na to kým je naše Bella, nakonec dostanete. Nebojte se. Děkuju za komentíky. Jinak příjemné počtení a po něm mi můžete zanechat váš názor, budu jen ráda. Vaše elis.:*

 

Déjà vu - 14. kapitola

Déjà vu - 14. kapitolaDílek je pro všechny, kteří mají rádi tuhle povídku. Upozorňuji, že je Bella opravdu ztřeštěná, abyste se nedivily.:) A Jane taky.
Za komentář budu víc než ráda.
Krásný požitek ze čtení, vaše elis.*

 

Déjà vu - 13. kapitola

Déjà vu - 13. kapitolaVaše komentáře jsou pro mě důležité, protože pak vím, že se to někomu líbí. Těm co mi tam nějaký nechají moc děkuju. K dílu - Bella přežila oslavu a co bude dál? No nechte se překvapit.:)
Krásný zážitek ze čtení, vaše elis.:*

 

Déjà vu - 12. kapitola

Déjà vu - 12. kapitolaJste zlaté, děkuju za komentíky. A jestli myslíte, že bych ohledně svého stylu psaní apod. měla něco zlepšit, tak se ozvěte. (Snažím se přidávat častěji, ale prostě to časově nezvládám. Omlouvám se :*
Nezapomněly jste na Petera? Máme tu oslavu narozenin a jak ji Bella zvládne? No uvidíte ;)
Příjemné počtení, vaše elis.*

 

Déjà vu - 11. kapitola

Déjà vu - 11. kapitolaJak bude na všechno reagovat Jane? A vymyslí spolu nějaký plán? Nechte se překvapit. Snažím se psát jak nejlíp umím, ale nejsem si vůbec jistá kvalitou svého psaní. Snad se bude dílek líbit.
Příjemné počtení, vaše elis.*

 

Déjà vu - 10. kapitola

Déjà vu - 10. kapitolaKonečně jsem napsala další dílek. Nějak jsem se rozjela a je o něco delší než ostatní.;) Jinak opravdu si moc vážím toho, že se vám povídka líbí a že mi tu necháváte i komentíky. K dílku - aleluja máte tu vysvětlení té Itálie.:)
Příjemné počtení, jako vždy vaše elis*.

 

Déjà vu - 9. kapitola

Déjà vu - 9. kapitolaDěkuji za všechny vaše komentíky:). A teď k tomuhle dílku. Je to druhá část Vysvětlování. Slibuju, že vám tu Itálii vysvětlím, ale dneska ještě ne. I přesto doufám, že se Vám dílek bude líbit:).
Zbývá už jen popřát příjemné čtení, elis.

 

Déjà vu - 8. kapitola

Déjà vu - 8. kapitolaMáte tu další dílek.:) Je trochu delší než ostatní, tak si toho užijte. Musela jsem to utnout, jinak nevím, kdy bych ho dopsala a podle mě by byl moc dlouhý.:) Jsem ráda, že se mi ho povedlo napsat dříve než minule. Moc si cením vaších komentářů, bez nich bych se asi tak daleko nedostala.
Příjemné počteníčko, elis:*

 

Déjà vu - 7. kapitola

Déjà vu - 7. kapitolaTento dílek je z pohledu Jane. Snad se bude líbit.:)Vím, že mi to trvalo a omlouvám se vám za to. Pokusím se přidávat dílky častěj, no uvidím, jestli se mi to podaří.
Příjemné počtení, vaše elis.:*

 

Déjà vu - 6. kapitola

Déjà vu - 6. kapitolaSnažila jsem se napsat delší dílek, no nakonec není o asi o moc delší než ostatní, snad to bude stačit. Já se opravdu snažila. Děkuju moc za komentíky, snad se nějaké objeví i pod tímto dílkem. Jinak se dozvíte, co bylo ve zprávách. A čistě by mě jen zajímalo, jak se vám budou líbit.:) Dílek nese název Dr. Cullen, tak uvidíte sami, jaké bude jeho setkání s Bells.:)

 

Déjà vu - 5. kapitola

Déjà vu - 5. kapitolaDalší dílek nese jméno "RANDE", to asi mluví za vše. Měl by být takový oddychový, ale slibuju, že v dalším dílku už se objeví Dr. Cullen:) a tím se strhne spád událostí. Ale to bych předbíhala. Nějak tu ubývá komentářů a já bych chtěla vědět, čím to je. Tak mi tu prosím nějaký zanechte, ať vím co se vám honí hlavou. Tak to už by stačilo, příjemné počteníčko:):D

 

Déjà vu - 4. kapitola

Déjà vu - 4. kapitolaTak a jsem tu s dalším dílkem. Co bude následovat dál? Jak se s tím vypořádá Bella? Přeji příjemné počtení a komentík neurazí:DxD

 

Déjà vu - 3. kapitola

Déjà vu - 3. kapitola Tak a mám pro vás další dílek. Co se stane na pláži? Jak se Bella zachová? A jaká bude Bellinina první noc doma? Nejsem si jistá, jestli to není trošku zmatené. Tak pro ujasnění(možná to někomu zamotá ještě víc hlavu:)) Bella A-veque se před nehodou nesetkala nikdy s Cullenovými:). Další dílek bude podle čas a komentářů:), tak se puste do čtení a zanechte mi svůj názor.

 

Déjà vu - 2. kapitola

Déjà vu - 2. kapitola Moc vám děkuju za komentíky:), jsem ráda, že se vám úvodní kapitolka líbila:) Mám pro vás druhou kapitolku. Jaký bude Bellin první den doma? Co se jí přihodí a koho potká? Přeji příjemné počteníčko a komentík je vždy vítaný:D

Dokončeno

Déjà vu - 1. Nový začátek

Déjà vu - 1. Nový začátekBelle A-veque je sedmnáct let a při těžké autonehodě upadla do komatu. Má těžkou amnézii a svůj dosavadní život si nepamatuje. Jen okrajově ji vyplývají vzpomínky, které nemůžou být její. Vážně nejsou její? A jestli ne, tak čí ? Co se s ní stalo? A kam ji její srdce zavede? Je to první kapitola mojí povídky, snad se bude líbit. Prosím o komentář, ať vím jestli mám pokračovat.

 

Ze světla do tmy nebo z tmy na světlo?

Ze světla do tmy nebo z tmy na světlo?Tohle byla moje první povídka. Mám hodně ráda Alice a tak jsem se ji rozhodla věnovat jí. Nešlo mi až tak o příběh, ale spíš jsem se chtěla jí podívat do hlavy a ukázat jak mohl vypadal její svět ihned po proměně.
Přeji příjemné počtení.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!