Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Elanor

Elanor

ElanorPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 16

O mně: Nie som komplikovaná povaha, len sa moje správanie mení v závisloti na tom s kým som, akú mám náladu... Často sa tvárim inak, ako sa v skutočnosti cítim, hlavne ak ma niečo bolí. Som pomstichtivá a často sa tvárim arogantne. Hamblivá som len v prípade, že mi záleží na mienke dotyčného. Nie som práve spoločenský typ ani typický samotár. Mám rozporuplné pocity, ktorá sa snažím vstrebať. Nad vecami veľmi nepremýšľam a keď toto píšem, snažím sa byť objektívna a nezastavovať svoje ruky.

A aj napriek všetkému som tu našla perfektných ľudí:
Nessienka - moje zlatíčko, sesternička, záchranca... :)
PinkVolturi - spuntík, ale aj napriek tomu moja mama :)
...ale aj mnohých iných...

Zavrhnutý - najlepššia kniha, akú som kedy čítala :)

Kontakt:

E-mail: Elanor (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 479143525ICQ status

Statistiky:

Moje články: 75

Moje komentáře

Titulek článku Text
13.08.2011 (22:04)Pomoc autorůmSlovenská gramatika Rada som pomohla :D ale mala si šťastie :D len náhodou som to pozerala :D
12.08.2011 (22:01)Pomoc autorůmSlovenská gramatika Lolitta: dáš tam čiarku, pretože tam máš to "povedala". AK by tam bolo len že sa postavila, vtedy by tam bola bodka. Aby som to upresnila, hned za priamom rečou nasledovalo uvádzacie slovo (povedala) a preto nie je dôležité, ako tá veta dalej pokračuje, je tam to slovo a preto je tam i čiarka. :)
12.08.2011 (21:40)Pomoc autorůmSlovenská gramatika Gramatika je výsledkom tvojho vzdelania. Hladný možno nebudeš ale len málo povolaní ešte ostalo, kde prijimajú hocikoho na základe pohľadu. To sú povolania ako stavbár, smetiar... Ale ak chceš mať slušné zamestnanie, tak by si si mal cibriť spôsob prejavu a mať záujem o vzdelanie, pretože v dnešnom svete to len tak niekam dotiahneš. :)
11.08.2011 (12:15)Shrnutí povídekPoviedky od Nessienky Ahoj sesternička. Tak dlho som ťa nevidela ani tak :D akoby som bola úplne odrezaná od sveta :D dolez konecčne niekedy na skype nech ťa možem zodrať z kože otázkami :D
08.08.2011 (16:37)Shrnutí povídekPoviedky od Elanor Jediná je na ceste :) mám zhruba polovicu :) (musela som sa pochváliť O:))
08.08.2011 (15:58)FanFiction poezieOmámená tebou baby, neskutočne dakujem :-* strašne ma teší, že sa vám to páčilo :) A dakujem za krásne komentáre Emoticon
05.08.2011 (11:48)Shrnutí povídekPoviedky od Elanor Napísala som nový diel k Vlčiemu rodu...
Som rada ,že niekomu sa tá jediná páči, napíšem teda dalšiu kapitolu a pridám ju tak rýchlo ako bude možné :) Už som začala :)
01.08.2011 (20:03)Shrnutí povídekPoviedky od Elanor prepáčte.. dlho som bola mimo... Rozhodla som sa, že budem pokračovať vo vlčom rode.. bude to taká 15 kapitolová chuťovka, pred tým, než budem rozmotávať niečo oveľa väčšie :) Kapitola je v nedohľade, ale pôjde mi to už oveľa rýchlejšie :) Ďakujem za všetky.. aj tie dodatočné, komentáre :) veeľmi ma tešia.. ste moje zlatíčka :-*

Datum registrace: 31. 7. 2009

Poslední přihlášení: 28. 3. 2020, 22:24

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Elanor

Poviedky od Elanor

-Moje poviedky
*Kapitolové:
Ochranca upíra
Hviezda súmraku

Články:

 

Omámená tebou

Omámená tebouZdravím. V časoch, keď som sa na počítač nedostala, som mávala zvláštne nápady. Jeden z nich by som vám rada predstavila. Je to báseň o láske. Nemohla som si odpustiť. Dúfam, že sa bude páčiť. Vaša zamilovaná Elanor. :)

 

Vlčí rod - 2. kapitola

Vlčí rod - 2. kapitolaZdravím všetkých, čo tento článok otvoria. Vstala som z popola, aby som Vám mohla predstaviť druhý diel svojej poviedky. Diana vám ukáže, ako príbeh pokračuje ďalej a čo všetko sa o svojich dvoch záchrancoch dozvedela. Príjemné čítanie praje prebudená Elanor. :)

Ďakujem krásne za vaše komentáre. Sú mojou radosťou i v časoch, ked som nemohla písať pokračovanie. :)

NEWS

Slovenská gramatika

Slovenská gramatika

Milí slovenskí prispievatelia. Nájdete tu písanie čiarky, Y/I a priamej reči. Smelo do čítania!

 

Vlčí rod - Prológ a 1.

Vlčí rod - Prológ a 1.Ahojte. :) Prichádzam s novou poviedkou, ktorej názov by vás mohol zvádzať k myšlienkam na vlkolakov, ktorí sa síce v príbehu vyskytnú, no s hlavným motývom nesúvisia. Môj príbeh má svoju minulosť, ktorú bude hlavná postava, Diana, postupne odhaľovať. Dozviete sa o ťažkostiach, ktoré sprevádzajú jej rodinu (rod) kvôli ich výnimočnosti.

Postavy: Carmen, Eleazar a Diana.

Dúfam, že som Vás zaujala. Vaša Elanor. :)

 

Hviezda Súmraku - Epilog

A je tu záverečný diel. Chcem sa poďakovať všetkým, či mi niekedy zanechali komentár. Je neuveriteľné, ako podporíte moju túžbu niečo tvoriť. Patrí vám moja neskutočná vďaka. A je vám venovaná aj táto kapitola. Posledná a viac ich nebude, ani druhá séria, vysvetlenie nájdete pod článkom. Užite si to. :)

Vaša Elanor :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!