Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele EdBeJa

EdBeJa

EdBeJaPráva: Veterán

Reálné jméno: Lenka

Bydliště: Praha

Věk: 42

O mně: TW ságu jsem si zamilovala na podzim roku 2009. Prvně jsem viděla film a pak jsem si koupila všechny knihy, které jsem měla přečtené během několika dní. :-)
Posledních 7 let svého času věnuju svým třem krásným synkům, takže i když se mi po psaní stýská, nemám na něj bohužel čas.
Na stránkách mám jednu nedokončenou povídku a stále doufám, že ji jednoho dne dokončím a zveřejním.
Akorát si nejsem jistá, zda ji ještě někdo bude číst, protože z těch, které pamatuju, už je tu jen minimum...

Kontakt:

E-mail: edbeja (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 147

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 12. 2009

Poslední přihlášení: 23. 8. 2020, 14:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od EdBeJa

Povídky od EdBeJaKapitolovky:
Neobyčejný příběh lásky - dokončená
Žijí mezi námi - dokončená
Květiny pro Bellu - dokončená
Láska je mocná čarodějka - rozepsaná

Jednorázovky:
Vánoční dárek
Upíři na lyžích? Proč ne?
Ta pravá...
Princ na bílém koni - soutěžní povídka
Shledání na konci roku
Valentýnská párty - soutěžní povídka
Immortals

Drabble:
Nessie v trávě

Články:

 

Immortals

ImmortalsBella se nechá přemluvit svými kamarádkami Jess a Angelou, aby s nimi jela na koncert skupiny Immortals. Ovšem na rozdíl od holek - ona tuto skupinu nezná. Neví, jaký styl hudby hrají, nemá tušení, kdo jsou její členové… A tak nechápe, proč její kamarádky celou cestu do Port Angeles opěvují zpěváka Immortals, kterým není nikdo jiný než Edward.
Podaří se holkám setkat se se svým idolem, prohodit s ním pár vět a získat od něj podpis?
A co Bella? Jak zareaguje na Edwarda, až ho poprvé uvidí?

 

Shledání na konci roku - 2. díl

Shledání na konci roku - 2. dílV druhém dílu nás čeká večeře, na kterou pozval Edward Bellu. A také další pátrání po Danielovi, samozřejmě i nějaká ta romantika...
A jak to všechno dopadne, to už si budete muset přečíst. ;-)

 

Shledání na konci roku - 1. díl

Shledání na konci roku - 1. dílBella žije se svými rodiči v Port Angeles. Léta běží a Bella slaví své jednadvacáté narozeniny. Od rodičů dostane dárky, ale také dopis, který ji přinutí vzpomenout si na dětství. Na svou pravou matku a bratra Daniela. Rozhodne se, že se pokusí svého bratra najít. Avšak nemá ani tušení, kde a jak ho hledat. Proto si najme detektiva…

 

Nessie v trávě

Nessie v trávěNessie před Cullenovic domem. Drabble - 100 slov.

 

Ta pravá...

Ta pravá...Bellu čeká první den v nové škole v městečku Forks.
Na hodině biologie jí nezbude nic jiného, než se posadit vedle Edwarda.
V Edwardovi se probouzí monstrum, které si žádá Bellinu krev. Dokáže ho Edward porazit? Podaří se mu najít cestu k Bellinu srdci?
V mém příběhu dokáže Edward číst Belliny myšlenky.
Upozornění: povídka nemá šťastný konec.

 

Upíři na lyžích - Bonus

Upíři na lyžích - BonusKonečně se mi podařilo dopsat tohle veledílo. Proč veledílo? Protože pokud si ho budete chtít přečíst, doporučuji si na něj rezervovat hodně času. Upíři na lyžích jsou bonusem k povídce Upíři na lyžích? Proč ne?. Příběh končil v momentě, kdy se holky z Rakouska rozloučily s klukama z Ameriky. Jak se asi jejich příběh odvíjel dál? Nabízím vám tímto bonusem jedno z možných pokračování čistě podle mé fantazie. Přeji příjemné počtení, a pokud mi napíšete po přečtení komentář, budu moc ráda. Předem děkuji.

 

Upíři na lyžích? Proč ne? - 3. část

Upíři na lyžích? Proč ne? - 3. částKonečně jsem tu s poslední částí. Vím, že to trvalo, ale snad vám to čekání touhle třetí částí vynahradím. A na co se můžete těšit? Na erotiku, na částečné či skoro odhalení (pochopíte), na setkání s ostatními (většina této třetí části je o Edwardovi a Belle) a na loučení. Celá tahle část se mi psala docela těžko, protože jsem ji (hlavně závěr) prožívala spolu s hlavními postavami.
Děkuji moc za váš zájem o tuhle moji povídku a snad vás nezklamu ani tentokrát.

 

Upíři na lyžích? Proč ne? - 2. část

Upíři na lyžích? Proč ne? - 2. částJsem tu s druhou částí. Je ještě delší jak ta první, ale po přečtení zjistíte, že to takhle skončit nemůže. Slibuji, že ta příští už bude stoprocentně poslední. V téhle části se Edward a Bella více sbližují. Bella si opakovaně narazí ruku a večer se půjdou všichni společně pobavit do nedalekého hotelu.
Doufám, že vás bude tahle část bavit stejně, jako ta první a po přečtení mi zanecháte komentář. Děkuji.

 

Upíři na lyžích? Proč ne? - 1. část

Upíři na lyžích? Proč ne? - 1. částLetos je zima se spoustou sněhu a lidé kolem mě stále vyráží na hory lyžovat. Tak jsem si řekla, co kdybych poslala naše známé upíry na hory, aby si také užili zimních radovánek. Pokusila jsem se sepsat jednorázovku, která bude mít pravděpodobně dvě části (možná tři, uvidím, jak moc se mi bude chtít psát). A o čem tedy tato jednorázovka je? Tři kamarádky z Rakouska se rozhodnou strávit víkend v jednom lyžařském středisku. A koho tu potkají? To už napovídá sám název povídky. Jak proběhne jejich seznámení, co se bude dít dál, to už si budete muset přečíst. Holky, není to žádné drama, je to taková oddechovka. Představte si na místě těch tří kamarádek sebe se svými kamarádkami a hurá na svah.

 

Vánoční dárek

Vánoční dárekTahle jednorázovka mě napadla, když jsem usínala, tak jsem se ji pokusila hodit na papír. Hlavními postavami jsou Bella a Edward. Ale nepřijdete ani o zbytek rodiny Cullenových. První setkání Belly a Edwarda proběhne za velmi zlých okolností. A jak to bude mezi nimi dál? Pokud vás to zajímá, tak si přečtěte moji povídku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!