Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele DyDy

DyDy

DyDyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Mám :).

O mně: ;)

Kontakt:

E-mail: dydycz (zavináč) seznam.cz

ICQ: 449282659ICQ status

Statistiky:

Moje články: 77

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 6. 2010

Poslední přihlášení: 25. 9. 2018, 20:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DyDy

Povídky od DyDy:)

Články:

 

Pitevna

PitevnaPodala mi skalpel a já ho rozklepanou rukou přijala. Tohle byl dokonce kluk v mém věku. Bronzové vlasy, vyrýsované svaly. Musel být nádherný. Zajímalo by mě, jakou barvu mívaly jeho oči... Zavřela jsem ty svoje a rozhodla se říznout.

 

Ty jsi mě kousl - 12. kapitola

Ty jsi mě kousl - 12. kapitola„Je nádherná, Edwarde," povzbudivě jsem se na něj usmála. Kdyby mě býval nekousl, bylo by všechno jednodušší. Určitě bych se do něj potají zbláznila jako většina holek na škole. Tiše bych obdivovala jeho krásu, ale nikdy bych neměla dostatek odvahy promluvit na něj.

 

Edward kdo? Swan? - 36. kapitola - Konec

Edward kdo? Swan? - 36. kapitola - Konec...„On si asi vážně vrzne,“ pomyslel si Emmett. Zavrčel jsem a Tanya se ode mě odtáhla. Povytáhla obočí a jemně mě kousla do vrchního rtu. Ruce mi vsunula pod košili.

 

Edward kdo? Swan? - 35. kapitola

Edward kdo? Swan? - 35. kapitolaPak nastal den, který měl všechno změnit. Porod. Už jen to slovo mě děsilo. Nevěděla jsem, co se bude dít. Co je na mém těhotenství jiné. Jestli si myslíte, že jsem se vyhnula kruté bolesti, tak se mýlíte.

 

Edward kdo? Swan? - 34. kapitola

Edward kdo? Swan? - 34. kapitolaDen po dni se ukázalo, že se ze mě stal poloupír. Dítě potřebovalo jídlo a stejně tak krev. Bylo jedinečné. Matka upír, otec měnič.

 

Edward kdo? Swan? - 33. kapitola

Edward kdo? Swan? - 33. kapitola„Edwarde?“ vypískla Bella a já viděl, jak se na mě se strachem dívá. „Jsem v pořádku,“ ujistil jsem ji, ale jistý jsem si s tím teda moc nebyl.

 

Edward kdo? Swan? - 32. kapitola

Edward kdo? Swan? - 32. kapitolaPles byl krásný. Téma plesu bylo jasné – Casino, Bond. Tancovali jsme několik písniček, dokonce i na tu naši. V čem jsme se lišili bylo to, že jsme nepili alkohol. Já z pochopitelných důvodů a Edward dneska pít nechtěl.

 

Edward kdo? Swan? - 31. kapitola

Edward kdo? Swan? - 31. kapitola„Ehm, Edwarde, mohl bys přestat?“ Najednou jsem si všiml jejího zeleného obličeje. Pomalu jsem ji položil na zem. Bella se otočila na ostatní a vyhnala je ven. Polkla a podívala se mi do očí. „Edwarde, já nevěděla, že by se něco takového mohlo stát. Viděla jsem, jak jsi na to zareagoval."

 

Edward kdo? Swan? - 30. kapitola

Edward kdo? Swan? - 30. kapitola„Já… ho necítím, já ho jen slyším,“ odpověděla jsem mu. Vstala jsem z postele a pomalu došla k velkému zrcadlu. Podívala jsem se na sebe. Viděla jsem to samé, co jsem sledovala obvykle.

 

Edward kdo? Swan? - 29. kapitola

Edward kdo? Swan? - 29. kapitolaVytáhla se do sedu. Alice jí tu v noci nechala neprůhledný kelímek s krví. Myslela si, že to tak pro mě bude přijatelnější. Já jsem ale i tak cítil zápach krve, ale bylo mi to jedno.

 

Edward kdo? Swan? - 28. kapitola

Edward kdo? Swan? - 28. kapitolaNajednou jsem ale nemohla ovládat svou žízeň. Edward si otočil hlavu na druhou stranu. Upoutala mě jeho bezbrannost. Nemohl se bránit a já měla odkryté místo, které mě k sobě tak lákalo. Polkla jsem. Snažila jsem se uklidnit.

 

Edward kdo? Swan? - 27. kapitola

Edward kdo? Swan? - 27. kapitolaNěkdo mi otrávil krev? Vyskočili jsme z okna a zamířili na sever. Ucítila jsem lahodnou vůni pumy. Skočila jsem po ní a Carlisle mě obezřetně pozoroval. Začala jsem sát, ale hned se ve mně něco zablokovalo.

 

Edward kdo? Swan? - 26. kapitola

Edward kdo? Swan? - 26. kapitola„Promiň za to. Myslel jsem, že jsi jí nějak ublížil,“ omlouval se mi Emmett a já jsem jen němě přikývl. Párkrát jsem se zhluboka nadechl a pozoroval šest upírů upírajících pohled na Bellu. Po několika minutách mě to přestalo bavit.

 

Edward kdo? Swan? - 25. kapitola

Edward kdo? Swan? - 25. kapitolaNebyl bych to já, kdyby se něco nepokazilo. Byl jsem v háji. Vedle mě seděla blondýna, s kterou jsem si to po příjezdu do Forks rozdal. Pak tu byl ještě ten den, když jsem se chtěl ujistit, že chci jen Bellu. To až tak dávno nebylo, to k ničemu nedošlo. Jediné, co měly tyhle dva dny společného, bylo to, že jsem vždycky bez vysvětlení odešel.

 

Edward kdo? Swan? - 24. kapitola

Edward kdo? Swan? - 24. kapitola„Ty někam jdeš?“ zeptala se mě. „Protože jestli jo, tak tě takhle nikam samotného nepustím.“ Byla k sežrání, když se bála. Kdyby jenom věděla, že jsem se k ní připoutal. A že jsem už pro nikoho neměl oči. Neviděl jsem, byl jsem oslepený. Usmál jsem se.

 

Edward kdo? Swan? - 23. kapitola

Edward kdo? Swan? - 23. kapitolaBěžela jsem, co mi nohy stačily, ale já nemohla dopustit, aby mě dostal. Nemohl mě chytit. Když vtom jsem vedle sebe uviděla bílého vlkodlaka.

 

Edward kdo? Swan - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Edward kdo? Swan - 22. kapitola„Kam jedeme?“ zeptala se znova. Samovolně se mi zvedl jeden koutek nahoru, a tak jsem vytvořil její oblíbený pokřivený úsměv. Zabíral na ni dokonale. Nasupila se a podívala se ven do tmy. Sjel jsem na lesní cestu.

 

Ty jsi mě kousl? - 11. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 11. kapitolaJak dopadla mise Edwarda? :D To se dozvíte v dnešní kapitole. S kapitolou nejsem vůbec spokojená, snad se Vám bude aspoň trošku líbit. :)

 

Ty jsi mě kousl? - 10. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 10. kapitolaJak to pokračovalo po šachové partičce?

 

Ty jsi mě kousl? - 9. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 9. kapitolaTakže kdo vyhraje - Bella, nebo Edward? :D A jaké budou následky?

 

Ty jsi mě kousl? - 8. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 8. kapitolaNechci ani říkat, po jak dlouhé době přidávám kapitolu. Měla jsem nějaké technické problémy. Doufám, že se tu i po takové době objeví komentáře, které mě popoženou k dalšímu dílku, a že povídka neztratila své čtenáře. Když Bella zjistila, co jí Edward udělal, slíbila si, že se mu pomstí. Nemohla se mu pomstít fyzicky, a tak se rozhodne jinak... DyDy

 

Mylná důvěra

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Mylná důvěra Nápad, co mi leží ve shrnutí už nějaký pátek. Příběh navazuje na Zatmění. Co když Bella věří někomu, komu by věřit neměla? Co když všechny postavy prostě nejsou takové, jaké je známe z knih?

 

Edward kdo? Swan? - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Edward kdo? Swan? - 21. kapitolaNapřed bych se chtěla omluvit, že jsem takovou dlouhou dobu nic nenapsala a slibuju, že už takovou dobu čekat nebudete :). V téhle kapitolce se vlastně nic moc nestane. Bella s Edwardem stráví večer spolu...

 

Edward kdo? Swan - 20. kapitola

Edward kdo? Swan - 20. kapitolaEdward zjistí, co ho proměnuje ve vlka a to chtíč.

 

Ty jsi mě kousl? - 7. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 7. kapitolaSnažila jsem se o dlouhou kapitolku pro Jituš :). Tak doufám, že jsem poslání splnila :). Bella se začne ovládat a bude se moct pohybovat ve světě lidí.

 

Ty jsi mě kousl? - 6. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 6. kapitolaTuhle kapitolu jsem nenapsala skutečně dlouho. Proto se omlouvám. Doufám, že jsem navázala dobře. Aspoň jsem se snažila. Bella je už "vyvztekaná" a postupně se sbližuje s Cullenovými.

 

Edward kdo? Swan - 19. kapitola

Edward kdo? Swan - 19. kapitolaPo objasnění svých citů spolu Edward a Bella stráví odpoledne, které se pak možná zvrhne v něco víc...

 

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 7. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 7. kapitola Konec této povídky. Co se stane s Rileyim dál? Bylo to těžké to nějak ukončit, doufám, že Vás tenhle závěr nezklame.

 

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 6. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 6. kapitolaTakže předposlední dílek. Takhle povídka, se mi nějak nedařila psát. Nebyla to moje parketa. A tak s ní skončím dřív, než budu moct rozbít celý "spisovatelský" svět. V tomhle díle jsem začala povídku formovat k poslednímu dílu. Nevím, jak dlouho budete čekat na poslední část. Ale potřebuju nějaký čas, abych to uzavřela, pokud možno co nejlépe to půjde.

 

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 5. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 5. kapitolaTento díl byl těžký napsat. Pořád jsem přepisovala... Zabila jsem, nezabila jsem. Ale jak jsem chtěla, aby to tak nebylo, muselo to být nakonec takhle.

 

Edward kdo? Swan - 18. kapitola

Edward kdo? Swan - 18. kapitolaDostaneme se dál v jejich vztahu. Dokonce se do příběhu přimotá jejich louka. S tímhle dílem jsem se psala neskutečnou dobu. (Dobře, lžu! Jen jsem nevěděla, jak dál.) Tak doufám, že jsem nepokazila váš dojem na povídku. Vaše DyDy PS: Novinka je, že budu pojmenovávat kapitolky.

 

Edward kdo? Swan - 17. kapitola

Edward kdo? Swan - 17. kapitolaZase jednou jeden nudný dílek. Vy to ale snad přežijete :). A co se v tomto díle stane? :D Budeme pokračovat tam, kde jsme skončili... oslavou nového roku. Pak bude následovat noc s Edwardem a Bellou... A pak doufám nějaká ta romantika. :D:D A co bude dál? Přemýšlím, že pokud povídku zakončím happy endem, tak někdo umře. Jestli se rozhodnu pro sad end, tak nikdo neumře. Odhaduju, že povídka bude mít okolo 25 kapitolek.

 

Edward kdo? Swan - 16. kapitola

Edward kdo? Swan - 16. kapitolaMáme tu konec roku. Tak proč né párty?:) Máme tu délku, která Vám snad vynahradí tu minulou.:).

 

Edward kdo? Swan - 15. kapitola

Edward kdo? Swan - 15. kapitolaDál se zase nic nestane. Nebo jo?:D Ne!

 

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 4. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 4. kapitolaRiley dostává první úkol. Úkol, který ukáže jeho loajalitu.

 

Edward kdo? Swan - 14. kapitola

Edward kdo? Swan - 14. kapitolaSnažila jsem se o nějakou akci:D. Doufám, že to bude aspoň trochu vidět:).

 

Edward kdo? Swan - 13. kapitola

Edward kdo? Swan - 13. kapitolaPo dlouhé době je tu další dílek. Je docela nezáživný, ale nutný.

 

Edward kdo? Swan - 12. kapitola

Edward kdo? Swan - 12. kapitolaDozvíte se, jaktože se Edward stal vlkodlakem. Takže to bude asi hodně nudný. :)

 

Edward kdo? Swan - 11. kapitola

Edward kdo? Swan - 11. kapitola:) Opět nám v ději zasáhne Bella a nastane zvrat v povídce. Doufám, že mě za to neukamenujete :).

 

Pravá láska je jen jedna - 17. kapitola - konec

Pravá láska je jen jedna - 17. kapitola - konecTak přežije nám Bella? :D

 

Ty jsi mě kousl? - 5. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 5. kapitolaA další nudná kapitola:D:D

 

Edward kdo? Swan - 10. kapitola

Edward kdo? Swan - 10. kapitolaBitka? :D Nebo ne? :D

 

Ty jsi mě kousl? - 4. kapitola

Ty jsi mě kousl? - 4. kapitolaPo měsíci další kapitola.

 

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 3. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 3. kapitolaTak tu máme Rileyho ve Volteře.

 

Pravá láska je jen jedna - 16. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 16. kapitolaUž se nám to chýlí ke konci. :)

 

Pravá láska je jen jedna - 15. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 15. kapitolaÚnos :D.

 

Edward kdo? Swan - 9. kapitola

Edward kdo? Swan - 9. kapitolaObjeví se nám nová tvář :).

 

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 2. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 2. kapitolaJednání s Volturiovými. :D Omlouvám se za dobu, co jste museli čekat, přístě Vám to vynahradím i s délkou.:D

 

Edward kdo? Swan - 8. kapitola

Edward kdo? Swan - 8. kapitolaA máme po nemoci...

 

Pravá láska je jen jedna - 14. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 14. kapitolaPo dlouhé době přidávám další dílek:). Co napsat? No, byla to zábava psát. Doufám, že to bude i zábava číst :D.

 

Edward, kdo? Swan - 7. kapitola

Edward, kdo? Swan - 7. kapitolaPo dlouhé době přidávám další dílek. Je nudný, ale nesmí chybět.

 

Ty jsi mě kousl - 3. kapitola

Ty jsi mě kousl - 3. kapitolaJak zareaguje Bella na to, co se jí stalo? Zjistí, kdo teď je? Děkuju za předešlou dávku komentů:). Vždy mě potěší!

Dokončeno

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 1. kapitola

Druhý poklidný život Rileyho Bierse - 1. kapitolaCo kdyby Riley přežil? Žil by jako doposud, nebo by se z něj stal vegetarián? Najde svou pravou lásku? Nebo prostě zemře rukou Volturiových?

 

Pravá láska je jen jedna - 13. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 13. kapitolaMnozí si mysleli, že za volantem seděla Tanya... Ovšem to se vážně pletli... :D

 

Ty jsi mě kousl - 2. kapitola

Ty jsi mě kousl - 2. kapitolaTýýjo! Takových komentářů k předešlé kapitolce. Díky! Vážně jsem to nečekala! Čím víc bylo komentářů, tím větší byla tréma. Tím víc jsem mazala při psaní dalšího dílu... Nakonec jsem stvořila tohle. Doufám, že se bude alespoň trochu líbit.:)

 

Edward kdo? Swan? 6. kapitola

Edward kdo? Swan? 6. kapitolaNásledky Edwardovy nehody.

 

Pravá láska je jen jedna - 12. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 12. kapitolaTanya a Bella v pokoji. Poslední dobou mi dochází inspirace, takže dílek za nic nestojí...

 

Ty jsi mě kousl - 1. kapitola

Ty jsi mě kousl - 1. kapitolaCo by se stalo, kdyby se Edward neudržel při prvním setkání? A jak by to bylo dál?

 

Pravá láska je jen jedna -11. kapitola (Bonus)

Pravá láska je jen jedna -11. kapitola (Bonus)Takže celé moje dosavadní tajemství o Nessie a Tanye. Kde se vzaly v naší povídce? Dneska se přesuneme do budoucnosti. Píše se rok 2028... V přítomnosti, kde vystupuje Bell a Ed je rok 2010... Chtěla bych poděkovat adminům, kteří po mně čtou kapitolky a opravují chyby. Vím, že jich tam musí být hafo. Ovšem se snažím, je nedělat. Většinou to překontroluju, ale prostě je nenajdu. Takže velký dík. Budu se snažit polepšit!

 

Edward, kdo? Swan? - 5. kapitola

Edward, kdo? Swan? - 5. kapitolaNákupy s Alice.:D

 

Proč?! Proč jsi neudržela svoje srdce tlukoucí?

Proč?! Proč jsi neudržela svoje srdce tlukoucí?Bellin porod nedopadne tak, jak to známe z knížky. Doufám, že se Vám to bude alespoň trochu líbit.

 

Pravá láska je jen jedna - 10. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 10. kapitolaTak PLJJJ slaví kulatou kapitolku. Wau... Vím, že jsem slíbila delší kapitolku, ale potřebovala jsem napínavý konec:). Takže další bude delší:). Chtěla bych Vám poděkovat za krásné komentáře. Vždycky si je ráda přečtu. A jestli máte nějaký nápad k ději... klidně se svěřte:D. Já sama nevím, jak to skončí:).

 

Edward, kdo? Swan? - 4. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Edward, kdo? Swan? - 4. kapitolaDocela nezáživný dílek:D. Omlouvám se za tak dlouhé čekání. Slibuju, že se polepším:).

 

Pravá láska je jen jedna - 9. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 9. kapitolaKdo je ten záhadný protivník Tanyi? Dnes se to dozvíte:D. Je to jen kapča, další bude delší.

 

Pravá láska je jen jedna - 8. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 8. kapitolaDozvíte se, co je Tanya zač? Nedozvíte!:P

 

Edward kdo? Swan? - 3. kapitola

Edward kdo? Swan? - 3. kapitolaV této kapitolce se dozvíme něco o Bellině přeměně.

 

Pravá láska je jen jedna - 7. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 7. kapitolaKapitolka psaná v noci, doufám, že se to na ní neprojeví:D. Co zamýšlí Tanya? Kdo se tu náhle objeví?

 

Pravá láska je jen jedna - 6. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 6. kapitolaNa scéně se objevuje Tanya... která není taková, jaká se zpočátku zdá. Jsme přece ve sci-fi, tak ať pořádně. Víc prozrazovat nebudu. Doufám, že mi za to neutrhnete hlavu.
Vaše DyDy

 

Edward kdo? Swan? - 2. kapitola

Edward kdo? Swan? - 2. kapitolaPotká se Edward s Bellou?

 

Pravá láska je jen jedna - 5. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 5. kapitolaCo se stane s Edwardem?

Dokončeno

Edward kdo? Swan? - 1. kapitola

Edward kdo? Swan? - 1. kapitolaEdward se odstěhuje od svého táty, do poklidného městečka Forks...

 

Pravá láska je jen jedna - 4. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 4. kapitolaJak budou Bella a Edward na sebe reagovat po jejich polibku? Už se pomaličku blížíme k zábavnějšímu psaní :D.

 

Pravá láska je jen jedna - 3. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 3. kapitolaCo se stane v domě u Cullenů? :D

 

Pravá láska je jen jedna - 2. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 2. kapitola2. dílek :D. Co udělá Bella, aby se zbavila Edwarda z mysli?

Dokončeno

Pravá láska je jen jedna - 1. kapitola

Pravá láska je jen jedna - 1. kapitolaEdward je obyčejný kluk, který je tajně zamilovaný do Belly, která je královna školy, ale je tu ještě jedna věc... chodí s Mikem. A co když se do toho všeho v příběhu objeví Tanya? Co když Edward není zas tak úplně normální?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!