Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele DreaCullen

DreaCullen

DreaCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

Věk: :D

O mně: I ten nejskromnější člověk si o sobě myslí víc, než si o něm myslí jeho nejlepší přítel.

Přiznám se, první díl ságy jsem začla číst až potom, co jsem shlédla film, ale ostatní jsem přečetla dřív. Jsem team nikdo, ale miluju Emmetta a Setha.

Co se hereckých idolů týče, nebudu vysvětlovat proč, protože to bude asi celkem jasné, mám ráda Johnnyho Deppa, Brada Pitta, Iana Somerhaldera, Shauna Sipose a Kellana Lutze.

Pro ty, kteří by potřebovali mou pomoc, jsem Korektor a Beta-reader, takže stačí napsat do shrnutí, na mail nebo na ICQ a já Vám mileráda pomůžu.:)

Kontakt:

E-mail: dreatasy (zavináč) email.cz

ICQ: 598847893ICQ status

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 6. 2010

Poslední přihlášení: 23. 7. 2014, 13:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DreaCullen

Povídky od DreaCullenKapitolové - Love times three (píše se) Miluju tvoji holku! (píše se) Jednorázové - Padá hvězda, přej si něco! (vánoční - hotovo) Poezie - Poslední myšlenky Drabble - Zabít? Ne, proměnit! Nápady - Křídla mého anděla (kapitolová), Cikánka (kapitolová), Když se setká Zoey s Bellou (parodie), Amazonka (kapitolová), Bez tebe (Jednorázovka)

Články:

 

Amazonka - 2. kapitola

Amazonka - 2. kapitola Přináším další - ještě zmatenější - kapitolu povídky Amazonka. Bellu dostihne její minulost. A není to zrovna šťastná minulost. Co se stane?

 

Ptám se - proč?

Ptám se - proč? Edward Bellu v Novém měsíci opustil. Jí v hlavě běhá jediná otázka - proč?

 

Amazonka - 1. kapitola

Amazonka - 1. kapitolaPřidávám 1. kapitolu mé povídky Amazonka. Přestože kapitola odhaluje hodně, zřejmě vám neodpoví na otázky, které jste si pokládali u prologu.

"Cítím se jako nahá, když nejsem obklopená stromy, přírodou a vůní lesa."

 

Amazonka - prolog

Amazonka - prologPřináším další novou povídku ze své tvorby. Amazonka je příběh mladé dívky Belly, která není jen tak obyčejná. Dalo by se říct, že není člověk. Je to amazonka. Moc krásná pro nebe, moc hříšná pro peklo.

 

Pozdní večer - první máj

Pozdní večer - první májDouble drabble - 200 slov - na téma "První máj".

 

Miluju tvoji holku - 4. kapitola

Miluju tvoji holku - 4. kapitolaKonečně vám přináším 4. kapitolu povídky Miluju tvoji holku! Přijíždí Jacob. Jak se s ním Bella přivítá? Čtěte dál a samozřejmě komentujte. :)

 

Miluju tvoji holku! - 3. kapitola

Miluju tvoji holku! - 3. kapitolaPřidávám další kapitolu, tentokrát z pohledu Jacoba. Popisuje, jak se dal dohromady s Bellou. V této kapitole už se vrací do Forks a potká se s Bellou. On o tom ale ještě neví. :)

 

Love times three - 4. kapitola

Love times three - 4. kapitolaPo hodně dlouhé době přináším další - v pořádí čtvrtou - kapitolu povídky Love Times Three. Kdo tedy stál za dveřmi? Co řekne Belle, že ji to tak vytočí? Jestli to chcete vědět, budete muset číst dál.

 

Zabít? Ne, proměnit!

Zabít? Ne, proměnit!Double drabble - 200 slov. Když už tedy mám tu možnost, řekla jsem si, proč to nezkusit? A vyšlo z toho toto. Znáte tu pasáž v New moon, kdy chce Aro Bellu zabít nebo proměnit? Přesně tuto chvíli jsem se pokusila naspat v drabblu. PS: Je to z Edwardova pohledu.

 

Miluju tvoji holku! - 2. kapitola

Miluju tvoji holku! - 2. kapitolaPo delší době přicházím s 2. kapitolou povídky MTH!. První část kapitoly je 1. kapitola z Bellina pohledu. V druhé částí popisuje Bella trénink roztleskávaček a výběr fotbalových nováčků. P.S.: Má múza se opět nedostavila.

 

Poslední myšlenky

Poslední myšlenkyTato báseň jsou vlastně Rileyho poslední myšlenky. Co si asi myslel před smrtí?

 

Miluju tvoji holku! - prolog + 1. kapitola

Miluju tvoji holku! - prolog + 1. kapitolaKonečně přidávám prolog a první kapitolu povídky Miluju tvoji holku. Edward Masen a jeho sestra Rosalie Masenová - lidé - se stěhují do Forks, kde potkávají rodinu Cullenových. Edward je tak trošku sukničkář a rozhodne se, že musí dostat královnu školy Isabellu, jak jinak než Cullenovou. Ta chodí s Jacobem, také Cullenem, a o Edu vůbec nejeví zájem. Jak to nakonec dopadne?
1. kapitola = První den ve škole a zároveň první rozhovor s Isabellou.

 

Love Times Three - 3 kapitola

Love Times Three - 3 kapitolaPo kapitole z minulosti přináším jednu z přítomnosti. Bella už je ve Francii nějaký ten pátek a má se tam skvěle. Jeden den přijde návštěva. Kdo to bude? PS: předem děkuji za kritiku.

 

Love Times Three - 2. kapitola

Love Times Three - 2. kapitolaPřidávám sem další, už druhou, kapitolu povídky Love Times Three. Tato kapitola je ze starší doby, konkrétně z 15. století, a pomůže Vám objasnit, kdo je vlastně Katarina a Christine (o té tady nebylo řečeno nic), a kdo je Evelyn. Takže doufám, že se bude líbit. P.S.: Kapitola je trochu kratší než ta předchozí, ale následující kapitoly už budou delší.

 

Love Times Three - 1. kapitola

Love Times Three - 1. kapitolaDávám sem první kapitolu povídky Love Times Three. Rozhodla jsem se pokračovat trochu jinak, než jsem měla v plánu, ale pořád (i když se vám to možná nebude zdát) to souvisí s prologem. Takže Isabella tady se svou tetou a bratrem odlétá do Francie. V letadle potká záhadnou dívku Evelyn, která si ji splete s nějakou Katarinou. Jak dopadne setkání mezi Bellou a Evelyn? A kdo je Katarina? Předem děkuji za jakoukoliv kritiku.

 

Love Times Three - Prolog

Love Times Three - PrologBella se vzpamatovává z ukončeného vztahu a jede se s tetou a bratrem na půl roku odreagovat do Francie. Potká tam Edwarda, kterého už ale zná, protože chodil s její sestrou. Zamiluje se do něj, ale následně si uvědomí, že to byla obrovská chyba, protože Edward se s její sestrou nikdy nerozešel. Budou spolu? A je Bella opravdu jen obyčejný člověk? Kdo je Katarina a Christine? Přeji Vám příjemné počteníčko a předem děkuji za jakoukoliv kritiku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!