Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele DarkFireflies

kod023

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (7) Predsavzatia (1) Krv na snehu (12) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 20


DarkFireflies

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

O mně: Jsem nedůvěřivá pesimička se sklony k přehnané upřímnosti, nesnášející přetvářku a nejistotu. Když si něco usmyslím, jdu si za tím, neohlížím se nalevo a ani napravo. Na druhou stranu jsem ale taky blázen, který nadevše zbožňuje zábavu, svou rodinu, přátele a také tanec. ;)

„Jsme tak obklopeni přetvářkou, že je pravda vnímána jako urážka.“ ;)
„Hudba je řeč andělů.“ ♥

Kontakt:

E-mail: DarkFireflies (zavináč) seznam.cz

ICQ: 619287074ICQ status

Statistiky:

Moje články: 66

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 6. 2011

Poslední přihlášení: 6. 9. 2013, 19:19

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DarkFireflies

Povídky od DarkFireflies

- Jednorázovky -

Srdce ve sklenici * Tajemství motýlích křídel Počkej ještě chvilku * Slzy za úplňku * Raději zemřít, než být bez tebe * Andílku, vrať se * 

- Drabbles -

Moje malá holčička * Moje maminka nezemřela * Odpočívej v pokojiChci zůstat člověkem * Budu na tebe čekat * Nepočkal jsi na mě Měsíc za úplňku * Učený z nebe nespadl Jediné slovoZbytečná Piknikový koš Druhý otec* 

- Kapitolovky -

Nevyslyšené prosby - dokončená
Srdce je nejlepší kompas - s kajka007 - dokončená
Upíří chůva - s kajka007 - rozepsaná
Přísahej - v přípravě
Za tohle mi zaplatíš! - v přípravě 

Články:

 

Andílku, vrať se

Andílku, vrať seBella a Edward. Jsou sice spolu, ale přitom jim odešlo to, co drželo jejich vztah pohromadě. Odchod dítěte je pro každého tou největší bolestí. Upozorňuji, že tato krátká pocitovka může působit depresivně.

 

Raději zemřít, než být bez tebe

Raději zemřít, než být bez tebe

Co byste udělali, kdyby vám zbývalo jen několik dní života?

Bella zjišťuje, že je vážně nemocná a nezbývá jí příliš času. Má ale ještě jedno poslední přání. Nebo možná povinnost? A vážně už jí není pomoci?

 

Druhý otec

Druhý otecDouble drabble (200 slov). Jacob udělal životní rozhodnutí, ale Nessie z něj není nadšená. Proč si Jacoba nechce vzít?

 

Slzy za úplňku

Slzy za úplňkuJednorázovka, která byla psána jako pokračování Měsíce v úplňku, ale trošku se mi vymkla z ruky. Edward od Belly, stejně jako v knižní předloze, odešel a následně se i vrátil. Co když se ale vrátil pouze proto, aby mohl Belle ještě více ublížit? Pozná Bella, jak chutná opravdové zoufalství? A podpoří ji rodina, nebo zůstane na vše úplně sama?

 

Piknikový koš

Piknikový koš

Drabble (100 slov). Victoria přichází za Edwardem a Bellou. Ale co když nepřišla bojovat? A co má s tím vším společného piknikový koš?

Upozorňuji vás, neberte tento drabble příliš vážně.

 

Počkej ještě chvilku - 3. část

Počkej ještě chvilku - 3. částPoslední část je na světě. Jak zareaguje Victoria, když uvidí Bellu v lese? Vyvázne Bella z této situace celá? A pokud ano, dokáže Edwardovi odpustit?

 

Zbytečná

ZbytečnáDrabble (100 slov). Bella drží v ruce papír, který ji přesvědčil o tom, že žije zbytečně.

 

Jediné slovo

Jediné slovoDrabble (100 slov). Aro chce po Edwardovi, aby řekl jedno jediné slovo. Jaké to je?

 

Učený z nebe nespadl

Učený z nebe nespadlDrabble (100 slov), z pohledu Belly. Emmett nesouhlasí s tím, že žádný učený z nebe nespadl. A rozhodne se o tom přesvědčit i svou rodinu.

 

Počkej ještě chvilku - 2. část

Počkej ještě chvilku - 2. částJsem tu s druhou částí své povídky. Jak zareaguje Bella na skutečnost, že ji Edward téměř celé století podváděl? Zabije ho? A jaké překvapení ji čeká v lese?

 

Měsíc za úplňku

Měsíc za úplňkuDouble drabble (200 slov). Od doby kdy Edward odešel, Bella vždy sleduje měsíc za úplňku. Proč to dělá a jaké ji tentokrát čeká překvapení?

 

Počkej ještě chvilku - 1. část

Počkej ještě chvilku - 1. část

Aro se rozhodne Edwarda zabít. Bella je jediná, kdo může jeho rozhodnutí změnit - musí ale obětovat své lidství a žít ve Volteře. Souhlasí. Stráví sto let ve Volteře, poté je Arem propuštěna. Vydává se za Edwardem. Opravdu na ni ale celých sto let čekal? Dokáže Bella žít s Edwardem „šťastně až do skonání věků“, nebo se jim do cesty přimotá náhoda - nebo třeba smrt?

Povídka psána jako volné pokračování drabblu Budu na tebe čekat.

 

Nepočkal jsi na mě

Nepočkal jsi na měTripple drabble (300 slov). Dal by se brát jako volné pokračování drabblu Budu na tebe čekat. Bella musela žít ve Volteře. Aro ji po sto letech konečně propustí a Bella se vydá za svou láskou. Opravdu na ni ale Edward celou dobu čekal? Prosím o váš názor.

 

Tajemství motýlích křídel

Tajemství motýlích křídelBella má sestru Lizz, kterou miluje stejně jako svůj vlastní život. Okolí je bere jako jednu osobu, jsou si k nerozeznání podobné a jedna bez druhé nedá ani ránu. Jenže osud ani k jedné z nich není milosrdný. Jedna ze sester zemře. Která to bude? Jak se s tím ta druhá srovná a jak do toho zapadá jeden jediný rozhovor o motýlech?

 

Budu na tebe čekat

Budu na tebe čekatDouble drabble (200 slov). Aro se v Novém měsíci rozhodne Edwarda zabít. Jediná, kdo může jeho rozhodnutí zvrátit, je Bella. Co udělá? Prosím o názor.

 

Chci zůstat člověkem

Chci zůstat člověkemDrabble (100 slov). Bella Edwardovi zničí život pouhými dvěma slovy. Co ji k tomu vede? Prosím vás o názor.

 

Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokojiDrabble (100 slov) z pohledu Rosalie. Emmett opět něco špatně pochopí. Co to bude tentokrát?

 

Srdce ve sklenici

Srdce ve skleniciCo když Edwarda věčnost s Bellou omrzí a on začne utíkat do náručí jiných žen? Srovná se s tím Bella a zůstane s ním? Pokus o songfic na písničku Jar of Hearts od Christiny Perri, povídka je celá z pohledu Belly.

 

Moje maminka nezemřela!

Moje maminka nezemřela!Tripple drabble (300 slov). Nessie přemýšlí nad odchodem své maminky. Je to stejná situace jako v drabblu Moje malá holčička, ale z jiného pohledu.

 

Moje malá holčička

Moje malá holčičkaDouble drabble (200 slov) o Belle, která se rozhodne udělat zoufalou věc pro záchranu své dcery.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!