Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele DarkFireflies

DarkFireflies

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

O mně: Jsem nedůvěřivá pesimička se sklony k přehnané upřímnosti, nesnášející přetvářku a nejistotu. Když si něco usmyslím, jdu si za tím, neohlížím se nalevo a ani napravo. Na druhou stranu jsem ale taky blázen, který nadevše zbožňuje zábavu, svou rodinu, přátele a také tanec. ;)

„Jsme tak obklopeni přetvářkou, že je pravda vnímána jako urážka.“ ;)
„Hudba je řeč andělů.“ ♥

Kontakt:

E-mail: DarkFireflies (zavináč) seznam.cz

ICQ: 619287074ICQ status

Statistiky:

Moje články: 66

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 6. 2011

Poslední přihlášení: 6. 9. 2013, 19:19

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DarkFireflies

Povídky od DarkFireflies

- Jednorázovky -

Srdce ve sklenici * Tajemství motýlích křídel Počkej ještě chvilku * Slzy za úplňku * Raději zemřít, než být bez tebe * Andílku, vrať se * 

- Drabbles -

Moje malá holčička * Moje maminka nezemřela * Odpočívej v pokojiChci zůstat člověkem * Budu na tebe čekat * Nepočkal jsi na mě Měsíc za úplňku * Učený z nebe nespadl Jediné slovoZbytečná Piknikový koš Druhý otec* 

- Kapitolovky -

Nevyslyšené prosby - dokončená
Srdce je nejlepší kompas - s kajka007 - dokončená
Upíří chůva - s kajka007 - rozepsaná
Přísahej - v přípravě
Za tohle mi zaplatíš! - v přípravě 

Články:

 

Srdce je nejlepší kompas 50. kapitola + epilog

Srdce je nejlepší kompas 50. kapitola + epilogJe to tady. Krátká padesátá kapitola o Belliném probuzení a pak epilog a malá překvapení pro Carlie.

 

Srdce je nejlepší kompas 49. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 49. kapitolaCarlie s Emmett odjíždí z Itálie a... trošku se chytnou. ;)

 

Upíří chůva - 21. kapitola

Upíří chůva - 21. kapitolaJeště trošku oddychovější kapitolka. Bella se možná trošičku sblíží s Rose. A Edward... to si už budete muset přečíst.

kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas 48. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 48. kapitolaPo nekonečně dlouhé pauze přidávám konečně další kapitolu.

Edward s Bellou opouští Volterru. Jak si zbytek rodiny a Carlie poradí s Arem?

kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 47. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 47. kapitola Světe, div se, na scéně je další kapitola. Jak zmateně se jen může cítit člověk, jehož nevinný výlet do Itálie se změnil v boj o vlastní život? Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 20. kapitola

Upíří chůva - 20. kapitolaDruhé kulatiny jsou na obzoru. :-D

„Kamarád?“ zašeptal a já naštvaně protočila oči. To je fantazie, lásko, opravdu…

Enjoy it, guys... kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Upíří chůva - 19. kapitola

Upíří chůva - 19. kapitolaPo poněkud delší odmlce další kapitola. Se sourozenci to není vždy pouze snadné... Přejeme příjemné počtení! :)

 

Upíří chůva - 18. kapitola

Upíří chůva - 18. kapitolaDalší kapitola je tady. Prozradím vám, že se naši hlavní aktéři kapánek sblíží. :D Jen čtěte, kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 46. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 46. kapitolaDalší kapitola z pohledu Carlie zde. Tak jak to v Itálii vypadá? Jen čtěte. :)

 

Upíří chůva - 17. kapitola

Upíří chůva - 17. kapitolaEdward přijde s omluvou... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 45. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 45. kapitolaDalší kapitola z pohledu Belly. Situace se nám komplikuje... A pomalu jde do tuhého. Příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 16. kapitola

Upíří chůva - 16. kapitolaEmmett řeší problémy v ráji... Hezké počtení vám přejí kajka007 a DarkFireflies.

 

Upíří chůva - 15. kapitola

Upíří chůva - 15. kapitolaDalší kapitola na světě a spolu s ní přichází další problémy, za které z velké části může Emmett. Víc si přečtěte v kapitole. kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas 44. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 44. kapitolaTak, je tu další kapitola. Tentokrát zase pohled Carlie - cesta, setkání s Arem a Bellou. Pozná ji taky? Snad vás potěším délkou kapitoly. kajka007 a DarkFireflies

 

Upíří chůva - 14. kapitola

Upíří chůva - 14. kapitolaPříjezd Emmetta... Co víc dodat? Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 13. kapitola

Upíří chůva - 13. kapitolaPo další pauze další kapitola. Mezi Bellou a pubertálním Edwardem to tentokrát pořádně zajiskří. Bude pusa nebo zklamání? Můžete hádat. ;) Přejeme příjemné počtení. kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 43. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 43. kapitolaNěkterá setkání bolí... Bella se po letech znovu setká s Carlie. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 12. kapitola

Upíří chůva - 12. kapitolaBella se rozhodla, že se bude Edwardovi vyhýbat... To ale ještě netušila, jak těžké to bude. Stále totiž sdílí jednu domácnost. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 42. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 42. kapitolaKapitola je napsána již delší dobu, ale já jako člověk, co si nezapamatuje ani pomalu, kde bydlí, jsem samozřejmě zapomněla ji sem přidat. Tak... v této kapitole se podíváme jak na pohled Edwarda, tak pohled Carlie. Předpokládám, že vám po této kapitole budou věci jasnější. :) kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 41. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 41. kapitolaAno, dalo se to čekat. Bella se znovu zaplétá s upíry. Ale tentokrát s těmi nesprávnými... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 11. kapitola

Upíří chůva - 11. kapitolaAhojte holky, tady je další kapitolka. Bella začíná mít pochybnosti o své profesionalitě. Více v kapitole, příjemné počtené přejí kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 40. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 40. kapitolaVyvěste vlajky a tři dny se radujte! Ač se to zdá nemožné, čtvrté kulatiny jsou tu. Ne, taky tomu nemůžeme uvěřit. S touto kapitolou ale přichází konečně nějaká ta akcička a myslím, že budete minimálně překvapené, snad vám nepřivodím infarkt. Dobře, tak hrozné to není, no však uvidíte. Prostě hezké počtení! kajka007 a DarkFireflies

 

Upíří chůva - 10. kapitola

Upíří chůva - 10. kapitolaDalší kapitolka je tu. Tentokrát se podíváme na zoubek paní Masenové. Ono totiž stačí pár skleniček alkoholu a člověk hned poví i to, co nechce... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 39. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 39. kapitolaPo kratší odmlce opět další kapitolka Kompasu. Čeho se v ní dočkáme? Již sice víme, jak se změnil život ve vile Cullenových, co ale bylo během celých těch deseti let s Bellou? Můžu vám říct tak maximálně to, že se změnila. Hodně. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Upíří chůva - 9. kapitola

Upíří chůva - 9. kapitolaPo opravdu krátké pauze je tu další kapitola. :D Tentokrát se podíváme na zoubek spíše paní Masenové. Snad se vám bude kapitola aspoň trošku líbit. :)
Hezké počtení přejí kajka007 a DarkFireflies. ;)

 

Upíří chůva - 8. kapitola

Upíří chůva - 8. kapitolaDalší kapitolka, ve které se ničeho závratného nedočkáme. Snad jen... Nechtěná noční návštěva v cizím pokoji, škádlení a menší výměna názorů. Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 38. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 38. kapitolaDalší várka Kompasu je tady. :) Pokračujeme v životě Cullenových. Jedna menší-větší hádka a dovolená. Příjemné počtení přejí kajka007 a DarkFireflies.

 

Upíří chůva - 7. kapitola

Upíří chůva - 7. kapitolaDalší kapitola Upíří chůvy je tu! Tato kapitola by měla být, ostatně stejně jako celá povídka, oddechová a měla by vás pobavit. Tak doufám, že se mi to alespoň trošku povede. Bella a Edward budou mít první doučování. Ani jednomu se to ze začátku líbit nebude... Příjemné počtení přejí kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 37. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 37. kapitolaKdyž se něco kazí, tak se to vždycky kazí pořádně... Přejeme příjemné počtení. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 36. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 36. kapitolaS potěšením vám oznamuji, že jsem konečně napsala další kapitolu Kompasu. Tato kapitola bude, myslím si, hodně jiná. Podíváme se dopředu v čase. Ale o kolik? Hezké počtení přejí kajka007 a DarkFireflies.

 

Upíří chůva - 6. kapitola

Upíří chůva - 6. kapitolaNepříjemný pán domu, dost hloupý nápad a rozmazlenost, která nezná meze... Přejeme příjemné počtení. DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 35. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 35. kapitolaDalší Kompas a s ním i odpověď na zásadní otázku. Zůstane Carlie u Cullenových, nebo Edward přijde i o to poslední, na čem mu záleží? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Upíří chůva - 5. kapitola

Upíří chůva - 5. kapitolaTak a máme tu další kapitolku. Jak to Bella v naší bláznivé rodince zvládá? To se dozvíte k kapitole. :) Hezké počtení přejí kajka007 a DarkFireflies.

 

Srdce je nejlepší kompas 34. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 34. kapitolaPo malé odmlce je tu další kapitola Kompasu z Edwardova pohledu. Ke konci kapitoly na vás čeká velké překvapení... Jestli příjemné nebo nepříjemné, to už si budete muset přečíst vy. Příjemné počtení přejí kajka007 a DarkFireflies.

 

Upíří chůva - 4. kapitola

Upíří chůva - 4. kapitolaDalší kapitola a s ní i další trable. Jak těžký může být pro upírku den strávený s lidskou rodinou? Díky rozmazlenému dítěti a oprsklému puberťákovi to nebude žádný med... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 33. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 33. kapitolaDalší kapitola, kterou ukončíme krátkou sérii kapitol týkajících se svatby. Čeká nás náprava vztahů v rodině, nemocná babička a otravný švagr... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Upíří chůva - 3. kapitola

Upíří chůva - 3. kapitolaDalší kapitola Upíří chůvy. Tentokrát bez minulosti. :P Jaké bude setkání Belly s Masenovými a... Edwardem? ;) Přejeme příjemné počtení, kajka007 a DarkFireflies.

 

Upíří chůva - 2. kapitola

Upíří chůva - 2. kapitolaDalší várka minulosti a společně s ní i zjištění, které ani upírku nenechá chladnou. Přece jen, koho by potěšilo, že má místo roztomilého andílka na krku učiněného ďábla? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Upíří chůva - 1. kapitola

Upíří chůva - 1. kapitolaJá a DarkFireflies vám přinášíme naši další spoluautorskou povídku. :)
Co přesně znamená, když je všechno naruby? Co třeba tohle: Bella je upírka a Edward člověk! Dva odlišné druhy, které by se snad ani neměly potkat, jenže... Bella se náhodou dostane k práci au pairky. Ona ví jen to, že má hlídat malou Rosalie, blonďatou holčičku, která je podle agentury hotový andílek. Ale! Co když bude mít Rose staršího dospívajícího bratra, kterého jejich rodiče dají Belle taky tak trochu na starost? Jak se zvládne poprat s tím, že má hlídat rozmazlenou holčičku a flegmatického maturanta? Zůstane vše jen na profesionální úrovni?

 

Srdce je nejlepší kompas 32. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 32. kapitolaTak a konečně přichází i svatba. Bude vše probíhat hladce? Po delší době zase taková oddychovější kapitola. Snad vás bude bavit. :) kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 31. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 31. kapitolaKompas, pohled Belly. Svatba... Je nutné ještě něco dodávat? :) Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas 30. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 30. kapitolaKompas slaví třetí kulatiny... Neskutečné, však? V téhle kapitole se nic moc nestane, snad jen nějaké ty přípravy na svatbu a pár trapných chvilek mezi našimi hlavními aktéry. :) Hezké počtení přejí kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 29. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 29. kapitolaVztah Belly a Edwarda se upevňuje a společně s ním stoupá i naděje na Carliinu záchranu. Bude to ale stačit? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas 28. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 28. kapitolaDalší Kompas je tu... Nebudu nic moc prozrazovat, však vy si to přečtete sami. A myslím, že budete překvapené. :) kajka07 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 27. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 27. kapitolaDalší Kompas, ve kterém se posuneme v ději jen o opravdu malý krůček kupředu. Jak se v téhle zapeklité situaci cítí Bella?

 

Srdce je nejlepší kompas - 26. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 26. kapitolaPo dlouhé době jsme tu s další dávkou Kompasu. Kapitola zase z pohledu Edwarda. Jak vidí on celou situaci s návratem Belly. A jak to vypadá s naším malým roztomilým andílkem? To už si budete muset přečíst. :) kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 25. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 25. kapitolaKompas, pohled Belly. Setkání s Carlie, důležité rozhodnutí a poslední naděje v záchranu... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 24. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 24. kapitolaDalší Kompas je tady. Jak to vidí Edward? A jak to s Carlie vypadá? To se dozvíte v kapitole. :) kajka007 a DarkFireflies.

 

Srdce je nejlepší kompas - 23. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 23. kapitolaKompas, pohled Belly. Edward šílí, Bella se hroutí a Carlie...? Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 22. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 22. kapitolaDalší kapitola Kompasu je na světě. Tentokrát se podíváme do hlavy nejen Edwardovi, ale i Alice. Myslíte, že po odchodu Belly se nemůže stát nic horšího?! Třeba ano, třeba ne... To se dozvíte v této kapitolce. Hezké počtení. kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 21. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 21. kapitolaKompas, pohled Belly. Návštěva, rozhovor a vzpomínky, které budou mít nečekané následky... Přejeme příjemné počtení, Kajka007 a DarkFireflies. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 20. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 20. kapitolaDalší kapitola Kompasu z pohledu Edwarda je tady. Minule jsme nahlédli do nitra Belly, ale jak se s tím vším vyrovnává právě on? Hezké počtení. :) kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 19. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 19. kapitolaKompas, pohled Belly. Beznaděj, ztracená dívenka a (ne)vítaná návštěva... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 18. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 18. kapitolaDalší kompas je tu a s ním samozřejmě i pohled Edwarda. Jak zareaguje na to, že Bella odešla? Hezké počtení. :) kajka007 a DarkFireflies

 

Srdce je nejlepší kompas - 17. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 17. kapitolaKompas, pohled Belly. Všechno jisté se stává nejistým... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Nevyslyšené prosby - Epilog

Nevyslyšené prosby - EpilogSmutek, díra v srdci a odpuštění... Jak tento příběh nakonec skončí? :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 15. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 15. kapitolaNakupování svatebních šatů, pekelná nuda, šestý smysl a nečekaná komplikace... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas 14. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 14. kapitolaKompas... Šatny, bazén, cesta domů. Že by to bylo až tak jednoduché? Ale ne... ;) Hezké počtení. :) DarkFireflies a kajka007

 

Srdce je nejlepší kompas - 13. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 13. kapitolaVýlet, rozbité koleno a plánování svatby... Přejeme příjemné počtení, DarkFireflies a Kajka007. :)

 

Nevyslyšené prosby - 10. kapitola

Nevyslyšené prosby - 10. kapitolaBolest, nejistota, zbořený svět a jediné nadějné slůvko...

 

Nevyslyšené prosby - 9. kapitola

Nevyslyšené prosby - 9. kapitolaVzpomínky a něco, co se nemělo nikdy stát.

 

Srdce je nejlepší kompas 12. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 12. kapitolaDalší kapitola Kompasu! Tentokrát samozřejmě z pohledu Edwarda. Jak se bude dále vyvíjet příběh našich hrdinů Edwarda a Belly...? Prozradím jen, že si vyrazí na menší výlet. Hezké počtení. :) Vaše DarkFireflies a kajka007

 

Srdce je nejlepší kompas - 11. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 11. kapitolaAlice odváží Bellu domů. Může ale ve snaze pomoci zničit rodící se vztah mezi Edwardem a Bellou a taky šanci na záchranu malé Carlie? Přejeme pěkné počtení. DarkFireflies a kajka007. :)

 

Nevyslyšené prosby - 8. kapitola

Nevyslyšené prosby - 8. kapitolaNajde Nina svou matku?

 

Srdce je nejlepší kompas 10. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 10. kapitolaTak a je tu další kapitola Kompasu. Samozřejmě z pohledu Edwarda. Jak se on dívá na celou situaci v domě? A jak to bude vlastně celé pokračovat? To se dozvíte v další kapitole. :) Vaše DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 9. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 9. kapitolaDalší kapitolka Kompasu je na světě. Jak dopadne večeře u Cullenových? Přijmou Bellu? A především... Přijme ona je? Přejeme příjemné počtení. DarkFireflies a kajka007. ;)

 

Nevyslyšené prosby - 7. kapitola

Nevyslyšené prosby - 7. kapitolaPo kratší odmlce přináším další kapitolku a s ní Edwardův pohled. Rozhodne se udělat jedno životně důležité rozhodnutí. A co Nina našla ve skříni?

 

Srdce je nejlepší kompas 8. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 8. kapitolaPřináším Vám další kapitolu naší povídky Srdce je nejlepší kompas. Je samozřejmě z pohledu Edwarda. Bella přijde Carlie a Edwarda navštívit do bytu. Tato kapitola by měla být taková vtipná, tak snad se bude líbit. ;) Vaše DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas - 7. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 7. kapitolaBella se opět setkává s Harrym a tentokrát se od něj dočká i výhrůžek. Hezké čtení. DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas 6. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 6. kapitolaPřináším vám novou kapitolku Kompasu. V této kapitolce se dozvíme, jak bude Bella reagovat na Edwardovu prosbu. Taky se dozvíme o Edwardově nové práci. Jinak tahle kapitolka je taková spíše odpočinková. Vaše DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 5. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 5. kapitolaBella se setkává se svým bývalým přítelem, který ji opustil, když byla těhotná. Jak si s ním poradí? A aby toho nebylo málo, vyslechne si Edwardovu zoufalou žádost. Pomůže Bella jemu a malé Carlie? Hezké počtení. DarkFireflies a kajka007.

 

Srdce je nejlepší kompas 4. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 4. kapitolaPřináším vám další kapitolku povídky Srdce je nejlepší kompas. Věci se nám začnou trošku hroutit a Edward bude muset vyřešit opravdu těžkou situaci. Jestli se mu to podaří, se dozvíte v tomto článku. ;) DarkFireflies a kajka007. :)

 

Srdce je nejlepší kompas - 3. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 3. kapitolaDalší kapitolka je na světě. Bella se poprvé setkává s Edwardovou dcerou, kterou si na první pohled zamiluje. Její tatínek jí je ale úplně lhostejný. Zůstane to tak? Na konci čeká Bellu konfrontace s minulostí. Hezké počtení. DarkFireflies a Kajka007.

 

Andílku, vrať se

Andílku, vrať seBella a Edward. Jsou sice spolu, ale přitom jim odešlo to, co drželo jejich vztah pohromadě. Odchod dítěte je pro každého tou největší bolestí. Upozorňuji, že tato krátká pocitovka může působit depresivně.

 

Srdce je nejlepší kompas 2. kapitola

Srdce je nejlepší kompas 2. kapitolaPřináším Vám druhou kapitolku povídky Srdce je nejlepší kompas. Minulá kapitolka byla trošku smutnější, tak snad Vás tahle trošku rozveselí. Edward se zde potká s Bellou a seznámíme se s jeho dcerkou. Přejeme příjemné počtení. :) DarkFireflies a kajka007.

Síň slávy

Srdce je nejlepší kompas - 1. kapitola

Srdce je nejlepší kompas - 1. kapitola

Já a kajka007 vám přinášíme naši spoluatorskou povídku.

Bella se stěhuje do Forks. Má za sebou velmi těžkou minulost, na kterou nemůže zapomenout - přišla o dítě. Začne pracovat jako učitelka v mateřské škole, protože chce být nablízku dětem. Tam se seznámí s pohledným Edwardem Cullenem, který do školky vodí svou adoptovanou dcerku. Jednoho dne se ale objeví komplikace a hrozí, že Edwardovi dceru vezmou. A jediný, kdo mu může pomoct, je Isabella. Pomůže mu, i když ví, že ji to samotnou může zničit?

 

Raději zemřít, než být bez tebe

Raději zemřít, než být bez tebe

Co byste udělali, kdyby vám zbývalo jen několik dní života?

Bella zjišťuje, že je vážně nemocná a nezbývá jí příliš času. Má ale ještě jedno poslední přání. Nebo možná povinnost? A vážně už jí není pomoci?

 

Nevyslyšené prosby - 6. kapitola

Nevyslyšené prosby - 6. kapitolaKromě jednoho nudného dne ve škole čeká Ninu ještě něco, co by ani ve snu nečekala. A po ostré hádce s Jamesem najde něco, co by jí mohlo posloužit jako vodítko k její matce.

 

Druhý otec

Druhý otecDouble drabble (200 slov). Jacob udělal životní rozhodnutí, ale Nessie z něj není nadšená. Proč si Jacoba nechce vzít?

 

Slzy za úplňku

Slzy za úplňkuJednorázovka, která byla psána jako pokračování Měsíce v úplňku, ale trošku se mi vymkla z ruky. Edward od Belly, stejně jako v knižní předloze, odešel a následně se i vrátil. Co když se ale vrátil pouze proto, aby mohl Belle ještě více ublížit? Pozná Bella, jak chutná opravdové zoufalství? A podpoří ji rodina, nebo zůstane na vše úplně sama?

 

Nevyslyšené prosby - 5. kapitola

Nevyslyšené prosby - 5. kapitolaDalší kapitola je na světě. Z Esmé se po nepovedeném pokusu o sebevraždu stala upírka. Posuneme se v čase o padesát let dopředu a možná konečně zjistíme, co se stalo s malou Ninou.

 

Piknikový koš

Piknikový koš

Drabble (100 slov). Victoria přichází za Edwardem a Bellou. Ale co když nepřišla bojovat? A co má s tím vším společného piknikový koš?

Upozorňuji vás, neberte tento drabble příliš vážně.

 

Počkej ještě chvilku - 3. část

Počkej ještě chvilku - 3. částPoslední část je na světě. Jak zareaguje Victoria, když uvidí Bellu v lese? Vyvázne Bella z této situace celá? A pokud ano, dokáže Edwardovi odpustit?

 

Zbytečná

ZbytečnáDrabble (100 slov). Bella drží v ruce papír, který ji přesvědčil o tom, že žije zbytečně.

 

Jediné slovo

Jediné slovoDrabble (100 slov). Aro chce po Edwardovi, aby řekl jedno jediné slovo. Jaké to je?

 

Učený z nebe nespadl

Učený z nebe nespadlDrabble (100 slov), z pohledu Belly. Emmett nesouhlasí s tím, že žádný učený z nebe nespadl. A rozhodne se o tom přesvědčit i svou rodinu.

 

Počkej ještě chvilku - 2. část

Počkej ještě chvilku - 2. částJsem tu s druhou částí své povídky. Jak zareaguje Bella na skutečnost, že ji Edward téměř celé století podváděl? Zabije ho? A jaké překvapení ji čeká v lese?

 

Měsíc za úplňku

Měsíc za úplňkuDouble drabble (200 slov). Od doby kdy Edward odešel, Bella vždy sleduje měsíc za úplňku. Proč to dělá a jaké ji tentokrát čeká překvapení?

 

Počkej ještě chvilku - 1. část

Počkej ještě chvilku - 1. část

Aro se rozhodne Edwarda zabít. Bella je jediná, kdo může jeho rozhodnutí změnit - musí ale obětovat své lidství a žít ve Volteře. Souhlasí. Stráví sto let ve Volteře, poté je Arem propuštěna. Vydává se za Edwardem. Opravdu na ni ale celých sto let čekal? Dokáže Bella žít s Edwardem „šťastně až do skonání věků“, nebo se jim do cesty přimotá náhoda - nebo třeba smrt?

Povídka psána jako volné pokračování drabblu Budu na tebe čekat.

 

Nevyslyšené prosby - 4. kapitola

Nevyslyšené prosby - 4. kapitolaEsmé přišla o dceru. Srovná se s tím, nebo sáhne po tom nejzoufalejším řešení?

 

Nepočkal jsi na mě

Nepočkal jsi na měTripple drabble (300 slov). Dal by se brát jako volné pokračování drabblu Budu na tebe čekat. Bella musela žít ve Volteře. Aro ji po sto letech konečně propustí a Bella se vydá za svou láskou. Opravdu na ni ale Edward celou dobu čekal? Prosím o váš názor.

 

Tajemství motýlích křídel

Tajemství motýlích křídelBella má sestru Lizz, kterou miluje stejně jako svůj vlastní život. Okolí je bere jako jednu osobu, jsou si k nerozeznání podobné a jedna bez druhé nedá ani ránu. Jenže osud ani k jedné z nich není milosrdný. Jedna ze sester zemře. Která to bude? Jak se s tím ta druhá srovná a jak do toho zapadá jeden jediný rozhovor o motýlech?

 

Budu na tebe čekat

Budu na tebe čekatDouble drabble (200 slov). Aro se v Novém měsíci rozhodne Edwarda zabít. Jediná, kdo může jeho rozhodnutí zvrátit, je Bella. Co udělá? Prosím o názor.

 

Chci zůstat člověkem

Chci zůstat člověkemDrabble (100 slov). Bella Edwardovi zničí život pouhými dvěma slovy. Co ji k tomu vede? Prosím vás o názor.

 

Odpočívej v pokoji

Odpočívej v pokojiDrabble (100 slov) z pohledu Rosalie. Emmett opět něco špatně pochopí. Co to bude tentokrát?

 

Nevyslyšené prosby - 3. kapitola

Nevyslyšené prosby - 3. kapitolaJames Miu opět zbije a ta se tentokrát rozhodne zakročit. Zjistíme také, jak celou věc vidí James.

 

Nevyslyšené prosby - 2. kapitola

Nevyslyšené prosby - 2. kapitolaJak dopadne porod? Budou Mia i dítě v pořádku?

 

Nevyslyšené prosby - 1. kapitola

Nevyslyšené prosby - 1. kapitolaEsmé začíná chápat, že zamilovat se do upíra nebyl ten nejlepší nápad. Ale ví, že odejít od něho nemůže. Alespoň prozatím.

 

Srdce ve sklenici

Srdce ve skleniciCo když Edwarda věčnost s Bellou omrzí a on začne utíkat do náručí jiných žen? Srovná se s tím Bella a zůstane s ním? Pokus o songfic na písničku Jar of Hearts od Christiny Perri, povídka je celá z pohledu Belly.

 

Moje maminka nezemřela!

Moje maminka nezemřela!Tripple drabble (300 slov). Nessie přemýšlí nad odchodem své maminky. Je to stejná situace jako v drabblu Moje malá holčička, ale z jiného pohledu.

Dokončeno

Nevyslyšené prosby - Prolog

Nevyslyšené prosby - PrologPovídka je o Esmé Plattové, dívce, která touží po lásce. Brzy se jí podaří najít muže, do kterého se zamiluje, ale tento muž pro ni rozhodně není ideální. Je to totiž upír James. Láska je ale slepá a Esmé připadá vše úžasné a až příliš pozdě jí dojde, že zabloudila do slepé uličky.

 

Moje malá holčička

Moje malá holčičkaDouble drabble (200 slov) o Belle, která se rozhodne udělat zoufalou věc pro záchranu své dcery.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!