Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele CullenLily

CullenLily

CullenLilyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Linda

Bydliště: Hustopeče, to je na půl cesty mezi Brnem a Břeclaví :D takovej malej zapadákov se sedmi tisíci obyvateli :P

Věk: blé

O mně: Absolutně největší blázen do Matta Bellamyho!

Kontakt:

ICQ: 552459310ICQ status

Skype: mám, ale naprosto vůbec nepoužívám

Statistiky:

Moje články: 51

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 7. 2009

Poslední přihlášení: 8. 3. 2012, 21:32

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CullenLily

Povídky od CullenLily Polibek osudu (dopsáno)
Láska vycházející z hudby (pozastavená)
Hněv pomine, nenávist v srdci zůstane (připravuji s Keckou)
I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství (připravuji)
Ledový polibek (připravuji)

Články:

 

Ledový polibek 4

Ledový polibek 4Črvrtý dílek je... o hodně kratší. I přesto ale doufám, že se bude líbit :)

Proč bude Bella vystrašená? A co měl znamenat ten podivný sen?

To uvidíte, když si přečtete kapitolu ;)

 

Ledový polibek 3

Ledový polibek 3Snad se bude líbit...

 

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 6. kapitola

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 6. kapitolaPředem říkám, že jsem připravená na jakékoliv nadávky a výhružky. Vím, že mi sepsání tohoto dílu trvalo strašlivě dlouhou dobu. A nakopala bych si za to, to mi věřte!
Takže se tímto moc omlouvám... Snad mi další díl nebude trvat tak dlouho.
Nebudu to okecávat, na konci dílu je všechno, co bych Vám chtěla říct ;).
Přejeme příjemné čtení - Anup a CullenLily PS: Tenhle díl je podstatně kratší než ostatní. Promiňte, a moc se nezlobte, prosím... ;o)

 

Ledový polibek 2

Ledový polibek 2Ahoj, hlásím se s další kapitolkou. Je sice kratší, ale snad taky potěší ;) Doufám, že se bude líbit a zanecháte komentík...

 

Ledový polibek - Prolog + 1

Ledový polibek - Prolog + 1Tak, a máte tu, holky, co jste chtěly!
Ledový polibek je pokračování povídky s názvem Polibek osudu.
Pozvolna navazuje na dobu, kdy se Edward s Bellou vzali. Nyní jsou na své svatební cestě a užívají si své lásky. (To zní vážně hrozně kýčovitě, co?)
Ke kapitole bych měla dát varování. A to 15+
I když... Co si budem kecat, že? Mně je 14, psala jsem to, četla jsem to.
Na konci kapitoly věnování!

 

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 5. kapitola

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 5. kapitolaA máme tu další dílek ITNŽST, v pořádí už (nebo teprve?) pátý... No, co říct? Snad jen to, že nás v téhle kapitole čeká další kolo sázky mezi Bellou a Jackem. Co si přichystali tentokrát? A potkají v tomhle díle dvojčata Culleny? To uvidíte, když si díl přečtete :)
Doufáme, že se bude líbit... Anup a CullenLily ;o)

 

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 4. kapitola

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 4. kapitolaJá vím, trvalo to, trvalo! A věřte, že mě to moc mrzí, a že se moc omlouvám... Ale slečna 'Múza' si na týden odběhla jinam a mě nechala samotnou, bez jedinýho nápadu. Pak se zase uráčila přijít a během dvou dní jsem sepsala tenhle díl. Snad se bude líbit ;)
Jo a taky nám tu můžete zanechat komentář - ten se píše dole do toho bílýho okýnka, ju? Anup a CullenLily :o)
Ještě zakové malé oznámení: S Anup jsme se dohodly, že v téhle povídce NEBUDE EXISTOVAT otisk! Připadá nám to s tou láskou na první pohled malinko přitažené za vlasy... :)

 

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 3. kapitola

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 3. kapitolaPřinášíme Vám s Anup další kapitolku ITNŽST. Doufáme, že se bude líbit a zanecháte nám tu koment. Díky, CullenLily a Anup ;o)

 

Láska vycházející z hudby - 10. kapitola

Láska vycházející z hudby - 10. kapitolaA máme tu jubileum! Naše malá má právě deset dílků! To je hezký... Na tenhle díl jsem docela pyšná a doufám, že se bude líbit! Přeju příjemný čtení a mocky prosím o komenty...

 

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 2. kapitola

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - 2. kapitolaJe tu pokračování ITNŽST. Přiznávám, není úplně nejdelší, ale nechtěla jsem (kdyby byl náhodou o tuhle povídku zájem), aby jste nemuseli moc dlouho čekat a aby tahle povídka neupadla do zapomnění. Jako obvykla jsem já psala (takže za otřesný styl proklínejte mě) a Anup vymýšlela (jí se můžete klanět a zbožňovat). Doufáme, že se bude líbit a budete komentovat. Anup a CullenLily ;o)

 

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - Úvod a 1. kapitola

I ta nejupřímnější žena skrývá tajemství - Úvod a 1. kapitolaBella je v téhle povídce raubíř... Má bráchu Jacoba, bez kterého neudělá ani ránu. Co byste čekaly od dvojčat? Rodiče sourozenců se rozvredli, když jim byli pouhé tři roky. Matka odjela do Georgie a nechala děti Billymu na krku. On se ale jako otec vyznamenal! Dvojčata byla kvůli svým vylomeninám vykopnuta z La Pushské střední. Nic si z toho samozřejmě nedělají... Ti učitelé jsou přece tak blbí! Jednou mají Bella s Jacobem opět navštívit svou matku. Ale to se jim nelíbí. Belle kvůli tomu, že matku nesnáší, zato Jacob nechce omezit svůj jídelníček. Oba jsou přeci vlci! A tak se zrodí plán...! To ale do Forks přijíždí Cullenovi... Povídka je spoluautorská, píšu ji společně s Anup. No... spíš to funguje tak, že ona vymýšlí a já sepisuju. Anup je velký zlato a já jí chci poděkovat, že se do toho společně se mnou vrhla! Takže, příjemné čtení! CullenLily a Anup ;o)

 

Láska vycházející z hudby - 9. kapitola

Láska vycházející z hudby - 9. kapitolaTakže... jsem tu s dalším dílkem! Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář! Docela jsem se snažila, tak snad...

 

Láska vycházející z hudby - 8. kapitola

Láska vycházející z hudby - 8. kapitolaDalší kapitola! Chci tu nejmíň 10 komentů, jinak další nebude. Promiňte.

 

Láska vycházející z hudby - 7. kapitola

Láska vycházející z hudby - 7. kapitolaDalší kapča. Omlouvám se za sprosté výrazy z Charliho strany, ale jinak to nešlo. Kapitolu chci věnovat všem, co bojovali za pokračování povídky. Díky! A pls, komenty!!!

 

Láska vycházející z hudby - 6. kapitola

Láska vycházející z hudby - 6. kapitolaNa minulé kapitole jsem se naprosto vyšťavila. Takže nyní přináším kratičkou kapitolku z pohledu Edwarda. Doufám, že se Vám bude líbit a zanecháte koment...

 

Láska vycházející z hudby - 5. kapitola

Láska vycházející z hudby - 5. kapitolaPromiňte, promiňte, promiňte! Já vím, trvalo mi to strašlivě moc dlouho... Jenže jako asi jako všichni tady jsem měla ve škole dost co opravovat a na psaní mi pak vůbec nezbýval čas. Ale teď už je všechno v cajku a já jsem se přemohla a ve své historii jsem napsala ten nejdelší článek vůbec! Má prosím sedm stránek, tak doufám, že Vám to čekání alespoň trochu vynahradím. Dále bych strašně, ale opravdu strašně moooc chtěla poděkova Anup. Ona mi radila, co by se v kapitolce mohlo odehrát, dokonce mi i několik úryvků sama napsala. Taky mi doporučovala písničky, kterých mám pořád nedostatek a pobavila mě svým překlepem na icq, kdy místo ,chudáček Edward' napsala ,ducháček Edward'. Takže... Děkuju Ti moc, Peti! (a promiň, že jsem to tu kecla, ale prostě jsem se o to musela podělit) No, a další velký poděkování patří mojí mučitelce NikkiR, která mě neustále hnala, abych už napsala další díl. Pokaždé, když jsem se přihlásila na icq se ptala ,Tak co láska, jak seš na tom?'. Že, broukuu :D. Takže děkuju Vám, Vy moje dvě zlata. Bez Vás dvou by to tu nebylo. Přeju příjemné čtení a moooc prosím o jakýkoli koment.

 

Láska vycházející z hudby - 4. kapitola

Láska vycházející z hudby - 4. kapitolaKaptitola naprosto o ničem. Jsem sama ze sebe zklamaná :D V téhle kapitole se odehraje vpodstatě jen taková malá hádka... Mám pro vás takovou informaci, jelikož mi blbne noťásek, dávám ho na opravu a nebudu moct psát. Teda jen do bloku + teď příjdou písemky a já se fakt hodně potřebuju učit, takže si asi na další kapču počkáte troch dýl... :( Ale pro lepší náladu (hahaha) vám přidávám tuhle kapitolku. Užijte si ji a neproklínejte mě, jo? Doufám, že zanecháte koment, díky!

 

Láska vycházející z hudby - 3. kapitola

Láska vycházející z hudby - 3. kapitolaMáte tu další Lásku, ale pokud chcete i 4. kapitolu, musí se tu objevit nejmíň deset komentů =D

 

Láska vycházející z hudby - 2. kapitola

Láska vycházející z hudby - 2. kapitolaTakže, přináším Vám 2. kapču LVH. Je trochu kratší, ale snad mi to odpustíte :D V příští kapitole to vynahradím. Snad se bude líbit a zanecháte koment. Děkuju.

 

Láska vycházející z hudby - prolog + 1. kapitola

 

Polibek osudu 30 - Epilog

Polibek osudu 30 - EpilogAhoja, dnes naposledy přicházím s Polibkem. Mrzí mě to, ale svým způsobem jsem i ráda. Nebudu to tady moc okecávat, ponevadž to, co Vám chci říct je pod článkem. Takže... Příjemné čtení přeju! Vaše CullenLily

 

Polibek osudu 29

Polibek osudu 29Tento díl jsem normálně úplně odflákla. I když jsem ho psala bůhví jak dlouho, tak je to hrůza. Ale v tomhle díle se dočkáte dlouho očekávané scény :D! Takže příjemné čtení a moooc prosím každého o koment!

 

Polibek osudu 28 - Edwardův pohled

Polibek osudu 28 - Edwardův pohledAhoj, jsem tu s dalším dílem. 28 je z pohledu Edwarda. Doufám, že se Vám bude líbit a že budete komentovat. Tento díl je o trošku delší než obvykle. Ale dneska ještě nečekejte velkou, dojemnou, romantickou, usmiřovací scénu...

 

Polibek osudu 27

Polibek osudu 27Je tu další díl... Jestli by byl zájem, mohla bych příští kapitolu napsat z Edwardova pohledu. Co vy na to? Jinak Vám samozřejmě děkuju za komentáře k minulé kapitole a doufám, že svůj koment hodíte i k 27.

 

Polibek osudu 26

Polibek osudu 26Další díl! Doufám, že se Vám bude líbit a budete komentovat. Dííky.

 

Polibek osudu 25

Polibek osudu 2525. kapitola je tady. Všechno, co bych Vám chtěla říct je napsáno pod článkem. Takže se hezky bavte :).

 

Polibek osudu 24

Polibek osudu 24Hlasím se s dalším dílem. Jen Vás všechny opravdu moooc prosím o komentáře. Upřímně uvažuju o tom, jestli mám pokračovat... Připadá mi to strašně nudný atd... Však víte. Takže se bavte. Přeju příjemný čtení.

 

Polibek osudu 23

Polibek osudu 23Další díl je tady... Moc prosím o komenty, kritiku, cokoli! Tenhle díl věnuju všem, kreří pravidelně komentují, fakt vám děkuju! Jinak tahle kapča je oddechová, tak od ní nic moc velkýho nečekejte :D A mám otázku: Chtěli by jste povídku i z pohledu někoho jiného? Edwarda, Alice, Esme? Či ještě někoho jiného?

 

Polibek osudu 22

Polibek osudu 22Jsem tu s dalším dílem... pro Vás jsem psala mega rychle, aby jste nebyly tak dlouho napnutý a aby jste se dozvěděly, jak to udělám s Edwardem. V psaní mi docela i pomohl můj sen, po kterým jsem měla fakt dobrou náladu xD Nojo, když se vám zdá o vlcích/klucích z LaPush, jste pak celej den jako omráčený xD A prosím Vás, neukamenujte mě za ten konec... A nakonec moooc děkuju za komentáře k 21... vážně mě potěšily a nastartovaly k psaní.

 

Polibek osudu 21

Polibek osudu 21Jelikož jsem uzavřela smlouvu s NikkiR, přidávám díl, kterej tu měl být už včera, jinak by mi to trvalo asi kapku dýl... No a podle smlouvy tenhle díl patří NikkiR xD (jinak bych zemřela bolestivou smrtí na mučidlech xD) Jinak mám pro Vás dotaz: Co bych měla vylepšit? Prosím Vás, potřebuju to vědět... Třeba s tímhle dílem nejsem ani trochu spokojená. Pomóóc :D

 

Polibek osudu 20

Polibek osudu 20A je tu JUBILEUM! 20. kapitola... Tyjo, vážně jsem nečekala, že.. Já vlastně ani nevím :D Lidi! DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!: Pokud tu nebude kolem 20 komentů, nepřidám další díl! Jsem mrcha, já vím a omlouvám se, ale je to můj hnací motor... A děkuju Lilusce2345 s pomocí výběru písně a NikkiR za pomoc s dějem, když jsem si nevěděla rady. A taky Vám, mé čtenářky děkuju, že čtete mou povídku.

 

Polibek osudu 19

Polibek osudu 19Zdravím! Jak se vede? Ty jo, mám jakousi dobrou náladu XP Už ve škole se mě ptali, jestli jsem si náhodou nešlehla :D No...takže! Tenhle díl chci věnovat svému drahému dvojčátku Lile. Tady je pod nickem LILUSKA2345. Forever Tebe, Lil XD PS: Díky, že mi pomáháš při výběru písniček. A samozřejmě, že tenhle díl patří alespoň z části každé z vás, mé drahé čtenářky. Děkuju, že komentujete atd. Prosím kritizujte, komentujte!

 

Polibek osudu 18

Polibek osudu 18Tyjo, lidi, stihla jsem to ještě dneska! Tak přeju příjemný počtení... Písničku máte hned na začátku. (mimochodem, tuhle písničku naprosto miluju, ale respektuju, že se někomu nemusí líbit). Při téhla písničce jsem napsala celou tuhle kapču. Jo a chci víc než 20 komentů. Promíňte. Jinak děkuju všem, co komentují, radí atp.

 

Polibek osudu 17

Polibek osudu 17Emh, ahoj? Docela se stydím, že mi to trvalo tak dlouho. Ale já prostě ne a ne dopsat 17. kapitolu. Ach jo. Nooo, takže mé díky patří theEmily13 a gaudi za to, že mi poradily a pomohly při psaní. Vám patří tenhle díl. Děkuju.

 

Polibek osudu 16

Polibek osudu 16Tak jsem tu s dalším dílem. Písničku máte v článku. Doufám, že se vám bude poráčko líbit a moc prosím o komenty a hlavně kritiku, pomahá mi to. Jo, a díl není o moc delší, promiňte. Děkuju všem, co komentují a čtou mou nudnou povídku.

 

Polibek osudu 15

Polibek osudu 15Já chci kritikuuu!!! Prosím...Přeju příjemné čtení a ať se vám líbí.

 

Polibek osudu 14

Polibek osudu 14Prosím o kritiku s velkým K! Jinak tahle kapitola se mi vůbec nelíbí, tak to prosím berte v potaz..

 

Polibek osudu 13

Polibek osudu 13Na kolenou prosím o KRITIKU! Porosííím!! A ten text písničky nevnímejte, je to spíš opak toho, co touhle kapitolou chci říct. Takže tu kritiku, ok?

 

Polibek osudu 12

Polibek osudu 12Je tu další díl. Prosím moc o KRITIKU!!! Díky.

 

Polibek osudu 11

Polibek osudu 11No? Co říct. Nevím. Tahle kapitola je docela hodně krátká, na můj vkus. A taky hodně o ničem, ale příští bude už lepší, to Vám slibuju. Komentujte a hlavně KRITIZUJTE, prosííím! 20 komentů by mohlo stačit. :D

 

Polibek osudu 10

Polibek osudu 10Tak... Jsem tu s dalším dílem. Myslím, že by to chtělo pořádnou famfáru. XD Tenhle díl, nevím, nemám k němu žádný názor. Doufám, že si dílek užijete a žádám komenty. Určitě si vzpomenete na požadovaný počet. :-P Jo a tento díl věnuju Nikytce za pomoc při psaní. Díky ti.

 

Polibek osudu 9

Polibek osudu 9Tak je tu dlouho očekávaná 9. kapitola Polibku ... Je o prvním dnu Belly ve škole. S kým se potká? Kdo ji osloví? Co se stane? To se dozvíte, pokud si přečtete tuhle kapču. Myslím, že bych tenhle dílek ráda věnovala Vám všem, ale především theEmily13, která mě opravdu rozesmála svými komenty. Předem upozorňuji: CHCI KOMENTY NEBO NEBUDU POKRAČOVAT V PSANÍ!! Myslím, že zase kolem těch dvaceti komentů by neuškodilo XD..

 

Polibek osudu 8

Polibek osudu 8Ahoj, tak jsem tu s dalším dílkem.. Promiňte, že jste museli tak dlouho čekat. Dneska jsem jak opařená. Byla jsem totiž hrát tenis a na kurtech jsem spatřila něco šokujícího. Byl tam kluk, kterej vypadal úplně jako Jacob Black.Fakt nekecám. Úplně mi to vyrazilo dech a vůbec jsem se nebyla schopná soustředit. Jsem sice team Edward, ale nebilo špatný vidět i Jacoba. Znovu prosím o komenty.. Tentokrát by jich mohlo být něco okolo dvacítky :D Dík.

 

Polibek osudu 7

Polibek osudu 7Sedmá kapitola je tady! Fíha..Ja vím, sice to není vůbec moc, ale já jsem myslela, že se nedostanu ani k druhé kapči, protože nebude mít Polibek úspěch. Tím nechci říct, že by nějaký velký zrovna měl..No, to je jedno. Musíte to brát jako moje úvahy krerý jsem ,náhodou' napsala i do perexu. Takže bla bla bla už proběhlo, takže fajn. Jen jediná věc nakonec: CHCI KOMENTY...DOKUD TU NEBUDE NAD DESET KOMENTŮ, NEPŘIDÁM DALŠÍ DÍL..jsem mrcha,vím.Kritiku, komenty!

 

Polibek osudu 6

Polibek osudu 6Jejda ! Je tu 6. kapča Polibku, ale zase se mi vůbec nelíbí..a zase nevím proč ! Prostě mi připadá, že píšu divně..Pomoc !! Co mám dělat ? Vím, nehisterčit XD. Omlouvám se za případné chyby a opakuju..POTŘEBUJU KOMENTY NEBO NEJEDU DÁL!!!

 

Polibek osudu 5

Polibek osudu 5Ahoj, jsem tu s dalším pokráčkem ! Tento díl se mi ale vůbec nelíbí...Nevím proč, prostě mám pocit, že je to divně napsané atd. Možná je to tím, že jsem to psala na dovolené, která se mi moc nezamlouvala.No, možná je v tom i jiný důvod a to takový, že se mi celou dobu při psaní rozutíkavají myšlenky kamsi do neznáma..No nic, už jsem se moc rozkecala..XD Nutně, ale opravdu nutně potřebuju komenty ! Čím víc komentů, tím rychlejš bude další díl. Jednoduchá matematika, ne ?

 

Polibek osudu 4

Polibek osudu 4Takže, jsem zpět z dovolené a přidávám vám sem další dílek. Napsala jsem ho v Chorvatsku, ale nevím nevím jestli mě mořský větřík ovál novými nápady :D doufám, že se vám povídky líbí a moooc prosíím o komenty... a moc se omlouvám za případné chyby

 

Polibek osudu 3

Polibek osudu 3Třetí kapča je tady..Omlouvám se, že to tak trvalo a taky se kdyžtak omlouvám za případné chyby, které za mě budete muset opravovat..opravdu mi to promiňte- nedělám to schválně..budu moc ráda za komenty - ty mě totiž popohání k psaní:)

 

Polibek osudu 2

Polibek osudu 2Ahoj! Takže je tu druhý díl mojí první povídky Polibek osudu! Je o tom, jak jde Bella s Esme na lov, ale něco nepříjemného se jim přihodí. XD Nevim, nevim, ale zdá se mi, že se tenhle dílek moc nepovedl.(K.O.M.E.N.T.Y moc prosím)

Dokončeno

Polibek osudu

Polibek osuduAhoj, tohle je moje první povídka...doufám že se vám bude líbit:P tak co? mám pokračovat? nebo radši hned skončit?...čekám na komenty, kritiku a snad i pochvalu xD a předem se moc omlouvám za chyby....CullenLilyUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!