Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ChantalleBooker

ChantalleBooker

Práva: ověřený přispěvatel

Věk: 23

O mně: Ahoj, jsem překvapivě vášnivá čtenářka, která si libuje v dlouhých procházkách po lesích a horách.
Za doprovodu klasické hudby (nejlépe Bacha) píšu.
Píšu o všech, o všem a všude. Také ráda maluji, i když bych nikomu ty čmáranice nepřála vidět. :D
Mám staforda jménem Kofi a jsem velká faninka československých vlčáků.
Jsem jednoznačně team Jacob, jak se tomu tady říká, i když bych spíš měla napsat, že jsem za tým Paul, jelikož Alejandro Meraz byl má platonická láska dávno před natočením Twilight. <3
A to už stačí, že? :D

Kontakt:

E-mail: ChantalleBooker (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 11. 2017

Poslední přihlášení: 5. 9. 2018, 09:57

Články:

 

Po životě 9. kapitola

Rovnou se za tuto kapitolu omlouvám. Chtěla jsem původně jen vyplnit to místo mezi tím, než se Cedrik vrátí domů a chtěla jsem tam přidat i něco z té doby, kdy se snaží napravit. Nechci, aby to bylo na x kapitol, protože mě to samotnou nudí, ale zase to nemůžu úplně vypustit.

Takže se teď podíváme na to, jak Edward cestuje po Evropě a jak poznává nové lidi. Možná zamíří i do Itálie? :-) Města jako Banagher a Neu-Anspach jsem přidala z nostalgických důvodů.

Jména i popisy měst jsou z mého osobního života, ani nevím, jak se stalo, že jsem tuto kapitolu stočila tímto směrem.

Každopádně, když už se tak stalo, ráda bych touto cestou vzdala hold úžasnému a statečnému modrookému anděli. Ať je ti tam někde dobře, ségra.

 

Po životě 8.kapitola

Tak a zpátky za Cedrikem. Jak se mu daří? Najde ho sova? :-)

Teď to bude ještě vcelku nezáživné, ale můžu prozradit, že nás čekají dvě války. Spousta raněných, mrtvých, ale hlavně vítězů a šťastných konců.

 

Po životě 7.kapitola

Než se vrátíme k Cedrikovi, podíváme se ještě do Forks. Jak s městečkem zamávala zpráva o zmizení Jess? Co si o tom myslí Bella? A jak rodina Cullenů nese ztrátu člena rodiny?

 

Po životě 6. kapitola

A koho že to Edward chtěl zabít? A udělal to? :-)

 

Po životě 5. kapitola

Po delší době přidávám další díl. Dnes to bude docela nudné, i když konec bude klíčový pro další díl. Zároveň se v další kapitole podíváme na to, co se děje na druhé straně světa. :-) Snad se povídka bude líbit alespoň tak, jak se líbila doposud. :-)

Edward jde do školy a potkává Isabellu.

 

Po životě 4. kapitola

Po šesti hodinách jsme se vraceli zpátky domů a musím říct, že lov není vůbec špatná věc, když máte v plánu se s někým sblížit. Navíc jsem se po něm cítil tak, že mi připadalo absolutně směšné, že bych se mohl neudržet a někoho zabít, když ho zabít nebudu chtít. Rozhodl jsem se, že si dupnu a do školy prostě chodit začnu hned.
_________________________________________________________________ Tak pošleme Edwarda do školy, co? :-)

 

Po životě 3. kapitola

Z hrůzou jsem si uvědomil, že ani já už nepatřím do pohádkového světa kouzel, kde je všechno zalité sluncem. Nyní patřím k nim. Do tmy. Napadla mě další miliarda otázek a měl jsem pocit, že se mi hlava rozletí na kousky, avšak letělo pouze mé tělo a za tu vteřinu, kdy jsem uvažoval o tom, jak rychle se můj život dokázal posrat, už jsem procházel dveřmi, které vedly do té rakve zvané dům.

 

Po životě 2. kapitola

Bylo mi jedno, že má někde rodinu, která pro něj bude truchlit stejně, jako ta moje truchlí pro mě. Na vteřinu jsem zaváhal, ale pak jsem se zase nadechl. Přikrčil jsem se a vydal podivný zvuk, který mě znovu rozptýlil. No, ne moc na dlouho. Odrazil jsem se od země, abych konečně ukojil tu nehoráznou žízeň, která mi spalovala krk.

 

Po životě 1. kapitola

Dlouho jsem uvažovala, jestli něco na toto téma napsat, ale jelikož jsem víc fanouškem Harryho Pottera, než TS, tak to bylo myslím předem jasné. Ačkoliv pár povídek na toto téma tady je, doufám, že se vám mé podání bude líbit. :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!