Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Cathlin

Cathlin

CathlinPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Katka, Káča, Kaťa, Kačenka... jak kdo chce. :)

Bydliště: Praha

Věk: 33

O mně: Twilightuju teprve od června (2010) a zatím podle překladu známých veršů "Prudké vášně mívají prudké konce..." pořád čekám, kdy tedy nastane ten prudký konec. Nic tomu nenaznačuje. :-)
První Twilight dílka jsem psala, když jsem stejně díky komplikacím s těhotenstvím nemohla nic moc dělat. 14.9.2010 jsem se tedy dočkala (no jo, den po narozeninách Belly...) a narodil se mi malý Lukášek, kupodivu se zatím nezdá, že by ho mámina mánie v těhotenství nějak poznamenala. :) No, a i když jsem si myslela, že psaní je spíš jednorázové, píšu dál... a vážně mě to baví. Vytvářet příběhy je vzrušující, sama čekám, co se vlastně na papíře objeví.
Kromě toho říjnem mi začala VŠ - Mediální studia. Tak abych pravdu řekla, nevím co dřív.

Kontakt:

E-mail: budska (zavináč) volny.cz

ICQ: 284832211ICQ status

Skype: katka.budska

Statistiky:

Moje články: 104

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 8. 2010

Poslední přihlášení: 12. 7. 2017, 13:42

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Cathlin

Povídky od Cathlin

Svítání (Rozbřesk jinak)
Edward books (některé kapitoly z knih očima Edwarda)
Svůdné sny (18+, doplněk ke Svítání)
Zpívající krev (Edwardovo pokušení)
Nejsilnější jed (Svět upírů a lidí za sto let)

Články:

Síň slávy

Nejsilnější jed - Prolog + 1. kapitola

Nejsilnější jed - Prolog + 1. kapitola

Po sto letech, které Bella prožila po boku Edwarda, se svět změnil. Svět lidí i svět upírů. Lidé čelí novým problémům a mezi upíry se objevila mocná temná skupina Stínů, která zamíchala karty upíří existence. Její vůdce Venome má schopnosti tak speciální, že to i v upířím měřítku překračuje obvyklé meze. A zatímco Cullenovi, kteří mají mezi upíry také svoje zásadní místo, stojí na straně světla, Stíny kolem sebe šíří tmu a strach.

Jaké by bylo pro Edwarda, kdyby přišel o Bellu a přitom musel stále žít v její blízkosti? A jaké by pro něj bylo odložit své obvyklé zásady, aby ji získal zpět?

Román je rozdělen na tři části a každá část je úplně jiná. Příběh se mi na části rozpadl tak nějak samovolně už v konceptu... Vážně doufám, že všichni si přijdou na své. Objeví se nové postavy (nejen Venome, ale třeba i Happy a Dizzy...), dobro, zlo, napětí, tajemno, akce, sem tam i kus pohody a humoru a samozřejmě romantika a nesmrtelný okouzlující vztah Belly a Edwarda!

Dokončeno

Zpívající krev - Prolog

Zpívající krev - PrologCo by se stalo, kdyby Edward nedokázal tak snadno odolávat krvi, nejen té Bellině? Jaké by pro něj bylo zůstávat s Bellou? Mohli by spolu být? A co kdyby se navrch objevil někdo, kdo by Edwardovi jeho vnitřní boj znesnadňoval, či dokonce ho chtěl využít ve svůj vlastní prospěch? Jak by to nesl Edward a jak Bella? Jak velké by to pokušení bylo? A co kdyby mu někdo připravil ještě řadu dalších nástrah a pokoušel se ho zlomit?

V téhle povídce není vše tak uhlazené a průhledné jako v podání Stephenie, i když děj vychází přímo z prvního dílu ságy. Edward se musí potýkat se svými vášněmi a prochází si peklem. Vše se to v něm probudí ve chvíli, kdy musí poprvé ochutnat Bellinu krev. Vyhraje Edward sám nad sebou nebo tomu podlehne? A co na to Bella?

To a ještě mnohem víc v této sérii povídek.

Dokončeno

Edward books - Midnight Sun (Twilight) - Doznání

Edward books - Midnight Sun (Twilight) - DoznáníNěkteré kapitoly z knih ságy Twilight Edwardovýma očima. Ne jen další kapitoly k Twilight - Midnight Sun, ale i výběr z dalších knih...

Dokončeno

Svítání (Rozbřesk jinak) 1. kapitola

Svítání (Rozbřesk jinak) 1. kapitolaNěkteré věci se mi na originální verzi Rozbřesku nelíbily a některé mi chyběly... A tak je to v mém Svítání trochu jinak.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!