Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Caius

Caius

CaiusPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Vysočina

Věk: 21

O mně: Jako každého zde, i mne oslovila sága Stmívání. Byl jsem donucen napsat povídku a musím říct, že mě to celkem chytlo.

Ke Stmívání mě přivedla spolužačka, když jsem se jí ptal na její oblíbené filmy. Za pár měsíců potom jsem Stmívání viděl a za 20 min. po shlédnutí už jsem objednával knihy.
Jsem tak velký maniak to fantasy, potažmo Twilight, že když Egmont vydal druhou edici Ságy v původních obálkách, musel jsem ji mít.

Z toho je patrné, že jsem bibliofil. Kdyby to bylo možné, zkoupil bych celé knihkupectví!

Mimo jiné jsem fanouškem Odkazu dračích jezdců (podle mě druhá nejlepší sága po Twilight), HP a pak mnohých autorů, kteří s fantasy moc co dočinění nemají. Patří mezi ně Wilbur Smith, Jeffery Deaver, Dan Brown, Judy Nunn, Peter Watt, James Patterson...

S Twilight žiju už přes rok a pořád nám to klape.

Kontakt:

E-mail: renamo (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Titulek článku Text
29.07.2014 (9:12)Shrnutí povídekPovídky od Caia Děkuji :-)
07.04.2014 (14:31)FanFiction jednodílnéJá, sebevrah 2/2 gossipgirl
Ahoj, škoda že na tebe není kontakt, napsal bych ti, jinak doufám, že si to přečteš.
Díky za tvůj komentář, i po takové době mě to dokáže potěšit :-) I já s odstupem času vnímám svoje povídky jinak, lecos bych tam pozměnil a podobně. Rád vzpomínám na dobu, kdy jsem psal, ale byla to jen taková určitá životní fáze. Twilight mám pořád rád, ale už jsem zase někde trošku jinde. Je fakt divné, že už to jsou 4 roky...
Pokud bys mi chtěla napsat přímo, tak z uvedených kontaktů v profilu mi už funguje jen email ;-)
01.11.2011 (13:16)RozbřeskBreaking dawn new clip and new TV spot Aro je nej!!!
21.10.2011 (8:23)RozbřeskPromofotka Caia Jéééé!!!!!!! Emoticon
08.10.2011 (14:49)FanFiction jednodílnéOn your wings Nádherná povídka, nevím, co Ti víc říct, v psaní komentářů už jsem bohužel mimo praxi, ale tohle byl velice pěkný a hlavně neobvyklý nápad.
Škoda, že končíš s psaním, Tvým věrným čtenářům a přátelům Tvé povídky budou určitě chybět.
Emoticon Emoticon Emoticon
27.07.2011 (22:30)Drabble povídkyPoklad ve rtech Emoticon Emoticon Emoticon
21.07.2011 (0:12)FanFiction jednodílnéĎáblem zapomenutá ruina Tak jsem se konečně dostal k přečtení této povídky. Moc pěkná, pěkně napsaná, zkrátka se mi moc líbila. Je i psaná takovým zvláštním stylem, který jednak široce a nenásilně popisuje děj a jednak není strohý, ba naopak je pro čtenáře takový přívětivější. Mám na mysli šikovné použití nespisovných slov a celkově, že ten jazyk není striktně spisovný.
Trochu mi uníká význam. Sen, potom realita, ve které se odráží děj snu... Možná je to záměrné, čtenář pak má o čem přemýšlet.
Také jsem se díval na fotky té ruiny. Vážně tam po vás někdo házel kameny? Emoticon
Nakonec potlesk. Přestal jsem číst, protože mě některé povídky neskutečně nudily (včetně těch mých), sice to stálo dost sil dokopat se k přečtení této povídky, ale rozhodně toho nelituji. Emoticon Emoticon Emoticon
21.06.2011 (15:30)Twilight srazyTwilightCon 2011 Program Těším se Emoticon
21.06.2011 (6:50)Shrnutí povídekPovídky od Kejkej Ále! Těším se. Možná to zní neuvěřitelně, ale taky o tom přemýšlím. Až si ale přečtu ty svoje paskvily, tak tu myšlenku jistě rychle zavrhnu. Emoticon
05.06.2011 (22:15)RozbřeskOficiální teaser trailer k BD! Vypadá to velice dobře. Už se těším na Volturiovy!!!

Datum registrace: 23. 1. 2010

Poslední přihlášení: 15. 2. 2020, 09:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Caia

Povídky od CaiaArovi miláčci / Upíří zbraň / Ježíš a upír / CK Volturi / Arova odplata / Já, sebevrah / Kašlu na kmen! /

Články:

 

Kašlu na kmen! 2/2

Kašlu na kmen! 2/2Shane je jedním z nejnovějších quiletských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Kašlu na kmen! 1/2

Kašlu na kmen! 1/2Shane je jedním z nejnovějších quileutských vlkodlaků. Stále se nemůže vyrovnat se svou přeměnou. Už nehodlá dále snášet další a další příkazy. Obrátí se proti smečce, postaví se Samovi. Jak to dopadne? Budu vděčný za komentáře.

 

Já, sebevrah 2/2

Já, sebevrah 2/2Pokračování první části povídky, která je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ;)

 

Já, sebevrah 1/2

Já, sebevrah 1/2Tato povídka je o mně. Ne o Caiovi, ale o osobě skrývající se pod touto přezdívkou. Snad se Vám bude líbit. Budu hodně vděčný za jakékoliv komentáře! Beru i kritiku. ; )

 

Arova odplata - Epilog

Arova odplata - EpilogKdyž něco končí, něco nového začíná. Aro se Vám pokusí nastínit současnou situaci Volturiových. Čas, nechť je jejich spojencem! Budu vděčný za komentáře.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!