Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Bonnie1516

Bonnie1516

Bonnie1516Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Peťa

Věk: 18

O mně: Hm... tak, čo by som o sebe zaujímavé povedala? Asi to, že moje dve "úchylky" sú: animáky a upíri.

Animáky nikdy nepustím k vode z jednoduchého dvôvodu, milujem ich pre dokonalé nakreslenie a oživanie postavičky. Pre to, ako dokážu zakaždým vymyslieť nový, zaujímavý príbeh... Sama sa o také niečo pokúšam, ale akosi to nejde.

A upíri? Hm... myslím, že v dnešnej dobe ich milujú všetci, lenže ja som s tým začala ďaleko skôr, ako sa vyskytol Twilight. Upíri ma uchvátili, keď som v 7 rokoch bola na muzikáli Drákula. Bol to neuveriteľný a neopakovateľný zážitok. Následne potom som si čo najskôr zohnala knižku od Brama Stockera - Drakula a od vtedy som knihy o upíroch nepustila z rúk. Mojou najobľúbenejšou sériou je Vampírska akadémia, Bratstvo černé dýky a knihou, ktorú možem čítať dookola, aj keď nie je o upíroch je Zlodejka duší.

Myslím, že to by bolo o mne tak v skratke a určite je toho aj viac, ale netreba to zase preháňať. :D

Kontakt:

E-mail: pgallova (zavináč) azet.sk

Skype: petusiq3

Facebook: Petra Bonnie Gallova

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 10. 2011

Poslední přihlášení: 14. 3. 2013, 14:48

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Bonnie1516

Poviedky od Bonnie1516Poviedky na pokračovanie: Grálska princezná (rozpísaná) Dievča z Atlantídy (v príprave)

Články:

 

Grálska princezná - 10. kapitola: Odhalenia

Grálska princezná - 10. kapitola: OdhaleniaTakže, prichádzam po dlhej dobe opäť na scénu s ďalšou kapitolou mojej poviedky. Dúfam, že som veľmi nevyšla z cviku, veď posúďte sami. Kapitolka bude o niečo vážnejšia ako boli predošlé a zistíme nejaké nové vec. Príjemné čítanie. :D

Bonnie

 

Grálska princezná - 9. kapitola: Návšteva

Grálska princezná - 9. kapitola: NávštevaViem, že už uplynula dlhá doba od pridania poslednej kapitoly, no nemala som čas ani dýchať. Dúfam, že ste na moju poviedku nezanevreli. Dnes vám prinášam ďalšie nové situácie, príchod zaujímavého človiečika a samozrejme naťahovanie Edwarda a Belly.

 

Grálska princezná - 8. kapitola: Odplata

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Grálska princezná - 8. kapitola: OdplataAko bude Bella reagovať na proroctvo? Čo si o tom pomyslí zvyšok rodiny? Edwardovi niečo dôjde a bude to mať následky, čo to bude?

Príjemné čítanie. :)
Bonnie

 

Grálska princezná - 7. kapitola: Proroctvo

Grálska princezná - 7. kapitola: ProroctvoDnes zistíme: Kto je ryšavá potvora, kde sú vlastne naši hlavní hrdinovia. A pomaličky sa dostaneme ku koreňu veci. Som zvedavá, čo poviete na proroctvo. Veľa šťastia pri čítaní.
Bonnie

 

Grálska princezná - 6. kapitola: Stráženie teritória

Grálska princezná - 6. kapitola: Stráženie teritóriaTak, dnes dorazíme recepčnú. Pošramotíme nervy Edwardovi. Radšej my jemu, než on nám a dorazíme na bezpečné miesto. Veľa zdaru pri čítaní!

 

Grálska princezná - 5. kapitola: Hotel

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Grálska princezná - 5. kapitola: HotelDnes sa pozrieme, čo sa udialo v hoteli. Potrápim trošku Edwarda. Skúsim pozbierať Bellu. Viac neprezradím. Uvidíte, čo ďalšie kapitola prinesie.
P. S.: Veľmi pekne ďakujem všetkým čitateľkám mojej poviedky, taktiež ďakujem za komentáre mojim verným čitateľkám. Dávate mi chuť písať!

 

Grálska princezná - 4. kapitola - Prepad

Grálska princezná - 4. kapitola - PrepadTáto kapitolka je písaná hlavne z pohľadu Edwarda. Zhrniem v nej, ako to celé vnímal on, samozrejme, pridávam aj niečo zaujímavé navyše. Kto ich prepade? Už to viete? Ešte nie? Tak s chuťou do toho, prajem príjemnú zábavu.

 

Grálska princezná - 3. kapitola - Zámery

Grálska princezná - 3. kapitola - ZámeryČakajú na nás ďalšie prekvapenia. Bude Bella ochotná odísť? Kto nový príde na scénu? O čom sa rozprávali Charlie a Edward pred príchodom Belly? Aký sľub mu mal Edward dať? Tak to všetko sa dočítate nižšie, prajem príjemnú zábavu.

 

Grálska princezná - 2. kapitola - Odpovede

Grálska princezná - 2. kapitola - OdpovedeAko dopadlo zasadnutie rádu? Prečo Edward vlastne prišiel? Čo bolo celý život pred Bellou ukrývané? A aké temné tajomstvo má jej otec? To všetko sa dozviete v ďalšej kapitole.

 

Grálska princezná Prológ + 1. kapitola - Počiatok

Grálska princezná  Prológ + 1. kapitola - PočiatokZdravím, toto je moja prvá poviedka, tak buďte, prosím, zhovievaví a neukameňujte ma. :) Ako už nadpis naznačuje, poviedka je o poslednej Grálskej princeznej. Jej poslaním je ochrániť svet pred dobou temna, ktorá sa blíži, a prenasledovaní cirkvou. Ako to celé dopadne? Podarí sa rádu Svätého Grálu ochrániť ju? Alebo zlyhajú a posledná nádej sveta bude zmenená v prach. Viac vám už neprezradím. :) Prajem príjemnú zábavu pri čítaní. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!