Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele BadLovelyLucy

BadLovelyLucy

BadLovelyLucyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lucka

Bydliště: Praha

Věk: 23

O mně: Jsem normální, praštěná,úsměvavá a zamilovaná holka, která zbožnuje Twilight Sagu a vše kolem ní. Hlavně Roberta. :-D Ráda čtu, čumákuju na filmíky, ráda se mazlím se svým pejskem nebo s přítelem, ráda se bavím s kámošema se kterýma je vždy sranda at už u Coca-coly a nebo vychlazenýho pivka. A ktomu všemu nesmí chybět hudba, kterou miluju a neuměla bych bez ní žít. :-)

Kontakt:

E-mail: BadLovelyLucy (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 117

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 11. 2009

Poslední přihlášení: 17. 12. 2013, 19:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BadLovelyLucy

Povídky od BadLovelyLucyKapitolovky: Splněná přání, Sence of my life, Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším!
Spoluautorské: Dreams of liberty love (NikkiReed), Stopařka (Marcus1932)

Články:

 

Sence of my life - Kapitola 11.

Sence of my life - Kapitola 11.Další díl je tady. Bella se vrátila domů z krásných líbánek. Nic není jako dřív a často musí bojovat sama se sebou. P.S.: Doporučuji si přečíst minulý dílek. :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 27.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 27.Její slova mi splývala v jednu velkou katastrofu. Jak to mohla říkat tak klidně? Každým dalším slovem mi dávala ránu za ranou a já si nepamatoval, že bych někdy zažil něco tak bolestivého. Jedině když mě Isabella opustila prvně. To by se tomu dalo podobat, ale že to udělá znovu? S tím jsem nepočítal.

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 26.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 26.Zoufalství mnou prostupovalo každou minutou, čím dál tím hlouběji. Tolik jsem chtěla plakat, ale nešlo to. Byla jsem rozbitá. Vyřazená mimo činnost normálního žití, fungování.

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 25.

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 25.Tentokrát zakončíme krásné první rande. Ale na konci Vás čeká nemilé překvapení. Tak si tu romantiku užijte, protože vše hezké jednou končí. Hezké čtení přeje BLL. :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 24.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 24.Dozvíte se, co to bylo za překvapení. Snad se Vám bude líbit. A bude i romantika, bez té by rande nebylo.

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 23.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 23.Příprava, cesta a začátek prvního rande. Konec je trochu napínavý. Je mi jasný, že se budete rozčilovat, ale zajímal by mě Váš názor. Snad se Vám bude kapitola líbit. Dala mi zabrat. Ne, že by byla tak složitá, ale měla jsem v hlavě toho tolik a nevěděla jsem, co bude to pravé. Takhle jsem celkem spokojená. Když se do toho dám, tak si moje hlava dělá, co chce a já na to jen čumím s otevřenou pusou a fakt nechápu. Takhle to mám s touto povídkou poslední dobou pořád. Přeji hezké čtení :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 22.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 22.V této kapitole máte pohled Edwarda ale i Isabelly. Zatím si necháme drama na později, takže tento dílek spíš popíše, co se komu honí v hlavě. Pokusila jsem se, aby byl dílek delší než minule. Moc dobře se mi psal, tak doufám, že se Vám bude i dobře číst. Užijte si jednu z posledních klidných chvil. Děkuji moc za komentáře. Nečekala jsem, že Vás bude tolik. Měla jsem moc velkou radost. Přeji hezké čtení. :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 21.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 21.Tak jak jsem slíbila, je tu další dílek. Jak dopadla Bellina nevolnost? Vysvětlí se něco nového? Dlouho jsem nepsala, tak se trochu bojím, že už mi to asi nejde. Počítám s tím, že komentářů bude málo. Ale to nevadí. :) I tak kdyby to náhodou někdo četl, ať zanechá aspoň smajlíka nebo nějaké to slovíčko. Přeji hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy. :)

 

Splněná přání - kapitola 69.

Splněná přání - kapitola 69.Jak dopadne návrat domů s malým dárečkem? A co si pak bude Bella vyjasňovat s Edwardem? Těším se na Vaše komentáře. :) Přeji Vám hezké čtení :)

 

Splněná přání - kapitola 68.

Splněná přání - kapitola 68.Jsem ráda, že se Vám líbilo to malé překvapení. Vůbec jsem s tím nepočítala, ale jednou v noci jsem se probrala a jako rána z čistého nebe mě to napadlo. Jak to dopadne s chlapečkem? A co na to rodina? Těším se na Vaše komentáře. Rozhodně bych byla ráda kdyby jich bylo o malinko více. No, jo jsem asi náročná. :D Přeji hezké čtení.

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 20.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 20.Konečně se dostáváme k problému. Co se s Bellou děje? A jak to chce vyřešit? Tak to se dozvíte v 20. dílku! Přeji hezké čtení. :) Vaše BadLovelyLucy :)

 

Splněná přání - kapitola 67.

Splněná přání - kapitola 67.V tomto dílečku si přečtete, jak vypadá výlet do zábavného parku v podání rodiny Cullenových. A taky se objeví nová zápletka. Snad se Vám bude dílek líbit a zanecháte mi komentář. :) Vaše BadLovelyLucy

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 19.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 19.Dílek z pohledu Belly. Snad Vám všechno vysvětlí a bude se Vám líbit. Přeji hezké čtení. :)

 

Splněná přání - kapitola 66.

Splněná přání - kapitola 66.Další dílek. Omlouvám se, jestli je to na Vás až moc sladké, ale já to prostě takhle chtěla. :) Dneska to bude i s písničkou. Bohužel jsem nevěděla, kterou vybrat. Přeji hezké čtení :)

 

Splněná přání - kapitola 65.

Splněná přání - kapitola 65.Tak jak dopadl nákup a co večeře? Snad se Vám bude dílek líbit. Těším se na Vaše komentáře. :) Ráda bych dílek věnovala svojí mamince a Marcusovi1932, když jsem se snažila dopsat tento díl, pořád se mě na něco vyptávali a já tak nebyla schopná dopsat to, co jsem přesně chtěla. :D Nebojte, bude to v příštím dílku. Taky všem co četli minulou kapitolku. Děkuji moc!

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 18.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 18.Další dílek. Já vím, trvalo to. Ale určo to bude lepší. Jak to Edward zvládá bez Belly? A stane se něco, co ho probere z jeho smutku? Prosím, napište mi komentář. Beru všechno. Potřebuju trochu popostrčit ke psaní. Přeji hezké čtení.

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 17.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 17.Tak tento dílek by mohl být už poslední, ne? :) Dozvíte se, jestli se Bella vrátila anebo opustila Edwarda už nadobro. A kdo mu případně pomůže v těžké chvíli? Dnes jsem Vám přidala i písničku. Možná se Vám moc nebude k ději hodit, ale já z ní šílím a taky jsem u ní dílek psala. Ano, pořád dokola. :) Přeji příjemné čtení a těším se na Vaše komentáře.

 

Splněná přání - kapitola 64.

Splněná přání - kapitola 64.Tak jste se konečně dočkali. Jak naše hrdličky dořešily trapas způsobený Belliným rozvášněním? Zajedeme taky na nákup, a jak si to bude Edward užívat? Dočtete se níže. Přeji hezké čtení. :-)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 16.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 16.Další dílek. Bella vysvětlí pár věcí, které Edwardovi vrtaly hlavou. Původně mě napadlo, že by to bylo super ukončení. Co vy na to? :)

 

Stopařka - Kapitola 10.

Stopařka - Kapitola 10.Nový dílek. Další bude snad brzo. Jak se Bella domluvila s Arem? A kdo je tajemná osoba? Dílek z mé tvorby. Na dalším se snad Marcus taky trochu zapotí. Přeji příjemné čtení :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 15.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 15.Konečně se vracím k psaní a proto tu máte 15. díleček. Snad se bude líbit a těším se i na kritiku. Dočtete se, jak to pokračovalo v Belliném světě a objeví se i nová postava. Přeji krásné čtení.

 

Splněná přání - kapitola 63.

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Splněná přání - kapitola 63.Díleček 18+ !!! Snad se bude aspoň trošku líbit. Snad bude vyhovovat i dílka. Snažila jsem se abych Vám dala trochu víc, když to tak dlouho trvalo. Tak hurá za romantikou! :) těším se na Vaše komentáře a děkuji moc za to obrovské množství komentů v minulém díle. Úplně mě to dojalo! DĚKUJI! přeji hezké čtení!

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 14.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 14.Konečně! Omlouvám se, ale opravdu nemám čas. Asi uteču, schovám se někam kde je připojení na internet a bude to! Tak trochu nakoukneme do Belliné říše. Snad se bude líbit. Přeji příjemné čtení :)

 

Splněná přání - kapitola 62.

Splněná přání - kapitola 62.Konečně další díleček. Omlouvám se, ale nešel mi internet a ani nevím proč. A pak když šel jsem zase nemohla já. Celý víkend jsem nebyla doma :-/ a za týden si dovolím malou dovolenou, takže se tu asi taky neukážu :-( Chtěla jsem popřát naší úžasné Tezzynce k narozeninám. Sice opožděně, ale přece a věnuji jí tento díleček. Všechno nejlepší a hodně lásky a štěstíčka :) Přeji příjemné čtení :) Vaše BLL

 

Splněná přání - kapitola 61.

Splněná přání - kapitola 61.Moc se omlouvám, za zpoždění, ale nešel mi internet. Máte tady 61. kapitolku. Snad se bude aspoň malinko líbit. Těším se na komentáře a přeji příjemné čtení."

 

Splněná přání - kapitola 60.

Splněná přání - kapitola 60.Další díl. Výslech policie z pohledu Belly. Další bude brzo :) Snad se Vám bude líbit :)

 

Splněná přání - kapitola 59.

Splněná přání - kapitola 59.Další díl z Bellina pohledu. Užijte si ho a brzo bude snad další. Jak Bella snáší to co viděla? A co na to Edward? Ohrozí to všechno jejich vztah? Těším se na komentáře :-)

 

Splněná přání - kapitola 58.

Splněná přání - kapitola 58.Další dílek. Dvojnásobná dávka, tak snad budete spokojené. Pohled Belly a Edwarda na střídačku. Přeji hezké čtení :). Kdy bude další dílek nevím ale "snad" by mohl být do víkendu. Těším se na komentáře a rozhodně mě nešetřete :)

 

Splněná přání - kapitola 57.

Splněná přání - kapitola 57.Jak jsem slíbila. Další díleček. Takže dneska si užijete trochu brutality. Snad to nebude málo. Chtěla jsem pořádný fujky! :D Tak nezapomeňte na komentáře. Dneska si na konec nebudete moct stěžovat, tak se do hodnocení pořádně obujte. Přeji příjemné čtení. :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 13.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 13.Konečně! Máte to tu. Pokusím se pomalu rozjed všechny svoje povídky a bude mezi nimi i Vodička:) Přeji hezké čtení a mám Vás ráda. Děkuji moooc za vše!

 

Splněná přání - kapitola 56.

Splněná přání - kapitola 56.Ahojky moje zlatíčka. Další díleček, který jsem napsala z části v práci. Přes víkend jsem napsala další dílečky. Můžete poděkovat milované Tezzynce, která mě tak nádherně plodně nakopla :) Přeji hezké čtení a děkuji Vám moooc.

 

Splněná přání - kapitola 55

Splněná přání - kapitola 55Další slibovaný dílek. Snad se na mě nezlobíte. Momentálně mám chut na psaní. Takže snad bude brzo něco dalšího. Snad se vám bude líbit a doufám, že mě za ten konec neumlátíte. Mám Vás ráda a děkuji Vám za vše. Přeji hezké čtení.

 

Splněná přání - kapitola 54.

Splněná přání - kapitola 54.Další díleček. Je malinko kratší, ale zítra bude další. Momentálně se v práci nudim, tak po chvilkách píšu. Přidávat bohužel nemůžu v práci, ale nějak se to udělá. Snad se na mě nezlobíte. Říkala jsem, že začátek bude horší, ale nebojte, pomalu se zase dostávám do sedla :) Přeji hezké čtení a děkuji za všechno.

 

Splněná přání - kapitola 53.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Splněná přání - kapitola 53.Po dlouhé době dílek. Snad se bude líbit :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 12.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 12.Díleček, kdy Edward poví o Belle své rodině. Ano vím, že je kratší, ale snad bude brzo další. Přeji hezké čtení :)

 

Splněná přání - kapitola 52.

Splněná přání - kapitola 52.Další díleček. Dnes bych ho ráda věnovala Lilibo. Chudinka má nějaké zdravotní problémy a protože jí mám moc ráda, tak bych jí přála aby se brzo uzdravila. Takže tady má díleček, který je hlavně o romantice. Taky si musím vzpomenout na moje dcerušky :D a taky na celou naší rodinku :). Nezapomínám ani na ostatní čtenáře :) Takže přeji hezké čtení a snad se bude dílek líbit.

 

Splněná přání - kapitola 51.

Splněná přání - kapitola 51.Další díleček. Tak kdo bude za okýnkem a jak se bude náš děj odehrávat dál? Přeji hezké čtení a děkuji za Vaši podporu. :)

 

Splněná přání - kapitola 50.

Splněná přání - kapitola 50.Je tady už 50. díleček. Chápete to? Já ne. Každopádně mě Vaše komentáře moc pobavily. Jinak tento dílek neni moc Team Edward, ale brzo snad bude nějaký pořádně štavnatý ;) Těšíte se? Já jo a jak :) Jinak jsem Vám chtěla říct, že Vás fakt žeru. Moc si vážím Vašeho povzbuzování. Tak přeji hezké čtení :)

 

Splněná přání - kapitola 49.

Splněná přání - kapitola 49.Další díleček máte tady. Hrozně moc mě potěšilo kolik má tato povídka fanoušků. Ti co to nezaregistrovali tak SP bude nekonečná povídka. Je to divný, ale hrozně moc se na to těším :D fakt. Hlavně mi v hlavince kolují situace s děťátkama :D. Takže hezké čtení a těším se na komentáře ;)

 

Splněná přání - kapitola 48.

Splněná přání - kapitola 48.Tak to tady máte. Snad u toho neusnete. Pokusim se brzo o další, ale ti co chodí ke mně na shrnutí ví, že mi psaní teďka moc nejde. I tak Vám moc děkuji. Přeji hezké čtení.

 

Splněná přání - kapitola 47.

Splněná přání - kapitola 47.Po dlouhé době aspoň krátká ochutnávka. Brzy bude dalši. Jen mi dejte čas :). Děkuji a vážím si Vašich komentářů :)

 

Splněná přání - kapitola 46.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Splněná přání - kapitola 46.Vím, že jste čekali, ale dneska tady pro Vás mám pořádnou nálož. Snad se Vám bude líbit. Kapitolku bych ohodnotila 15+. Mělo to být rochu víc, ale nějak jsem se zasekla, a to by jste se asi nikdy nedočkali. Tak to dávám aspoň takto. Takže přeji hezké čteníčko. Vaše BadLovelyLucy :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 11.

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 11.Hurá! Je to tady. Tak snad se Vám to bude líbit. Konečně se dočkáte Belliny proměny a duševního i tělesného splynutí našich zamilovaných. Proto tedy dávám omezení 18+. Snad se Vám bude dílek líbit. Děkuji moc za komentáře u předešlé kapitolky, byla jsem v šoku. A také chci poděkovat za hlasování v anketě za nej povídku března. Moc si toho vážím. Mám Vás všechny ráda a přeji Vám hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy

 

Sence of my life - Kapitola 10.

Sence of my life - Kapitola 10.Další díleček, jak jsem slíbila. Cesta z letiště a něco málo z napětí domu Cullenových. Znovu z pohledu Edwarda. Byla bych ráda, aby jste mi napsali jaký pohled by Vás zajímal. Děkuji moc za komentáře a doufám, že i 10. kapitolky se dočkám. Přeji příjemné čtení. Vaše BadLovelyLucy :)

 

Sence of my life - Kapitola 9.

Sence of my life - Kapitola 9.Po dlouhatánské době díleček z pohledu Edwarda. Snad se Vám bude líbit, já si jím nejsem jistá :( pokud bude mít někdo z Vás nápad co by se třeba do této povídky hodilo a co Vám chybí napište. Moc se těším. Děkuji Vám a přeji hezké čtení... :)

 

Splněná přání - kapitola 45.

Splněná přání - kapitola 45.Tak nový díleček. Jaký byl trest pro Bellu a Edwarda? Nebyl moc velký? A co na to rodiče? Dozvíte se v dnešním dílečku, který je trochu delší. Upozornuji, že je 15+ asi, já prostě nevím kde je hranice ale radši upozornuji. Těším se na Vaše komentáře :) děkuji Vám moc za podporu :)

 

Splněná přání - kapitola 44.

Splněná přání - kapitola 44.Jak jsem slíbila. Myslím, že tentokrát docela po krátké době :) Přeji hezké čtení a těším se na komenty ;)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 10.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 10.Další díleček. Řekla jsem si, že po 10. dílku bude odhaleno několik tajemství. Tak si ho užijte. Snad se bude líbit. Mě se teda líbí hooodně ;) Přeji příjemné čtení a těším se na Vaše komentáře. Moooc Vám děkuji :)

 

Splněná přání - kapitola 43.

Splněná přání - kapitola 43.Další díleček. Přes víkend mě napadl takový nápad, tak jsem ho hned začla realizovat. Děkuji za komentáře. Moc si jich vážím. DĚKUJI!!! Přeji hezké čtení a brzo bude další ;)

 

Splněná přání - Kapitola 42.

Splněná přání - Kapitola 42.Další díleček. Z pohledu Belly a po dlouhé době i Edwarda. Vím René pije krev asi každému, jen Vás prosím. Vydržte. Pak Vás odměním erotikou a romantikou :D Přeji hezké čtení a těším se na komentáře ;)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 9.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 9.Další díleček, Hurá :) Tak a dneska nám Isabella prozradí něco o svém životě. Snad se Vám to bude líbit. Hlavně mi nenadávejte, že je to trochu pohádkové. Mě se to takto líbí. Takže já se moooc těším na Vaše komentáře. Přeji Vám hezké čtení :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 8.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 8.Další díleček. Z komentářů jsem nadšená. Moooc Vám děkuji. Snad se Vám bude líbit i další díleček. Tak přeji příjemné čtení a nezapomeňte na mě :D Vaše BadLovelyLucy

 

Splněná přání - Kapitola 41.

Splněná přání - Kapitola 41.Díleček SP je tu. Pokusila jsem se trochu delší a přišlo mi to spíš jako spatlanina nesmyslů. Děkuji moc za komentáře. Drží mě na nohou a to jak při psaní tak v životě. Moc Vám děkuji. Dnešní dílek je pro všechny, kterým se moje povídky líbí a hlavně Azeret. Její bláznivé nápady ve mě zanechávají inspiraci. Přeji hezké čtení :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 7.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 7.Další dílek :) snad se bude líbit. Těší mě Vaše komentáře. Jsme moc šťastná ;) děkuji. Tak nezapomínejte na mě a přeji Vám hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 6.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 6.Voda voděnka je tady. A jen pro Vás. Nádherné komentáře. Opravdu začínám uvažovat, že bych zvýšila na 40 :D Tak Edward něco chystá. Snad se Vám bude dílek líbit :) Přeji příjemné čtení a nezapomeňte komentovat ;)

 

Splněná přání - Kapitola 40.

Splněná přání - Kapitola 40.Další dílek. Omlouvám se, že přibývá tak pomalu. Snad se Vám bude dílek aspoň trochu líbit. Přeji hezké čtení :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 5.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 5.WOW... 45 komentářů. No já čumím :) Tak je tu další dílek. Vím, trvalo mi to. Omlouvám se, ale když to nejde, tak nemá cenu to nutit. To by se Vám pak nelíbilo. Tak honem komentáře, ať můžu pokračovat na dalším dílečku :) Přeji hezké čtení :)

 

Stopařka - Kapitola 4.

Stopařka - Kapitola 4.Jelikož jste splnili naše podmínky, máte tady další díl:) Děj se odehrává na letišti a v letadle. Doufáme, že se Vám i tento díl bude líbit. Hlavně přidávejte komentáře, ale to už přece víte:) Přejeme Vám hezké čtení. Vaše ♥BadLoveyLucy♥ a Marcus 1932.

 

Splněná přání - Kapitola 39.

Splněná přání - Kapitola 39.Tak komentáře se pěkně vyškrábaly. Mám z toho velkou radost. Líbilo se mi, že jste se některé zamyslely nad příběhem a byly tu i nějaké připomínky. Těší mě, že Vás to zajímá. Tak si užijte 39. kapitolku a já se těším na komentáře. ;) Bella je chudinka celá nadrbaná, ale pořád jí to někdo kazí. Přeji hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy ;)

 

Stopařka - Kapitola 3.

Stopařka - Kapitola 3.Tak další díl Stopařky je tady. Co Bella našla a co má v plánu dál? Zajímávás to? Tak honem čtěte ;) Tento dílek je z velké části Marcusova práce. Tak ji prosím pořádně okomentujte ;) Další dílek přibude jedině když bude mít povídka 20 komentářů. Doufáme, že by mohla mít i víc. Další dílky jsou opravdu zajímavé, takže se snažte. Přejeme Vám příjemné čtení Vaše BadLovelyLucy a Marcus1932 ;)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 4.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 4.Nevěřím vlastním očím :D tolik komentářů. No to je nádhera. Tak si užijte další dílek. Jak vezme Isabella to, že je Edward upír? Přeji hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy ;)

 

Sence of my life - Kapitola 8.

Sence of my life - Kapitola 8.Díleček z pohledu Rose. Snažila jsem se zachytit její pocity. Příští díl bude z pohledu Edwarda. Děkuji moc za komentáře. A protože vím, že umíte hezký zaokrouhlený počet. Tak čekám 30 komentářů jinak nic nebude :). Tak snad se nezlobíte. Hezké čtení přeji ;)

 

Splněná přání - Kapitola 38.

Splněná přání - Kapitola 38.Další dílek. Opustíme téma večeře a vrátíme se k našemu hlavnímu ději. Nebojte, Emetík tam bude. Děkuji za Vaše komentáře a těším se na další. Tak přeji Vám hezké čtení a snad se bude líbit. Vaše BadLovelyLucy :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 3.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 3.Jsem ráda, že se Vám jak já říkám Voda líbí. :) Je tu dlaší díl. Druhé setkání s Isabellou a konečně Vám prozradí, co je zač. :) Tak prosím o komentáře a moc Vám všem děkuji. Vaše BadLovelyLucy :)

 

Stopařka - Kapitola 2.

Stopařka - Kapitola 2.Další dílek. No nato, kolik bylo komentářů u prologu, tak u první kapitolky nic moc :(. Teda holky, potěšte nás prosím! Jinak dnes zase trochu deprese, ale Bella najde něco co její náladu vylepší. Děkujeme moc, že se některým z Vás naše povídka líbí. Přejeme hezké čtení. BadLovelyLucy a Marcus1932.

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 2.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 2.Další dílek. Minule jsem byla překvapena, kolik lidí Vodu četlo. Nádhera, jen tak dál. Tak dneska se dočkáte Isabelly ;). Hezké čtení přeje BadLovelyLucy :)

 

Sence of my life - Kapitola 7.

Sence of my life - Kapitola 7.Konečné přílet na letiště. Teď budu potřebovat chvilku pauzu a musim si přečíst Jacobovu knihu abych nepsala kraviny. Snad se Vám bude líbit. Pohled Belly. Tak hezké čtení a hlavně komentáře :) Vaše BadLovelyLucy ♥

 

Stopařka - Kapitola 1.

Stopařka - Kapitola 1.První dílek Stopařky. Převážně moje práce, ale Marcus1932 mi ji patřičně zkritizoval a moc mi pomohla představa jak bych se cítila kdybych ho ztratila. No snad se Vám bude líbit. :) Je to spíš úvod do Belliných citů. Děkujeme za Vaše komentáře, a moc si jich vážíme. Přejeme krásné čtení. Vaši BadLovelyLucy♥ a Marcus1932.

 

Splněná přání - Kapitola 37.

Splněná přání - Kapitola 37.Další díleček. Z pohledu Belly a Emmeta. Omlouvám se, ale já bych prostě podlehla. A Emmet a jeho skopičiny. Děkuji za předešlé komentáře. Moc mi pomohli. Snad budete pokračovat dál. Přeji hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 1.

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Kapitola 1.Máte tady první díleček. Nezabíjejte mě, vím je to krátké. Brzo bude snad další. Tak trochu úvod do toho, co Edward dělá na ostrově a tak celkově, jak se Cullenovi baví. Snad se Vám bude aspoň trochu líbit :) Jinak moooooc děkuji za Vaše komentáře, nečekala jsem, že se bude prolog tak líbit ;) Přeji hezké čtení Vaše BadLovelyLucy ♥

 

Stopařka - Prolog

Stopařka - PrologDalší nová povídka. Tentokrát spoluautorská s Marcus1932. Je to jeho první tvorba, ale myslím, že píše moc dobře a úžasně se s ním spolupracuje. Zatím tu máte prolog a je malinko kratší. Nebijte mě :)! Povídka se odehrává po odchodu Edwarda, Nový měsíc. Bella se utápí v samotě a teskní po lásce svého života. V tom jí dojde, že Edward ji stále miluje a jeho bolestivá slova jsou jen lží. Bella se rozloučí se životem a utíká nalézt Edwarda a chce ho přesvědčit aby se vrátil. Ale jak najít upíra, který se nechce nechat najít? Pomůže jí někdo? Co třeba nepřátelé z Itálie? Snad se Vám bude nová povídka líbit. Těšíme se na Vaše kometáře ať už s pochvalou nebo kritikou. Uneseme všechno, tak tvrdě do nás ;) Hezké čtení přejí Vaše BadLovelyLucy♥ a Marcus1932.

 

Splněná přání - Kapitola 36.

Splněná přání - Kapitola 36.Hurá... druhá část večeře je tady. Z pohledu Belly :) Snad se bude líbit a hlavně komentujte. Jinak tento dílek by nebyl, nebýt několika osob. Azeret, která mě podpořila a měla několik úžasných nápadů, některé jsou i v povídce. Marcus1932, jeho podpora je vytvalá a rozčiloval se odborným okem nad zasedacím pořádkem. Protože jsme každý měl jinou představu tak se zasedací pořádek nekonal :D. Taky NatynQa má na tomto dílku svůj podíl. Úžasně opravuje a pořádně mě nakopla. Nesmím zapomenout na lilibo, která mě kopala celý den ;). Přeji hezké čtení Vaše BadLovelyLucy ♥ :)

 

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - Prolog

Voda je můj život, ale ty jsi pro mě vším! - PrologNová povídka!!! Zatím tu máte jen Prolog :) Edward žije se svojí rodinou na ostrově Esme. Už je nebaví předstírat před světem a užívají si klidu a sluníčka. Edward je ale stále sám a teskní po lásce. Na pobřeží ostrova spatří dívku, která ho učaruje. Zamiluje se do ní a ona do něho. Ale Isabella není ani člověk ani upír. Další legenda se zdá být pravdou. O jakou bytost se jedná a jak si vybojují svoji lásku se dozvíte v mojí nové povídce. Pokud se Vám bude zdát aspoň malinko zajímavá, zanechtě mi svůj komentář. Přeji hezké čtení ;) Vaše BadLovelyLucy♥

 

Sence of my life - kapitola 6.

Sence of my life - kapitola 6.Tak nekamenujte mě!!! Vím, chcete Rose, ale nebojte bude. Jen mě nechte si užívat výmýšlení dokud to jde. Jak to tak vidím, Rosalie nemáte moc rádi a to je škoda. Asi se pokusím napsat i její pohled. Nemyslím,že by byla až tak zlá. Takže poslední díleček bez Rose. Slibuji. Pohled Belly. Užijte si ho a nezapomentě na komentáře. Moc Vám děkuji a přeji hezké čtení. Vaše BadLovelyLucy♥

 

Splněná přání - Kapitola 35.

Splněná přání - Kapitola 35.Večeře je tu. Teda část, nevím jak je to možné, ale trochu se to protáhlo. Máte tu osm stránek, snad Vám to bude na chvilku stačit :) brzo bude pokračování. Pohledy jsem tentokrát připravila tři :)Čeká na Vás Emmet, René a Bella. Děkuji moc za komentáře a přeji hezké čtení :)

 

Sence of my life - kapitola 5.

Sence of my life - kapitola 5.Tak jsem myslela, že mi to půjde líp, ale snad jsem se do toho konečně dostala :) jsem ráda, že se Vám povídka líbí, protože psát ji, je pro mě moc těžké. Pokud neni chuť a citové rozpoložení, špatně se mi tahají slova co bych napsala. Včera jsem chuť měla a snad se to malinko povedlo. Budou ještě dva kratší dílky (aspoň tak to mám vymyšlený, v praxi to bude možná jiný) a pak už to bude ještě horší. Musim si najít čas na čtení knihy abych pak nepsala bludy. Sice jsem ji četla 4x, ale i tak se může chybička vloudit ;) Moc Vám děkuji a snad se Vám bude pokračování líbit. Stále jsme na letišti, ale nebojte už se blížíme k očekávané scéně s Rose. Pátý dílek je z pohledu Edwarda. Přeji hezké čtení ;) Vaše BadLovelyLucy ♥

 

Splněná přání - Kapitola 34.

Splněná přání - Kapitola 34.Nový dílek. Návrat Charlieho, pozvání Edwarda a příprava na večeři. Příště už se večeře dočkáte, nebojte. Dílek je delší než jindy. Už mám dvě stránečky napsané tak snad brzy bude :-) Jinak děkuji těm co zůstaly a píšou komentáře. Nevím čím to je, ale čtenářky ubývají :-( o to víc jsem vděčná ostatním co mi zanechají aspon smajlíka a nebo povzbudivá slovíčka. Potřebuju vidět, že mám koho potěšit. Myslím, že všem ten nový systém svým způsobem nevyhovuje. A mě vyloženě unavuje a bere chuť do psaní. Tak snad se Vám bude dílek aspon trochu líbit a přeji příjemné čtení :)

 

Sence of my life - kapitola 4.

Sence of my life - kapitola 4.Hurá!!! :-D konečně nový díleček. Z pohledu Belly a už se nám blíží k Forks. Snad se Vám bude líbit a užijete si ho. Tentokrát nebudete tak dlouho čekat, slibuji :-)Přeji krásné čtení.

 

Splněná přání - Kapitola 33.

Splněná přání - Kapitola 33.Po dlouhé době další díleček. Z části je z Bellina pohledu a dneska dokonce novinka. Druhá část je z pohledu Emmetta :-D snad se Vám to bude líbit. Teďka Vás malinko zanedbávám, vím o tom a mrzí mě to. Snažím se pracovat na připravované spoluautorské povídce. Těším se na komentáře, jak kladné tak i negativní :-). Přeji krásné čtení ;-)

 

Splněná přání - Kapitola 32.

Splněná přání - Kapitola 32.Po malé přestávce další dílek. Děkuji, že jste mě neukamenovaly za Jacoba :-). Dnešní díl je o rozhovoru René a Belly. Vím, že jsem teďka malinko zakrněla, ale snad se moc nezlobíte :-) bude to snad zase lepší. Tak snad se Vám bude líbit a přeji hezké čtení :-)

 

Splněná přání - Kapitola 31.

Splněná přání - Kapitola 31.Dnešní díleček je znovu z pohledu Belly. Jak pokračuje návštěva René, a jak dopadne nečekaná návštěva Jacoba? Vím, že Jacoba moc rádi nemáte. Já také ne, ale nějak mi do toho seděl. Snad i tak se vám to bude líbit, a zanecháte komentářek i kritiku :-) Těším se moc. Přeji hezké čtení.

 

Splněná přání - Kapitola 30.

Splněná přání - Kapitola 30.Moc se omlouvám, že tak pozdě, ale byl problém s netem :-( Už je to ale dobré. Tak je tu 30. dílek. Krásně zaokrouhlený :-) Vidím to ještě tak na dalších 30 dílků ;-). Dnešní dílek je z Bellina pohledu a je v něm malé překvapení :-). Snad se Vám bude líbit a zanecháte komentářek. Přeji hezké čtení.

 

Splněná přání - Kapitola 29.

Splněná přání - Kapitola 29.Po malé přestávce :-D další dílek. Je z pohledu Belly, jde jen o takové posunutí dopředu, ale i tak se Vám snad bude líbit :-) Ráda bych ho věnovala Natynqe, dneska mě tak malinko zachránila. Tak moc děkuji. Jinak jsem štastná, že naskákalo tolik komentářů. Děkuji moc a moc mě to těší. Tak se těším na další pěkné komentářky a přijmu i kritiky. Přeji hezké čtení :-)

 

Splněná přání - Kapitola 28.

Splněná přání - Kapitola 28.Stále prosíte o další a mě to tak moc těší. Tento dílek je z pohledu Edwarda i Belly. :-) Jsem ráda, že se Vám líbí. Snad bude spokojeni, jak to všechno dopadlo. Těším se na Vaše komentáře, snad mě nakopnou abych napsala další díl. Ráda bych kapitolku věnovala NatynQe a Neyimiss, které mi pomáhají s korekcí a jsem jim moc vděčná. Také nesmím zapomenout na NikkiReed. A doufám, že ji povídka nakopne k její tvorbě. ;-) Přeji krásné počteníčko :-)

 

Sence of my life - Kapitola 3.

Sence of my life - Kapitola 3.Dnes pohled Edwarda i Belly. Stále jsou v letištní hale, ale brzo se dostaneme blíž k domovu. Snad se Vám bude líbit. Tuto kapitolku bych ráda věnovala Azeret. Tak hezky prosila o nový díleček :-) Těším se na komentáře :-) Přeji hezké čtení.

 

Splněná přání - Kapitola 27.

Splněná přání - Kapitola 27.Díleček z pohledu Belly, podle mě né moc zajímavý. Potřebuju se dostat přes tohle všechno a snad to bude lepší. Mrzí mě, že komentáře dosti poklesly :-( ale co se dá dělat. Musím se víc snažit ;-) Tak děkuji všem co povídku stále čtou a zanechávají komentáře. Tak snad se Vám bude líbit aspoň malinko. Přeji hezké čtení :-)

 

Splněná přání - Kapitola 26.

Splněná přání - Kapitola 26.Když jste tak hezky prosily, máte tu 26. díleček. Je z Edwardova pohledu a konečně jste se dočkaly rozhovoru s Carlislem :-) snad se Vám bude líbit a prosím potěšte mně svými komentáři :-D chytila jsem slinu psaní a dokonce je i čas. Ráda bych Vás obdařila dalším pokračováním. :-) Děkuji moc

 

Splněná přání - Kapitola 25.

Splněná přání - Kapitola 25.Další díleček. Z pohledu Edwarda :-) snad se Vám bude líbit. Pokusím se aby bylo brzy další pokračování. Nevím co bych k tomu dále řekla :-) jen že děkuji za Vaši přízeň a těším se na Vaše komentáře. Přeji hezké čtení :-)

 

Sence of my life - Kapitola 2.

Sence of my life - Kapitola 2.Další díleček, tentokrát z pohledu Belly. Těším se na Vaše názory a připomínky :-) tak snad budou nějaké komentáře :-D Přeji hezké čtení :-)

 

Splněná přání - Kapitola 24.

Splněná přání - Kapitola 24.Další díleček jak jsem slíbila. Kdy bude další nevím, pokouším se udělat vlastní stránky :-) a moc mi to nejde. Proto bych byla ráda, kdyby mi některá z vás co má zkušenosti a chtěla, poradila :-) Jinak doufám, že se Vám bude díleček líbit.. Je z pohledu Belly. Děkuji za komentáře a moc mě potěšil Váš zájem o moje stránky. Děkuji moc. Přeji příjemné čtení.

 

Splněná přání - Kapitola 23.

Splněná přání - Kapitola 23.Začátek týdne a je tu 23. kapitolka. Je z pohledu Belly ale snad se Vám i tak bude líbit. Těším se na komentáře. Potřebovala bych zase nakopnout. :-) Dnešní díl bych chtěla věnovat NikkiReed protože ji bolí naražená ručka. Doufám, že se to brzo zlepší. A ještě poděkování pro NatynQu, která mi moc pomáhá. Přeji hezké čtení :-)

 

Splněná přání - Kapitola 22.

Splněná přání - Kapitola 22.Nějakým zázrakem je tu další dílek. Je kratší a podle mě nezáživný :-D ale když vemu v potaz předešlé kapitolky je to trochu chápatelné :-D Děkuji moc za komentáře. Tolik... jsem v šoku :-D Tentokrát pouze Edwardův pohled. Moc mě těší, že se Vám líbí, ale nemůžu celou povídku psát z jeho pohledu :-D to by nešlo :-D Přeji příjemné čtení ;-)

 

Sence of my life - Kapitola 1.

Sence of my life - Kapitola 1.Jde o povídku z období Rozbřesku. Vlastně jde o takový přepis knihy druhé, kretá je napsána z Jacobova pohledu. Pokusím se tedy držet se knihy, ale ukázat co se dělo u Cullenů, když u nich Jacob nebyl. První kapitola je z Edwardova pohledu a obsahuje cestu na letiště.

 

Splněná přání - Kapitola 21.

Splněná přání - Kapitola 21.Vy mě umíte ukecat. :-D ani jsem nečekala, že to napíšu tak rychle, ale vy jste mě tak vyhecovaly, že to šlo prostě samo :-D Díleček je z velké části z pohledu Edwarda, jak jste chtěly. Tentokrát píši upozornění 18+. Mě to tak hrozný nepřijde ale v komentářích se objevil nesouhlas :-D takže radši uvádím vyšší. Děkuji moc za komentáře a přeji hezké čtení :-)

 

Splněná přání - Kapitola 20.

Splněná přání - Kapitola 20.Jak už jsem psala do shrnutí, zaujala mě tématika 15+ :-D jak jsem si všimla Vás taky :-D tolik komentářů... :-D to byl rekord. Děkuji všem. Děkuji těm co zanechávají kometářek vždy a děkuji i těm co předešlá kapitolka uchvátila natolik, že zanechala komentářek první. Byla jsem tak štastná. Takže tady to máte a přeji krásné čteníčko...

 

Splněná přání - Kapitola 19.

Splněná přání - Kapitola 19. Díleček výhradně 15+ !!! ;-) Pokusila jsem se o pohled Edwarda i Belly :-) snad se bude líbit. Já měla s tímto dílkem strašný problémy. Psala jsem ho několik hodin a nejsem si jistá, že by to bylo ono. Těším se na komentáře :-D

 

Splněná přání - Kapitola 18.

Splněná přání - Kapitola 18.Konečně. V 18. kapitolce se podíváme jak vypadá Belly a Edwardův srub. Alice se na Belle vyřádila a to je asi tak zatím vše. Děkuji moc za komentáře. Bylo jich víc než si zasloužím. Udělali mi velkou radost :-D přeji příjemné čtení a těším se na další komentáře. Tím, že další dílek přidám kolem 22.hodiny. A to úmyslně, očekávám komentáře i na tuto kapitolku. Tak si je prosím neškudlete na další :-D Přidala jsem i obrázky pro lepší představu. :-)

 

Splněná přání - Kapitola 17.

Splněná přání - Kapitola 17.Tak moc krásně jste prosily, tak ji tady máte. Nějak se mi to vymklo z rukou. Myslela jsem, že už konečně bude poklidné večer v lesním srubu, ale nepovedlo se. Ten bude až příště :-) ale než Vám ho sem dám máte tady něco pro útěchu :-) Přidání příštího dílečku má ale malou podmínku. očekávám od Vás pořádné komentáře :-) v předešlé kapitolce to bylo lepší než jindy. Tak se posnažte aspon o takové. Snad se na mě nezlobíte. Jen jsem malinko vystrašená abych Vás nezklamala a potřebuju dodat odvahy. Moc se tedy těším na vaše připomínky a řekněte mi hezky co se Vám líbilo i nelíbilo. Děkuji moc vážím si toho moc. Tento dílek bych ráda věnovala NikkiReed za její pomoc, Dorianně, která používá trefné výrazy v komentářích a uživatelce NatynQa za její výhružku Emmetovi. Ty, které jsem nejmenovala, nečertěte se. I na Vás myslím při psaní. Nebýt Vás všechn nebylo by celé povídky. Přeji hezké čtení Vaše BadLovelyLucy :-)

 

Splněná přání - Kapitola 16.

Splněná přání - Kapitola 16.Jak jsem slíbila :-)Tentokrát jsem si tuto kapitolku hodně užila a i mě samotné se líbí :-D nojo Edward je Edward :-D přeji příjemné čtení a těším se na komentáře :-)

 

Splněná přání - Kapitola 15.

Splněná přání - Kapitola 15.Další díleček :-) podíváme se trochu do budoucnosti. Snad se Vám to bude líbit a těšte se na další dílek ten jsem si užila :-D rozhodně to bude samí Edward :-D Děkuji moc za komentáře, ikdyž jich nebylo zrovna moc. Snad se to malinko zlepší :-) děkuji moc a přeji příjemné čtení.

 

Splněná přání - kapitola 14.

Splněná přání - kapitola 14.Konec svátků a konečně bude snad klid a budu se moct vrátit do sedla. Tento dílek je trochu slabší. Nic zajímavého tam neni ale něčim se musim dostat dál :-) těšim se na komentáře. Moc děkuji všem co čtou mojí povídku :-)

 

Splněná přání - kapitola 13.

Splněná přání - kapitola 13.Šťastný Nový rok Vám přeji :-) Máte tu další díleček. Děkuji všem za komentářky. A těším se na další :-D přeji hezké čtení. A příští bude nejpozději v sobotu :-)

 

Splněná přání - kapitola 12.

Splněná přání - kapitola 12.Moc se omlouvám za moji častou nepřítomnost. Už se těším až se všechno vrátí do normálních kolejí. To snad bude od pondělí :-) Všem děkuji za komentáře :-) Pokusim se napsat brzo další. Tak přejí hezké čtení a těšim se na Vaše komentáře :-)

 

Splněná přání - kapitola 11.

Splněná přání - kapitola 11.Máte tady další dílek. Vím, že jsem tomu moc nedala. Moc mě to mrzí ale vůbec mi to psaní nejde a nemám na to ani moc času. Snad se moc nezlobíte. Přeji hezké čtení a těším se na komentáře. Přidala jsem Vám i obrázek dárečku. :-)

 

Splněná přání - kapitola 10.

Splněná přání - kapitola 10.Veselé Vánoce přeji Všem. Máte tady 10.kapitolku.:-D Nad komentářema z předešlé kapitoly jsem se hrozně nasmála a zároveň jsem byla potěšena. Jak jsem tak viděla velká většina z Vás jsou Team Edward a Jacobovi byste přály jen to nejhorší. A to jsem myslela, že jsem jediná co ho tak moc nemusí. :-D Ráda bych dnešní dílek věnovala Všem, které Jacoba nemají rády a doufám, že mi odpustí :-) Děkuji moc a těším se na nové komentáře. Přeji příjemné čtení :-)

 

Splněná přání - kapitola 9.

Splněná přání - kapitola 9.Jak jsem slíbila. Máte tu další. Mám hroznou radost, že moji povídku čtete. Dnes si Bella vyrazila na nákupy s Edwardem. Copak asi pořídí? Nevím co víc dodat. Snad jen, že se těším na nové komentáře a, že Vám přeji příjemné čtení. Děkuji všem :-)

 

Splněná přání - kapitola 8.

Splněná přání - kapitola 8.Omlouvám se,že jsem pokračování přidala až tak pozdě ale opravdu mi nešel internet. Seděla jsem tady do ted a pořád aktualizovala a čekala jestli se mi stránka načte. Konečně se povedlo. Děkuji všem co moji povídku čtou a líbí se. Děkuji za komentáře a těším se na další. Jak už jsem psala v shrnutí, rozhodla jsem se povídky o stránku zkrátit. Snad se nebudete až tak zlobit. Po dobu Vánoc budou pokráčka častější. Tento díl neni moc zajímavý. Ale příště už bude lepší a lepší, slibuji. Musela jsem se nějak posunout. Přeji hezké čtení.

 

Splněná přání - kapitola 7.

Splněná přání - kapitola 7.Další pokračování. Vůbec nestíhám, nákupy a přípravy na ten jeden velký blázinec. Proto další pokračování bude asi až v úterý. Mezi tím se pokusím ve volné chvilce pracovat na dalších dílech. Snad se Vám bude líbit a všem děkuji za jejich komentáře. :-) Přeji hezké čtení a těším se na další vaše kopance :-)

 

Splněná přání - kapitola 6.

Splněná přání - kapitola 6.Tak jak jsem slíbila, máte tu další pokráčko :-) Děkuji za komentářky, moc mocinky moc. Speciální věnování nemám takže patří všem co mi zanechávají povzbuzení. Děkuji moc. Přeji hezké čtení a moc se těším na vaše komentáře :-)

 

Splněná přání - kapitola 5.

Splněná přání - kapitola 5.Další dílek mojí povídky. Konečně se dozvíte co bylo v krabičce a uvidíte kam překvapení vedlo dál. Děkuji moc za komentáře. Jsem za ně opravdu vděčná. Jsem ráda, že se moje snaha vyplatila a, že se povídka líbí. Dnešní dílek věnuji uživatelce dorianna, která mi málem přivodila infarkt. Uhodla totiž odpověd na otázku v předešlé kapitolce. Myslela jsem, že jsem to už někde dávno vyklopila. Pročítala jsem pokráčka a hledala kde se stala chyba :-D.Ale děkuji i těm co měli jiné nápady. Dále ji věnuji všem co mi zanechali komentář. Přeji hezké čtení a hlavně mi zanechte prosím komentářek. Děkuji moc :-)

 

Splněná přání - kapitola 4.

Splněná přání - kapitola 4.Další pokračování je tady. Bella připutá pozornost spolužáků v jídelně a kdo je v tom s ní? Užije si nákupy s Alice a nakonec překvapení od Edwarda. :-) Moc děkuji za komentářky, mám z nich radost a chytám pak snadnějí múzu, když vím, že se líbí. I kritice se nebráním :-). Tento díl bych ráda věnovala NikkiReed, protože je to úžasná spisovatelka a hlavně ona mi věnovala díleček tolikrát. Ráda bych jí to aspon z části oplatila :-). Dále Marcus1932, za jeho podporu a hlavně, že každý dílek schválí než si ho přečtete vy. A nakonec všem co zanechaly v předešlých kapitolkách komentářek, protože bez nich by toto pokračování nebylo. :-) Snad se Vám bude líbit a přeji pěkné počtení. A nezapomeňte zanechat komentáře :-D

 

Splněná přání - kapitola 3.

Splněná přání - kapitola 3.Tak to tady máte :-D jsem ráda, že se líbí, hrozně moc mi to dělá radost. Dneska trochu ze střední školy ve Forks :-) snad se bude líbit. Věnuji ji všem co povídku čtou a líbí se jim a hlavně NikkiReed. Zanehte prosím komentářky, dělají mi šílenou radost a ti co píši to znají. Moc děkuji a hezké čtení přeji.

 

Splněná přání - kapitola 2.

Splněná přání - kapitola 2.Tak je tady další dílek. Doufám, že si ho někdo přečte. :-) Jsem si vědoma že to neni žádný drama, ale možná časem taky nějaké bude. ;-) Přeji hezké čtení a těšim se na nějaký komentářek. :-)

 

Splněná přání - kapitola 1.

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Splněná přání - kapitola 1.Moje prvotinka, spíš jen tak na zkoušku. Miluju zdejší povídky a jednou jsem našla odvahu i já napsat něco. Mám sice představu jak by se to mohlo ubýrát ale zatím si nejsem jistá. Zajímalo by mě jestli se to aspoň malinko někomu líbí, taky bych byla ráda kdyby jste zanechaly komentářek :-) Je to z období Zatmění, ale spíš takový oddechový. Ráda bych to věnovala svýmu příteli (protože mi moc pomáhal a určitě si to poslušně přečte :-D ) a hlavně všem co se povídka líbí :-) Přeji hezké čtění :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!