Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AndyBCullen

AndyBCullen

AndyBCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Aida Alexis di Marca

Bydliště: Jihomoravský kraj

Věk: 18

O mně: PROFIL JE MOMENTÁLNĚ V REKONSTRUKCI

Kontakt:

E-mail: aida.di.marca (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 36

Moje komentáře

Datum registrace: 19. 6. 2010

Poslední přihlášení: 1. 7. 2015, 23:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AndyBCullen

Povídky od AndyBCullenSpoluautorské:
Parodie:
♥Emmettek u Bati - dokončená (Jane006)
♥Planety na scéně - rozepsané (Jane006)
♥Dny ve Volteře - rozepsaná (Jane006)
Kapitolové:
♦Čarodějky II. - pozastavená (Jane006)

Články:

 

Čarodějky II. - 6. kapitola

Čarodějky II. - 6. kapitolaPo strašně dlouhé době další kapitolka. Moc se vám za tu dlouhou pauzu s Jane006 omlouváme, ale obě jsme toho teď měly moc. Další kapitolky by už měly přibývat častěji.
A teď ke kapitolce. Cullenovi se setkávají se smečkou. Beth s Janee se tam tajně dostanou. Jak to celé dopadne se dočtete níže.
Vaše AndyBCullen a Jane006.

 

Skrytá minulost - 12. kapitola

Skrytá minulost - 12. kapitolaMoc se omlouvám, že další kapču přidávám až teď, ale nebylo moc času na psaní. Doufám, že se vám tahle kapitolka bude líbit.
Vaše AnbdyBCullen.

 

Like me - 4. kapitola

Like me - 4. kapitolaPo dlouhé pauze přidávám další dílek. Alec a jeho cesta k Cullenům... Snad se bude líbit
Vaše AndyBCullen a LoWEe...

 

Pouto přátelství - 6. kapitola

Pouto přátelství - 6. kapitolaTak a máme tady další dílek. Jake se vrací od Nessie a Bella se z něj snaží dostat nějaké informace. Povede se jí to? Odpověď najdete v textu.
Doufám, že se vám kapitolka bude líbit. Vaše AndyBCullen.
Tuhle kapitolku bych chtělo věnovat jedné (otravné) kamarádce, která stále chtěla, ať píšu. Takže Štěp, tahle kapitolka je pro Tebe. Snad ti to věčné přemlouvání za tuto kapitolku stálo. :)

 

Like me - 3. kapitola

Like me - 3. kapitolaTak a máme tady další dílek Like me. Jak vnímá Alec odloučení od Bree? A jak se k ní zase dostane? Taková menší pocitovka, tak se vám snad bude líbit. Vaše AndyBCullen a LoWEe.

 

Pouto přátelství - 5. kapitola

Pouto přátelství - 5. kapitolaTak a další kapitolka PP je tady. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale byla jsem na horách... A teď ke kapitolce. V této kapitole se stanou dvě zásadní věci. Chcese vědět jáke? Tak čtěte... :) Doufám, že se vám bude kapitolka aspoň trochu líbít. Vaše AndyBCullen.

 

Čarodějky II. - 4. kapitola

Čarodějky II. - 4. kapitolaTak, a máme tu další dílek. Znovu se vracíme k plesu, ale tentokrát k pohledu Dana, Embryho, Annabeth a Jenifer. Pár z vás zajímalo, co je vlastně Dan zač, tak v této kapitolce nahlédnete do jeho myšlenek... Já i Jane006 doufáme, že se vám kapitolka bude líbit.

 

Náhoda? Ne, osud! - 4. kapitola

Náhoda? Ne, osud! - 4. kapitolaTak, a máme tady další kapitolku k povídce NNO. Omlouvám se, že takhle pozdě, ale byla jsem na horách. Tak zpět ke kapitolce. Jak proběhne první setkání s upíry? A kdo budou zač? Doufám, že se vám bude kapitolka líbit. Vaše AndyBCullen.

 

Like me - 1. kapitola

Like me - 1. kapitolaSpolečně s LoWEeGirlEverything jsme nějak sesmolily první dílek k naší spoluautorské povídce Like me.
Celá povídka bude stát na základě toho, že Alec zabrání Jane zabít Bree. Jak se bude odvíjet jeho a její příběh?
Já i LoWEe doufáme, že se vám to bude aspoň trochu líbit.

 

Náhoda? Ne, osud! - 3. kapitola

Náhoda? Ne, osud! - 3. kapitolaTak, máme tu další dílek. Tento dílek je poslední v Jižní Americe. V tomto dílku bude zahrnuta zastávka v Bogotě. Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit. Vaše AndyBCullen.

 

Čarodějky II - 2. kapitola

Čarodějky II - 2. kapitolaTak, a další kapitolka je na světě. Jak bude probíhat ‚první' den na střední ve Forks? Koho tam všechno potkají? Co je čeká v sobotu? To se dozvíte, když si přečtete tuto kapitolku. Já i Jane006 doufáme, že se vám bude líbit.

 

Skrytá minulost - 11. kapitola

Skrytá minulost - 11. kapitolaTak a další kpitolka uviděla světlo internetu. Edík se nám vrací. Jak se zachová k Bells? Sice se tady nic zásadního neděje, ale i tak doufám, že se vám bude kapitolka líbit. Vaše AndyBCullen.

 

Pouto přátelství - 4. kapitola

Pouto přátelství - 4. kapitolaTak a je tady další dílek, který by tu nebyl, kdyby mě Faillë a Draco nedokapali k tomu, abych pokračovala. Proto je tato kapitolka věnovaná právě jim. A teď ke kapitolkce. Jak to dopadne po 'útoku mimozemšťanů'? Celá kapitolka je z pohledu Jakea. Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit. Vaše AndyBCullen.

 

Break the ice 3. kapitola - An unexpected encounter

Break the ice 3. kapitola - An unexpected encounter Tak a přinášíme vám další kapitolku Break the ice. V tomto dílku se stanou dvě zásadní věci. Annalyne uteče z Volterry, a... Ale to vám už nepovím. Pokud byste to chtěli zjistit, budete si to muset přečíst. Pěknou zábavu přejí AndyBCullen & Annalyne.

 

Náhoda? Ne, osud! - 2. kapitola

Náhoda? Ne, osud! - 2. kapitolaTak a je tady další dílek. V tomto dílu se bude odehrávat souboj mezi Mariinou armádou a armádou Laily a Sandry. Jak to dopadne a kolik bude obětí? To si budete muset přečíst. Pěknou zábavu přeje AndyBCullen. P.S.: Děkuji za komentáře k minulé kapitolce. Moc mě potěšily.

 

Skrytá minulost - 10. kapitola

Skrytá minulost - 10. kapitolaTak a máme tu první kulatiny. V tomto dílku se seznámíte se zvláštním chování Bells. A ještě jsem vám tam přidala třešničku. Tento dílek měl být o dost kratší, ale já se rozepsala a už to nešlo zastavit, tak vám to dávám celé. Doufám, že se vám tento dílek bude aspoň trošičku líbit. Vaše AndyBCullen.

 

Náhoda? Ne, osud! - prolog + 1. kapitola

Náhoda? Ne, osud! - prolog + 1. kapitolaTak a je tady další povídka. Tentokrát se nebude soustředit na Bellu a Edwarda ani na Nessie a Jakea, ale na Alici s Jazzem.
Jasper neodejde od Marie a bude s ní dál vyhrávat bitvy. Marii nebude stačit jižní Amerika a začne dobívat i severní Ameriku. Marie se od pár klanů, se kterými bojovala - a vyhrála, dozví o Cullenových. A bude je chtít vyhladit z povrchu zemského. Jak Jasper zareaguje na Alici? Vzdá se kvůli ní Ashlee a lidské krve, nebo zůstane a bude Marii dál vycvičovat armádu novorozených? Doufám, že se bude aspon trochu líbit. A pokud ano, prosím, abyste dali vědět, jestli mám pokračovat. Vaše AndyBCullen.

 

Pouto přátelstí - 3. kapitola

Pouto přátelstí - 3. kapitolaTak a další dílek PP je tady. Tuto kapitolu bych spíš brala jako parodii, ale je to pokračování na 2. kapitolu. Co se stane, když Bella bude vařit a splete ingredience? Víc si budete muset přečíst sami - prozradila bych toho moc. :) Příjemnou zábavu přeje AndyBCullen.

 

Break the ice 2. kapitola - I need to know

Break the ice  2. kapitola - I need to knowTak a máme tady další dílek Break the ice. A tentokrát ho vydávám já. Já i Annalyne doufáme, že jste na naši povídku nezapomněli a s radostí si ji přečtete. V této kapitolce se dovíte, jestli se podařilo Annalyne zachránit a jaké tajemství donedávna ukrýval Aro.

 

Skrytá minulost - 9. kapitola

Skrytá minulost - 9. kapitolaDěkuji za komentíky k minulé kapitolce... Moc jich sice nebylo, ale snad se to napraví. Tak a je tady další dílek SM. Jak tak koukám, tak se blížíme ke kulatinám. A ke kapitolce... Nastane zvrat. Mezi kým? A jak velký? Tuhle kapitolku jsem si takhle nepředstavovala, ale nechala jsem ji tak. Tak se na mě nezlobte, kdyby se vám tam něco nezdálo. Krásnou zábavu přeje AndyBCullen.

 

Pouto přátelství - 2. kapitola

Pouto přátelství - 2. kapitolaTak a máme tady další dílek Pout přátelství. Bude z pohledu Belly, ale i Jakea. V tomto díle bude mít Jake neobvykle dobrou náladu. Co se z jeho skvělé nálady vyklube? Děkuji za předešlé komentáře. Sice jich moc nebylo, ale i za ně vám děkuji. Doufám, že v této kapitolce jich pár přibude. Příjemné čtení přeje AndyBCullen.

 

Skrytá minulost - 8. kapitola

Skrytá minulost - 8. kapitolaTak a další dílek SM je tady. Tento dílek bude z pohledu Jat. Jaká byla její cesta do Volterry? Co se stalo? Proč měla menší hádku s Giannou?
Moc se omlouvám, že to tak dlouho trvalo, ale začala škola. A to znamená méně času na psaní. Kvůli tomu začnu psát kratší kapitolky, ale budu se je snažil přidávat častěji. Doufám, že se na mě nezlobíte kvůli pauze a doufám, že se vám tento dílek bude líbit. A poprosila bych vás o váš názor. Díky. Vaše AndyBCullen.

 

Skrytá minulost - 7. kapitola

Skrytá minulost - 7. kapitolaTak a je tady další dílek Skryté minulosti. Moc se omlouvám, že mi to tak trvalo. A co se bude asi dít? Jak jste si mohli domyslet z minulého dílu, Bella se nám probudí. Jaké pro ni bude mít překvapení Edward a jaké Alice?
Přeji příjemné čtení. Vaše AndyBCullen.

 

Pátek ve Volteře

Pátek ve VolteřeTak a máme tady další díl ze série parodii Dny ve Volteře. V tomto díle se budou dít věci. Tento díl se soustředí hlavně na Demetriho a Jane.
Hezkou zábavu přejí AndyBCullen a Jane006

 

Pouto přátelství - 1. kapitola

Pouto přátelství - 1. kapitolaTak je tady první kapitola Pout. Bella s Jacobem přijedou domů a pojedou do La Push. Bella se uvidí s Nessie. Jáké bude jejich první setkání po prázdninách? Doufám, že se vám tato kapitolka bude líbit. Vaše AndyBCullen.

 

Čtvrtek ve Volteře

Čtvrtek ve VolteřeVymyslely jsme další potrhlou sérii parodií se svou spoluautorkou Jane006. Tentokrát se nebude jednat o Emmettka, ale o zážitky ve Volteře. Co bude vymýšlet naše slavná Volterrská banda? Krásnou zábavu přejí Jane006 a AndyBCullen.

 

Skrytá minulost - 6. kapitola

Skrytá minulost - 6. kapitolaTak další dílek už je tady. Co odpoví Bella na Edwardovu otázku? V této kapitolce se už začne něco pořádného dít. Předem děkuji za komentáře. Krásné počtení vám přeje vaše AndyBCullen.

 

Emmettek u Bati - 3. část

Emmettek u Bati - 3. částJaká bude Emmova odplata? To se dozvíte, když si přečtete poslední část naší parodie.

 

Emmettek u Bati - 2. část

Emmettek u Bati - 2. částPokračování Emmettek u Bati je tady. Jak to bude probíhat v Bati?

 

Pouto přátelství - prolog

Pouto přátelství - prologNapadla mě další kapitolovka a doufám, že bude mít aspoň trochu úspěch.
Bella a její dvojvaječné dvojče Jacob se vrací z Phoenixu do Forks, aby mohli ukončit prázdniny a začít nový školní rok.

 

Skrytá minulost - 5. kapitola

Skrytá minulost - 5. kapitolaPo delší době přidávám další dílek. Snad se bude líbit. Jak dopadnou nákupy s Alicí? Předem díky za komentáře. :)

 

Skrytá minulost - 4. kapitola

Skrytá minulost - 4. kapitolaMoc děkuji za komentáře... Kdo je na louce? Jak to dopadne s Edwardem a Bellou? To zjistíte, když si přečtete tuto kapitolku.

 

Skrytá minulost - 3. kapitola

Skrytá minulost - 3. kapitolaCo má Bella za ten úžasný dar? Jak dopadne její první hodina? To zjistíte, když si to přečtete. Děkuju za komentíky z předchozích kapitol a i teď bych o nějaké poprosila. Vaše AndyBCullen.

 

Skrytá minulost - 2. kapitola

Skrytá minulost - 2. kapitolaV tomto dílu se Bella dostane na upíří školu noci. Jaký bude její první zážitek? To zjistíte, když si přečtete tuto kapitolu. Znovu prosím o komentíky a přeji hezké počtení. Vaše AndyBCullen.

 

Skrytá minulost - prolog + 1. kapitola

Skrytá minulost - prolog + 1. kapitolaBella žije se svou tetou Jat, která se jí snaží pomoci s objevením jejího daru. Toto je moje první povídka, tak bych vás poprosila o komentík s kritikou nebo naopak. Přeji vám hezké počtení. Vaše AndyBCullen.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!