Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AlizieCullen

AlizieCullen

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Iveta Z.

Bydliště: Vysočina

Věk: 22

O mně: Jsem studentka a především veliká milovnice Twilight. Snad mě má věčná múza osvítí a budete spokojeni s veškerou mojí tvorbou.

Kontakt:

E-mail: alizie (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 43

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 4. 2010

Poslední přihlášení: 25. 7. 2013, 20:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AlizieCullen

Povídky od AlizieCullenNeznámý anděl (dokončená)
Život nebo věčná smrt? (dokončená)
S tebou? Nikdy! (dokončená)
Zoufalá duše (rozepsaná)

Články:

 

Zoufalá duše - 8. kapitola

Zoufalá duše - 8. kapitolaOsmá kapitolka začíná ránem. Ránem, které pro Isabellu znamená nejen kratičké rozloučení s Edwardem, ale také nový začátek, o kterém zatím nemá ani tušení. Hezké čtení. Vaše AlizieCullen

 

Zoufalá duše - 7. kapitola

Zoufalá duše - 7. kapitolaDíky Alicinu varování bude večer mezi Edwardem a Isabellou pohodový, jenže nic netrvá věčně. Vyděšený telefonát naší vševidoucí Alice zachrání život nejen Isabelle. Hezké čtení přeje Vaše AlizieCullen

 

Zoufalá duše - 6. kapitola

Zoufalá duše - 6. kapitolaV minulé kapitole nám Isabella opět utekla od Edwarda. Dnes si přečtete o jejich znovusblížení a také o hrozbě, která nad Isabellou neustále visí. Hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

Zoufalá duše - 5. kapitola

Zoufalá duše - 5. kapitolaEdward stojí za zavřenými dveřmi a je mu těžko u srdce. Nečekaný telefonát od Alice jeho situaci nijak nezlepší. Co mu vlastně řekla? Isabella leží na zemi uprostřed lesa a nemůže se dostat zpět do vozíku. Pomůže jí Edward? Hezké čtení, vaše AlizieCullen.

 

Zoufalá duše - 4. kapitola

Zoufalá duše - 4. kapitolaMoje povídka se opět vrací. Isabella zůstala zkoprněle stát proti Edwardovi. Jak zareguje Edward? Pohádají se ti dva znovu, nebo se konečně usmíří? Zanechte komentíky, ať vím, jak rychle přidat další kapitolku. Hezké čtení přeje AlizieCullen

 

S tebou? Nikdy! - 15. kapitola Nový začátek + Epilog

S tebou? Nikdy! - 15. kapitola Nový začátek + EpilogPoslední kapitolka je tu. Šťastné dovršení osudů Belly a Edwarda a čeká na vaše přečtení. A jen tak mimochodem. Kdopak se nám to narodí? Hezké čtení přeje AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 14. kapitola Záchrana

S tebou? Nikdy! - 14. kapitola ZáchranaV dnešní kapitolce se dozvíme další nečekané překvapení, jak od Ara, tak i od samotné Belly. Záchrana je blízko, stejně jako závěr povídky

 

S tebou? Nikdy! - 13. kapitola - Zrádce

S tebou? Nikdy! - 13. kapitola - ZrádceDalší dílek je tu. Co se stalo s Bellou? A jak Edward ustojí ztrátu ženy a dítěte? To vše a ještě mnohem více v 13. kapitole. Hezké čtení. Vaše AlizieCullen

 

S tebou? Nikdy! - 12. kapitola Překvapení

Nedoporučujeme číst do 15 let.

S tebou? Nikdy! - 12. kapitola PřekvapeníMůže mít upírka dítě? A co Edward? Mohl by být vůbec otec novorozeného upírka? A... zbytek si vážně musíte přečíst. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 11. kapitola Strach

S tebou? Nikdy! - 11. kapitola StrachNaše novomanželská idylka byla v minulé kapitole narušena Edwardovým přiznáním. Zachrání Edward situaci, nebo navždy ztratí Bellinu důvěru? A není zde ještě něco, čeho by se měli oba manželé bát? Příjemné čtení přeje Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 10. kapitola První milování

Nedoporučujeme číst do 15 let.

S tebou? Nikdy! - 10. kapitola První milováníJsem zpět! Vracím se s další kapitolou mé povídky. Dozvíte se v ní pikantnosti z prvního milování našeho novomanželského páru. Bude všechno tak dokonalé a růžové? Hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 9. kapitola Vyznání

S tebou? Nikdy! - 9. kapitola VyznáníDalší dílek je na světě. Jak dopadne Bellino rozhořčení na Tanyu? Přežije Tanya? A co Edward? Přeji příjemné čtení. Vaše AlizieCullen.

 

Zoufalá duše - 3. kapitola

Zoufalá duše - 3. kapitolaPo dlouhé dob je tu další kapitola Zoufalé duše. Kdo je ona záhadná osoba v telefonu? A jak dopadne výlet Alice a Isabelly? Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 8. kapitola Žárlivost

S tebou? Nikdy! - 8. kapitola ŽárlivostV tomto dílku půjde Edward za Carlislem. Zavrhne Edwarda pro jeho lásku, nebo se zachová jako správný otec? A co Bella? Na koho bude žárlit? Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

Zoufalá duše - 2. kapitola

Zoufalá duše - 2. kapitolaV minulé kapitole Emmett a Jasper překazili Edwardovi důležité pozvání na večeři. Jaký bude Edwardův trest pro ty dva? A co Isabella? Najde na škole novou kamarádku, nebo bude stále sama? A co záhadný telefonát? Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 7. kapitola Polibek

S tebou? Nikdy! - 7. kapitola PolibekSedmá kapitolka je na světě. Stihne Bella lusknout prsty včas, nebo přijde o svou lásku? Určitě tušíte, jak to dopadne, takže nic víc neprozradím. Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 6. kapitola Stěhování

S tebou? Nikdy! - 6. kapitola StěhováníSláva! Je tu šestá kapitola. Obejde se Bellin příjezd ke Cullenům bez pohromy nebo se stane něco nečekaného? Příští kapitolka bude rychleji přidána, slibuji. Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

Zoufalá duše - 1. kapitola

Zoufalá duše - 1. kapitolaPrvní dílek přichází a s ním i bližší nahlédnutí do této povídky. Isabella nastupuje do školy, jak to asi bude probíhat? Jak ji mezi sebe přijmou ostatní studenti? A co Edward? Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

Zoufalá duše - Prolog

Zoufalá duše - PrologMá v pořadí již čtvrtá povídka je tu. Prolog je velice kraťoučký, ale snad vás dostatečně navnadí. A očempak bude? Do deštivého městečka jménem Forks se přistěhuje nová studentka. Ve škole je terčem všech drbů a pomluv. Nikdo nechápe, jak si zrovna takováhle holka může koupit dům, uživit se a při tom ještě studovat střední školu. Sourozencům Cullenovým je líto, jak dívka sedá sama a s nikým nemluví, především je to líto Edwardovi, který se do ní na první pohled zamiloval. Jeho pokus o spřátelení však dopadne špatně, dívka odmítne jeho pozvání na večeři a na svém invalidním vozíčku se k němu obrátí zády...Jaké tajemství skrývá její duše, jež se utápí v zoufalství? A co Cullenovi? Přeji hezké čtení a budu ráda za komentáře. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 5. kapitola Svatba

S tebou? Nikdy! - 5. kapitola SvatbaDlouho očekávaná svatba je tady. Vše zdánlivě proběhne v pořádku, ale to je jenom zdání zvenčí. V Belle se odehraje to, co všichni tušíme a Edward se dozví něco, co mu dá sílu bojovat o Bellino mrtvé srdce. Přeji hezké čtení. Vaše AlizieCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 4. kapitola Miluji

S tebou? Nikdy! - 4. kapitola MilujiV minulé kapitole se nám Edward s Bellou trochu pohádali. Jak se to mezi nimi vyvine dál? V čem utvrdí Bellu rozhovor s Arem? A na co v závěru kapitoly přijde Edward? Přeji hezké čtení. Vaše AliziCullen.

 

S tebou? Nikdy! - 3. kapitola Duše

S tebou? Nikdy! - 3. kapitola DušeCo se bude dít, když se do svatebních příprav zapojí Alice? Bellu čekají velkolepé přípravy. Edward naopak prchá na lov se všemi kluky Cullenovic klanu. Po návratu se vydává za Bellou a... Přece vám neřeknu všechno. Hezké čtení. Vaše AlizieCullen

 

S tebou? Nikdy! - 2. kapitola Přátelé

S tebou? Nikdy! - 2. kapitola PřáteléNa přání čtenářů je tu další kapitolka. Jak dopadne jednání mezi Arem a Carlislem? Co na jejich „dohodu" řekne Bella s Edwardem? A jak vlastně dopadne ples? Nechte se překvapit. :-) Vaše AlizieCullen

Dokončeno

S tebou? Nikdy! - Prolog + 1. kapitola Ples

S tebou? Nikdy! - Prolog + 1. kapitola PlesMoje nová povídka s názvem S tebou? Nikdy!, bude tradičně o Edwardovi a Belle. Bella ovšem nebude člověk, ale upírka z Volterry. Aro s Carlislem uzavřou "dohodu" o Belle a Edwardovi. Jak si s tím ti dva poradí? A zamilují se de sebe vůbec? To vše a ještě mnohem více se dočtete v dalších kapitolkách. Vaše AlizieCullen.

 

Život nebo věčná smrt? - 5. kapitola - Sad end

Život nebo věčná smrt? - 5. kapitola - Sad endPoslední díleček mojí krátké kapitolovky je tu. Z Belly se stane upír. Co na to Edward? Přijme ji nebo ji opustí? Předem se omlouvám za smutný konec. Vaše AlizieCullen.

 

Život nebo věčná smrt? - 4. kapitola

Život nebo věčná smrt? - 4. kapitolaStvořila jsem pro vás další kapitolku. Snad vám vynahradím to zklamání z předešlého dílu.
Co se dozví Edward s Bellou?

 

Život nebo věčná smrt? - 3. kapitola

Život nebo věčná smrt? - 3. kapitolaPo hooooodne dlouhé době je tu pokračování mé povídky. Snad se na mě nezlobíte, ale slibuji, že teď už budu kapitolky přidávat pravidelně. Přeji hezké čtení.:-)

 

Neznámý anděl - 13. kapitola - Happy end

Neznámý anděl - 13. kapitola - Happy endJe tu poslední díleček. Je opravdu krátký, ale mě se to takhle líbí. Doufám, že vám se bude taky líbit. Hezké počtení:-)

 

Neznámý anděl - 12. kapitola

Neznámý anděl - 12. kapitolaPřežije Izzy a Rosalie? Stihne je Edward s rodinou zachránit, nebo je roztrhají vlci? Přeji příjemné čtení. Vaše AlizieCullen.

 

Neznámý anděl - 11. kapitola

Neznámý anděl - 11. kapitolaDalší kapitolka je na světě. Co viděl Edward v Izzyných očích? Co proběhne mezi Izzy a Edwardem? A kdo překvapivě nabídne pomocnou ruku? To vše se dozvíte v tomto dílečku. Přeji příjemné počteníčko. Vaše AlizieCullen.

 

Neznámý anděl - 10. kapitola

Neznámý anděl - 10. kapitola10. kapitolka je na světě! Dozvíme se co se stalo s Izzy? Díleček je celý z pohledu Edwarda, tak doufám že se bude líbit. Po přečtení mi prosím zanechte komentáříky, budu vás za to mít moc ráda. :-) Vaše AlizieCullen

 

Neznámý anděl - 9. kapitola

Neznámý anděl - 9. kapitolaVítám na světě další dílek. Tentokrát už se blížíme k očekávanému zvratu všech událostí. Edward si vyjde s Izzy na procházku. Co myslíte, stane se něco nečekaného?

 

Neznámý anděl - 8. kapitola

Neznámý anděl - 8. kapitolaDalší kapitolka je na světě. Co můžeme očekávat od návštěvy a kdo to nakonec bude? Pevně věřím, že se vám kapitolka bude líbit.

 

Neznámý anděl - 7. kapitola

Neznámý anděl - 7. kapitolaTak je tu další kapitolka. Jak se Izzy s Edwardem přivítají? A dozvíme se, kdepak se toulal Edward?

 

Neznámý anděl - 6. kapitola

Neznámý anděl - 6. kapitolaDozvíme se, co dělají Cullenovi v kuchyni? A bude Izzyna teorie správná? Snad nebudete z této povídky zklamaní.

 

Neznámý anděl - 5. kapitola

Neznámý anděl - 5. kapitolaTak Edward nám odletěl. Co bude Izzy dělat u Cullenů? A dozví se konečně jejich tajemství? Dílek je sice kratší, ale snad se bude líbit.

 

Neznámý anděl - 4. kapitola

Neznámý anděl - 4. kapitolaKoho pak to Izzy poznala na parkovišti? A copak nám tají? To vše se dozvíte v mojí další kapitolce. Přeji hezké počtení.

 

Život nebo věčná smrt? - 2. kapitola

Život nebo věčná smrt? - 2. kapitolaTak je tu druhý dílek mé povídky. Zatím se ještě nic moc divokého neděje, ale i tak doufám, že mi zanecháte komentíky. Přeji hezké počtení.

 

Neznámý anděl - 3. kapitola

Neznámý anděl - 3. kapitolaDalší díleček Neznámého anděla. Dozvíme se kdo je neznámý? Snad se Vám kapitola bude líbit a zanecháte mi komentáře.

 

Neznámý anděl - 2. kapitola

Neznámý anděl - 2. kapitolaTak je tu druhá kapitolka. Izz objeví ve svém pokoji malé překvapení. Jak na něj bude reagovat? Čtěte a snad vás mé pokračování aspoň trošičku zaujme.

Dokončeno

Život nebo věčná smrt? - Prolog + 1. kapitola

Život nebo věčná smrt? - Prolog + 1. kapitolaJak by vypadala láska Belly a Edwarda, kdyby všechno bylo jinak? Bella je člověk, Edward je člověk. Jsou spolu a milují se. Plánují společný život na stejné vysoké škole. Do jejich nádherného štěstí však zasáhne příchod Cullenů. Zvolí si Bella život nebo věčnost? A co Edward? Bude ji následovat?

Dokončeno

Neznámý anděl - 1. kapitola

Neznámý anděl - 1. kapitolaIzzy je holka jako každá jiná. Má tátu, který ji bezmezně miluje a nejlepší kamarádku Cindy. Její poklidný život začne kazit noční můra, která se jí pořád a pořád vrací. A jako by to nestačilo, je neustále pronásledována "duchem", kterého nikdo jiný nevidí. Je to pravdu duch? Měla by mít strach? To vše se dozvíte zde...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!