Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AlenaCullen

AlenaCullen

AlenaCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Alena Pažitná

O mně: Strašne milujem a zbožňujem Twilight sagu. Prečítala som všetky knihy a videla všetky filmy (niekoľkokrát).

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 33

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 8. 2011

Poslední přihlášení: 24. 5. 2020, 14:24

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od AlenaCullen

Poviedky od AlenaCullen

Na pokračovanie

Nechcem byť upír! (rozpísaná) Únos z lásky (rozpísaná)

Drabble

Čivava pre Alice Porsche ako úplatok Viem to lepšie ako vy!

Jednodielne

Alice's house Telesná výchova Hrôza na cintoríne Ups! (Súťažná poviedka - Najväčšie trapasy)

Paródie

Emmettova averzia k včelám

Články:

 

Únos z lásky - 11. kapitola

Únos z lásky - 11. kapitola„Upíra spoznáte na prvý pohľad veľmi ľahko. Sú veľmi bledí a ak by sme mali aj možnosť sa ich dotknúť, tak sú strašne studení.“ Edward. Hneď sa mi v mysli vynoril on.

 

Nechcem byť upír! - 14. kapitola

Nechcem byť upír! - 14. kapitolaTrošku dlhšia kapitola, v ktorej budú prípravy na ples a aj samotný ples. Taká nudná kapitola. Dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 10. kapitola

Únos z lásky - 10. kapitolaV tejto kapitole bude zase Bella žiarliť. Pekné čítanie, AlenaCullen. :)

 

Únos z lásky - 9. kapitola

Únos z lásky - 9. kapitolaV tejto kapitole bude už rande Belly a Edwarda a Edward bude trošku žiarliť. Pekné čítanie. :)

 

Nechcem byť upír! - 13. kapitola

Nechcem byť upír! - 13. kapitolaV tejto kapitole Edward príde pozvať Bellu na ples, ktorý sa bude konať. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 8. kapitola

Únos z lásky - 8. kapitolaUž tu je ôsma kapitola. Bella sa bude pripravovať na rande a Edward ju malinko prekvapí. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 12. kapitola

Nechcem byť upír! - 12. kapitolaTretia možnosť je dosť zaujímavá... Ale bude zaujímať aj Bellu? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 7. kapitola

Únos z lásky - 7. kapitolaV tejto kapitole sa dozvieme viac o plánovanom rande. Voľný čas Edwarda a Belly bude viesť k zaujímavej činnosti, ktorá bude viesť k ešte zaujímavejším priznaniam... :) Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 6. kapitola

Únos z lásky - 6. kapitolaTakže v tejto kapitole padne pozvanie. Kam pozve Edward Bellu? Alebo bude pozývať Bella, aby sa nenápadne dostala z domu? Viac v kapitole... Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 11. kapitola

Nechcem byť upír! - 11. kapitolaPo veľmi dlhom čase som sa vrátila aj k tejto poviedke.
V tejto kapitole sa Bella pokúsi utiecť. Ako to dopadne?
Pekné čítanie, ALenaCullen.

 

Únos z lásky - 5. kapitola

Únos z lásky - 5. kapitolaTáto kapitola je z pohľadu Belly. Ako dopadne varenie Edwarda a Belly? Kto ostane hladný, a kto sa navečeria? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 4. kapitola

Únos z lásky - 4. kapitolaPamätáte si ešte túto poviedku? Dlhšie som ju nepísala, ale už zase budem pridávať. V tejto kapitole bude rozhovor Belly, Emmetta a Jaspera. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 3. kapitola

Únos z lásky - 3. kapitolaEdward sa musí dostaviť do Dartmouthu... A Emmett zbúra pár stromov... Klasika. :D Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 2. kapitola

Únos z lásky - 2. kapitolaEdward pôjde na nákup a Bella sa prebudí. Ako bude Bella reagovať na to, že ju Edward uniesol a je s ním sama vo veľkom dome? Alice bude mať víziu. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 10. kapitola

Nechcem byť upír! - 10. kapitolaV tejto kapitole bude menšia bitka Belly a Felixa. Dozviete sa pravdu o Thomasovi. Bella a Edward pôjdu na prechádzku po záhrade. Povie Edward Belle, čo k nej cíti, alebo nie? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Únos z lásky - 1. kapitola

Únos z lásky - 1. kapitolaCullenovci sa prisťahovali do Forks a nastúpili do školy. Edward sa, ako obyčajne, zamiluje do Belly, no ona mu city neopätovala. Stále ho odmietala a takto to trvalo celé dva roky, až kým sa Cullenovci znova nemuseli sťahovať. Edward bol zúfalý, lebo nechcel o Bellu prísť. Nakoniec mu niekto vnukol skvelý nápad. Únos. Podarí sa Edwardovi uniesť svoju lásku? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 9. kapitola

Nechcem byť upír! - 9. kapitolaTentoraz som sa pre bozk natiahla ja. On mi s radosťou vyhovel a naše pery sa opäť spojili. Pomaly ma zobral do náručia a položil medzi vankúše. Jedna časť môjho mozgu kričala, aby som sa odtiahla a odišla, ale ja som ju ignorovala. Počúvla som tú druhú a zostala tam.

Kto sa natiahol pre bozk a kto komu vyhovel? Pekné čítanie, AleneCullen...

 

Nechcem byť upír! - 8. kapitola

Nechcem byť upír! - 8. kapitolaV tejto kapitole bude Edwardov pohľad na vec. Ako sa nakoniec rozhodne? Zabije Bellu alebo ju nechá žiť? Je tu aj pohľad Belly. Bude hore vo veži s Alice a Rosalie. Ako to bude prebiehať? Trochu dlhšia kapitola ako obyčajne, nevedela som sa zastaviť. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 7. kapitola

Nechcem byť upír! - 7. kapitolaV tejto kapitole Bella príde do Volterry a pokúsi sa prezradiť upírov. Zastaví ju niekto alebo sa predsa len ukáže na slnku? Bude tu aj pohľad Edwarda, čo myslíte, ako sa bude k Belle správať? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 6. kapitola

Nechcem byť upír! - 6. kapitolaA je tu ďalšia kapitola. Na návštevu prídu dvaja americkí nomádi - Garrett a Randall. Ako sa bude Bella správať? A konečne sa dozviete Bellin plán na zničenie samej seba. Pekné čítanie. AlenaCullen

 

Nechcem byť upír! - 5. kapitola

Nechcem byť upír! - 5. kapitola Tanya povie Belle všetko o upíroch. Belle sa zrodí plán ako sa zničiť. Taktiež sa dozvedela kto ju premenil. A na konci sa stretne s dávnym priateľom. Pekné čítanie. AlenaCulen

 

Nechcem byť upír! - 4. kapitola

Nechcem byť upír! - 4. kapitola Bella sa dozvie, že má schopnosť. Tanya, Kate, Eleazar a Carmen budú uvažovať nad tým, či sa jej dar dá rozšíriť. Bella bude, ako obyčajne, rozmýšľať nad tým ako sa zničiť, ale aj nad ďalšími vecami. A na konci sa dozvie jednu vec, ktorá ju zaskočí. Pekné čítanie. AlenaCullen

 

Porsche ako úplatok

Porsche ako úplatokMoje ďalšie drabble (200 slov). Viete ako Edward v Zatmení bude musieť ísť na lov, ale nechce, aby Bella išla do La Push. Čo urobí, aby tam nešla?

 

Hrôza na cintoríne

Hrôza na cintoríne Jednorázovka, ktorá sa mi asi príliš nepodarila. Sú tam nadprirodzené bytosti. Odohráva sa to na cintoríne. Čo sa stane Jess a Belle? Príde ich niekto zachrániť? Pekné čítanie. AlenaCullen

 

Nechcem byť upír! - 3. kapitola

Nechcem byť upír! - 3. kapitolaBella sa prebudí a pôjde na lov. Zoznámi sa s rodinou a Elezar zistí, že Bella má výnimočný talent. Kto jej povie čím sa stala? A s kým pôjde na lov? Pekné čítanie. AlenaCullen.

 

Nechcem byť upír! - 2. kapitola

Nechcem byť upír! - 2. kapitola Táto kapitola je z Bellinho a Tanyinho pohľadu. Je o tom, ako sa Bella ocitla v lese. Prečo tam bola? A ako sa tam dostala? Pekné čítanie. AlenaCullen

 

Nechcem byť upír! - 1. kapitola

Nechcem byť upír! - 1. kapitolaBella Swanová sa stane upírkou, ale nechce ňou byť. Pôjde do Volterry, aby ju zabili, ale to až v ďalších kapitolách... V prvej kapitole ju premení... Kapitola je z pohľadu Iriny a Tanye. Je to moja prvá poviedka na pokračovanie, tak prosím o komentáre a s radosťou príjmem aj kritiku. Dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Viem to lepšie ako vy!

Viem to lepšie ako vy!Drabble (200 slov). Je o tom ako Edward nevydržal na hodine histórie a preriekol sa. V čom sa preriekol? Čo si budú myslieť ľudia okolo Edwarda? A ako na to zareagujú jeho súrodenci? Pekné čítanie. AlenaCullen.

 

Telesná výchova

Telesná výchovaEmmetta už omrzí na telesnej predstierať, že je pomalý. Rozhodne sa, že už nebude posledný. Dovolia mu to súrodenci? Prezradí Emmett upírov? Prečo sa vlastne rozhodol, že už nebude posledný? Pohľad Emmetta. Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Alice's house

Alice's houseAlice a Jasper. Perfektný pár, ale čo ak sa niekedy pohádajú? Kvôli úplnej banalite. Dokážu opäť urovnať svoj večný vzťah? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Emmettova averzia k včelám

Emmettova averzia k včelámKaždý sa niečoho bojí a Emmett nie je žiadna výnimka. Emmett neznáša včely, bojí sa ich. Čo bude robiť, keď im jedna vletí do domu? Pekné čítanie, AlenaCullen.

 

Čivava pre Alice

Čivava pre AliceMoje prvé drabble (200 slov). Bella kúpila Alice na narodeniny psíka. Kto jej to poradil? Aké budú reakcie Cullenovcov? Pekné čítanie. AlenaCullenUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!